Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Эфлоран

Эфлоран

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
7963грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
12124грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (55)
 • Отзывы (0)
 • Описание Эфлоран

  Категория (классификация) товара Эфлоран
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Эфлоран
  Действующее вещество:
  • Метронидазол
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Эфлоран
  Код АТХ:
  • J Средства для лечения инфекций (противомикробные препараты)
  • J01 Антибактериальные средства для системного применения
  • J01X Прочие антибактериальные средства
  • J01XD Производные имидазола
  • J01XD01 Метронидазол
  Форма выпуска (лекарственная форма) Эфлоран
  Форма выпуска:
  • таблетки
  • раствор для инфузий
  Торговая марка товара Эфлоран
  Торговая марка:
  • Grand Medical Poland Sp. z o.o. Warsaw, Poland для Grand Medical
  Страна производитель товара Эфлоран
  Производитель:
  • KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Эфлоран
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Эфлоран
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 1 шт.
  Регистрация Эфлоран
  Регистрация:
  • UA/0928/01/01 2014-05-08
  • UA/0928/02/01 2014-05-30

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Эфлоран по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Эфлоран по цене от 79.63 грн до 121.24 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Эфлоран Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Эфлоран по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Эфлоран

  Склад

  діюча речовина: метронідазол;

  100 мл розчину (1 флакон) містить 500 мг метронідазолу;

  допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію едетат, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для інфузій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, майже безбарвний або злегка жовтуватий розчин, практично без видимих включень.

  Фармакотерапевтична група

  Антибактеріальні засоби для системного застосування. Похідні імідазолу. Метронідазол. Код АТХ J01X D01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Метронідазол – синтетичний антимікробний засіб, похідне нітроімідазолу, що діє проти анаеробних мікроорганізмів – грамнегативних і грампозитивних бактерій. Лікує деякі паразитарні інфекції; має виражену дію проти лямблій та трихомонад.

  Метронідазол діє в декілька етапів: проникає до бактеріальної клітини, його 5-нітрогрупа перетворюється на гідроксиламін, що супроводжується пригніченням ДНК мікроорганізмів аж до летального ефекту, після цього цитотоксичні метаболіти метронідазолу розпадаються до нетоксичних неактивних метаболітів.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція

  Максимальна концентрація в сироватці крові майже однакова після внутрішньовенного або перорального введення; біодоступність становить від 90 до 100 %. Період напіввиведення активної речовини становить 8 годин.

  Розподіл

  Активна речовина добре проникає в усі тканини, органи та рідини організму, об’єм розподілу досягає 80 % маси тіла.

  Через 4–6 годин концентрація метронідазолу у тканинах і лікворі досягає 80–90 % концентрації в сироватці крові. З білками плазми зв’язується лише незначна кількість – не більше 20 %.

  Метаболізм

  Метронідазол перетворюється головним чином в печінці. В основному утворюються окисні метаболіти, які переважно виводяться з сечею у вигляді глюкуронідів.

  Пресистемний метаболізм активної речовини незначний. Метаболізм уповільнюється у пацієнтів із захворюваннями печінки. У пацієнтів з нирковою недостатністю метаболіти можуть накопичуватись.

  Виведення

  Неметаболізований метронідазол виділяється головним чином із сечею. З фекальними масами виводиться від 6 до15 % введеної дози.

  Метронідазол та його метаболіти швидко виводяться шляхом гемодіалізу.

  Показання

  Лікування та профілактика інфекцій, спричинених мікроорганізмами, чутливими до метронідазолу (в основному анаеробними бактеріями).

  Лікування назначають у разі:

  інфекцій центральної нервової системи (включаючи абсцес мозку, менінгіт); інфекцій легенів і плеври (включаючи некротизуючу пневмонію, аспіраційну пневмонію, абсцес легенів); ендокардиту; інфекцій шлунково-кишкового тракту і черевної порожнини, включаючи перитоніт, абсцес печінки, інфекції після операцій на товстій або прямій кишці, гнійні ураження абдомінальної або тазової порожнини; гінекологічних інфекцій (включаючи ендометрит після гістеректомії або кесаревого розтину, пологову гарячку, септичний аборт); інфекцій ЛОР-органів і ротової порожнини (включаючи ангіну Сімановського-Плаута-Вінсента); інфекцій кісток і суглобів (включаючи остеомієліт); газової гангрени; септицемії з тромбофлебітом.

  При змішаних аеробних та анаеробних інфекціях додатково до метронідазолу слід застосовувати відповідні антибіотики для лікування аеробних інфекцій.

