Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Артифлекс Ультра
Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
26436грн Купить В наличии
Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
50083грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (113)
 • Отзывы (0)
 • Описание Артифлекс Ультра

  Категория (классификация) товара Артифлекс Ультра
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Артифлекс Ультра
  Действующее вещество:
  • Глюкозамин
  • Ибупрофен
  • Хондроитин Сульфат
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Артифлекс Ультра
  Код АТХ:
  • M Препараты для лечения заболеваний костно-мышечной системы
  • M01 Противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01B Комбинации противовоспалительных препаратов
  • M01BX Прочие комбинации противовоспалительных/противоревматических средств с другими препаратами
  Форма выпуска (лекарственная форма) Артифлекс Ультра
  Форма выпуска:
  • капсулы
  Торговая марка товара Артифлекс Ультра
  Торговая марка:
  • Здоровье (Украина, Харьков)
  Страна производитель товара Артифлекс Ультра
  Производитель:
  • Здоровье (Украина, Харьков)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Артифлекс Ультра
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Артифлекс Ультра
  Количество в упаковке:
  • 60 шт.
  • 120 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Артифлекс Ультра по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Артифлекс Ультра по цене от 264.36 грн до 500.83 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Артифлекс Ультра Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Артифлекс Ультра по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Артифлекс Ультра

  Склад лікарського засобу

  діючі речовини: 1 капсула містить глюкозаміну сульфату натрію хлориду у перерахуванні на глюкозаміну сульфат 250 мг, хондроїтину сульфату натрію 200 мг, ібупрофену 100 мг;

  допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, кросповідон, натрію крохмальгліколят (тип А), кислота стеаринова, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка капсули містить: желатин, титану діоксид (Е 171).

   Лікарська форма. Капсули. Тверді желатинові капсули білого кольору. Вміст капсул – суміш, що містить гранули та порошок від білого до майже білого кольору. Допускається наявність агломератів часток.

  На капсулу допускається наносити товарний знак підприємства – ЗТ.

  Назва і місцезнаходження виробника

  ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

  Фармакотерапевтична група

  Комбіновані протизапальні (протиревматичні) засоби. Код АТС М01В.

  Хондроїтину сульфат натрію – це високомолекулярний полісахарид, що бере участь у побудові хрящової тканини, знижує активність ферментів, які руйнують суглобовий хрящ, та стимулює регенерацію суглобового хряща. На ранніх стадіях запального процесу натрію хондроїтину сульфат пригнічує його активність і, таким чином, сповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зменшенню болю, поліпшує функцію суглобів та зменшує потребу у нестероїдних протизапальних засобах при остеоартрозі колінних та кульшових суглобів.

  Глюкозаміну сульфат має хондропротекторні властивості, знижує дефіцит глікозаміногліканів у організмі та бере участь у синтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти.

  Завдяки здатності вибірково впливати на хрящову тканину глюкозамін ініціює процес фіксації сірки при синтезі хондроїтинсірчаної кислоти. Глюкозаміну сульфат селективно діє на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує утворення супероксидних радикалів та ферментів, які зумовлюють пошкодження хрящової тканини (колагенази та фосфоліпази), попереджає руйнівну дію глюкокортикоїдів на хондроцити та порушення біосинтезу глікозаміногліканів, зумовлене нестероїдними протизапальними препаратами.

  Ібупрофен має жарознижувальну, знеболювальну та протизапальну дію. Механізм дії пов’язаний із неселективним блокуванням циклооксигенази (ЦОГ) 1-го та 2-го типу (основного ферменту метаболізму арахідонової кислоти), що призводить до зменшення синтезу простагландинів, зменшення їх концентрації у цереброспінальній рідині та до зниження збудження центру терморегуляції. Зменшує ранкову скутість, сприяє збільшенню об’єму рухів у суглобах і хребті.

  Після перорального застосування разової терапевтичної дози максимальний рівень у плазмі крові натрію хондроїтину сульфату досягається через 3-4 години, у синовіальній рідині – через 4-5 годин. Біодоступність становить 13 %. Виводиться протягом 24 годин, переважно нирками.

