Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Меню

Алерсис

Товаров: 1
Сортировка:
Алерсис раствор оральный 0,5 мг/мл флакон 60 мл №1
Производитель: Propharma International (Мальта)
14122грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (23)
 • Отзывы (0)
 • Описание Алерсис

  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество:
  • Дезлоратадин
  Код АТХ:
  • R Препараты для лечения заболеваний респираторной системы
  • R06 Препараты для лечения аллергии
  • R06A Антигистаминные средства для системного применения
  • R06AX Прочие антигистаминные препараты для системного применения
  • R06AX27 Дезлоратадин
  Форма выпуска:
  • раствор оральный
  Производитель:
  • Propharma International (Мальта)
  Количество в упаковке:
  • 1
 • Инструкция Алерсис

  Склад

  діюча речовина:

  1 мл розчину містить 0,5 мг дезлоратадину;

  допоміжні речовини:

  натрію бензоат (Е211), сахарин натрію, сорбіт (Е420), пропіленгліколь, кислота лимонна безводна, натрію цитрат безводний, гідроксіетилцелюлоза, ароматизатор апельсиновий, вода очищена.

  Лікарська форма

  Розчин оральний.

  Основні фізико-хімічні властивості: Прозорий або злегка опалесцентний, практично безбарвний розчин із запахом апельсину.

  Фармакотерапевтична група

  Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Код АТХ. R06A X27.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Дезлоратадин – це неседативний антигістамінний препарат тривалої дії, що має селективну антагоністичну дію на периферичні H1-рецептори. Запобігає розвитку алергічних реакцій і полегшує їх перебіг, зменшує проникність капілярів, запобігає розвитку набряку тканин, спазму гладкої мускулатури. Після перорального введення дезлоратадин селективно блокує периферичні гістамінові H1-рецептори. Препарат не проникає у центральну нервову систему.

  Численні дослідження показали, що, крім антигістамінної активності, дезлоратадинчинить протиалергічну та протизапальну дію. Встановлено, що дезлоратадинпригнічує каскад різних реакцій, які лежать в основі розвитку алергічного запалення, а саме:

  • виділення прозапальних цитокінів, включаючи ІЛ-4, ІЛ-6, ІЛ-8, ІЛ-13;
  • виділення прозапальних хемокінів, таких як RANTES;
  • продукцію супероксидного аніону активованими поліморфноядерними нейтрофілами;
  • адгезію і хемотаксис еозинофілів;
  • експресію молекул адгезії, таких як Р-селектин;
  • IgE-залежне виділення гістаміну, простагландину D2 і лейкотрієну С4;
  • гострий алергічний бронхоспазм.

  Антиалергічні та протизапальні властивості обумовлюють високу ефективність дезлоратадину. Дезлоратадин ефективно усуває як назальні симптоми алергічного риніту, так і неназальні (свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння, кашель тощо). Дезлоратадин ефективний також у випадку поєднання у пацієнта бронхіальної астми з алергічним ринітом. У таких хворих дія дезлоратадину розповсюджується не тільки на симптоми риніту, але й на клінічний перебіг астми, поліпшуючи показники функції зовнішнього дихання і зменшуючи потребу в β2-агоністах.

  Безпека застосування дезлоратадину дітям була продемонстрована у 3 клінічних дослідженнях. Дезлоратадин призначався дітям віком від 6 місяців до 11 років, яким було необхідне проведення антигістамінної терапії, у добовій дозі 1 мг (вікова група від 6 до 11 місяців), 1,25 мг (вікова група від 1 до 5 років) або 2,5 мг (від 6 до 11 років). Лікування переносилося добре, що було підтверджено результатами клінічних лабораторних досліджень, станом життєво важливих функцій організму та даними ЕКГ (включаючи довжину інтервалу QT).

  Під час клінічних досліджень щоденне застосування дезлоратадину у дозі до 20 мг протягом 14 днів не супроводжувалося статистично клінічно значущими змінами з боку серцево-судинної системи. У ході клініко-фармакологічного дослідження застосування дезлоратадину у дозі 45 мг/добу (у 9 разів вище терапевтичної дози) протягом 10 днів не спричинило подовження інтервалу QT.

  Дезлоратадин не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр, не чинить седативного ефекту. При застосуванні рекомендованої дози 5 мг частота сонливості не перевищувала таку в групі плацебо. У ході клінічних досліджень дезлоратадин не впливав на психомоторну функцію при прийомі дози до 7,5 мг.

