Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Главная Каталог Белодерм
Товаров: 5
Сортировка:
Белодерм
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
8424грн Купить В наличии
Белодерм
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
11529грн Купить В наличии
Белодерм
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
18060грн Купить В наличии
Белодерм
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
11529грн Купить В наличии
Белодерм
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
8424грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (39)
 • Отзывы (0)
 • Описание Белодерм

  Категория (классификация) товара Белодерм
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Белодерм
  Действующее вещество:
  • Бетаметазон
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Белодерм
  Код АТХ:
  • D Препараты для лечения заболеваний кожи (дерматологические средства)
  • D07 Препараты гормонов коры надпочечников для лечения заболеваний кожи
  • D07A Простые препараты кортикостероидов
  • D07AC Активные кортикостероиды (группа III)
  • D07AC01 Бетаметазон
  Форма выпуска (лекарственная форма) Белодерм
  Форма выпуска:
  • мазь для наружного применения
  • спрей
  • крем для наружного применения
  Торговая марка товара Белодерм
  Торговая марка:
  • Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария)
  Страна производитель товара Белодерм
  Производитель:
  • Belupo (Хорватия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Белодерм
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Белодерм
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация Белодерм
  Регистрация:
  • UA/9695/02/01 2014-10-06
  • UA/9695/01/01 2014-10-06

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Белодерм по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Белодерм по цене от 84.24 грн до 180.6 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Белодерм Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Белодерм по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Белодерм

  Склад

  діюча речовина: бетаметазон;

  1 г крему містить бетаметазону дипропіонату 0,640 мг, що відповідає 0,500 мг бетаметазону;

  допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який, поліетиленгліколю (макроголу) цетостеариловий ефір, хлоркрезол, натрію дигідрофосфат моногідрат, спирт цетостеариловий, кислота фосфорна, натрію гідроксид, вода очищена.

  Лікарська форма

  Крем для зовнішнього застосування.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору гомогенний крем без механічних включень.

  Фармакотерапевтична група

  Кортикостероїди для застосування у дерматології. Активні кортикостероїди (група ІІІ).

  Код АТХ D07А C01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Бетаметазон, синтетичний глюкокортикоїд для зовнішнього застосування, проявляє високу глюкокортикоїдну активність і тільки мінімальний мінералокортикоїдний ефект. Чинить протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію. Завдяки цьому використовується для лікування дерматозів, чутливих до дії кортикостероїдів.

  Фармакокінетика.

  При місцевому застосуванні бетаметазон може меншою мірою абсорбуватися нормальною, не пошкодженою шкірою, системне всмоктування кортикостероїдів очікується тільки за несприятливих умов (тривале лікування, оклюзійна пов’язка). Після проникнення в шкіру профіль фармакокінетики місцевих кортикостероїдів подібний до такого системних кортикостероїдів.

  Кортикостероїди зв’язуються з білками плазми крові в різній мірі, в основному вони метаболізуються в печінці і виводяться з сечею.

  Деякі топічні кортикостероїди і їх метаболіти виводяться з жовчю.

  Показання

  Лікування дерматозів, чутливих до сильнодіючої глюкокортикостероїдної терапії, таких як псоріаз; початкове лікування тяжкої атопічної екземи.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до бетаметазону або до інших кортикостероїдів, або до інших компонентів препарату. Вірусні інфекції, у тому числі поствакцинальні реакції та вітряна віспа; вірусні шкірні інфекції (наприклад, простий герпес, оперізувальний лишай, вітряна віспа); рожеві вугри; розацеаподібний (періоральний) дерматит; бактеріальні дерматози, у тому числі туберкульоз і сифіліс шкіри; грибкові захворювання, офтальмологічні захворювання (Белодерм крем не призначений для офтальмологічного застосування); не застосовувати під оклюзійними пов’язками (гіпс). Слід дотримуватись особливої обережності при нанесенні Белодерм крему на шкіру обличчя. Не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки. Не застосовувати у I триместрі вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»). Слід уникати тривалого лікування та/або застосування на великій поверхні шкіри, оскільки можливе всмоктування активної речовини.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Через присутність у якості допоміжних речовин парафіну білого м’якого та олії мінеральної лікування препаратом в аногенітальній ділянці може пошкодити структуру латексних презервативів і зменшити їх безпеку при використанні під час лікування.

