Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Церукал

Церукал

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
39556грн Купить В наличии
Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
6990грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (13)
 • Отзывы (0)
 • Описание Церукал

  Категория (классификация) товара Церукал
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Церукал
  Действующее вещество:
  • Метоклопрамид
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Церукал
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A03 Средства, применяемые при функциональных желудочно-кишечных расстройствах
  • A03F Стимуляторы моторики ЖКТ
  • A03FA Стимуляторы моторики ЖКТ
  • A03FA01 Метоклопрамид
  Форма выпуска (лекарственная форма) Церукал
  Форма выпуска:
  • таблетки
  • раствор для инъекций
  Торговая марка товара Церукал
  Торговая марка:
  • Pliva (Хорватия)
  • Merckle (Германия)
  Страна производитель товара Церукал
  Производитель:
  • Тева Украина (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Церукал
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Церукал
  Количество в упаковке:
  • 50 шт.
  • 10 шт.
  Регистрация Церукал
  Регистрация:
  • UA/2297/01/01 2019-09-13
  • UA/2297/02/01 2019-12-27

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Церукал по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Церукал по цене от 395.56 грн до 699 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Церукал Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Церукал по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Церукал

  Склад

  діюча речовина: метоклопраміду гідрохлорид;

  1 ампула (2 мл) містить 10 мг метоклопраміду гідрохлориду у вигляді метоклопраміду гідрохлориду моногідрату;

  допоміжні речовини: натрію сульфіт безводний (E 221), динатрію едетат, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для ін'єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

  Фармакотерапевтична група

  Стимулятори перистальтики (пропульсанти). Код АТХ A03F A01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Метоклопрамід є центральним допаміновим антагоністом, який також проявляє периферичну холінергічну активність.

  Відзначають два основних ефекти: протиблювальний і ефект прискорення випорожнення шлунка та проходження крізь тонку кишку.

  Протиблювальний ефект спричинений дією на центральну точку стовбурової частини мозку (хеморецептори – активуюча зона блювального центру), імовірно, через гальмування допамінергічних нейронів. Посилення перистальтики також частково контролюється вищими центрами, але також частково може бути задіяний механізм периферичної дії разом із активацією постгангліонарних холінергічних рецепторів і, можливо, пригніченням допамінергічних рецепторів шлунка та тонкої кишки. Через гіпоталамус і парасимпатичну нервову систему регулює та координує рухову активність верхнього відділу шлунково-кишкового тракту. Підвищує тонус шлунка та кишечнику, прискорює випорожнення шлунка, зменшує гастростаз, перешкоджає пілоричному та езофагеальному рефлюксу, стимулює перистальтику кишечнику. Нормалізує виділення жовчі, зменшує спазм сфінктера Одді, не змінює його тонус, усуває дискінезію жовчного міхура.

  Небажані ефекти поширюються, головним чином, на екстрапірамідні симптоми, в основі яких лежить механізм допамін-рецептор-блокуючої дії на центральну нервову систему.

  Тривале лікування метоклопрамідом може спричинити зростання концентрації пролактину в сироватці крові внаслідок відсутності допамінергічного гальмування секреції пролактину. У жінок описувалися галакторея та порушення менструального циклу, та гінекомастія у чоловіків, однак ці симптоми зникали після припинення лікування.

  Фармакокінетика.

  Початок дії на шлунково-кишковий тракт відзначається через 1-3 хвилини після внутрішньовенного введення і через 10-15 хвилин після внутрішньом'язового введення. Антиеметична дія зберігається протягом 12 годин. З білками плазми крові зв'язується 13-30 % метоклопраміду. Об'єм розподілення – 3,5 л/кг. Метаболізується у печінці. Період напіввиведення – 4-6 годин. Проникає крізь гематоенцефалічний і плацентарний бар'єри, проникає у грудне молоко. Частина дози (близько 20 %) виводиться у вихідній формі, а решта (близько 80 %) після метаболічних перетворень печінкою виводиться нирками у сполуках із глюкуроновою або сірчаною кислотою.

  Ниркова недостатність.

  У пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю кліренс креатиніну знижується до 70 %, а період напіввиведення з плазми крові підвищується (близько 10 годин для кліренсу креатиніну 10-50 мл/хвилину та 15 годин для кліренсу креатиніну 60 10 До 3 разів на добу

  Максимальна тривалість застосування метоклопраміду для лікування встановленої післяопераційної нудоти і блювання становить 48 годин.

  Максимальна тривалість застосування метоклопраміду для запобігання відстроченої нудоти і блювання, спричинених хіміотерапією, становить 5 діб.

  Пацієнти літнього віку.

  Слід розглянути можливість зменшення дози у хворих літнього віку, внаслідок зниження функції нирок та печінки, зумовлених віком.

  Порушення функції нирок.

  У хворих з термінальною стадією порушення функції нирок (кліренс креатиніну ≤15 мл/хв) дозу метоклопраміду необхідно зменшити на 75 %.

  У хворих з помірним та тяжким порушенням функції нирок (кліренс креатиніну 15-60 мл/хв) дозу метоклопраміду необхідно зменшити на 50 %.

  Печінкова недостатність

  У хворих з тяжким порушенням функції печінки дозу метоклопраміду необхідно зменшити на 50 %.

  Діти

  Метоклопрамід протипоказаний дітям віком до 1 року.

