Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Беталок Зок
Категория: Беталок Зок

Беталок Зок

Товаров: 3
Сортировка:
Производитель: AstraZeneca (Швеция) AstraZeneca (Швеция)
1280грн Купить В наличии
Производитель: AstraZeneca (Швеция) AstraZeneca (Швеция)
32220грн Купить В наличии
Производитель: AstraZeneca (Швеция) AstraZeneca (Швеция)
21779грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (37)
 • Отзывы (0)
 • Описание Беталок Зок

  Категория (классификация) товара Беталок Зок
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Беталок Зок
  Действующее вещество:
  • Метопролол
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Беталок Зок
  Код АТХ:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C07 Средства для лечения сердечной аритмии и гипертонии (бета-адреноблокаторы)
  • C07A Блокаторы бета-адренорецепторов
  • C07AB Селективные блокаторы бета-адренорецепторов
  • C07AB02 Метопролол
  Форма выпуска (лекарственная форма) Беталок Зок
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с замедленным высв.
  Торговая марка товара Беталок Зок
  Торговая марка:
  • ТОВ Лієпайської спеціальної економічної зони"Лаума Фабрікс", Лат
  Страна производитель товара Беталок Зок
  Производитель:
  • AstraZeneca (Швеция)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Беталок Зок
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Беталок Зок
  Количество в упаковке:
  • 14 шт.
  • 30 шт.
  Регистрация Беталок Зок
  Регистрация:
  • UA/3066/01/01 2015-03-06

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Беталок Зок по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Беталок Зок по цене от 128 грн до 322.2 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Беталок Зок Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Беталок Зок по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Беталок Зок

  Склад

  діюча речовина: метопрололу сукцинат;

  1 таблетка містить: 23,75 мг або 47,5 мг, або 95 мг метопрололу сукцинату, що відповідає 25 мг, або 50 мг, або 100 мг метопрололу тартрату;

  допоміжні речовини: етилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, гіпромелоза, целюлоза мікрокристалічна, парафін, макрогол, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію стеарилфумарат, титану діоксид (E 171).

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з уповільненим вивільненням.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  25 мг:біла або майже біла, овальна, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою таблетка, з рискоюна обох бокахта гравіруванням на одному боці;

  50 мг:біла або майже біла, кругла,двоопукла,вкрита плівковою оболонкою таблетка, з рискою на одному боці та гравіруванням на другому боці;

  100 мг:біла або майже біла,кругла, двоопукла, вкрита плівковою оболонкою таблетка, з рискою на одному боці та гравіруванням на другому боці.

  Фармакотерапевтична група

  Селективні блокатори бета-адренорецепторів.

  Код АТХ С07А В02.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Метопролол – селективний блокатор бета1-адренорецепторів. Метопролол впливає на бета1-рецептори серця у нижчих дозах, ніж потрібно для впливу на бета2-рецептори периферичних судин та бронхів. Селективність Беталок Зок є дозозалежною, оскільки максимальна концентрація у плазмі крові при застосуванні лікарської форми з уповільненим вивільненням значно нижча ніж при прийомі такої ж самої дози у формі звичайної таблетки. Більш високий ступінь бета1-селективності досягається завдяки дозуванню у лікарській формі Зок.

  Метопролол не має бета-стимулюючого ефекту і виявляє незначний мембраностимулювальний ефект. Блокатори бета-рецепторів чинять негативний інотропний та хронотропний ефект.

  Лікування метопрололом зменшує дію катехоламінів на серце при фізичному і психоемоційному навантаженні та призводить до зменшення частоти серцевих скорочень, серцевого викиду, а також знижує підвищений артеріальний тиск. У стресових ситуаціях, що супроводжуються підвищеним вивільненням адреналіну з надниркових залоз, метопролол не перешкоджає нормальному фізіологічному розширенню судин. У терапевтичних дозах метопролол менше впливає на м’язи бронхів, ніж неселективні бета-блокатори. Ця властивість забезпечує умови для лікування пацієнтів з бронхіальною астмою або іншими вираженими обструктивними захворюваннями легень метопрололом у поєднанні зі стимуляторами бета2-рецепторів. Метопролол меншою мірою впливає на вивільнення інсуліну і вуглеводний обмін, ніж неселективні бета-блокатори, отже, він може бути також призначений пацієнтам з цукровим діабетом. Метопролол менше впливає на серцево-судинну реакцію в умовах гіпоглікемії, наприклад, тахікардію, і повернення рівня цукру в крові до нормальних значень відбувається швидше, ніж у разі застосування неселективних блокаторів бета-рецепторів.

