Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Беллалгин
Товаров: 1
Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
3240грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (79)
 • Отзывы (0)
 • Описание Беллалгин

  Категория (классификация) товара Беллалгин
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Беллалгин
  Действующее вещество:
  • Бензокаин
  • Красавка Лекарственная
  • Метамизол Натрий
  • Натрия Гидрокарбонат
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Беллалгин
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A03 Средства, применяемые при функциональных желудочно-кишечных расстройствах
  • A03D Спазмолитические средства в комбинации с анальгетиками
  • A03DB Белладонна и её производные в комбинации с анальгетиками
  • A03DB02 Сумма алкалоидов белладонны в комбинации с анальгетиками
  Форма выпуска (лекарственная форма) Беллалгин
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Торговая марка товара Беллалгин
  Торговая марка:
  • Агрофарм (Украина, Киев)
  Страна производитель товара Беллалгин
  Производитель:
  • Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Беллалгин
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Беллалгин
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Беллалгин по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Беллалгин по цене от 32.4 грн до 32.4 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Беллалгин Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Беллалгин по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Беллалгин

  Склад лікарського засобу

  діючі речовини: 1 таблетка містить метамізолу натрієвої солі у перерахуванні на безводну речовину − 250 мг, бензокаїну − 250 мг, натрію гідрокарбонату − 100 мг, екстракту беладони густого ((4,8-5,2):1) (Belladonnae extractum spissum) (екстрагент 20 % (об/об) етанол)) − 15 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, маніт (Е421), натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

  Лікарська форма

  Таблетки.

  Таблетки круглої форми, з плоскою поверхнею, від світло-коричневого до коричнювато-жовтого кольору з вкрапленнями, зі скошеними краями (фаскою) та рискою.

  Назва і місцезнаходження виробника

  Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», Україна, 03134, г. Київ, вул. Миру, 17.

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофарм», Україна, 08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Центральна, 113-А.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, які застосовують при функціональних шлунково-кишкових розладах. Спазмолітичні засоби в комбінації з аналгетиками. Сума алкалоїдів беладони в комбінації з аналгетиками. Код АТС А03D В.

  Завдяки М-холінолітичній дії екстракту беладони препарат знижує тонус і рухову активність гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту та інших органів, зменшує секрецію екзокринних залоз. Аналгезуюча дія препарату обумовлена ефектами метамізолу натрію і місцевого анестетика – бензокаїну. Натрію гідрокарбонат нейтралізує вільну соляну кислоту в шлунку.

  Показання для застосування

  Функціональні розлади шлунково-кишкового тракту (болі в животі функціонального походження). Жовчокам’яна хвороба.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до беладони, бензокаїну, інших амідних анестетиків, метамізолу натрію та інших похідних піразолону, до будь-якого компонента препарату. Захворювання серцево-судинної системи, при яких збільшення частоти серцевих скорочень може бути небажаним: миготлива аритмія, тахікардія, хронічна серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, мітральний стеноз, тяжка артеріальна гіпертензія. Глаукома. Затримка сечі або схильність до неї. Міастенія. Захворювання шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються непрохідністю. Гіпертермічний синдром. Тиреотоксикоз. Гостра кровотеча. Зміна складу периферичної крові: агранулоцитоз, лейкопенія. Захворювання крові: анемія будь-якої етіологіi, цитостатична або інфекційна нейтропенія. Виражені зміни функції печінки та/або нирок (порфіринового обміну). Вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Бронхіальна астма. Підозра на гостру хірургічну патологію.

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Перед початком лікування Белалгіном слід порадитися з лікарем.

  Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату.

  Не застосовувати препарат для зняття гострого болю в животі (до з'ясування причини).

  При застосуванні препарату слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв.

  Слід застосовувати з обережністю пацієнтам:

  з наявними алергічними захворюваннями (в т.ч. полінозом) або з такими в анамнезі через підвищений ризик розвитку реакцій гіперчутливості; з гіпертрофією передміхурової залози без обструкції сечовивідних шляхів; з хворобою Дауна, при церебральному паралічі, пошкодженнях мозку; з захворюваннями нирок в анамнезі (пієлонефрит, гломерулонефрит), з печінковою та нирковою недостатністю; з рефлюкс-езофагітом, грижею стравохідного отвору діафрагми, що поєднується з рефлюкс-езофагітом; з запальними захворюваннями кишечнику, включаючи неспецифічний виразковий коліт та хворобу Крона; з мегаколоном; з ксеростомією (сухістю у роті), хворим літнього віку або ослабленим хворим. з хронічними захворюваннями легень, що супроводжуються низькою продукцією мокротиння, що тяжко відділяється, особливо у ослаблених хворих; з хронічними захворюваннями легень без оборотної обструкції; з вегетативною (автономною) нейропатією; при лікуванні цитостатиками; при хронічному алкоголізмі.

  Не рекомендується регулярне тривале застосування препарату через мієлотоксичність метамізолу; при тривалому застосуванні (більше 7 діб) необхідно контролювати якісний та кількісний склад периферичної крові, особливо лейкоцитарну формулу.