  Перед операціями з високим ризиком анаеробних інфекцій (перед гінекологічними та інтраабдомінальними операціями) завжди показане профілактичне застосування метронідазолу.

  При застосуванні метронідазолу слід враховувати національні та міжнародні рекомендації щодо належного застосування антимікробних препаратів.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до метронідазолу, інших препаратів з подібною хімічною будовою (нітроімідазоли) чи до будь-якого іншого компонента препарату.

  Не рекомендується застосовувати препарат у комбінації з дисульфірамом або алкоголем.

  Вагітність.

  Період годування груддю.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Алкоголь

  Під час терапії метронідазолом слід уникати вживання алкогольних напоїв через можливість розвитку побічних реакцій, таких як почервоніння, тахікардія, запаморочення і нудота (дисульфірамоподібний ефект).

  Аміодарон

  При одночасному застосуванні метронідазолу й аміодарону повідомлялося про подовження інтервалу QT і torsade de pointes. При застосуванні аміодарону у комбінації з метронідазолом може бути доцільним моніторинг інтервалу QT на ЕКГ. Пацієнтам, які лікуються амбулаторно, слід порадити звернутися до лікаря при появі симптомів, що можуть вказувати на torsade de pointes, таких як запаморочення, прискорене серцебиття або втрата свідомості.

  Барбітурати

  Фенобарбітал може посилювати печінковий метаболізм метронідазолу, знижуючи період його напіввиведення з плазми до 3 годин.

  Бусульфан

  Одночасне застосування метронідазолу може значно підвищувати плазмову концентрацію бусульфану. Механізм їх взаємодії не описаний. Через потенційний ризик тяжкої токсичності і смерті, пов’язаний зі зростанням плазмових рівнів бусульфану, слід уникати його одночасного застосування з метронідазолом.

  Карбамазепін

  Метронідазол може пригнічувати метаболізм карбамазепіну і внаслідок цього підвищувати його плазмові концентрації.

  Циметидин

  Одночасне застосування циметидину в окремих випадках може зменшувати виведення метронідазолу і, відповідно, призводити до зростання концентрацій останнього у сироватці.

  Контрацептиви

  Деякі антибіотики в окремих випадках можуть знижувати ефективність пероральних контрацептивів, впливаючи на бактеріальний гідроліз стероїдних кон’югатів у кишечнику і таким чином знижуючи повторне всмоктування некон’югованих стероїдів, внаслідок чого плазмові рівні активних стероїдів знижуються. Ця незвична взаємодія може відмічатися у жінок з високим рівнем виділення стероїдних кон’югатів з жовчю. Відомі випадки неефективності пероральних контрацептивів були пов’язані із застосуванням різних антибіотиків, включаючи ампіцилін, амоксицилін, тетрацикліни, а також метронідазол.

  Похідні кумарину

  Одночасне застосування метронідазолу може посилювати антикоагулянтний ефект похідних кумарину і підвищувати ризик кровотечі внаслідок зниження деградації у печінці. Може бути необхідна корекція дози антикоагулянтів.

  Пероральна терапія антикоагулянтами: посилення ефектів пероральних антикоагулянтів та підвищення ризику геморагічних ускладненнь через сповільнення їхнього метаболізму у печінці. Необхідно частіше здійснювати нагляд за рівнями МНС (міжнародного нормалізованого співвідношення). Рекомендується коригування дози перорального антикоагулянту під час прийому метронідазолу та протягом 8 днів після його відміни.

  Особливі проблеми стосовно МНС (міжнародного нормалізованого співвідношення).

  Агато випадків підвищення активності пероральних антикоагулянтів спостерігалось у пацієнтів, що лікувались антибіотиками. Факторами ризику можуть бути інфекційні, запальні захворювання та загальний стан здоров’я. Важко визначити роль інфекційної патології та її лікування у частоті МНС. Однак деякі види антибактеріальних засобів потребують осбливої уваги. Це стосується фторхінолонів, макролідів, циклінів, котримазолу та деяких цефалоспоринів.

  Циклоспорин

  При одночасному лікуванні циклоспорином і метронідазолом існує ризик зростання сироваткових концентрацій циклоспорину. Необхідний частий моніторинг рівнів циклоспорину і креатиніну.

  Дисульфірам

  Одночасне застосування дисульфіраму може спричинити сплутаність свідомості або навіть психотичні реакції. Комбінації цих препаратів необхідно уникати.

  Фторурацил

  Метронідазол пригнічує метаболізм фторурацилу при їх одночасному застосуванні, тобто плазмові концентрації фторурацилу зростають.