  Особливості застосування

  Белодерм крем переноситься в основному добре, проте лікування слід припинити при виникненні подразнення або підвищеної чутливості. При розвитку реакції гіперчутливості або подразнення на шкірі застосування лікарського засобу слід негайно припинити і підібрати хворому адекватну терапію. За наявності інфекції або грибкового ураження шкіри, слід призначити відповідні протигрибкові або антибактеріальні засоби. Якщо при цьому бажаний ефект не настає швидко, застосування кортикостероїдів необхідно припинити до ліквідації ознак інфекції.

  Белодерм крем не призначений для застосування в офтальмології. Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки. Белодерм не слід наносити в очі і на періорбітальну ділянку через можливий розвиток катаракти, глаукоми, грибкових інфекцій очей та загострення герпесу.

  Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів, як правило, збільшується з дозуванням кортикостероїду, тривалістю лікування і величиною оброблюваної поверхні тіла. Тому кортикостероїди з високою активністю на великих ділянках шкіри слід застосовувати під ретельним і періодичним моніторингом гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи. У разі розвитку пригнічення лікарський препарат слід відмінити, частоту нанесення знизити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії. Функція ГГНЗ системи, як правило, відновлюється при відміні препарату.

  В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

  Можливі прояви місцевої та системної токсичності, особливо після тривалого застосування бетаметазону на великій поверхні або ушкодженій шкірі, у складках шкіри, або під оклюзійною пов’язкою. Деякі частини тіла, наприклад пах, пахви і періанальна ділянки, де існує природня оклюзія, більш чутливі до розвитку стрій на тлі терапії бетаметазоном. Застосування на цих ділянках має бути дуже обмеженим.

  Тривале застосування Белодерм крему на обличчі не рекомендується у зв’язку з можливою появою дерматиту, що нагадує розацеа, періоральний дерматит і акне.

  Не застосовувати при лікуванні варикозних виразок гомілки (трофічні дерматомікози).

  Застосування топічних кортикостероїдів може бути небезпечним при псоріазі по ряду причин, в тому числі через ризик рецидивів внаслідок розвитку толерантності, ризик розвитку генералізованого гнійничкового псоріазу і місцевої та системної токсичності внаслідок порушення бар’єрної функції.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Не слід застосовувати препарат у I триместрі вагітності, через те що безпека застосування місцевих кортикостероїдів для вагітних не встановлена. Призначення цих препаратів можливе тільки у пізніші терміни вагітності та якщо очікувана користь для майбутньої матері явно перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великих ділянках у великих кількостях або протягом тривалих періодів чи під оклюзійними пов’язками.

  На даний час не з’ясовано, чи може місцеве застосування кортикостероїдів внаслідок системної абсорбції проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення грудного годування або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування, яке проводять, для матері.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції пацієнта при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Белодерм крем наносити тонким шаром на уражену поверхню шкіри декілька разів на добу, залежно від стану тяжкості.

  Спосіб застосування.

  Нанести достатню кількість крему тонким шаром, щоб повністю покрити уражені ділянки шкіри, і обережно втерти в шкіру. При полегшенні стану частоту нанесень можна знизити.

  Слід уникати тривалого застосування Белодерму або нанесення крему на великі ділянки (понад 20% поверхні тіла). Це стосується і лікування більш ніж 10 % поверхні тіла протягом більше 1 тижня.

  Після покращення клінічної картини часто рекомендується застосування слабшого глюкокортикостероїду.

  Часто рекомендується так званий підхід тандемної терапії, який полягає в застосуванні Белодерму один раз на добу, потім через 12 годин – відповідного місцевого препарату, що не містить активного компонента.

  Може бути доцільною й інтервальна терапія, яка полягає в застосуванні Белодерм крему та місцевого препарату, що не містить активного компоненту, по черзі протягом тижня.

  Слід ретельно спостерігати за розвитком ознак і симптомів системної дій препарату.

  Спосіб застосування слід адаптувати до типу шкіри і стадії захворювання.

  Белодерм крем є переважною лікарською формою для сухої, лускатої та грубої шкіри, при хронічній та підгострій формі захворювання.

  При дерматозах, пов’язаних з бактеріальною інфекцією, слід застосовувати адресну антибактеріальну терапію. Пацієнти з дерматозами грибкового походження потребують спеціального лікування.

  Не застосовувати під оклюзійними пов’язками, оскільки може посилюватися побічна дія препарату.