  Після перорального застосування 90 % глюкозаміну всмоктується у кишечнику. Понад 25 % застосованої дози потрапляє з плазми крові до хрящової тканини та синовіальних оболонок суглобів. У печінці частина препарату метаболізується до сечовини, вуглекислого газу і води.

  Біодоступність глюкозаміну становить 25 % за рахунок першого проходження через печінку. Найбільші концентрації глюкозаміну визначаються у печінці, нирках та суглобовому хрящі. Близько 30 % застосованої дози тривало персистує у кістковій та м’язовій тканинах. Виводиться переважно у незміненому вигляді із сечею, частково – з калом. Період напіввиведення становить 68 годин.

  Після перорального застосування ібупрофен майже повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Одночасне вживання їжі затримує всмоктування. Ібупрофен метаболізується у печінці (90 %). Період напіввиведення становить 2-3 години. 80 % дози виводиться із сечею, переважно у вигляді метаболітів.

  Показання для застосування

  Лікування больового синдрому при первинному та вторинному остеоартрозі суглобів кінцівок і міжхребцевих дисків.

  Протипоказання

  Цей лікарський засіб протипоказаний у наступних випадках:

  підвищена індивідуальна чутливість до діючих речовин або до інших інгредієнтів препарату; в анамнезі пацієнта є бронхоспазм, астма, риніт або висипи на шкірі, пов’язані із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; в анамнезі пацієнта є шлунково-кишкова кровотеча або перфорація після застосування нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ); виразкова хвороба шлунка/ кровотеча у даний час або в анамнезі (два і більше чітких епізодів загострення виразкової хвороби та кровотеч); захворювання зорового нерва; порушення гемопоезу; тяжка ниркова, серцева або печінкова недостатність; фенілкетонурія; вагітність або період годування груддю.

  Протипоказане застосування препарату одночасно з іншими НПЗЗ, у тому числі селективними інгібіторами циклооксигенази-2 (ЦОГ-2).

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Слід уникати застосування препарату Артифлекс Ультра одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами. Якщо з метою пригнічення агрегації тромбоцитів застосовують ацетилсаліцилову кислоту, до початку лікування препаратом слід проконсультуватися з лікарем.

  Для пацієнтів із захворюванням печінки або нирок до початку лікування рекомендуються додаткові обстеження: контроль функції печінки та нирок та дослідження периферичної крові.

  В осіб літнього віку з обтяженим анамнезом щодо захворювань шлунково-кишкового тракту існує підвищений ризик виникнення побічних реакцій при застосуванні НПЗЗ, особливо у вигляді шлунково-кишкової кровотечі та перфорації.

  Нестероїдні протизапальні препарати слід застосовувати з обережністю пацієнтам, які мали в анамнезі виразковий коліт або хворобу Крона, оскільки їх стан може погіршуватися.

  Існують докази того, що лікарські засоби, які сповільнюють циклооксигеназо/простагландиновий синтез, можуть спричинити порушення фертильності жінок через вплив на овуляцію. Цього можна уникнути, припинивши застосування цих препаратів.

  Не рекомендується вживати алкоголь протягом лікування препаратом Артифлекс Ультра.

  Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам із:

  системним червоним вовчаком та системними захворюваннями сполучної тканини – підвищення ризику виникнення асептичного менінгіту; артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі, які супроводжувалися затримкою рідини та набряками під час застосування нестероїдних протизапальних засобів; порушенням функції нирок та/або печінки.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Не існує жодних клінічних даних щодо безпечності та ефективності застосування препарату Артифлекс Ультра у період вагітності або годування груддю, тому не слід призначати препарат у ці періоди.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Невідома.

  Діти

  Досвід застосування препарату дітям віком до 12 років відсутній.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат слід застосовувати після їди, запиваючи склянкою води.

  Дорослим та дітям віком від 12 років: по 2 капсули 3 рази на добу.

  Не слід перевищувати максимальну добову дозу 12 капсул (1,2 г ібупрофену).

  Загальна тривалість лікування у рекомендованій дозі не має перевищувати 20 днів.

