Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Дуфастон
Категория: Дуфастон

Дуфастон

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
43758грн Купить В наличии
Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
55267грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (5)
 • Отзывы (0)
 • Описание Дуфастон

  Категория (классификация) товара Дуфастон
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Дуфастон
  Действующее вещество:
  • Дидрогестерон
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Дуфастон
  Код АТХ:
  • G Средства для лечения мочеполовой системы и половые гормоны
  • G03 Половые гормоны и их аналоги
  • G03D Гестагены
  • G03DB Производные прегнадиена
  • G03DB01 Дидрогестерон
  Форма выпуска (лекарственная форма) Дуфастон
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Страна производитель товара Дуфастон
  Производитель:
  • Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Дуфастон
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Дуфастон
  Количество в упаковке:
  • 14 шт.
  • 20 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Дуфастон по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Дуфастон по цене от 437.58 грн до 552.67 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Дуфастон Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Дуфастон по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Дуфастон

  Склад

  діюча речовина: 1 таблетка містить дидрогестерону 10 мг;

  допоміжні речовини: ядро таблетки – лактоза, моногідрат; гіпромелоза; крохмаль кукурудзяний; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; 

  оболонка: макрогол 400, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група

  Гормони статевих залоз і препарати, які застосовуються при патології статевої системи. Гестагени. Похідні прегнадієну.

  Код АТС G03D B01.

  Показання

  Нерегулярні менструальні цикли; ендометріоз; дисменорея; безпліддя, спричинене лютеїновою недостатністю;  загрозливий і звичний аборт, пов'язаний з прогестероновою недостатністю.

  Дуфастон® можна застосовувати як циклічне доповнення до терапії естрогенами у жінок з інтактною маткою:

  для попередження гіперплазії ендометрія у період менопаузи; при дисфункційних маткових кровотечах; при вторинній аменореї.

  Протипоказання

  Недіагностована вагінальна кровотеча; наявні серйозні захворювання печінки, або наявність серйозних захворювань печінки у минулому, якщо показники функції печінки не нормалізувалися; застосування естрогенів у комбінації з прогестагенами, такими як дидрогестерон; встановлена гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого іншого

  компонента препарату;

  встановлені або підозрювані новоутворення, залежні від статевих гормонів.

  Спосіб застосування та дози

  Дози, схема та тривалість лікування можуть коригуватися залежно від тяжкості розладу та клінічної відповіді.

  Для попередження гіперплазії ендометрія у період менопаузи

  Протягом кожного 28-денного циклу терапії естрогенами естроген приймати самостійно протягом перших 14 днів, і протягом наступних 14 днів приймати 1 або 2 таблетки, що містять 10 мг дидрогестерону, додатково до терапії естрогенами. У разі дозування 10 мг дидрогестерону 2 рази на день таблетки слід приймати протягом дня. Кровотеча відміни зазвичай виникає під час застосування дидрогестерону.

  Застосування комбінованої терапії естрогеном та прогестагеном у жінок у постменопаузі необхідно обмежити мінімальною ефективною дозою та найкоротшим терміном для досягнення терапевтичної цілі, а також періодично слід переглянут ризики для кожної жінки (див. «Особливості застосування»).

  Дисфункційна маткова кровотеча

  2 таблетки Дуфастону® на день протягом 5-7 днів у поєднанні з естрогеном.

  Через кілька днів після закінчення такого лікування з‘явиться кровотеча відміни.

  З метою профілактики подальшого виникнення кровотечі Дуфастон® призначається по 1 таблетці на день з 11-го по 25-й день циклу.

  У разі кістозної геморагічної метропатії призначати 1 таблетку Дуфастону® на день з 11-го по 25-й день циклу.

  У деяких випадках може виявитися необхідним призначення естрогену протягом першої половини циклу. Через кілька днів після припинення такого лікування з‘явиться кровотеча відміни.

  Таке лікування слід продовжити протягом кількох циклів.

  Вторинна аменорея

  Для лікування одночасно необхідно призначити естроген. Естроген призначити з 1-го по 25-й день циклу, з 11-го по 25-й день у поєднанні з 1 таблеткою Дуфастону® на день.

  Для створення передумов для наступних циклів терапію починати на 5-й день після початку кровотечі шляхом призначення естрогенів (з 5-го по 25-й день). Дуфастон® 10 мг призначати з 11-го по 25-й день.

  Нерегулярні менструальні цикли

  Довжина циклу 28 днів може бути досягнута шляхом призначення 1 таблетки Дуфастону® на день з 11-го по 25-й день циклу.

  Ендометріоз

  Від 1 до 3 таблеток Дуфастону® на день з 5-го по 25-й день циклу або протягом усього циклу. Дози, кратні 10 мг на день, слід розподілити рівномірно протягом дня. Рекомендується призначити найвищу дозу на початковому етапі лікування.