  Передозування

  Симптоми: сонливість, зниження рівня свідомості, сплутаність свідомості, дратівливість, неспокій та його посилення, судоми, екстрапірамідні розлади, порушення функції серцево-судинної системи з брадикардією і підвищенням чи зниженням артеріального тиску, галюцинації, зупинка дихання і серцевої діяльності, дистонічні реакції.

  Лікування. У випадку розвитку екстрапірамідних симптомів, пов'язаних або не пов'язаних з передозуванням, проводиться лише симптоматичне лікування (бензодіазепіни у дітей і/або антихолінергічні протипаркінсонічні лікарські засоби у дорослих).

  Відповідно до клінічного стану необхідно проводити симптоматичне лікування та постійне спостереження за функціями серцево-судинної та дихальної системи.

  Побічні реакції

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок, особливо при застосуванні внутрішньовенно).

  З боку системи крові та лімфатичної системи: метгемоглобінемія, яка може бути пов'язана з дефіцитом НАДН-цитохром-b5-редуктази, особливо у немовлят, сульфгемоглобінемія, яка пов'язана, головним чином, із супутнім застосуванням високих доз препаратів, що вивільняють сірку.

  З боку серцево-судинної системи: брадикардія, особливо при внутрішньовенному застосуванні, зупинка серця протягом короткого часу після ін'єкції, яка може бути наслідком брадикардії, атріовентрикулярна блокада, блокада синусового вузла, особливо при внутрішньовенному застосуванні, пролонгація QT-інтервалу, шлуночкова тахікардія типу «пірует», артеріальна гіпотензія, шок, синкопе при внутрішньовенному введенні, гостра артеріальна гіпертензія у пацієнтів з феохромоцитомою.

  З боку ендокринної системи*: аменорея, гіперпролактинемія, галакторея, гінекомастія, порушення менструального циклу.

  З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, сухість у роті, запор, діарея.

  З боку нервової системи: злоякісний нейролептичний синдром (характерні симптоми: жар, ригідність м'язів, втрата свідомості, коливання артеріального тиску, судоми) переважно у пацієнтів із епілепсією, головний біль, запаморочення, сонливість, пригнічений рівень свідомості.

  Екстрапірамідні розлади, які можуть виникнути навіть після застосування однієї дози переважно у дітей та підлітків та/або при перевищенні рекомендованої дози:

  дискінетичний синдром (мимовільні спазматичні рухи, зокрема в області голови, шиї та плечей, тонічний блефароспазм, спазм лицевих і жувальних м'язів, відхилення язика, спазм глоткових м'язів і м'язів язика, неправильне тримання голови і шиї, перенапруження хребта, спазматичне згинання рук, спазматичне розгинання ніг); паркінсонізм (тремор, ригідність, акінезія); гостра дистонія; пізня дискінезія (може бути постійною під час або після тривалого лікування, особливо у пацієнтів літнього віку); акатизія.

  З боку шкіри: висипання, кропив'янка, гіперемія та свербіж шкіри, ангіоневротичний набряк.

  Психічні розлади: депресія, галюцинації, сплутаність свідомості, тривожність, неспокій.

  Лабораторні дослідження: підвищення рівня ензимів печінки.

  Загальні розлади: астенія, підвищена втомлюваність.

  У підлітків та хворих із тяжкими порушеннями функції нирок (ниркова недостатність), внаслідок якої послаблюється виведення метоклопраміду, слід особливо уважно слідкувати за розвитком побічних реакцій. У разі їх виникнення застосування лікарського засобу одразу ж припиняють.

  * Ендокринні розлади під час тривалого лікування пов'язані з гіперпролактинемією (аменорея, галакторея, гінекомастія). У таких випадках застосування препарату необхідно припинити.

  Повідомлялося про розвиток тяжких серцево-судинних реакцій, зумовлених внутрішньовенним застосуванням метоклопраміду (аритмія, наприклад, у вигляді суправентрикулярної екстрасистолії, вентрикулярної екстрасистолії, тахікардії, починаючи з брадикардії до зупинки серця).

  Існує ризик гострих (короткочасних) неврологічних розладів, що вищий у дітей, а пізньої дискінезії – у пацієнтів літнього віку. Ризик розвитку побічних реакцій з боку нервової системи зростає при застосуванні препарату у високих дозах та при тривалому лікуванні.

  При застосуванні високих доз перераховані нижче реакції виникають частіше (деколи одночасно):

  екстрапірамідні симптоми: гостра дистонія та дискінезія, синдром паркінсонізму, акатизія, навіть після застосування одноразової дози лікарського засобу, особливо у дітей; сонливість, пригнічений рівень свідомості, сплутаність свідомості, галюцинації.

  Термін придатності

  5 років.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла при температурі не вище 30 °C та

  недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

  Несумісність

  Церукал® розчин для ін'єкцій не можна змішувати з лужними інфузійними розчинами.

  Упаковка

  По 2 мл розчину в ампулі; по 10 ампул у коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  АТ Фармацевтичний завод ТЕВА.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  H-2100 Годолло, вул. Танчич Міхалі 82, Угорщина.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Церукал упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Церукал по действующему веществу «Метоклопрамид»

  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  4827грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5325грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  7766грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4917грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  200грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  650грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  3250грн
  Производитель: Solvay Pharmaceuticals (Нидерланды) Solvay Pharmaceuticals (Нидерланды)
  2860грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  3250грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  260грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1440грн

  Информация о полных аналогах Церукал (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Церукал

  Добавить отзыв о ЦерукалДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Церукал опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Церукал и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!