Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Престариум
Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
1410грн Купить В наличии
Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
18350грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (41)
 • Отзывы (0)
 • Описание Престариум

  Категория (классификация) товара Престариум
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Престариум
  Действующее вещество:
  • Периндоприл
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Престариум
  Код АТХ:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C09 Средства для понижения артериального давления (ренин-ангиотензиновая система)
  • C09A Ингибиторы ангиотензинпревращающего фермента (апф)
  • C09AA Ингибиторы апф монокомпонентные
  • C09AA04 Периндоприл
  Форма выпуска (лекарственная форма) Престариум
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Торговая марка товара Престариум
  Торговая марка:
  • Servier (Ireland) Industries (Ирландия)
  Страна производитель товара Престариум
  Производитель:
  • Servier (Франция)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Престариум
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Престариум
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  Регистрация Престариум
  Регистрация:
  • UA/1901/02/03 2016-11-03

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Престариум по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Престариум по цене от 141 грн до 183.5 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Престариум Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Престариум по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Престариум

  Склад

  Престаріум® 2,5 мг:

  діюча речовина: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 2,5 мг, що відповідає 1,6975 мг периндоприлу;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, мальтодекстрин, кремній колоїдний гідрофобний, натрію крохмальгліколят (тип А), гліцерин (Е 422a), гіпромелоза (Е 464), макрогол 6000, титану діоксид (Е 171);

  Престаріум® 5 мг:

  діюча речовина: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 5 мг, що відповідає 3,395 мг периндоприлу;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, мальтодекстрин, кремній колоїдний гідрофобний, натрію крохмальгліколят (тип А), гліцерин (Е 422a), гіпромелоза (Е 464), макрогол 6000, титану діоксид (Е 171), міді хлорофілін (Е 141іі);

  Престаріум® 10 мг:

  діюча речовина: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 10 мг, що відповідає 6,790 мг периндоприлу;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, мальтодекстрин, кремній колоїдний гідрофобний, натрію крохмальгліколят (тип А), гліцерин (Е 422a), гіпромелоза (Е 464), макрогол 6000, титану діоксид (Е 171), міді хлорофілін (Е 141іі).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група

  Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ).

  Код АТС C09A A04.

  Показання

  Артеріальна гіпертензія. Серцева недостатність. Запобігання виникненню повторного інсульту у пацієнтів з цереброваскулярними захворюваннями. Запобігання серцево-судинним ускладненням у пацієнтів з документально підтвердженою стабільною ішемічною хворобою серця. Довготривале лікування зменшує ризик виникнення інфаркту міокарда та серцевої недостатності (за результатами дослідження EUROPA).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до периндоприлу або до будь-якої з допоміжних речовин, або до будь-якого іншого інгібітору АПФ; ангіоневротичний набряк в анамнезі після застосування інгібітору АПФ; ідіопатичний або спадковий ангіоневротичний набряк; вагітні або жінки, які планують завагітніти (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

  Спосіб застосування та дози

  Для перорального застосування.

  Таблетки по 2,5 мг (Престаріум® 2,5 мг) та по 10 мг (Престаріум® 10 мг) не підлягають поділу. Таблетки по 5 мг (Престаріум® 5 мг) підлягають поділу.

  Таблетки рекомендовано приймати 1 раз на день вранці перед їдою.

  Дозу підбирають індивідуально, залежно від показників артеріального тиску (див. розділ «Особливості застосування»).

  Артеріальна гіпертензія.

  Периндоприлу аргінін можна призначати у монотерапії або у комбінації з препаратами інших класів антигіпертензивних засобів.

  Рекомендована початкова доза становить 5 мг 1 раз на добу вранці.

  Пацієнти з високою активністю ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (особливо пацієнти з реноваскулярною гіпертензією, порушенням водно-електролітного балансу, серцевою декомпенсацією або тяжкою гіпертензією) можуть зазнати надмірного зниження артеріального тиску після прийому першої дози. Таким пацієнтам рекомендується розпочинати лікування з дози 2,5 мг та початок терапії проводити під наглядом лікаря.

  Дозу можна підвищити до 10 мг 1 раз на день через 1 місяць лікування.

  На початку застосування периндоприлу аргініну можливе виникнення симптоматичної артеріальної гіпотензії; це ймовірніше у пацієнтів, які одночасно приймають діуретики. Таким пацієнтам розпочинати лікування периндоприлом слід з обережністю, оскільки у них може бути дефіцит води та/або солі.