  Дисменорея

  Від 1 до 2 таблеток Дуфастону® на день з 5-го по 25-й день циклу. Дози, кратні 10 мг на день, слід розподілити рівномірно протягом дня. Рекомендується призначити найвищу дозу на початковому етапі лікування.

  Безпліддя, спричинене лютеїновою недостатністю

  1 таблетка Дуфастону® на день з 14-го по 25-й день циклу.

  Це лікування слід продовжити протягом мінімум 6 послідовних циклів. Рекомендується продовжити лікування протягом першого місяця вагітності у тих же дозах, як і для звичного аборту.

  Загроза аборту

  Початкова доза: 4 таблетки Дуфастону® спочатку, потім по 1 таблетці Дуфастону® кожні 8 годин. Дози кратні 10 мг на день, слід рівномірно розподілити протягом дня. Рекомендується призначити найвищу дозу на початковому етапі лікування.

  Якщо симптоми не зникають або знову з‘являються під час лікування, дозу необхідно збільшити на 1 таблетку Дуфастону® кожні 8 годин.

  Після того, як симптоми зникають, ефективну дозу необхідно зберегти протягом одного тижня, після чого її можна поступово зменшити. Якщо симптоми з‘являються знову, лікування має бути негайно відновлене з дозуванням, яке виявилося ефективним.

  Звичний аборт

  Лікування необхідно розпочати до зачаття. 1 таблетка Дуфастону® на день до 20-го тижня вагітності, після чого можна поступово знижувати дозу.

  Якщо симптоми загрози переривання вагітності з'являються під час лікування, то лікування слід бути продовжити, як це описано у випадку загрози аборту.

  Побічні реакції

  При застосуванні дидрогестерону у клінічних дослідженнях за показаннями без лікування естрогенами найчастіше повідомлялося про наступні побічні реакції: мігрень/головний біль, нудота, менструальні розлади та біль/чутливість молочних залоз.

  Наступні побічні реакції спостерігалися з нижченаведеною частотою у клінічних дослідженнях застосування дидрогестерону (n=3324) за показаннями без лікування естрогенами та за спонтанними повідомленнями: часто (>1/100, 1/1000, 1/10000, 30 кг/м2), вагітність/післяродовий період, системний червоний вовчак (СЧВ) та рак. Немає єдиної

  думки стосовно можливої ролі варикозного розширення вен у виникненні венозної тромбоемболії.

  Як і у всіх післяопераційних пацієнтів, профілактичні заходи необхідно розглянути для запобігання венозної тромбоемболії після хірургічного втручання. Якщо планове оперативне втручання потребує подальшої тривалої іммобілізації, рекомендовано тимчасово припинити замісну гормональну терапію за 4-6 тижнів до операції. Доки жінка не набуде повної рухливості, відновлювати лікування не слід.

  Жінкам без особистого анамнезу венозної тромбоемболії, але при наявності в анамнезі у родичів першого ступеня тромбозу у молодому віці можна запропонувати скринінг після ретельного обговорення його обмежень (лише частина тромбофілічних дефектів виявляється при скринінгу).

  Якщо виявлений тромбофілічний дефект пов’язаний із тромбозом у членів родини або дефект є «тяжким» (наприклад недостатність антитромбіну, протеїну S або протеїну С, або комбінація дефектів), замісна гормональна терапія протипоказана.

  У жінок, які вже отримують постійну антикоагулянтну терапію, слід ретельно зважити користь та ризик замісної гормональної терапії.

  Якщо венозна тромбоемболія розвивається після початку терапії, прийом препарату слід припинити. Пацієнток слід поінформувати, що їм слід негайно звернутися до лікаря при виникненні потенційних тромбоемболічних симптомів (наприклад болючий набряк ноги, раптовий біль у грудях, задишка).

  Ішемічна хвороба серця

  У рандомізованих контрольованих дослідженнях не виявлено доказів захисту від інфаркту міокарда у жінок з або без ішемічної хвороби серця, які отримують комбіновану естроген-прогестагенову терапію або замісну гормональну терапію лише естрогенами.

  Комбінована естроген-прогестагенова терапія: відносний ризик виникнення ішемічної хвороби серця під час замісної гормональної терапії незначно підвищений. Оскільки базовий абсолютний ризик ішемічної хвороби серця значною мірою залежить від віку, кількість додаткових випадків ішемічної хвороби серця через застосування естрогенів-прогестагенів дуже мала у здорових жінок на момент настання менопаузи, але буде зростати у старшому віці.