  Діти

  Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

  Оскільки у дітей величина співвідношення площі поверхні та маси тіла більша, ніж у дорослих, і поглинання препарату більш активне, діти більш схильні до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи з боку кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

  Передозування

  Надмірне або довготривале використання кортикостероїдів для місцевого застосування може спричинити пригнічення гіпофізарно-адреналової функції, що призводить до вторинної недостатності надниркових залоз та появи симптомів гіперкортицизму, включаючи синдром Кушинга. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні.

  При передозуванні показане відповідне симптоматичне лікування. При необхідності слід проводити корекцію електролітного балансу. У разі хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїду.

  Побічні реакції

  Частота побічних ефектів:

  дуже часто (≥1/10);

  часто (≥1/100-

  Обратите внимание, что инструкция по применению Белодерм упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Белодерм по действующее веществу «Бетаметазон»

  Бетазон Плюс крем туба 30 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  890грн Купить В наличии
  Бетазон Плюс крем туба 15 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5010грн Купить В наличии
  Бетазон крем 0,1% туба 30 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  6077грн Купить В наличии
  Бетазон крем 0,1% туба 15 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3694грн Купить В наличии
  Бетаспан раствор для инъекций 4 мг/мл ампулы 1 мл №5
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  20923грн Купить В наличии
  Дермабин мазь туба 15 г №1
  Производитель: Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь) Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  8458грн Купить В наличии
  Депос суспензия для инъекций 0,7% ампулы 1 мл №5
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  50887грн Купить В наличии
  Целестодерм С Гарамицином крем туба 30 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  14522грн Купить В наличии
  Целестодерм С Гарамицином мазь туба 30 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  1411грн Купить В наличии
  Тридерм мазь туба 15 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  14922грн Купить В наличии
  Фузидерм Б крем туба 15 г №1
  Производитель: Pharma International (Иордания) Pharma International (Иордания)
  12943грн Купить В наличии
  Флостерон суспензия для инъекций ампулы 1 мл №5
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  58886грн Купить В наличии
  Содерм раствор 0,1% флакон 30 мл №1
  Производитель: Dermapharm (Германия) Dermapharm (Германия)
  1787грн Купить В наличии
  Содерм раствор 0,1% флакон 15 мл №1
  Производитель: Dermapharm (Германия) Dermapharm (Германия)
  10394грн Купить В наличии
  Дипроспан суспензия для инъекций ампулы 1 мл №5
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  85555грн Купить В наличии
  Бетадерм мазь туба 15 г №1
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  8798грн Купить В наличии
  Белосалик мазь туба 30 г №1
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  16254грн Купить В наличии
  Белогент мазь туба 30 г
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  11625грн Купить В наличии
  Белогент мазь туба 15 г
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  884грн Купить В наличии
  Белогент крем туба 30 г
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  12190грн Купить В наличии
  Белогент крем туба 15 г
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  8542грн Купить В наличии
  Целестодерм В мазь 0,1% туба 30 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  20418грн Купить В наличии
  Целестодерм В мазь 0,1% туба 15 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  1398грн Купить В наличии
  Тридерм мазь туба 30 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  23678грн Купить В наличии
  Тридерм крем туба 30 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  23678грн Купить В наличии
  Тридерм крем туба 15 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  15663грн Купить В наличии
  Триакутан мазь туба 15 г №1
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  13053грн Купить В наличии
  Триакутан крем туба 15 г №1
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  13074грн Купить В наличии
  Мезодерм крем 0,1% туба 30 г №1
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  5713грн Купить В наличии
  Дипроспан суспензия для инъекций ампулы 1 мл №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  36430грн Купить В наличии
  Дипросалик мазь туба 30 г №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  29739грн Купить В наличии
  Дипросалик лосьон флакон 30 мл №1
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  28422грн Купить В наличии
  Бетасалик мазь туба 15 г №1
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  10958грн Купить В наличии
  Бетаметазон крем туба 15 г №1
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3980грн Купить В наличии
  Бетаметазон крем туба 15 г
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  4079грн Купить В наличии
  Бетазон Ультра мазь туба 15 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  11145грн Купить В наличии
  Бетазон Ультра крем туба 15 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  10928грн Купить В наличии

  Информация о полных аналогах Белодерм (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Белодерм

  Добавить отзыв о БелодермДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Белодерм опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Белодерм и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».