  Якщо це можливо, слід припинити прийом діуретика за 2-3 дні до початку терапії периндоприлу аргініном (див. розділ «Особливості застосування»).

  Пацієнтам з артеріальною гіпертензією, яким не можна припинити застосування діуретиків, лікування слід розпочинати з дози 2,5 мг. У таких пацієнтів слід контролювати функцію нирок та рівень калію у сироватці крові. Подальше підвищення дози периндоприлу аргініну слід здійснювати залежно від показників артеріального тиску. У разі необхідності терапію діуретиком можна відновити.

  Пацієнтам літнього віку лікування слід розпочинати з дози 2,5 мг, яка може бути підвищена до

  5 мг через 1 місяць лікування, а потім, у разі необхідності, до 10 мг з урахуванням функції нирок (див. таблицю, що надається нижче).

  Симптоматична серцева недостатність.

  Пацієнтам із серцевою недостатністю, яким периндоприлу аргінін зазвичай призначають одночасно з діуретиком, що виводить калій, та/або дигоксином, та/або β-блокатором лікування рекомендовано розпочинати під ретельним медичним наглядом та з початкової дози 2,5 мг, яка приймається вранці. Через 2 тижні, за умови доброї переносимості, дозу підвищують до 5 мг 1 раз на день. Дозу підбирають індивідуально залежно від клінічного стану пацієнта.

  Пацієнтам із тяжкою серцевою недостатністю та іншим пацієнтам з групи високого ризику (пацієнти із порушенням функції нирок та тенденцією до порушень рівня електролітів, пацієнти, які отримують одночасну терапію діуретиками та/або вазодилататорами) лікування слід розпочинати під ретельним медичним наглядом (див. розділ «Особливості застосування»).

  У пацієнтів з високим ризиком виникнення симптоматичної артеріальної гіпотензії, а саме – пацієнтів з дефіцитом електролітів з гіпонатріємією або без неї, пацієнтів із гіповолемією або тих, хто отримував інтенсивну терапію діуретиками, слід провести корекцію вищезазначених станів, якщо можливо, до призначення препарату. Артеріальний тиск, функцію нирок та рівень калію у сироватці крові потрібно ретельно контролювати як до, так і під час лікування (див. розділ «Особливості застосування»).

  Запобігання виникненню повторного інсульту у пацієнтів з цереброваскулярними захворюваннями.

  Рекомендована початкова доза становить 2,5 мг (½ таблетки препарату Престаріум® 5 мг) 1 раз на добу вранці. Після 2 тижнів лікування дозу збільшують до 5 мг (1 таблетка препарату Престаріум® 5 мг) 1 раз на добу вранці.

  Якщо після 2 тижнів лікування препаратом Престаріум® 5 мг пацієнт потребує додаткового контролю артеріального тиску, можна призначити індапамід, у дозі 1 таблетка на день. Лікування можна розпочинати будь-коли у термін від 2 тижнів до кількох років після первинного інсульту.

  Запобігання серцево-судинним ускладненням у пацієнтів з документованою стабільною ішемічною хворобою серця.

  Довготривале лікування знижує ризик інфаркту міокарда та серцевої недостатності (за результатами 4-річного дослідження EUROPA). Престаріум® 10 мг (1 таблетка на добу) призначається для довготривалого лікування пацієнтам з документовано підтвердженою ішемічною хворобою серця, незважаючи на супутні захворювання, вік та додаткову терапію.

  Лікування розпочинають з препарату Престаріум® 5 мг (1 таблетка на добу вранці). Через 2 тижні, за умови доброї переносимості, дозу підвищують до 10 мг для довготривалого прийому препарату Престаріум® 10 мг 1 таблетка на добу вранці.

  Пацієнтам літнього віку, у яких документально підтверджена ішемічна хвороба серця, лікування слід розпочинати з дози 2,5 мг (½ таблетки препарату Престаріум® 5 мг) 1 раз на день вранці; через тиждень дозу підвищують до 5 мг (1 таблетка препарату Престаріум® 5 мг); через 2 тижні, за умови доброї переносимості, дозу підвищують до 10 мг (Престаріум® 10 мг, 1 таблетка на добу) та розпочинають довготривале лікування.

  Підбір доз при нирковій недостатності.