  Літій

  При одночасному застосуванні метронідазолу із солями літію слід дотримуватись обережності, оскільки під час терапії метронідазолом спостерігалися підвищені сироваткові концентрації літію.

  Мікофенолату мофетил

  Речовини, що змінюють шлунково-кишкову флору (наприклад, антибіотики), можуть знижувати оральну біодоступність препаратів мікофенолової кислоти. Під час терапії протиінфекційними засобами рекомендується ретельний клінічний і лабораторний моніторинг для виявлення зменшення імуносупресивного ефекту мікофенолової кислоти.

  Фенітоїн

  Метронідазол інгібує метаболізм фенітоїну при одночасному застосуванні, тобто плазмові концентрації фенітоїну знижуються. З іншого боку, ефективність метронідазолу знижується при одночасному застосуванні з фенітоїном.

  Такролімус

  Одночасне застосування метронідазолу може призводити до зростання концентрації такролімусу у крові. Ймовірний механізм пригнічення печінкового метаболізму такролімусу проходить за допомогою CYP 3A4. Слід часто перевіряти рівні такролімусу у крові та функцію нирок і відповідно коригувати дозування, особливо після початку відміни терапії метронідазолом пацієнтам, стабілізованим на режимі прийому такролімусу.

  Пероральна терапія антикоагулянтами: посилення ефектів пероральних антикоагулянтів та підвищення ризику геморагічних ускладненнь через сповільнення їх метаболізму у печінці. Необхідно частіше здійснювати нагляд за рівнями МНС (міжнародного нормалізованого співвідношення). Рекомендується коригування дози перорального антикоагулянту під час прийому метронідазолу та протягом 8 днів після його відміни.

  Особливі проблеми стосовно МНС (міжнародного нормалізованого співвідношення).

  Багато випадків підвищення активності пероральних антикоагулянтів спостерігалось у пацієнтів, що лікувались антибіотиками. Факторами ризику можуть бути інфекційні, запальні захворювання та загальний стан здоров’я. Важко визначити роль інфекційної патології та її лікування у частоті МНС. Однак деякі види антибактеріальних засобів потребують осбливої уваги. Це стосується фторхінолонів, макролідів, циклінів, котримазолу та деяких цефалоспоринів.

  Вплив на параклінічні тести.

  Слід пам’ятати, що метронідазол здатен імобілізувати трепонеми, що може призводити до хибнопозитивного тесту Нельсона.

  Особливості застосування

  Пацієнтам з тяжкими ураженнями печінки, порушеним гемопоезом (включаючи гранулоцитопенію), метронідазол слід застосовувати лише у випадку, якщо очікувана користь переважає потенційну небезпеку.

  Оскільки метронідазол, головним чином, перетворюється в печінці, кліренс метронідазолу може зменшитися у пацієнтів з порушенням фунції печінки. Значне накопичення метронідазолу може спостерігатися у пацієнтів з печінковою енцефалопатією. Внаслідок зростання концентрації метронідазолу в плазмі крові, можуть посилюватися симптоми енцефалопатії. За необхідності добову дозу можна зменшити до 1/3 та приймати один раз на добу.

  При нирковій недостатності період напіввиведення метронідазолу залишається незмінним, тому корекція дози не потрібна. Проте метаболіти метронідазолу у таких пацієнтів затримуються. Клінічне значення цього невідоме.

  Метронідазол слід з обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями кісткового мозку або центральної нервової системи, а також пацієнтам літнього віку.

  Якщо в анамнезі є гематологічні розлади або у разі лікування великими дозами метронідазолу та/або довготривалому застосуванні рекомендується регулярно проводити моніторинг кількості лейкоцитів.

  Якщо розвивається лейкопенія, важливо ретельно зіставити очікувану користь від продовження лікування та можливий ризик. У разі тривалого лікування слід спостерігати за появою розвитку побічних ефектів, таких як центральна та периферична нейропатії (парестезії, атаксія, запаморочення або конвульсивний криз).

  Пацієнтам з порфірією не рекомендується застосовувати метронідазол.

  Необхідно припинити лікування препаратом, якщо виникає атаксія, запаморочення або сплутаність свідомості.

  Важливо пам’ятати про можливий ризик погіршення неврологічного статусу у пацієнтів із тяжкими, хронічними або активними розладами центральної або периферичної нервової системи.

  Метронідазол неефективний проти аеробних та факультативних анаеробних мікроорганізмів.

  При тривалому лікуванні (більш ніж 10 днів) слід провести аналіз крові та печінкові проби.

  Після лікування Trichomonas vaginalis можливість гонококової інфекції залишається.

