Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
595грн Купить В наличии
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
1050грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (77)
 • Отзывы (0)
 • Описание Имет

  Категория (классификация) товара Имет
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Имет
  Действующее вещество:
  • Ибупрофен
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Имет
  Код АТХ:
  • M Препараты для лечения заболеваний костно-мышечной системы
  • M01 Противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01A Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01AE Производные пропионовой кислоты
  • M01AE01 Ибупрофен
  Форма выпуска (лекарственная форма) Имет
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Торговая марка товара Имет
  Торговая марка:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  Страна производитель товара Имет
  Производитель:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Имет
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Имет
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 20 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Имет по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Имет по цене от 59.05 грн до 105 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Имет Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Имет по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Имет

  Склад лікарського засобу

  діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ібупрофену 400 мг та допоміжні речовини.

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті оболонкою.

  Білі або майже білі, довгасті таблетки, вкриті оболонкою, з рискою для розподілу з обох боків та тисненням «Е» з обох сторін риски на верхній стороні.

  Показання для застосування

  Симптоматичне лікування легкого і помірного больового синдрому, симптомів застуди та грипу, підвищення температури тіла.

  Спосіб застосування та дози

  Дозування для дітей залежить від маси тіла та віку і становить, як правило, 7-10 мг/кг маси тіла при максимальній загальній добовій дозі 30 мг/кг.

  Інтервал дози залежить від симптоматики та максимальної загальної добової дози, не рекомендується повторювати прийом раніше, ніж через 6 годин.

  Тільки для короткочасного застосування.

  Якщо скарги тривають більше 4 діб, слід звернутися до лікаря.

  Маса тіла (вік) Разова доза Максимальна загальна добова доза 20-29 кг (6-9 років) ½ таблетки, вкритої оболонкою, що відповідає 200 мг ібупрофену 1½ таблетки, вкритої оболонкою, що відповідає 600 мг ібупрофену 30-39 кг (10-12 років) ½ таблетки, вкритої оболонкою, що відповідає 200 мг ібупрофену 2 таблетки, вкритих оболонкою, що відповідає 800 мг ібупрофену 40 кг і більше (старше 12 років) ½-1 таблетка, вкрита оболонкою, що відповідає 200-400 мг ібупрофену 3 таблетки, вкритих оболонкою, що відповідає 1200 мг ібупрофену

  Таблетки слід приймати після їди, не розжовувати і запивати великою кількістю рідини, наприклад, 1 склянка води. Хворим із чутливим шлунком таблетки приймати під час прийому їжі. Хворим літнього віку спеціальне коригування дози не потрібне. Хворим із легким чи помірним обмеженням функції нирок або печінки зменшення дози не потрібне.

  Фармакотерапевтична група

  Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТС М01А Е01.

  Ібурофен – це нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), що ефективно пригнічує синтез простагландинів, чинить жарознижувальну, протизапальну та аналгетичну дію.

  Крім цього, ібупрофен оборотно пригнічує викликану АДФ та колагеном агрегацію тромбоцитів. Експериментальні дані свідчать, що одночасне застосування ібупрофену може пригнічувати дію низьких доз ацетилсаліцилової кислоти на агрегацію тромбоцитів. При пероральному застосуванні ібупрофен всмоктується частково вже у шлунку і далі повністю у тонкій кишці. Після метаболізації у печінці (гідроксилювання, карбоксилювання) фармакологічно неактивні метаболіти повністю виводяться головним чином з сечею та, меншою мірою, із жовчю. Період напіввиведення у здорових та хворих із захворюваннями печінки та нирок становить 1,8-3,5 години. Зв’язування з білками плазми крові приблизно 99 %. При пероральному застосуванні лікарської форми зі звичайним профілем розчинення максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1-2 години.

  Протипоказання

  Тяжкі порушення функції печінки або нирок; тяжка серцева недостатність; ІІІ триместр вагітності; підвищена чутливість/алергія до будь-якого компоненту препарату, або інших НПЗЗ в анамнезі; наявна, або рецидивуюча пептична язва, перфорація або геморагія із ШКТ, або інша активна кровотеча; порушення кровотворення невизначеного походження, одночасне застосування з іншими НПЗЗ.

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Для зменшення вірогідності побічних ефектів слід використовувати найменшу ефективну дозу протягом мінімального терміну, необхідного для усунення симптомів.

  У пацієнтів із підвищеним ризиком гастроінтестинальних ускладнень слід розглянути можливість паралельного застосування інгібіторів протонової помпи.

  Особлива обережність вимагається при одночасному застосуванні засобів, що підвищують ризик появи виразок або кровотеч.