  Дозування для пацієнтів з нирковою недостатністю має базуватися на кліренсі креатиніну, як зазначено у таблиці нижче:

  Таблиця 1: підбір доз при нирковій недостатності

  Кліренс креатиніну (мл/хв)  Рекомендоване дозування ClCR ≥ 60 5 мг на добу 30 < ClCR < 60 2,5 мг на добу 15 < ClCR < 30 2,5 мг через добу Пацієнти, що перебувають на гемодіалізі* ClCR < 15 2,5 мг на день проведення діалізу

  ٭Діалізний кліренс периндоприлату 70 мл/хв. Пацієнтам, що перебувають на гемодіалізі дозу слід приймати після проведення гемодіалізу.

  Підбір доз при печінковій недостатності.

  Пацієнти з печінковою недостатністю не потребують підбору дози препарату (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»).

  Побічні реакції

  При застосуванні периндоприлу спостерігалися наступні побічні ефекти, наведені із наступною частотою виникнення: дуже часті (> 1/10); часті (> 1/100, < 1/10), нечасті (> 1/1000, < 1/100), рідкісні (> 1/10 000, < 1/1000), дуже рідкісні (< 1/10 000); частота невідома (не може бути визначена згідно з наявною інформацією).

  З боку системи крові та лімфатичної системи:

  дуже рідкісні: зниження гемоглобіну та гематокриту, тромбоцитопенія, лейкопенія/нейтропенія, випадки агранулоцитозу або панцитопенії. У пацієнтів із вродженою недостатністю ферменту

  G-6PDH (глюкозо-6-фосфатдегідрогенази) дуже рідко можливе виникнення випадків гемолітичної анемії (див. розділ «Особливості застосування»).

  З боку метаболізму та обміну речовин:

  частота невідома: гіпоглікемія (див. розділи «Особливості застосування» та «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  З боку психіки:

  нечасті: порушення настрою, сну.

  З боку нервової системи:

  часті: головний біль, запаморочення, вертиго, парестезія.

  Дуже рідкісні: сплутаність свідомості.

  З боку системи зору:

  часті: порушення зору.

  З боку органів слуху та лабіринту:

  часті: дзвін у вухах.

  З боку серця:

  дуже рідкісні: аритмія, стенокардія та інфаркт міокарда можуть виникати внаслідок надмірного зниження артеріального тиску у пацієнтів високого ризику (див. розділ «Особливості застосування»).

  З боку системи кровообігу:

  часті: артеріальна гіпотензія та ефекти, пов’язані з нею.

  Дуже рідкісні: інсульт може виникати внаслідок надмірного зниження артеріального тиску у пацієнтів високого ризику (див. розділ «Особливості застосування»).

  Частота невідома: васкуліт.

  З боку системи дихання, органів грудної клітки та середостіння:

  часті: кашель, задишка.

  Нечасті: бронхоспазм.

  Дуже рідкісні: еозинофільна пневмонія, риніт.

  З боку шлунково-кишкового тракту:

  часті: нудота, блювання, біль у животі, зіпсуття смаку (дисгевзія), диспепсія, діарея, запор.

  Нечасті: відчуття сухості у роті.

  Дуже рідкісні: панкреатит.

  З боку гепатобіліарної системи:

  дуже рідкісні: цитолітичний або холестатичний гепатит (див. розділ «Особливості застосування»).

  З боку шкіри та підшкірної тканини:

  часті: шкірні висипання, свербіж.

  Нечасті: ангіоневротичний набряк обличчя, кінцівок, губ, слизових оболонок, язика, голосової щілини та/або гортані, кропив’янка (див. розділ «Особливості застосування»).

  Дуже рідкісні: мультиформна еритема.

  З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини:

  часті: судоми м’язів.

  З боку нирок та системи сечовиділення:

  нечасті: ниркова недостатність.

  Дуже рідкісні: гостра ниркова недостатність.

  З боку репродуктивної системи та молочних залоз:

  нечасті: імпотенція.

  Загальні порушення та умови призначення:

  часті: астенія.

  Нечасті: пітливість.

  Лабораторні показники:

  можливе підвищення сечовини крові та креатиніну у сироватці крові, виникнення гіперкаліємії, яка є оборотною після відміни препарату, особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю, тяжкою серцевою недостатністю та реноваскулярною гіпертензією. Рідко відбувається підвищення рівня печінкових ферментів та рівня білірубіну у плазмі крові.