  Метронідазол та його метаболіти виводяться за допомогою гемодіалізу протягом 8 годин. Тому пацієнтам після гемодіалізу слід негайно повторно застосувати метронідазол.

  Метронідазол може призводити до хибнонегативних результатів рівня аспартатамінотрансферази у сироватці крові.

  Протягом курсу лікування метронідазолом і не менше 3 днів після його закінчення пацієнти не повинні вживати спиртних напоїв через можливу появу реакцій, подібних до синдрому при застосуванні антабусу (запаморочення, блювання).

  Оскільки повідомлялось про канцерогенність метронідазолу, довготривале застосування препарату не рекомендується.

  Особливі застереження щодо деяких компонентів Ефлорану.

  Пацієнтам, які дотримуються дієти з контрольованим споживанням натрію, слід враховувати, що в одній дозі препарату міститься 276,61 мг натрію.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування препарату протипоказане при вагітності.

  Слід припинити годування груддю на час лікування препаратом.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Ефлоран може мати незначний або середній вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, особливо при вживанні алкоголю протягом лікування. Пацієнтів слід попередити про можливість виникнення сонливості, запаморочення, сплутаності свідомості, галюцинацій, судом та порушення зору, що минають. Лікар повинен звернути на це увагу пацієнта та порадити не керувати автотранспортом та не працювати з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Дозу метронідазолу корегують відповідно до індивідуальної реакції пацієнта на лікування, його віку і маси тіла, а також типу і тяжкості захворювання.

  Слід дотримуватися нижчезазначених рекомендацій при дозуванні.

  Дорослі і діти віком від 12 років

  Звичайна доза становить 500 мг кожні 8 годин. За наявності медичних показань на початку лікування можна призначити навантажувальну дозу 15 мг/кг маси тіла.

  Діти віком від 2 до 12 років

  Кожні 8 годин по 7-10 мг метронідазолу/кг маси тіла, що відповідає добовій дозі 20-30 мг метронідазолу/кг маси тіла.

  Пацієнти з нирковою недостатністю

  Немає потреби у зниженні дози (див. розділ «Фармакологічні властивості»).

  Пацієнти з печінковою недостатністю

  Оскільки при тяжкій печінковій недостатності період напіввиведення метронідазолу з сироватки подовжується, а плазмовий кліренс затримується, таким пацієнтам необхідні нижчі дози (див. розділ «Фармакологічні властивості»).

  Тривалість лікування

  Тривалість лікування залежить від його ефективності. У більшості випадків 7 днів лікування достатньо для більшості пацієнтів. За наявності клінічних показань лікування можна бути продовжити (див. розділ «Особливості застосування»).

  Перед- і післяопераційна профілактика інфекцій

  Дорослі і діти віком від 11 років

  500 мг, введення закінчують приблизно за годину до операції. Дозу вводять повторно через 8 і 16 годин.

  Діти віком від 2 до 11 років

  15 мг/кг маси тіла, введення закінчують приблизно за годину до операції, потім по 7,5 мг/кг маси тіла через 8 і 16 годин.

  Спосіб введення

  Застосовують у вигляді внутрішньовенної інфузії.

  Слід вводити вміст одного флакона внутрішньовенно повільно, тобто максимум 100 мл протягом щонайменше 20 хвилин, але зазвичай протягом однієї години.

  Не слід розводити Ефлоран, розчин для інфузій, будь-якими розчинами для розведення, не слід додавати жодних інших препаратів.

  Антибіотики, що призначаються одночасно, слід вводити окремо.

  Діти.

  Застосовують дітям віком від 2 років за показаннями.

  Передозування

  Симптоми: нудота, блювання та запаморочення, у більш тяжких випадках — атаксія, парестезія та судоми.

  Лікування симптоматичне. Специфічного антидоту немає. Метронідазол та його метаболіти швидко виводяться шляхом гемодіалізу.

  Побічні реакції

  Небажані ефекти в основному пов’язані з тривалим застосуванням високих доз. Найчастіше спостерігаються нудота, зміна смакових відчуттів.

  Лікарям, що розглядають можливість застосування метронідазолу для лікування хронічних захворювань понад рекомендований термін застосування, слід брати до уваги ризик виникнення периферичної нейропатії.

  З боку крові та лімфатичної системи: нейтропенія, панцитопенія, тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз.

  З боку імунної системи: анафілаксія, ангіоневротичний набряк, тривала гіперемія, фебрильні прояви, виняткові випадки анафілактичного шоку, реакції гіперчутливості, реакція Херксхеймера.

  З боку обміну речовин: анорексія.

  З боку психіки: психотичні розлади, у тому числі сплутаність свідомості, галюцинації.