  Хворі з артеріальною гіпертензією та/або легкою та помірною серцевою недостатністю в анамнезі вимагають відповідного спостереження через те, що НПЗЗ можуть спричинити затримку рідини в організмі та призвести до появи набряків і підвищення артеріального тиску.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Не рекомендується застосовувати ібупрофен упродовж І та ІІ триместру вагітності. У ІІІ триместрі вагітності застосування ібупрофену протипоказане.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Оскільки ібупрофен у великих дозах може спричиняти вплив на центральну нервову систему, що може супроводжуватися сонливістю та запамороченням, це в окремих випадках може призвести до гальмування реакції і, відповідно, негативно впливати на здатність керувати автотранспортом та роботу з механізмами.

  Діти

  Препарат застосовують дітям віком старше 6 років з масою тіла понад 20 кг.

  Передозування

  Лікування. Специфічного антидоту немає. Проводиться промивання шлунка, викликання блювання, застосовують активоване вугілля. Терапевтичні заходи залежать від ступеня тяжкості стану хворого і загальних принципів інтенсивної терапії.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Інші НПЗЗ, у тому числі саліцилати: підвищується ризик виникнення виразок та кровотеч у травному тракті через синергізм дії, тому одночасне застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ не рекомендується.

  Дігоксин, фенітоїн, літій: може підвищуватися їх концентрація у крові при одночасному застосуванні з ібупрофеном. При правильному застосуванні, як правило, не потрібно контролювати концентрацію дігоксину, фенітоїну, літію у крові (максимально протягом 4 діб).

  Діуретичні засоби, інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ), ß-адреноблокатори та антагоністи ангіотензину-ІІ: можливе зниження їх дії при одночасному застосуванні з НПЗЗ. У деяких хворих із погіршенням функції нирок, наприклад, у хворих зі зневодненням або у хворих літнього віку із порушеням функції нирок одночасне застосування інгібіторів АПФ, антагоністів ангіотензину-ІІ, ß-адреноблокаторів та речовин, що пригнічують систему циклокосигенази, може спричинити подальше зниження функції нирок, у тому числі гостру ниркову недостатність, яка, як правило, має оборотний характер. Тому одночасне застосування цих препаратів вимагає обережності, особливо у хворих літнього віку. Також необхідно забезпечити надходження достатньої кількості рідини, а ниркову функцію необхідно ретельно контролювати після початку одночасного застосування. При одночасному застосуванні із калійзберігаючими діуретичними засобами можливий розвиток гіперкаліємії.

  Глюкокортикоїдні засоби: підвищується ризик утворення шлунково-кишкових виразок та розвитку кровотеч.

  Інгібітори агрегації тромбоцитів та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну:підвищується ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч.

  Ацетилсаліцилова кислота: експериментальні дані свідчать про те, що ібупрофен може пригнічувати дію малих доз ацетилсаліцилової кислоти на агрегацію тромбоцитів. Однак обмеженість та неточність стосовно екстраполяції цих даних, отриманих ех vivo, а також клінічні дані дають підстави думати, що при регулярному застосуванні ібупрофену чітких висновків зробити не можна, а при його нерегулярному застосуванні будь-які клінічно значущі ефекти вважаються маловірогідними.

  Метотриксат: якщо ібупрофен був застосований протягом 24 годин до або після застосування метотриксату, можливе підвищення концентрації останнього у крові і збільшення його токсичного впливу. 

  Циклоспорин: можливе збільшення нефротоксичної дії циклоспорину при одночасному застосуванні з деякими НПЗЗ, що не виключається при його комбінації з ібупрофеном.

  Антикоагулянтні засоби: НПЗЗ мжуть підсилювати дію препаратів типу варфарину.

  Препарати сульфонілсечовини: клінічні дані свідчать про їх взаємодію з НПЗЗ, тому з міркувань обережності, рекомендується контролювати рівень цукру в крові при їх одночасному застосуванні з ібупрофеном, не дивлячись на те, що відповідна інформація відсутня.

  Такролімус: одночасне застосування підвищує ризик нефротоксиності. 

  Зидовудин: є відомості про підвищений ризик гемартрозів та гематом у хворих на гемофілію, які інфіковані ВІЛ, при одночасному застосуванні ібупрофену.

  Пробенецид та сульфінпіразон: їх одночасне застосування з ібупрофеном може спричинити затримку виведення останнього із організму.

  Побічні ефекти

  Перелік нижченаведених побічних ефектів включає у себе усі побічні ефекти, що мали місце при лікуванні ібупрофеном, у тому числі коли проводилося тривале лікування високими дозами хворих на ревматизм. Встановлена частота, у тому числі рідких випадків, стосується короткочасного застосування або застосуванню добової дози максимально до 1200 мг ібупрофену для пероральної лікарської форми та максимально до 1800 мг для супозиторіїв.