  Фармакокінетика.

  Дезлоратадин починає визначатися в плазмі протягом 30 хв після прийому. Дезлоратадин ефективно контролює симптоми упродовж 24 годин. Максимальна концентрація дезлоратадину в плазмі досягається у середньому через 3 год, період напіввиведення становить у середньому 27 год. Ступінь кумуляції дезлоратадину відповідає його періоду напіввиведення (приблизно 27 год) і кратності застосування (один раз на добу). Біодоступність дезлоратадину була пропорційна дозі в діапазоні від 5 до 20 мг.

  Дезлоратадин помірно (83 – 87 %) зв’язується з білками плазми. При застосуванні дезлоратадину в дозі від 5 до 20 мг один раз на добу протягом 14 днів ознак клінічно значущої кумуляції препарату не виявлено.

  При проведенні перехресних порівняльних досліджень з однаковою дозою препарату було виявлено біоеквівалентність препарату у формі таблеток і сиропу.

  При проведенні фармакокінетичних досліджень у педіатричній практиці було виявлено, що показники AUC і Cmax дезлоратадину (при застосуванні у рекомендованих дозах) можуть бути прирівняні до таких же показників у дорослих, які приймали дезлоратадин у формі сиропу в дозі 5 мг.

  Результати досліджень показали, що дезлоратадин не пригнічує CYP3A4 чи CYP2D6 та не є ні субстратом, ні інгібітором Р-глікопротеїду.

  Їжа (жирний висококалорійний сніданок) або грейпфрутовий сік не впливають на розподіл дезлоратадину.

  Показання

  Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель).

  Для усунення симптомів, пов’язаних з кропив’янкою (свербіж, висипання).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до дезлоратадину або будь-якого допоміжного компонента препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Клінічно значущих змін у плазмовій концентрації дезлоратадину при неодноразовому сумісному застосуванні з кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, флюоксетином, циметидином виявлено не було. У зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізм дезлоратадину, не встановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністю виключити неможливо.

  Дезлоратадин можна застосовувати у поєднанні з препаратами, що блокують цитохром Р450, та алкоголем.

  Особливості застосування

  У клініко-фармакологічних дослідженнях дезлоратадин не посилював такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторної функції та сонливість. Результати психомоторних тестів істотно не відрізнялися у пацієнтів, які застосовували дезлоратадин і плацебо окремо чи разом з алкоголем.

  Слід з особливою обережністю призначати препарат пацієнтам з тяжкою нирковою недостатністю.

  Прийом дезлоратадину не чинить негативної дії на шлунково-кишковий тракт, тому препарат можна застосовувати незалежно від прийому їжі в будь-який зручний для пацієнта час.

  Лікарський засіб містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам з вродженою непереносимістю фруктози.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Безпека застосування дезлоратадину вагітним не встановлена, тому не рекомендується застосовувати його під час вагітності.

  Дезлоратадин проникає в грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, застосовувати дезлоратадинне рекомендується.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Пацієнтів слід поінформувати, що у поодиноких випадках можливе виникнення сонливості, що може вплинути на їх здатність керувати автомобілем та складною технікою.

  Спосіб застосування та дози

  Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим і персистувальним) і кропив’янкою, Алерсіс  застосовують незалежно від прийому їжі у таких дозах:

  діти: - віком від 6 до 11 місяців: по 2 мл розчину орального (1 мг дезлоратадину) один раз на добу;

  • віком від 1 до 5 років: по 2,5 мл розчину орального (1,25 мг дезлоратадину) один раз на добу;
  • віком від 6 до 11 років: по 5 мл розчину орального (2,5 мг дезлоратадину) один раз на добу;

  дорослі та підлітки (³ 12 років): 10 мл розчину орального (5 мг дезлоратадину) один раз на добу.

  Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистувальному алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.

  Діти. Ефективність і безпека застосування розчину орального Алерсіс дітям віком до 6 місяців не встановлені.

  Передозування

  У разі передозування вживають стандартних заходів, спрямованих на видалення неабсорбованої активної речовини, застосовують симптоматичне лікування.

  При застосуванні дезлоратадину у дозах до 45 мг (що у 9 разів перевищує рекомендовані) у ході клінічних досліджень у дорослих і підлітків клінічно значущих ефектів не спостерігалось.

  Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу; можливість його видалення шляхом перитонеального діалізу не встановлена.