  Клінічні дослідження:

  Під час рандомізованого дослідження EUROPA було зібрано інформацію тільки про серйозні випадки побічних реакцій. У невеликої кількості пацієнтів було виявлено серйозні побічні реакції: 16 (0,3 %) з 6122 пацієнтів у групі периндоприлу та 12 (0.2 %) з 6107 пацієнтів у групі пацієнтів, які отримували плацебо. Серед пацієнтів, які отримували периндоприл, гіпотензія спостерігалася у 6 пацієнтів, ангіоневротичний набряк – у 3 пацієнтів та раптова зупинка серця – у 1 пацієнта. Із тих пацієнтів, які припинили участь у дослідженні, більшість – 6,0 % (n=366) скаржились на кашель, артеріальну гіпотензію або будь-яку іншу непереносимість периндоприлу порівняно з

  2,1 % (n=129) пацієнтів, які приймали плацебо.

  Передозування

  Інформації про передозування периндоприлу недостатньо. Симптоми, пов’язані з передозуванням інгібіторів АПФ, можуть бути наступними: артеріальна гіпотензія, циркуляторний шок, порушення електролітного балансу, ниркова недостатність, гіпервентиляція, тахікардія, прискорене серцебиття, брадикардія, запаморочення, тривога, кашель тощо.

  При передозуванні рекомендується внутрішньовенне введення розчину натрію хлориду 0,9 %

  (9 мг/мл). У випадку виникнення артеріальної гіпотензії пацієнту необхідно надати горизонтальне положення з низьким узголів’ям. У разі можливості слід забезпечити пацієнту інфузії ангіотензину ІІ та/або внутрішньовенне введення катехоламінів. Периндоприл можна видалити із системного кровообігу за допомогою гемодіалізу (див. розділ «Особливості застосування»). У разі виникнення резистентної до лікування брадикардії показане застосування штучного водія ритму. Необхідно встановити постійний моніторинг за основними показниками життєдіяльності, концентрацією електролітів та креатиніну у сироватці крові.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність:

  Лікарський засіб протипоказано застосовувати вагітним або жінкам, які планують завагітніти. Якщо під час лікування цим лікарським засобом підтверджується вагітність, його застосування необхідно негайно припинити і замінити іншим лікарським засобом, дозволеним до застосування у вагітних.

  У випадку, якщо жінка приймала інгібітор АПФ під час ІІ триместру вагітності, дитині рекомендовано провести ультразвукове дослідження функції нирок та кісток черепа. Новонароджені, матері яких приймали інгібітори АПФ під час вагітності, мають знаходитися під ретельним наглядом через можливість виникнення артеріальної гіпотензії.

  Годування груддю: не рекомендується застосування периндоприлу аргініну у період годування груддю у зв'язку з відсутністю даних щодо його проникнення у грудне молоко. Під час годування груддю бажано призначити альтернативне лікування із більш дослідженим профілем безпеки, особливо під час годування новонародженого або недоношеного немовляти.

  Діти

  Ефективність та безпека застосування дітям та підліткам не вивчалися. Тому периндоприлу аргінін не рекомендується призначати дітям та підліткам.

  Особливості застосування

  Стабільна ішемічна хвороба серця:

  У випадку, якщо протягом першого місяця лікування периндоприлом відбувся епізод нестабільної стенокардії (будь-якої тяжкості), необхідно ретельно зважити співвідношення ризик/користь перед тим як вирішувати питання про продовження терапії.

  Артеріальна гіпотензія.

  Прийом інгібіторів АПФ може спричинити зниження артеріального тиску. Симптоматична артеріальна гіпотензія спостерігається рідше у пацієнтів з неускладненою артеріальною гіпертензією та є більш вірогідною у пацієнтів з гіповолемією, у тих, хто приймає діуретики, знаходиться на дієті з обмеженням кількості солі, у пацієнтів на діалізі, у пацієнтів з діареєю або блюванням, або у пацієнтів з тяжкою ренін-залежною артеріальною гіпертензією (див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» та «Побічні реакції»). Симптоматична артеріальна гіпотензія є більш вірогідною у пацієнтів з симптоматичною серцевою недостатністю, із супутньою нирковою недостатністю або без неї. Виникнення симптоматичної артеріальної гіпотензії найбільш вірогідне у пацієнтів з більш тяжким ступенем серцевої недостатності, які приймають великі дози петльових діуретиків, мають гіпонатріємію або ниркову недостатність функціонального характеру. Для зниження ризику симптоматичної артеріальної гіпотензії під час початку терапії та на етапі підбору доз пацієнтам необхідно знаходитися під ретельним наглядом лікаря (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Побічні реакції»). Такі самі застереження існують для пацієнтів з ішемічною хворобою серця або цереброваскулярними захворюваннями, у яких надмірне зниження артеріального тиску може спричинити виникнення інфаркту міокарда або інсульту.