  При застосуванні препарату можливий розвиток агранулоцитозу, у зв'язку з чим при виявленні невмотивованого підвищення температури, ознобу, болю в горлі, утрудненого ковтання, стоматиту, а також запалення зовнішніх статевих oрганів i заднього проходу необхідна негайна відміна препарату.

  При прийомі препарату можливе забарвлення сечі в червоний колір за рахунок виведення метаболіту метамізолу натрію, що не має клінічного значення.

  Не слід застосовувати препарат довше встановленого терміну без консультації з лікарем.

  Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або, навпаки, стан здоров’я погіршиться, або з’являться небажані явища, необхідно призупинити прийом препарату та звернутися за консультацією до лікаря щодо подальшого застосування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Застосування в період вагітності можливе тільки в тому разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

  При необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  При застосуванні препарату слід дотримуватись обережності під час керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами у зв’язку з можливими побічними ефектами з боку нервової системи, органів зору.

  Діти

  Клінічних даних про ефективність та безпеку застосування дітям немає, тому не слід застосовувати препарат пацієнтам віком до 18 років.

  Спосіб застосування та дози

  Белалгін призначений для симптоматичного короткотривалого застосування, тому дозу та тривалість лікування підбирають індивідуально.

  Застосовують дорослим внутрішньо по 1 таблетці при болях (за потребою). Максимальна добова доза – 10 таблеток.

  Передозування

  Екстракт беладони.

  Симптоми: посилення проявів побічних реакцій, нудота, блювання, тахікардія, зниження артеріального тиску, збудження, дратівливість, тремор, судоми, безсоння, сонливість, галюцинації, гіпертермія, пригнічення центральної нервової системи, пригнічення активності дихального i судинорухового центрів.

  Метамізол натрію.

  Симптоми: гіпотермія, виражене зниження артеріального тиску, відчуття серцебиття, задишка, шум у вухах, нудота, блювання, біль у шлунку, олігурія, анурія, тахікардія, слабкість, сонливість, марення, порушення свідомості, судомний синдром; можливий розвиток гострого агранулоцитозу, геморагічного синдрому, гострої ниркової та печінкової недостатності, паралічу дихальних м’язів.

  Лікування: промивання шлунка, призначення сольових проносних, активованого вугілля. Проведення форсованого діурезу, гемодіалізу, олужнювання крові, симптоматична терапія, спрямована на підтримку життєво важливих функцій. При розвитку судомного синдрому проводять внутрішньовенне введення діазепаму та швидкодіючих барбітуратів, парентеральне введення холіноміметиків i антихолінестеразних засобів. Лікування симптоматичне.

  При перших симптомах передозування слід негайно звернутися за медичною допомогою.

  Побічні ефекти

  Екстракт беладони.

  Нервова система: головний біль, запаморочення.

  Сечовидільна система: утруднення та затримка сечовипускання.

  Травний тракт: cyxість у роті, відчуття спраги, порушення смакових відчуттів, дисфагія, зменшення моторики кишечнику аж до атонії, зменшення тонусу жовчовивідних шляхів та жовчного міxypa.

  Органи зору: розширення зіниць, світлобоязнь, параліч акомодації, нечіткість зору, підвищення внутрішньоочного тиску.

  Серцево-судинна система: почервоніння обличчя, припливи, відчуття серцебиття, аритмії (в т.ч. екстрасистолія), ішемія міокарда.

  Дuхальна система та органи середостіння: зменшення секреторної активності та тонусу бронхів, що призводить до утворення в’язкого мокротиння, що важко відкашлюється.

  Імунна система: можливі прояви реакцій гіперчутливості, в т.ч. анафілактичні реакції, анафілактичний шок.

  Шкіра та підшкірна клітковина: шкірні висипання, кропив'янка, ексфоліативний дерматит, гіперемія.

  Інше: зниження потовиділення, сухість шкіри та слизових оболонок, дизартрія.

  Метамізол натрію.

  Система крові та лімфатична система: агранулоцитоз, лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія, гранулоцитопенія.

  Сечовидільна система: транзиторна олігурія, анурія, протеїнурія; рідко – токсична нефропатія в різних формах, у т.ч. інтерстиціальний нефрит. Можливе забарвлення сечі в червоний колір.

  Алергічні реакції: рідко − шкірні висипання, висипання на слизових оболонках, кон’юнктивіт, свербіж, кропив’янка, набряк Квінке, бронхоспастичний синдром, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, анафілактичний шок.

  Інше: зниження артеріального тиску, гепатит.

  У разі появи будь-яких небажаних реакцій необхідно припинити прийом препарату та обов'язково звернутися до лікаря.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікаря.

