Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Белодерм
Категория: Белодерм

Белодерм

Товаров: 5
Сортировка:
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
16767грн Купить В наличии
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
14884грн Купить В наличии
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
29489грн Купить В наличии
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
12017грн Купить В наличии
Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
10876грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (55)
 • Отзывы (0)
 • Описание Белодерм

  Категория (классификация) товара Белодерм
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Белодерм
  Действующее вещество:
  • Бетаметазон
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Белодерм
  Код АТХ:
  • D Препараты для лечения заболеваний кожи (дерматологические средства)
  • D07 Препараты гормонов коры надпочечников для лечения заболеваний кожи
  • D07A Простые препараты кортикостероидов
  • D07AC Активные кортикостероиды (группа III)
  • D07AC01 Бетаметазон
  Форма выпуска (лекарственная форма) Белодерм
  Форма выпуска:
  • крем для наружного применения
  • мазь для наружного применения
  • спрей
  Торговая марка товара Белодерм
  Торговая марка:
  • Belupo (Хорватия)
  Страна производитель товара Белодерм
  Производитель:
  • Belupo (Хорватия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Белодерм
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Белодерм
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация Белодерм
  Регистрация:
  • UA/9695/01/01 2019-10-02
  • UA/9695/02/01 2019-10-02
  • UA/9695/03/01 2019-10-02

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Белодерм по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Белодерм по цене от 108.76 грн до 294.89 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Белодерм Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Белодерм по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Белодерм

  Склад

  діюча речовина: бетаметазон;

  1 г крему містить бетаметазону дипропіонату 0,640 мг, що відповідає 0,500 мг бетаметазону;

  допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який, поліетиленгліколю (макроголу) цетостеариловий ефір, хлоркрезол, натрію дигідрофосфат моногідрат, спирт цетостеариловий, кислота фосфорна, натрію гідроксид, вода очищена.

  Лікарська форма

  Крем для зовнішнього застосування.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору гомогенний крем без механічних включень.

  Фармакотерапевтична група

  Кортикостероїди для застосування у дерматології. Активні кортикостероїди (група ІІІ).

  Код АТХ D07А C01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Бетаметазон, синтетичний глюкокортикоїд для зовнішнього застосування, проявляє високу глюкокортикоїдну активність і тільки мінімальний мінералокортикоїдний ефект. Чинить протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію. Завдяки цьому використовується для лікування дерматозів, чутливих до дії кортикостероїдів.

  Фармакокінетика.

  При місцевому застосуванні бетаметазон може меншою мірою абсорбуватися нормальною, не пошкодженою шкірою, системне всмоктування кортикостероїдів очікується тільки за несприятливих умов (тривале лікування, оклюзійна пов’язка). Після проникнення в шкіру профіль фармакокінетики місцевих кортикостероїдів подібний до такого системних кортикостероїдів.

  Кортикостероїди зв’язуються з білками плазми крові в різній мірі, в основному вони метаболізуються в печінці і виводяться з сечею.

  Деякі топічні кортикостероїди і їх метаболіти виводяться з жовчю.

  Показання

  Лікування дерматозів, чутливих до сильнодіючої глюкокортикостероїдної терапії, таких як псоріаз; початкове лікування тяжкої атопічної екземи.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до бетаметазону або до інших кортикостероїдів, або до інших компонентів препарату. Вірусні інфекції, у тому числі поствакцинальні реакції та вітряна віспа; вірусні шкірні інфекції (наприклад, простий герпес, оперізувальний лишай, вітряна віспа); рожеві вугри; розацеаподібний (періоральний) дерматит; бактеріальні дерматози, у тому числі туберкульоз і сифіліс шкіри; грибкові захворювання, офтальмологічні захворювання (Белодерм крем не призначений для офтальмологічного застосування); не застосовувати під оклюзійними пов’язками (гіпс). Слід дотримуватись особливої обережності при нанесенні Белодерм крему на шкіру обличчя. Не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки. Не застосовувати у I триместрі вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»). Слід уникати тривалого лікування та/або застосування на великій поверхні шкіри, оскільки можливе всмоктування активної речовини.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Через присутність у якості допоміжних речовин парафіну білого м’якого та олії мінеральної лікування препаратом в аногенітальній ділянці може пошкодити структуру латексних презервативів і зменшити їх безпеку при використанні під час лікування.

  Особливості застосування

  Белодерм крем переноситься в основному добре, проте лікування слід припинити при виникненні подразнення або підвищеної чутливості. При розвитку реакції гіперчутливості або подразнення на шкірі застосування лікарського засобу слід негайно припинити і підібрати хворому адекватну терапію. За наявності інфекції або грибкового ураження шкіри, слід призначити відповідні протигрибкові або антибактеріальні засоби. Якщо при цьому бажаний ефект не настає швидко, застосування кортикостероїдів необхідно припинити до ліквідації ознак інфекції.

  Белодерм крем не призначений для застосування в офтальмології. Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки. Белодерм не слід наносити в очі і на періорбітальну ділянку через можливий розвиток катаракти, глаукоми, грибкових інфекцій очей та загострення герпесу.

  Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів, як правило, збільшується з дозуванням кортикостероїду, тривалістю лікування і величиною оброблюваної поверхні тіла. Тому кортикостероїди з високою активністю на великих ділянках шкіри слід застосовувати під ретельним і періодичним моніторингом гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи. У разі розвитку пригнічення лікарський препарат слід відмінити, частоту нанесення знизити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії. Функція ГГНЗ системи, як правило, відновлюється при відміні препарату.