  При виникненні артеріальної гіпотензії пацієнту слід надати горизонтальне положення та у разі необхідності ввести внутрішньовенно 0,9 % (9 мг/мл) розчин натрію хлориду.

  Транзиторна гіпотензія не є протипоказанням для подальшого застосування препарату, який зазвичай можна застосовувати без будь-яких перешкод після відновлення об’єму крові та підвищення артеріального тиску.

  У деяких пацієнтів із застійною серцевою недостатністю з нормальним або зниженим артеріальним тиском периндоприлу аргінін може спричинити додаткове зниження системного артеріального тиску. Цей ефект є передбачуваним і зазвичай не потребує відміни препарату. Якщо артеріальна гіпотензія стає симптоматичною, може з’явитися необхідність зниження дози або відміни препарату.

  Стеноз аортального та мітрального клапанів/гіпертрофічна кардіоміопатія.

  Як і інші інгібітори АПФ, периндоприлу аргінін призначають з обережністю пацієнтам зі стенозом мітрального клапана або обструкцією виходу з лівого шлуночка (аортальний стеноз або гіпертрофічна кардіоміопатія).

  Ниркова недостатність.

  У випадку ниркової недостатності (кліренс креатиніну < 60 мл/хв) початкова доза периндоприлу призначається відповідно до кліренсу креатиніну пацієнта (див. розділ «Спосіб застосування та дози»), а далі – залежно від відповіді пацієнта на лікування. Моніторинг калію та креатиніну є звичайним стандартом для таких пацієнтів (див. розділ «Побічні реакції»).

  У пацієнтів із симптоматичною серцевою недостатністю артеріальна гіпотензія, що виникає на початку застосування інгібіторів АПФ, може призвести до порушення функції нирок, у деяких випадках – із виникненням гострої ниркової недостатності, яка зазвичай є оборотною.

  У деяких пацієнтів з двобічним стенозом ниркових артерій або стенозом артерії єдиної нирки при застосуванні інгібіторів АПФ спостерігалося збільшення рівнів сечовини крові та креатиніну у сироватці крові, які зазвичай поверталися до норми після припинення лікування. Це особливо стосується пацієнтів із нирковою недостатністю. При наявності супутньої реноваскулярної гіпертензії ризик виникнення тяжкої артеріальної гіпотензії та ниркової недостатності підвищується. У таких пацієнтів лікування слід починати під ретельним спостереженням лікаря з маленьких доз та з обережною титрацією доз. Враховуючи вищесказане, лікування діуретиками може сприяти виникненню артеріальної гіпотензії, тому їх потрібно відмінити та проводити моніторинг функції нирок у перші тижні лікування периндоприлу аргініном.

  У деяких пацієнтів з артеріальною гіпертензією, у яких до початку лікування не було виявлено реноваскулярних захворювань, розвивалося підвищення сечовини крові та креатиніну сироватки крові, зазвичай незначне та тимчасове, особливо коли периндоприлу аргінін призначали одночасно з діуретиком. Але це більш характерно для пацієнтів з уже існуючою нирковою недостатністю. Може стати необхідним зниження дози та/або відміна діуретика та/або периндоприлу аргініну.

  Пацієнти, які знаходяться на гемодіалізі.

  У пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі з використанням високопроточних поліакрилових мембран та приймають супутню терапію інгібіторами АПФ, виникали реакції анафілактичного типу. Тому для таких пацієнтів необхідно прийняти рішення щодо використання іншого типу діалізних мембран або іншого класу антигіпертензивних препаратів.

  Пацієнти після трансплантації нирки.

  Досвід щодо призначення периндоприлу аргініну пацієнтам після нещодавно перенесеної операції з трансплантації нирки відсутній.

  Гіперчутливість/ангіоневротичний набряк.