  Взаємодії, що можуть бути обумовлені метамізолом натрію

  ;Рентгенконтрастні речовини, колоїдні кровозамінники, пеніцилін – не слід застосовувати під час лікування метамізолом натрію. ;Хлорпромазин або інші похідні фенотіазину – можливий розвиток вираженої гіпотермії. ;Пероральні гіпоглікемічні препарати, непрямі антикоагулянти, глюкокортикостероїди, індометацин – метамізол натрію збільшує активність цих препаратів шляхом витіснення їх зі зв’язку з білком. ;Фенілбутазон, глютетимід, барбітурати та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки – зменшується ефективність метамізолу натрію. ;Ненаркотичні анальгетики, трициклічні антидепресанти, гормональні контрацептиви та алопуринол – можливе посилення токсичності метамізолу натрію. ;Нестероїдні протизапальні препарати − потенціюється їх знеболювальна та жарознижувальна дія та збільшується ймовірність адитивних небажаних побічних ефектів. ;Седативні засоби та транквілізатори (сибазон, тріоксазин, валокордин), кодеїн, анаприлін, блокатори Н2-рецепторів гістаміну, пропранолол – посилюють знеболювальну дію метамізолу натрію. ;Сарколізин, мерказоліл, тіамазол − збільшується ймовірність розвитку лейкопенії. ;Циклоспорин − знижується концентрація циклоспорину в плазмі крові. ;Сульфоніламідні цукрознижувальні препарати − можливе посилення їх гіпоглікемічної дії. ;Діуретики (фуросемід) − можливе зниження діуретичного ефекту.

  Метамізол натрію посилює седативну дію алкоголю.

  Взаємодії, що можуть бути обумовлені екстрактом беладони та бензокаїном

  ;Амантадин, антиаритмічні антихолінергічні препарати (в тому числі хінідин), трициклічні антидепресанти, глютетимід − посилюються антихолінергічні ефекти Белалгіну. ;Опіоїдні аналгетики та препарати, які пригнічують центральну нервову систему (в тому числі фенотіазини) − виникає небезпечна загальмованість центральної нервової системи. ;Бутирофенони (галоперидол), органічні нітрати – підвищується внутрішньоочний тиск. ;Кортикостероїди для системного застосування – знижується ефект кортикостероїдів і можливе підвищення внутрішньоочного тиску. ;Пілокарпін − знижується його ефект при лікуванні глаукоми. ;М-холіноблокатори – посилюються антихолінергічні ефекти. ;Фуросемід – можлива ортостатична гіпотензія. ;Резерпін, інгібітори МАО, гуанетидин, антацидні засоби, аскорбінова кислота, атапульгіт − знижується ефект Белалгіну. ;Леводопа − знижуються системні концентрації леводопи, тому слід відрегулювати її дозування. ;Деякі антигістамінні препарати (включаючи меклізин) − посилюється антигістамінний ефект. ;Блокатори бета-адренорецепторів – знижується їх ефект. ;Гормональні контрацептиви – знижується контрацептивний ефект. ;Неселективні інгібітори зворотнього нейронального захоплення моноамінів – посилюється седативний ефект. ;Нестероїдні протизапальні препарати, гризеофульвін, дигітоксин, доксициклін, метоклопрамід, метронідазол − знижується ефект цих препаратів. ;Кетоконазол − підвищення рН шлункового соку Белалгіном знижує абсорбцію кетоконазолу, тому Белалгін слід приймати не раніше ніж через 2 години після прийому кетоконазолу. ;Сульфаніламіди − знижується їх антибактеріальна активність. ;Індапамід, нізатидин − підвищується їх ефект. ;Хлорид калію − можливі пошкодження слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

  Термін придатності

  3 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання.

  В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в пачці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Беллалгин упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Беллалгин по действующему веществу «Бензокаин,Красавка Лекарственная,Метамизол Натрий,Натрия Гидрокарбонат»

  Производитель: Sopharma (Болгария) Sopharma (Болгария)
  5638грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3266грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2980грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  975грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
  20776грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
  4450грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  1370грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  3986грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  730грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3850грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  1758грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  2116грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
  8293грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  5070грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  256грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2426грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2225грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  245грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1075грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  245грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  80грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  975грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1061грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  3750грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  25323грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  9818грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  26554грн Купить В наличии
  Производитель: Стома (Украина, Харьков) Стома (Украина, Харьков)
  7839грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  3361грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  1271грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  21294грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  28311грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  1051грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Troyan (Болгария) Balkanpharma-Troyan (Болгария)
  11613грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2599грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1878грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  3999грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  13175грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2426грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  393грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1998грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  1215грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  968грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  5781грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  7114грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  1886грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  1855грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  786грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  671грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  2958грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  11720грн Купить В наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  5135грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2510грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  280грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  2813грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  300грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  2481грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  736грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  868грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  591грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  743грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  3268грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2740грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2261грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Troyan (Болгария) Balkanpharma-Troyan (Болгария)
  2350грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Troyan (Болгария) Balkanpharma-Troyan (Болгария)
  10814грн
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  421грн
  Производитель: Alexpharm (Великобритания) Alexpharm (Великобритания)
  19218грн
  Производитель: Unichem Laboratories (Индия) Unichem Laboratories (Индия)
  14710грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2317грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  3245грн
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  399грн

  Информация о полных аналогах Беллалгин (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Беллалгин

  Добавить отзыв о БеллалгинДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Беллалгин опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Беллалгин и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».