  Передозування

  У разі передозування можуть спостерігатися біль у животі, нудота, блювання, запаморочення, головний біль, порушення сну та шум у вухах. У тяжких випадках можуть виникати артеріальна гіпертензія, метаболічний ацидоз, втрата свідомості, порушення функції печінки та нирок або гепатонекроз.

  Лікування: симптоматичне, спрямоване на забезпечення життєво важливих функцій організму та нормалізації стану. Рекомендується промивання шлунка та пероральне застосування активованого вугілля протягом 1 години після застосування потенційно токсичної дози препарату (понад 400 мг/кг) та госпіталізація до токсикологічного відділення. На стаціонарному етапі застосовують інфузійну терапію, форсований діурез, симптоматичне лікування. Спеціальних антидотів не існує.

  Побічні ефекти

  Більшість побічних ефектів після застосування препарату Артифлекс Ультра зумовлені ібупрофеном і є дозозалежними. Оскільки рекомендована разова доза ібупрофену є помірною, а звичайна добова доза у лікарському засобі Артифлекс Ультра (600 мг) є значно нижчою, ніж його максимальна добова доза (1200 мг), малоймовірно, що будуть спостерігатися будь-які побічні ефекти, якщо лікарський засіб застосовувати згідно з рекомендаціями щодо дозування.

  При довготривалому лікуванні хронічних станів можливе виникнення додаткових побічних ефектів.

  З боку шлунково-кишкового тракту. Болі у животі, диспепсія, нудота, діарея, метеоризм, запор та блювання. Можуть спостерігатися печія, виразковий стоматит, пептичні виразки, мелена, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, що у деяких випадках можуть стати летальними, особливо в осіб літнього віку. У поодиноких випадках повідомлялося про загострення виразкового коліту та хвороби Крона.

  З боку нервової системи. Головний біль, пригнічення свідомості та дезорієнтація, асептичний менінгіт (були зареєстровані поодинокі випадки). Можуть спостерігатися запаморочення, дратівливість, нервозність, дзвін у вухах, депресія, сонливість, безсоння, тривожність, психомоторне збудження, емоційна нестабільність, судоми.

  З боку сечовидільної системи. Є повідомлення про виникнення гострої ниркової недостатності, папілонекрозу, особливо при тривалому застосуванні, у поєднанні з підвищенням рівня сечовини у сироватці крові та набряком. Ібупрофен може викликати цистит та гематурію, інтерстиціальний нефрит, нефротичний синдром, олігурію, поліурію, гломерулонефрит, тубулярний некроз, гломерулонефрит.

  З боку гепатобіліарної системи. Можуть траплятися порушення з боку печінки, особливо при тривалому застосуванні, у вигляді гепатиту, жовтяниці, панкреатиту, дуоденіту, езофагіту, гепаторенального синдрому, гепатонекрозу, печінкової недостатності.

  З боку крові та лімфатичної системи. Розлади системи кровотворення (анемія, нейтропенія, апластична анемія, гемолітична анемія, еозинофілія, зниження гематокриту та рівня гемоглобіну, лейкопенія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз). Першими ознаками є висока температура, біль у горлі, виразки у ротовій порожнині, симптоми грипу, тяжка форма виснаження, нез’ясована кровотеча та синці. Оборотна агрегація тромбоцитів, альвеоліт, легенева еозинофілія.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини. У поодиноких випадках можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій, такі як мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Можуть спостерігатися лущення шкіри, алопеція, фотосенсибілізація.

  З боку імунної системи. Тяжкі реакції підвищеної чутливості з наступними проявами: набряк обличчя, язика і гортані, задишка, набряк Квінке, анафілактичний шок.

  У пацієнтів з аутоімунними порушеннями (системним червоним вовчаком, системними захворюваннями сполучної тканини) під час лікування ібупрофеном спостерігалися поодинокі випадки появи симптомів асептичного менінгіту, а саме: ригідності потиличних м’язів, головного болю, нудоти, блювання, високої температури або дезорієнтації.