  Повідомлялося про рідкі випадки виникнення ангіоневротичного набряку обличчя, кінцівок, губ, слизових оболонок, язика, голосової щілини та/або гортані у пацієнтів, під час застосування інгібіторів АПФ, у тому числі периндоприлу аргініну (див. розділ «Побічні реакції»). Це може статися будь-коли під час лікування. У таких випадках необхідно терміново відмінити препарат і встановити відповідний нагляд за станом пацієнта до повного зникнення симптомів. У тих окремих випадках, коли набряк розповсюджується лише у зоні обличчя та губ, стан пацієнта, як правило, покращується без лікування. Призначення антигістамінних препаратів може бути корисним для зменшення симптомів.

  Ангіоневротичний набряк, пов`язаний з набряком гортані, може призвести до летальних наслідків. У випадках, коли набряк розповсюджується на язик, голосову щілину або гортань, що спричиняє обструкцію дихальних шляхів, необхідно термінове проведення невідкладної терапії, яка може включати введення адреналіну та/або забезпечення прохідності дихальних шляхів.

  Повідомлялося про рідкі випадки виникнення інтестинального ангіоневротичного набряку у пацієнтів під час лікування інгібіторами АПФ. У таких пацієнтів спостерігався абдомінальний біль (з нудотою або блюванням чи без них); у деяких випадках не спостерігалося попереднього ангіоневротичного набряку обличчя та рівень С-1 естерази був у нормі. Діагноз інтестинального ангіоневротичного набряку був встановлений під час комп’ютерної томографії черевної порожнини або ультразвукового дослідження, або під час хірургічного втручання. Після відміни інгібітору АПФ симптоми ангіоневротичного набряку зникали. Інтестинальний ангіоневротичний набряк необхідно виключити під час проведення диференційного діагнозу у пацієнтів з абдомінальним болем, які приймають інгібітори АПФ.

  Анафілактоїдні реакції під час плазмаферезу ліпопротеїдів низької щільності (ЛНЩ).

  Рідко у пацієнтів, які приймають інгібітори АПФ, під час проведення плазмаферезу ліпопротеїдів низької щільності (ЛНЩ) з використанням декстрасульфату, можуть виникнути небезпечні для життя анафілактоїдні реакції. Розвитку анафілактоїдних реакцій можна уникнути, якщо перед проведенням кожного плазмаферезу тимчасово припиняти лікування інгібіторами АПФ.

  Анафілактоїдні реакції під час десенсибілізуючої терапії.

  У пацієнтів, які приймають інгібітори АПФ під час десенсибілізуючого лікування препаратами, що містять бджолину отруту, можуть виникати анафілактоїдні реакції, які загрожують життю. Цих реакцій можна уникнути при тимчасовому припиненні застосування іАПФ, але реакції можуть виникнути знову при необережному проведенні провокаційних проб.

  Печінкова недостатність.

  Випадки, коли на фоні прийому інгібітору АПФ розвилася жовтяниця або відзначається підвищення рівня печінкових ферментів зустрічаються рідко. Таким пацієнтам необхідно припинити прийом інгібітору АПФ та отримати відповідне медичне обстеження і лікування (див. розділ «Побічні реакції»).

  Нейтропенія/агранулоцитоз/тромбоцитопенія/анемія.

  Серед пацієнтів, які приймають інгібітори АПФ, було зареєстровано випадки нейтропенії/агранулоцитозу, тромбоцитопенії та анемії. У пацієнтів з нормальною функцією нирок та при відсутності інших факторів ризику нейтропенія виникає рідко. Периндоприл слід призначати дуже обережно пацієнтам з колагенозами, під час терапії імуносупресорами, алопуринолом або прокаїнамідом, або при поєднанні цих обтяжуючих факторів, особливо якщо є порушення функції нирок. Якщо периндоприл призначати таким пацієнтам, рекомендується періодично контролювати кількість лейкоцитів у крові. Також пацієнти мають знати, що необхідно сповіщати про будь-який прояв інфекційного захворювання (біль у горлі, лихоманку).

  Расовий фактор.

  Інгібітори АПФ частіше спричиняють виникнення ангіоневротичного набряку у пацієнтів афро-американської раси, ніж у пацієнтів не афро-американської раси. Що, можливо, пояснюється низьким рівнем реніну у крові пацієнтів з артеріальною гіпертензією з популяції афро-американців.

  Кашель.

  Повідомлялося про виникнення кашлю на фоні терапії інгібіторами АПФ. За характеристиками кашель є непродуктивним, стійким та припиняється після відміни препарату. Кашель, викликаний прийомом інгібіторів АПФ, потрібно враховувати під час проведення диференційного діагнозу кашлю.