  З боку нервової системи: пригнічений настрій, оборотна енцефалопатія (сплутаність свідомості, гарячка, головний біль, галюцинації, параліч, світлочутливість, порушення зору та рухливості, ригідність потиличних м’язів) та підгострий мозочковий синдром (атаксія, дизартрія, порушення ходи, ністагм, тремор), які минають після відміни препарату; запаморочення, сонливість або безсоння, судоми, головний біль.

  Протягом інтенсивної та/або підтримуючої терапії метронідазолом може виникати периферична сенсорна нейропатія або транзиторні епілептичні напади. У більшості випадків нейропатія зникає після припинення лікування або ж після зменшення дози.

  З боку органів зору: розлади зору, диплопія, міопія, нечіткість зору, зниження гостроти зору, зміни кольорового зору, невропатія зорового нерва/неврит.

  З боку органів слуху та лабіринту: вертиго.

  З боку шлунково-кишкового тракту: порушення відчуття смаку, мукозит слизової оболонки ротової порожнини, обкладений язик, стоматит, знебарвлення язика, «волохатий язик», наприклад, через надмірний розвиток фунгальної флори, відчуття сухості у роті, нудота, блювання, діарея, шлунково-кишкові порушення, біль в епігастрії.

  З боку печінки та жовчовивідних шляхів: оборотний панкреатит, порушення функціональних проб печінки, холестатичний гепатит, жовтяниця, змішаний гепатит та ураження клітин печінки, випадки печінкової недостатності, які вимагали трансплантації печінки, у пацієнтів, що лікувалися метронідазолом у комбінації з іншими антибіотиками.

  З боку шкіри та підшкірної тканини: алергічні шкірні реакції, включаючи свербіж, кропив’янка, висипи, пустуральний висип, свербіж, мультиформна еритема.

  З боку кістково-м’язової та сполучної тканини: міалгія, артралгія.

  З боку сечовидільної системи: темний або червоно-коричневий колір сечі (через метаболіти метронідазолу).

  З боку серця: зміни ЕКГ.

  З боку судин: тромбофлебіт.

  З боку статевих органів та молочних залоз: гінекомастія, відчуття печіння в уретрі або вагіні.

  Інфекції та інвазії: кандидоз ротової порожнини та вагінальний кандидоз, асептичний менінгіт.

  При виникненні тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.

  Термін придатності

  5 років.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії світла. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 100 мл розчину для інфузій у флаконі в картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  КРКА, д.д., Ново место, Словенія/

  KRKA, d.d., Novo mesto, Slovenia.

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія/

  Smarjeska cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovenia.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Эфлоран упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Эфлоран по действующему веществу «Метронидазол»

  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  12890грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3132грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3957грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  1154грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  34246грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  22376грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  13739грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  1630грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  3758грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1986грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Schering Pharma (Германия) Bayer Schering Pharma (Германия)
  2950грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3720грн Купить В наличии
  Производитель: Exeltis Healthcare (Испания) Exeltis Healthcare (Испания)
  29430грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1781грн Купить В наличии
  Производитель: Jadran (Хорватия) Jadran (Хорватия)
  11625грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1890грн Купить В наличии
  Производитель: Unique (Индия) Unique (Индия)
  10611грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  4819грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  5332грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2962грн Купить В наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  2996грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  3968грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1986грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  2828грн Купить В наличии
  Производитель: Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев) Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев)
  10537грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  23162грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  7728грн Купить В наличии
  Производитель: Сперко Украина (Украина, Винница) Сперко Украина (Украина, Винница)
  7481грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2227грн
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  7195грн
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  15675грн
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  17427грн
  Производитель: Umedica (Индия) Umedica (Индия)
  4320грн
  Производитель: CTS (Израиль) CTS (Израиль)
  240грн
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  1920грн
  Производитель: Луганская ФФ (Украина, Луганск) Луганская ФФ (Украина, Луганск)
  2880грн
  Производитель: Genom Biotech (Индия) Genom Biotech (Индия)
  5760грн
  Производитель: ICN Yugoslavia (Югославия) ICN Yugoslavia (Югославия)
  00грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  540грн
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  2880грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  2880грн
  Производитель: Karnani (Индия) Karnani (Индия)
  1200грн
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  420грн
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  9987грн
  Производитель: Organosyn Life Sciences (Индия) Organosyn Life Sciences (Индия)
  720грн

  Информация о полных аналогах Эфлоран (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Эфлоран

  Добавить отзыв о ЭфлоранДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Эфлоран опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Эфлоран и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».