  Порушення з боку серця. Дуже рідко: тахікардія, серцева недостатність, інфаркт міокарда. Порушення з боку крові та лімфатичної системи. Дуже рідко: порушення кровотворення (анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз). Порушеня з боку нервової системи. Іноді: такі розлади центральної нервової системи як головний біль, запаморочення, безсоння, збудження, подразливість, втомлюваність. Порушення з боку органа зору. Іноді: порушення зору, нечіткість зору, зміна сприйняття кольорів. Порушення з боку вуха та лабіринту. Рідко: порушення слуху, шум у вухах. Порушення з боку травного тракту. Часто: печія, біль у животі, диспепсія, нудота, блювання, метеоризм, діарея, запор, незначні шлунково-кишкові кровотечі, що можуть у виняткових випадках спричинити анемію. Іноді: виразки травного тракту, при деяких обставинах – із кровотечею та перфорацією; виразковий стоматит; загострення коліту та хвороби Крона, гастрит. Дуже рідко: езофагіт, панкреатит, утворення кишкових діафрагмоподібних стриктур.

  Хворому необхідно знати, що при появі сильного болю у верхній частині живота, калу чорного забарвлення (мелена) та кривавого блювання застосування препарату треба припинити та негайно звернутися до лікаря.

  Порушення з боку нирок та сечовидільної системи. Дуже рідко: утворення набряків, особливо у хворих із артеріальною гіпертензією чи нирковою недостатністю; нефротичний синдром; інтестиціальний нефрит, що може супроводжуватися гострою нирковою недостатністю. Ураження ниркових тканин (некроз ниркових сосочків) і підвищення концентрації сечової кислоти у крові. Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини. Дуже рідко: кропив’янка, бульозний дерматит, реакції шкіри типу синдрома Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла). У виняткових випадках можливі тяжкі шкірні інфекції та ускладнення у м’яких тканинах під час перебігу вітряної віспи.

  У випадку появи ознак нової інфекції або загострення існуючої інфекції під час застосування ібупрофену хворому рекомендується негайно звернутися до лікаря. Треба вирішити, чи є показання для проведення антибактеріальної терапії. Судинні порушення. Дуже рідко: артеріальна гіпертензія. Розлади з боку імунної системи. Іноді: реакції гіперчутливості із шкірним висипом та свербежем, бронхоспазм, напади астми, у деяких випадках із артеріальною гіпотензією. Необхідно наполегливо рекомендувати хворому у таких випадках негайно проінформувати лікаря та припинити застосування ібупрофену. Дуже рідко: тяжкі загальні реакції гіперчутливості вигляді набряку обличчя, язика, гортані зі звуженням дихальних шляхів, задишки, тахікардії, зниження артеріального тиску аж до загрозливого для життя шоку. При появі одного із цих симптомів, який може виникнути вже при першому застосуванні препарату, необхідна невідкладна медична допомога. Порушення з боку гепатобіліарної системи. Дуже рідко: порушення функції печінки, ураження печінки, особливо при тривалій терапії, гостра печінкова недостатність, гострий гепатит. Психічні розлади. Дуже рідко: психотичні реакції, депресія.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Блістер по 10 таблеток; по 1 або по 2, або по 3 блістери у картонній коробці. 

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Назва і місцезнаходження виробника

  БЕРЛІН-ХЕМІ АГ. Глінікер Вег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Имет упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Имет по действующему веществу «Ибупрофен»

  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2971грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  16238грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  13738грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11155грн Купить В наличии
  Производитель: Unilab (США) Unilab (США)
  710грн Купить В наличии
  Производитель: Unilab (США) Unilab (США)
  9555грн Купить В наличии
  Производитель: Эрсель Фарма (Украина) Эрсель Фарма (Украина)
  7969грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  21574грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  9138грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  3538грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  4885грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  8251грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4571грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1685грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  15214грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  6158грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  7488грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  8738грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  10775грн Купить В наличии
  Производитель: Mega Lifesciences (Таиланд) Mega Lifesciences (Таиланд)
  30810грн Купить В наличии
  Производитель: Mega Lifesciences (Таиланд) Mega Lifesciences (Таиланд)
  52861грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  15239грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  19058грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  3454грн Купить В наличии
  Производитель: Abbott Lab. (Германия) Abbott Lab. (Германия)
  24351грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  4779грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3980грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4571грн Купить В наличии
  Производитель: Propharma International (Мальта) Propharma International (Мальта)
  19076грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  34363грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  61078грн Купить В наличии
  Производитель: Propharma International (Мальта) Propharma International (Мальта)
  10840грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  7920грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  8899грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11514грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  4215грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  6696грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  564грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  7659грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11048грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  18420грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11155грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  7586грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  5138грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  3260грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5348грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3365грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1869грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  11579грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  6253грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  18026грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  14739грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  21793грн Купить В наличии
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  8435грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  26436грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  12521грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  7416грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  50083грн
  Производитель: Alkaloid (Македония) Alkaloid (Македония)
  10135грн
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  8626грн
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  13770грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1581грн
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  1132грн
  Производитель: Boots Healthcare International (Великобритания) Boots Healthcare International (Великобритания)
  6612грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2313грн

  Информация о полных аналогах Имет (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Имет

  Добавить отзыв о ИметДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Имет опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Имет и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».