  Якщо пацієнту планується хірургічне втручання або потрібна анестезія, необхідно повідомити анестезіолога про застосування будь-якого інгібітору АПФ. Лікування інгібітором АПФ необхідно припинити за добу до хірургічного втручання.

  Гіперкаліємія.

  У деяких пацієнтів з факторами ризику на фоні прийому інгібіторів АПФ, у тому числі периндоприлу аргініну, відзначалося збільшення концентрації калію у сироватці крові. До факторів ризику виникнення гіперкаліемії належать ниркова недостатність, погіршення функції нирок, вік (старше 70 років), сахарний діабет, інтеркурентні стани, такі як дегідратація, гостра серцева декомпенсація, метаболічний ацидоз та одночасне застосування калійзберігаючих діуретиків (наприклад, спіронолактон, еплеренон, триамтерен або амілорид), харчових добавок, що містять калій, або замінників солі з калієм; або ті пацієнти, що приймають інші препарати, які викликають підвищення концентрації калію у сироватці крові (наприклад, гепарин). Застосування харчових добавок, що містять калій, калійзберігаючих діуретиків або замінників солі з калієм, особливо у пацієнтів із порушенням функції нирок, може призвести до значного підвищення рівня калію у сироватці крові. Гіперкаліемія може спричинити виникнення серйозних, іноді фатальних аритмії. Якщо одночасне застосування периндоприлу та будь-якої з вищезазначених речовин вважається доречним, вони мають застосовуватись з обережністю та з частим моніторингом рівня калію у сироватці крові (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Пацієнти, хворі на цукровий діабет.

  Пацієнтам, хворим на цукровий діабет, які приймають пероральні цукрознижувальні засоби або отримують інсулін, необхідно ретельно контролювати рівень глікемії протягом першого місяця терапії інгібіторами АПФ (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Літій.

  Одночасний прийом літію та периндоприлу зазвичай не рекомендований (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Калійзберігаючі діуретики, харчові добавки, що містять калій або замінникі солі з калієм.

  Одночасне застосування периндоприлу з калійзберігаючими діуретиками або харчовими добавками, що містять калій, не рекомендується (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Допоміжні речовини.

  До складу препарату входить лактоза, тому пацієнтам з рідкою спадковою непереносимістю галактози, синдромом мальабсорбції глюкози-галактози, недостатністю лактази Лаппа не рекомендується приймати периндоприлу аргінін.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Периндоприлу аргінін не чинить прямого впливу на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими автоматизованими системами. Але у деяких пацієнтів можуть виникати індивідуальні реакції, пов’язані зі зниженням артеріального тиску, особливо на початку лікування або при одночасному застосуванні з іншими антигіпертензивними препаратами. Як результат, здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими автоматизованими системами може бути дещо зниженою.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Діуретики: у пацієнтів, які приймають діуретики, та особливо тих, у кого порушений водно-електролітний обмін, можливе надмірне зниження артеріального тиску після початку лікування інгібітором АПФ. Імовірність розвитку гіпотензивного ефекту знижується завдяки відміні діуретика, підвищенню об’єму циркулюючої крові або споживанню солі перед початком терапії периндоприлу аргініном. Лікування слід розпочинати з низьких доз та поступово їх збільшувати.

  Калійзберігаючі діуретики, харчові добавки, що містять калій або замінникі солі з калієм. Калійзберігаючі діуретики (спіронолактон, триамтерен або амілорид), харчові добавки, що містять калій або замінникі солі з калієм можуть спричинити значне підвищення рівня калію у сироватці крові. Вищезазначені препарати не рекомендовані для одночасного застосування з периндоприлом (див. розділ «Особливості застосування»). У разі одночасного призначення вищезазначених речовин їх слід застосовувати з обережністю та необхідно часто проводити моніторинг калію плазми крові.

  Літій. При застосуванні інгібіторів АПФ з препаратами літію можливе оборотне підвищення концентрації літію у плазмі і, відповідно, підвищення ризику його побічної та токсичної дії. Застосування тіазидних діуретиків може збільшити ризик виникнення та збільшити ймовірність токсичності літію при застосуванні з інгібітором АПФ. Не рекомендується застосовувати периндоприл з препаратами літію. У разі доведеної необхідності такого призначення обов’язково ретельно контролювати рівень літію у плазмі крові.

  Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), включаючи ацетилсаліцилову кислоту ≥ 3 г/добу. Можливе послаблення антигіпертензивного ефекту під час одночасного застосування інгібіторів АПФ з НПЗЗ такими як: ацетилсаліцилова кислота у протизапальних дозах, інгібітори ЦОГ‑2, неселективні НПЗЗ. Одночасне застосування інгібіторів АПФ та НПЗЗ може призвести до збільшення ризику погіршення функції нирок, у тому числі імовірності розвитку гострої ниркової недостатності, підвищення рівня калію у плазмі крові, особливо у пацієнтів із порушенням функції нирок в анамнезі. Таку комбінацію слід призначати з обережністю, зокрема пацієнтам літнього віку.

  Антигіпертензивні засоби та вазодилататори: одночасне застосування антигіпертензивних засобів може підвищити гіпотензивний ефект периндоприлу аргініну. Одночасне застосування з нітрогліцерином та іншими нітратами, або з іншими вазодилататорами може сприяти додатковому зниженню артеріального тиску.

  Протидіабетичні засоби. Епідеміологічні дослідження припускають, що одночасне застосування інгібіторів АПФ та цукрознижувальних засобів (інсулін, пероральні цукрознижувальні засоби) може призвести до посилення цукрознижувального ефекту з ризиком розвитку гіпоглікемії. Найбільш вірогідно цей феномен може виникати у перші тижні комбінованого лікування та у пацієнтів з нирковою недостатністю.

  Одночасне застосування деяких анестетиків, трициклічних антидепресантів або антипсихотропних засобів з інгібіторами АПФ може призвести до подальшого зниження артеріального тиску (див. розділ «Особливості застосування»).

  Симпатоміметики можуть послабляти антигіпертензивну дію інгібіторів АПФ.

  Периндоприлу аргінін можна застосовувати одночасно з ацетилсаліциловою кислотою (коли її призначають у якості тромболітика), тромболітиками, β‑блокаторами та/або нітратами.

  Золото: нітратоподібна реакція (симптомами є: почервоніння обличчя, нудота, блювання та артеріальна гіпотензія) зустрічається рідко у пацієнтів, які одночасно приймають інгібітори АПФ, включаючи периндоприл, та ін’єкційні препарати золота (натрію ауротіомалат).

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Периндоприл – інгібітор ферменту, який перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ (ангіотензинперетворювальний фермент АПФ). Перетворювальний фермент, або кіназа, це є екзопептидаза, яка робить можливим перетворення ангіотензину І у судинозвужувальний ангіотензин ІІ, а також спричиняє розпад вазодилататора брадикініну до неактивного гептапептиду. Інгібування АПФ призводить до зменшення концентрації ангіотензину ІІ у плазмі крові, що підвищує активність реніну у плазмі крові (за рахунок пригнічення негативного зворотного зв’язку на вивільнення реніну) та знижує секрецію альдостерону. Оскільки АПФ інактивує брадикінін, інгібірування АПФ також призводить до підвищення а

  Обратите внимание, что инструкция по применению Престариум упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Престариум по действующему веществу «Периндоприл»

  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  1753грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  1810грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  21350грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  22385грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  3838грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  27070грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  50510грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  4515грн Купить В наличии
  Производитель: Les Laboratoires Servier (Франция) Les Laboratoires Servier (Франция)
  21315грн Купить В наличии
  Производитель: Les Laboratoires Servier (Франция) Les Laboratoires Servier (Франция)
  15050грн Купить В наличии
  Производитель: Les Laboratoires Servier (Франция) Les Laboratoires Servier (Франция)
  18311грн Купить В наличии
  Производитель: Les Laboratoires Servier (Франция) Les Laboratoires Servier (Франция)
  19926грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  2600грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  1600грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  1815грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13610грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  14281грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11810грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  2200грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  26580грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  24235грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13225грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11110грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  18515грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  1910грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  14253грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  16778грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  16535грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11880грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  10154грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  16720грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  8046грн
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  30723грн
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  19598грн
  Производитель: Les Laboratoires Servier (Франция) Les Laboratoires Servier (Франция)
  14156грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  4371грн

  Информация о полных аналогах Престариум (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Престариум

  Добавить отзыв о ПрестариумДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Престариум опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Престариум и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».