  В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

  Можливі прояви місцевої та системної токсичності, особливо після тривалого застосування бетаметазону на великій поверхні або ушкодженій шкірі, у складках шкіри, або під оклюзійною пов’язкою. Деякі частини тіла, наприклад пах, пахви і періанальна ділянки, де існує природня оклюзія, більш чутливі до розвитку стрій на тлі терапії бетаметазоном. Застосування на цих ділянках має бути дуже обмеженим.

  Тривале застосування Белодерм крему на обличчі не рекомендується у зв’язку з можливою появою дерматиту, що нагадує розацеа, періоральний дерматит і акне.

  Не застосовувати при лікуванні варикозних виразок гомілки (трофічні дерматомікози).

  Застосування топічних кортикостероїдів може бути небезпечним при псоріазі по ряду причин, в тому числі через ризик рецидивів внаслідок розвитку толерантності, ризик розвитку генералізованого гнійничкового псоріазу і місцевої та системної токсичності внаслідок порушення бар’єрної функції.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Не слід застосовувати препарат у I триместрі вагітності, через те що безпека застосування місцевих кортикостероїдів для вагітних не встановлена. Призначення цих препаратів можливе тільки у пізніші терміни вагітності та якщо очікувана користь для майбутньої матері явно перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великих ділянках у великих кількостях або протягом тривалих періодів чи під оклюзійними пов’язками.

  На даний час не з’ясовано, чи може місцеве застосування кортикостероїдів внаслідок системної абсорбції проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення грудного годування або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування, яке проводять, для матері.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції пацієнта при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Белодерм крем наносити тонким шаром на уражену поверхню шкіри декілька разів на добу, залежно від стану тяжкості.

  Спосіб застосування.

  Нанести достатню кількість крему тонким шаром, щоб повністю покрити уражені ділянки шкіри, і обережно втерти в шкіру. При полегшенні стану частоту нанесень можна знизити.

  Слід уникати тривалого застосування Белодерму або нанесення крему на великі ділянки (понад 20% поверхні тіла). Це стосується і лікування більш ніж 10 % поверхні тіла протягом більше 1 тижня.

  Після покращення клінічної картини часто рекомендується застосування слабшого глюкокортикостероїду.

  Часто рекомендується так званий підхід тандемної терапії, який полягає в застосуванні Белодерму один раз на добу, потім через 12 годин – відповідного місцевого препарату, що не містить активного компонента.

  Може бути доцільною й інтервальна терапія, яка полягає в застосуванні Белодерм крему та місцевого препарату, що не містить активного компоненту, по черзі протягом тижня.

  Слід ретельно спостерігати за розвитком ознак і симптомів системної дій препарату.

  Спосіб застосування слід адаптувати до типу шкіри і стадії захворювання.

  Белодерм крем є переважною лікарською формою для сухої, лускатої та грубої шкіри, при хронічній та підгострій формі захворювання.

  При дерматозах, пов’язаних з бактеріальною інфекцією, слід застосовувати адресну антибактеріальну терапію. Пацієнти з дерматозами грибкового походження потребують спеціального лікування.

  Не застосовувати під оклюзійними пов’язками, оскільки може посилюватися побічна дія препарату.

  Діти

  Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

  Оскільки у дітей величина співвідношення площі поверхні та маси тіла більша, ніж у дорослих, і поглинання препарату більш активне, діти більш схильні до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи з боку кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

  Передозування

  Надмірне або довготривале використання кортикостероїдів для місцевого застосування може спричинити пригнічення гіпофізарно-адреналової функції, що призводить до вторинної недостатності надниркових залоз та появи симптомів гіперкортицизму, включаючи синдром Кушинга. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні.

  При передозуванні показане відповідне симптоматичне лікування. При необхідності слід проводити корекцію електролітного балансу. У разі хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїду.

  Побічні реакції

  Частота побічних ефектів:

  дуже часто (≥1/10);

  часто (≥1/100-

  Обратите внимание, что инструкция по применению Белодерм упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Белодерм по действующему веществу «Бетаметазон»

  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2474грн Купить В наличии
  Производитель: ФОРС-ФАРМА ДИСТРИБЮШН (Украина, Киев) ФОРС-ФАРМА ДИСТРИБЮШН (Украина, Киев)
  102440грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1110грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  632грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  7745грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  477грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2930грн Купить В наличии
  Производитель: LEO Pharmaceutical Products (Дания) LEO Pharmaceutical Products (Дания)
  80335грн Купить В наличии
  Производитель: Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь) Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  1396грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  8540грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  23256грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  22095грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  22640грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  81950грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  22735грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  12546грн Купить В наличии
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  19350грн Купить В наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  11475грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  23760грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  14880грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  13731грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  24840грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  15440грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  35785грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  36745грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  22235грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  17845грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  16450грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  7042грн Купить В наличии
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  40264грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  4380грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  41920грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  16175грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  685грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  6170грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  15544грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  14675грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  11241грн
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  15543грн
  Производитель: Pharma International (Иордания) Pharma International (Иордания)
  18365грн
  Производитель: Lek (Словения) Lek (Словения)
  6240грн
  Производитель: Lek (Словения) Lek (Словения)
  56160грн
  Производитель: Schering-Plough (Италия) Schering-Plough (Италия)
  4550грн
  Производитель: Lek (Словения) Lek (Словения)
  9750грн
  Производитель: GlaxoSmithKline (Великобритания) GlaxoSmithKline (Великобритания)
  81120грн
  Производитель: Schering-Plough (Италия) Schering-Plough (Италия)
  11440грн
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  6643грн

  Информация о полных аналогах Белодерм (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Белодерм

  Добавить отзыв о БелодермДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Белодерм опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Белодерм и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!