  При артеріальній гіпертензії Беталок Зоксуттєво знижує артеріальний тиск протягом більше 24 годин, як у положенні лежачи, так і в положенні стоячи, а також під час фізичного навантаження. На початку лікування метопрололом спостерігається підвищення периферичних судин. Проте при тривалому лікуванні зниження артеріального тиску може відбуватися шляхом зменшення загального периферичного опору судин на тлі незміненого серцевого викиду.

  У 4-тижневому дослідженні з участю 144 пацієнтів віком від 6 до 16 років з есенціальною артеріальною гіпертензією Беталок Зок у дозах 1 і 2 мг/кг знижував відкоригований відносно плацебо систолічний артеріальний тиск на 4-6 мм рт.ст. Діастолічний артеріальний тиск показав відкориговане відносно плацебо зниження показників на 5 мм рт.ст. при застосуванні більш високих доз препарату, а також дозозалежне зниження показників тиску при застосуванні препарату в дозах 0,2, 1 і 2 мг/кг. Варті уваги відмінності між віком, показниками шкали Таннера (шкала фізичного розвитку підлітків) або расою не виявлені.

  Метопролол знижує ризик серцево-судинних летальних наслідків у чоловіків з помірною/тяжкою артеріальною гіпертензією. Порушення з боку електролітного балансу не спостерігалися.

  Ефект при хронічній серцевій недостатності: у дослідженні MERIT-HF (дослідженні виживаності, в якому приймав участь 3991 пацієнт з хронічною серцевою недостатністю (клас II-IVNYHA) та зниженою фракцією викиду (≤ 40)),Беталок Зок показав підвищення показників виживаності та зменшення кількості випадків госпіталізації. При тривалому лікуванні пацієнти досягали загального покращення симптомів (за класами Нью-Йоркської Асоціації серця та шкалою загальної оцінки лікування).

  Крім того, було показано, що лікування препаратом Беталок Зок збільшує фракцію викиду та зменшує кінцевий систолічний і кінцевий діастолічний об’єми лівого шлуночка.

  При тахіаритмії ефект підвищеної симпатолітичної активності блокується, і це призводить до більш низької частоти серцевих скорочень, перш за все за рахунок зниження автоматичної функції в клітинах водія ритму, а також за рахунок подовженого часу суправентрикулярної провідності. Метопролол знижує ризик повторного інфаркту та летального наслідку, особливо раптового після інфаркту міокарда.

  Фармакокінетика.

  Таблетка Беталок Зок з уповільненним вивільненням складається з мікрокапсул, що містять гранули метопрололу сукцинату, і кожна капсула є окремою одиницею вмісту. Кожна капсула вкрита полімерною мембраною, яка контролює швидкість вивільнення препарату. Таблетка швидко руйнується при контакті з рідиною, і після цього капсули розподіляються по значній поверхні травного тракту. Вивільнення не залежить від рН навколишньої рідини і триває майже з постійною швидкістю протягом 20 годин. Ця форма дозування препарату забезпечує рівномірну концентрацію метопрололу сукцинатуу плазмі крові та тривалість дії протягом 24 годин.

  Беталок Зок повністю всмоктується після перорального прийому, і речовина абсорбується вздовж усього травного тракту, а також у товстій кишці. Біодоступність препарату Беталок Зок становить 30-40%. Метопролол метаболізується у печінці, переважно за допомогоюСYP2D6. Були визначені три основних метаболіти, хоча жоден із них не має клінічно значущого бета-блокуючого ефекту. Приблизно 5% метопрололу виводиться у незміненому вигляді через нирки, решта дози виводиться у вигляді метаболітів.

  Фармакокінетика метопрололу у дітей і підлітків (6-17 років) нагадує фармакокінетику у дорослих. Кліренс при пероральному прийомі метопрололу (CL/F) збільшується з лінійною залежністю відносно маси тіла.