  Побічні реакції

  У ході клінічних досліджень застосування дезлоратадину за показаннями, включаючи алергічний риніт та хронічну ідіопатичну кропив'янку, про небажані ефекти у пацієнтів, які отримували дозу 5 мг на добу, повідомлялося на 3 % частіше, ніж про такі у пацієнтів, які отримували плацебо. Найчастіше, порівняно з плацебо, повідомлялося про такі побічні ефекти, як стомлюваність (1,2 %), сухість у роті (0,8 %) та головний біль (0,6 %). Під час клінічних досліджень застосування дезлоратадину у дітей віком від 2 до 11 років кількість випадків побічних реакцій була однакова як в групі сиропу, так і в групі плацебо. У дітей віком від 6 до 23 місяців найбільш частими (порівняно з плацебо) небажаними явищами були діарея (3,7 %), пропасниця (2,3 %) і безсоння (2,3 %).

  Інші побічні ефекти, про які дуже рідко повідомлялося під час постмаркетингового періоду, зазначено нижче.

  Психічні розлади: галюцинації.

  З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, психомоторна гіперактивність, судоми.

  З боку серця: тахікардія, відчуття серцебиття.

  З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія.

  З боку гепатобіліарної системи: підвищення рівня ферментів печінки, підвищений білірубін, гепатит.

  З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: міальгія.

  Загальні порушення: реакції гіперчутливості (такі як анафілаксія, набряк Квінке, задишка, свербіж, висипання та кропив'янка).

  Термін придатності

  2 роки.

  Термін придатності після першого розкриття флакону – 48 днів.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 60 мл розчину у флаконі разом з мірним стаканчиком у картонній пачці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Виробник

  Лабораторіос Нормон С.А.

  Місцезнаходження

  Ронда де Вальдекаррісо, 6, Трес Кантос, 28760, Мадрид, Іспанія.

 • Аналоги Алерсис по действующее веществу Дезлоратадин

  Алергомакс таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  3423грн Купить В наличии
  Алергомакс сироп 0,5 мг/мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  6082грн Купить В наличии
  Алергомакс сироп 0,5 мг/мл флакон 50 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  4715грн Купить В наличии
  Дезлоратадин таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое)
  2693грн Купить В наличии
  Эслотин таблетки п/о 5 мг №30
  Производитель: World Medicine (Турция)
  15316грн Купить В наличии
  Эол раствор орал. 0,05% флакон 150 мл №1
  Производитель: Stada (Германия)
  11466грн Купить В наличии
  Хитакса таблетки дисперг. в рот. полости 5 мг №10
  Производитель: Adamed (Польша)
  7196грн Купить В наличии
  Хитакса таблетки дисперг. в рот. полости 2,5 мг №10
  Производитель: Adamed (Польша)
  6420грн Купить В наличии
  Эридез таблетки п/о 5 мг контур. ячейк. №10
  Производитель: Дарница (Украина, Киев)
  3459грн Купить В наличии
  Дезлоратадин сироп 0,5 мг/мл 60 мл №1
  Производитель: Технолог (Украина, Умань)
  4325грн Купить В наличии
  Алердез сироп 0,5 мг/мл флакон 50 мл №1
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4654грн Купить В наличии
  Алердез сироп 0,5 мг/мл 100 мл №1
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  565грн Купить В наличии
  Дезлоратадин таблетки п/о 5 мг блистер №10
  Производитель: Технолог (Украина, Умань)
  2914грн Купить В наличии
  Эдем таблетки п/о 5 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  8277грн Купить В наличии
  Эдем таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  4259грн Купить В наличии
  Лордес таблетки п/о 5 мг блистер №20
  Производитель: Nobel (Турция)
  10573грн Купить В наличии
  Лордес сироп 2,5 мг/5 мл флакон 150 мл №1
  Производитель: Nobel (Турция)
  15464грн Купить В наличии
  Эриус таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария)
  25891грн Купить В наличии
  Эриус сироп 60 мл №1
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария)
  18837грн Купить В наличии
  Эдем сироп 0,5 мг/мл 60 мл №1
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  6086грн Купить В наличии
  Эдем сироп 0,5 мг/мл 100 мл №1
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  7189грн Купить В наличии
  Аллергостоп таблетки п/о 5 мг №20
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск)
  4252грн Купить В наличии
  Эслотин таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: World Medicine (Турция)
  5580грн
 • Отзывы покупателей о Алерсис

  Добавьте свой отзыв