  Ішемічний інсульт

  Комбінована естроген-прогестагенова терапія та монотерапія естрогенами асоційована з 1,5-разовим підвищенням ризику ішемічного інсульту. Відносний ризик не змінюється з віком або часом від настання менопаузи. Проте, оскільки базовий ризик інсульту значною мірою залежить від віку, загальний ризик інсульту у жінок, які приймають замісну гормональну терапію, збільшується з віком.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Дуфастон® має неістотний вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з машинами і механізмами.

  Нечасто дидрогестерон може викликати невелику сонливість та/або запаморочення, особливо у перші кілька годин після прийому. Тому керувати автомобілем або працювати з механізмами необхідно з обережністю.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Дані досліджень іn vitro свідчать, що дидрогестерон та його основний метаболіт дигідродидрогестерон (ДГД) можуть метаболізуватися ізоферментами ЗА4 та 2С19 цитохрому Р 450. Тому метаболізм дидрогестерону може прискорюватися при

  одночасному прийомі речовин, що індукують ці ізоферменти, наприклад антиконвульсантів (фенобарбітал, фенітоїн, карбамазепін), протимікробних препаратів (рифампіцин, рифабутин, невірапін, ефавіренц) та фітопрепаратів, що містять звіробій.

  Ритонавір та нелфінавір відомі як сильні інгібітори ферментів цитохрому, демонструють ферментоіндукуючі властивості при одночасному застосуванні зі стероїдними гормонами. Клінічно підвищений метаболізм дидрогестерону може призвести до зниження ефекту.

  Дослідження іn vitro показали, що дидрогестерон та ДГД у клінічно значущих концентраціях не пригнічують та не індукують ферменти цитохрому Р450, що беруть участь у метаболізмі лікарських препаратів.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Дидрогестерон є селективним гестагеном, який заміщує деякі функції прогестерону.

  Як гестаген, дидрогестерон виключно впливає лише на ендометрій, слизову піхви та цервікального каналу.

  Дидрогестерон не пригнічує овуляцію. Це означає, що можливість запліднення яйцеклітини у невагітних жінок при прийомі дидрогестерону залишається.

  Дидрогестерон і його метаболіти не мають термогенних властивостей.

  У жінок у постменопаузі зі збереженою маткою замісна терапія естрогенами призводить до підвищеного ризику розвитку гіперплазії ендометрія і раку ендометрія. Додавання прогестагенів може запобігти надмірному ризику.

  Циклічне додавання дидрогестерону жінкам, у яких ендометрій був стимульований естрогеном, переводить його у фазу секреції.

  Дидрогестерон не має маскулінізуючих або вірилізуючих властивостей. Дидрогестерон не має анаболічних або кортикоїдних властивостей.

  Фармакокінетика.

  На відміну від прогестерону, дидрогестерон не екскретується із сечею у вигляді прегнандіолу. Таким чином, зберігається можливість визначити секрецію ендогенного прогестерону за екскрецією прегнандіолу.

  При пероральному застосуванні у середньому 63 % дози виводиться із сечею. Повне виведення відбувається через 72 години. Основним його метаболітом є 20-альфа-дигідродидрогестерон (ДГД), який виділяється із сечею у зв'язаному з глюкуроновою кислотою  стані. Загальною властивістю всіх метаболітів є збереження структури

  4,6-дієн-3-она вихідної речовини і відсутність 17-альфа-гідроксилювання, що пояснює відсутність у дидрогестерону естрогенного і андрогенного ефектів.

  Після перорального застосування дидрогестерону концентрація у плазмі ДГД значно вища, ніж вихідної речовини. Співвідношення AUC (площа під кривою концентрації у плазмі) становить близько 30.

  Дидрогестерон швидко абсорбується. Максимальна концентрація дидрогестерону і ДГД досягається через 0,5-2,5 години.

  Основні фізико-хімічні властивості

  кругла, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою, біла таблетка зі скошеним краєм, з лінією для розлому та маркуванням «155» з одного боку по обидва боки від лінії розлому. Лінія розлому призначена тільки для полегшення ковтання і не розділяє таблетку на рівні дози.

  Термін придатності

  5 років.

  Умови зберігання

  Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 14, 20 або 28 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Абботт Біолоджікалз Б.В., Нідерланди / Abbott Biologicals B.V., The Netherlands.

  Місцезнаходження

  Веєрвег 12, 8121 АА Ольст, Нідерланди / Veerweg 12, 8121 AA Olst, The Netherlands.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Дуфастон упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Дуфастон по действующему веществу «Дидрогестерон»

  Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
  83750грн Купить В наличии
  Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
  46756грн Купить В наличии
  Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
  46781грн Купить В наличии
  Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
  46832грн Купить В наличии
  Производитель: Abbott Healthcare Products (Нидерланды) Abbott Healthcare Products (Нидерланды)
  46810грн Купить В наличии

  Информация о полных аналогах Дуфастон (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Дуфастон

  Добавить отзыв о ДуфастонДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Дуфастон опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Дуфастон и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».