  Показання

  Артеріальна гіпертензія. Стенокардія. Стабільна симптоматична хронічна серцева недостатність з порушенням систолічної функції лівого шлуночка. Попередження серцевої смерті та повторного інфаркту після гострої фази інфаркту міокарда. Серцеві аритмії, включаючи суправентрикулярну тахікардію, зниження частоти скорочення шлуночків при фібриляції передсердь та шлуночкових екстрасистол. Функціональні порушення серцевої діяльності, що супроводжуються серцебиттям. Профілактика мігрені.

  Протипоказання

  Кардіогенний шок. Синдром слабкості синусового вузла. Атріовентрикулярна блокада І та ІІ ступеня. Серцева недостатність у стадії декомпенсації (набряк легень, гіпоперфузія або артеріальна гіпотензія); тривала або періодична інотропна терапія, спрямована на стимулювання бета-рецепторів. Симптоматична брадикардія або артеріальна гіпотензія. Нелікована феохромоцитома.

  Метаболічний ацидоз.

  Метопролол не слід призначати пацієнтам з підозрою на гострий інфаркт міокарда при частоті серцевих скорочень < 45 уд/хв., P-Qінтервалі> 0,24 c, систолічному артеріальному тиску 1/10); часто (> 1/100 - < 1/10); нечасто (> 1/1000 - < 1/100); рідко

  (> 1/10000 - < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); частота невідома (не може бути оцінена, виходячи з наявних даних).

  Розлади з боку крові та лімфатичної системи Рідко Тромбоцитопенія Психічні розлади Нечасто Депресія, нічні кошмари, порушення сну Рідко Порушення пам'яті, сплутаність свідомості, галюцинації, нервозність, тривожність, Частота невідома Ослаблення концентрації уваги Розлади з боку центральної та периферичної нервової системи Дуже часто Втомлюваність Часто Запаморочення, головний біль Нечасто Парестезії Рідко Порушення смаку Частота невідома М’язові судоми Розлади з боку органів зору Рідко Порушення зору, сухість та/або подразнення очей Частота невідома Симптоми, що нагадують кон’юнктивіт Розлади з боку органів слуху та рівноваги Рідко Дзвін у вухах Серцеві розлади Часто Холодні кінцівки, брадикардія, відчуття серцебиття Нечасто Тимчасове погіршення симптомів серцевої недостатності, кардіогенний шок у пацієнтів з гострим інфарктом міокарда Рідко Подовження атріовентрикулярної провідності, серцева аритмія Частота невідома Гангрена у пацієнтів з тяжкими порушеннями периферичних судин Розлади з боку дихальної системи Часто Задишка при фізичній активності Нечасто Бронхоспазм у пацієнтів з бронхіальною астмою або астматичними проблемами Частота невідома

  Обратите внимание, что инструкция по применению Беталок Зок упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Беталок Зок по действующему веществу «Метопролол»

  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  6543грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  3437грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  11463грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  637грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  240грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1258грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1437грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  2571грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  8423грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  1499грн Купить В наличии
  Производитель: Hexal AG (Германия) Hexal AG (Германия)
  12960грн
  Производитель: Hexal AG (Германия) Hexal AG (Германия)
  44640грн
  Производитель: Hexal AG (Германия) Hexal AG (Германия)
  23040грн
  Производитель: У Фарма (Украина, Киев) У Фарма (Украина, Киев)
  2160грн
  Производитель: Ciba-Geigy (Швейцария) Ciba-Geigy (Швейцария)
  720грн
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  2400грн
  Производитель: У Фарма (Украина, Киев) У Фарма (Украина, Киев)
  1440грн
  Производитель: Hexal AG (Германия) Hexal AG (Германия)
  1440грн
  Производитель: Hexal AG (Германия) Hexal AG (Германия)
  360грн
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  1080грн
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  7680грн
  Производитель: Adipharm (Болгария) Adipharm (Болгария)
  540грн
  Производитель: Adipharm (Болгария) Adipharm (Болгария)
  1250грн
  Производитель: Adipharm (Болгария) Adipharm (Болгария)
  3750грн
  Производитель: Adipharm (Болгария) Adipharm (Болгария)
  600грн
  Производитель: Adipharm (Болгария) Adipharm (Болгария)
  1500грн
  Производитель: Adipharm (Болгария) Adipharm (Болгария)
  2500грн
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  720грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  3000грн
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  1488грн

  Информация о полных аналогах Беталок Зок (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Беталок Зок

  Добавить отзыв о Беталок ЗокДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Беталок Зок опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Беталок Зок и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».