  З боку серцево-судинної системи та мозкового кровообігу. Набряки, артеріальна гіпертензія та серцева недостатність були зареєстровані при лікуванні НПЗЗ. Довготривале застосування ібупрофену у високих дозах (2400 мг/добу) може призвести до незначного підвищення ризику артеріальної тромбоемболії або інсульту. Можуть спостерігатися порушення мозкового кровообігу. Артеріальна гіпотензія, відчуття серцебиття.

  З боку органів зору. Нечіткість зору, зміна сприйняття кольорів, токсична амбліопія.

  Інші. Зміни в ендокринній системі та метаболізмі, зменшення апетиту, сухість слизових оболонок очей та порожнини рота, риніт, порушення слуху.

  Прийом Артифлексу Ультраслід припинити при появі будь-якої небажаної реакції та негайно звернутися до лікаря.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  При одночасному застосуванні з лікарським засобом Артифлекс Ультра капсули може спостерігатися взаємодія з наступними лікарськими засобами:

  Ацетилсаліцилова кислота

  Було доведено, що ібупрофен впливає на пригнічення агрегації тромбоцитів ацетилсаліциловою кислотою. Цей ефект може бути значним при застосуванні препаратів ацетилсаліцилової кислоти з кишковорозчинною оболонкою та/або високих доз ібупрофену. Якщо застосовуються препарати ацетилсаліцилової кислоти негайного вивільнення (не кишковорозчинні), разова доза ібупрофену може бути застосована через 2 години після саліцилату або принаймні за 8 годин до прийому ацетилсаліцилової кислоти з метою запобігання зниження ефектів останньої.

  Циклоспорин

  Одночасне застосування може підвищувати ризик виникнення нефротоксичного ефекту.

  Літій

  Підвищується рівень літію у плазмі крові.

  Метотрексат у дозах 15 мг/тиждень або вище

  Підвищується концентрація метотрексату та збільшується ризик виникнення токсичних ефектів метотрексату.

  Нестероїдні протизапальні лікарські засоби (НПЗЗ)

  Підвищується ризик ерозивно-виразкового ураження та шлунково-кишкової кровотечі (Див. розділ «Протипоказання»).

  Антикоагулянти

  НПЗЗ можуть посилювати ефекти антикоагулянтів, таких як варфарин.

  Кортикостероїди

  Підвищується ризик шлунково-кишкової кровотечі або ульцерації.

  Антигіпертензивні та діуретичні засоби

  Нестероїдні протизапальні засоби можуть зменшити лікувальний ефект цих препаратів.

  Антитромбоцитарні препарати та селективні інгібітори серотоніну  

  Підвищується ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

  Серцеві глікозиди  

  НПЗЗ можуть загострити серцеву недостатність, підвищити рівень глікозидів у крові.

  Зидовудин

  Існують докази підвищення ризику появи гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які застосовують супутнє лікування зидовудином та ібупрофеном.

  Міфепристон

  НПЗЗ не застосовують раніше ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону, оскільки вони знижують його ефективність.

  Такролімус

  Можливе підвищення ризику нефротоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ та такролімусу. 

  Калійзберігаючі діуретики

  Може виникати гіперкаліємія.

  Алкоголь

  Підвищений ризик пошкодження шлунково-кишкового тракту та подовження тривалості кровотечі.

  Хінолонові антибіотики

  Одночасне застосування НПЗЗ та хінолонових антибіотиків може підвищити ризик виникнення судом.

  Тетрациклін

  Підвищується всмоктування тетрацикліну зі шлунково-кишкового тракту.

  Пеніцилін

  Зменшується всмоктування пеніциліну.

  Хлорамфенікол

  Зменшується абсорбція хлорамфеніколу.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. 

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Капсули № 60 (10х6), № 120 (10х12) у блістерах у коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Артифлекс Ультра упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Артифлекс Ультра по действующему веществу «Глюкозамин,Ибупрофен,Хондроитин Сульфат»

  Производитель: Pierre Fabre (Франция) Pierre Fabre (Франция)
  35930грн Купить В наличии
  Производитель: Organosyn Life Sciences (Индия) Organosyn Life Sciences (Индия)
  24556грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  540грн Купить В наличии
  Производитель: Movi Health (Швейцария) Movi Health (Швейцария)
  2388грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  58794грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2971грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  16238грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  13738грн Купить В наличии
  Производитель: Meda Pharma (Германия) Meda Pharma (Германия)
  50810грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11155грн Купить В наличии
  Производитель: Unilab (США) Unilab (США)
  710грн Купить В наличии
  Производитель: Unilab (США) Unilab (США)
  9555грн Купить В наличии
  Производитель: Organosyn Life Sciences (Индия) Organosyn Life Sciences (Индия)
  39564грн Купить В наличии
  Производитель: Movi Health (Швейцария) Movi Health (Швейцария)
  38654грн Купить В наличии
  Производитель: Movi Health (Швейцария) Movi Health (Швейцария)
  36129грн Купить В наличии
  Производитель: Movi Health (Швейцария) Movi Health (Швейцария)
  61788грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  64775грн Купить В наличии
  Производитель: Эрсель Фарма (Украина) Эрсель Фарма (Украина)
  7969грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  21574грн Купить В наличии
  Производитель: Фармлига Украина (Украина, Киев) Фармлига Украина (Украина, Киев)
  66628грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  9138грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  3538грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  4885грн Купить В наличии
  Производитель: Биофарма (Украина, Киев) Биофарма (Украина, Киев)
  37134грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  8251грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4571грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1685грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  15214грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  6158грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  50323грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  7488грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  8738грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  22949грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  37464грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  13429грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  10775грн Купить В наличии
  Производитель: Mega Lifesciences (Таиланд) Mega Lifesciences (Таиланд)
  30810грн Купить В наличии
  Производитель: Mega Lifesciences (Таиланд) Mega Lifesciences (Таиланд)
  52861грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  15239грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  38143грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  19058грн Купить В наличии
  Производитель: Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь) Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  57046грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  3454грн Купить В наличии
  Производитель: Pierre Fabre (Франция) Pierre Fabre (Франция)
  102623грн Купить В наличии
  Производитель: Abbott Lab. (Германия) Abbott Lab. (Германия)
  24351грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  4779грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  9935грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3980грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4571грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  6795грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  8475грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  6488грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  7655грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  21484грн Купить В наличии
  Производитель: Propharma International (Мальта) Propharma International (Мальта)
  19076грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  39810грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  6850грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  34363грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  61078грн Купить В наличии
  Производитель: Propharma International (Мальта) Propharma International (Мальта)
  10840грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  49385грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  7920грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  8899грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11514грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  4215грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  6696грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  564грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  7659грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11048грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  18420грн Купить В наличии
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  11155грн Купить В наличии
  Производитель: Белмедпрепараты (Беларусь) Белмедпрепараты (Беларусь)
  7400грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  1050грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  595грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  7586грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  5138грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  3260грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5348грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3365грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1869грн Купить В наличии
  Производитель: Meda Pharma (Германия) Meda Pharma (Германия)
  73996грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  11579грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  6253грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  18026грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  14739грн Купить В наличии
  Производитель: DOLORGIET (Германия) DOLORGIET (Германия)
  21793грн Купить В наличии
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  8435грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  54850грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  35734грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2174грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  12521грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  7416грн Купить В наличии
  Производитель: Alkaloid (Македония) Alkaloid (Македония)
  10135грн
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  8626грн
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  13770грн
  Производитель: Нижфарм (Россия, Нижний Новгород) Нижфарм (Россия, Нижний Новгород)
  15676грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1581грн
  Производитель: Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания) Reckitt Benckiser Healthcare International (Великобритания)
  1132грн
  Производитель: Boots Healthcare International (Великобритания) Boots Healthcare International (Великобритания)
  6612грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2313грн

  Информация о полных аналогах Артифлекс Ультра (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Артифлекс Ультра

  Добавить отзыв о Артифлекс УльтраДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Артифлекс Ультра опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Артифлекс Ультра и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».