Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Меню

Алерик

Товаров: 2
Сортировка:
Алерик таблетки 10 мг №7
Производитель: Unilab (США)
6140грн Купить В наличии
Алерик таблетки 10 мг, 2 по цене 1, акция
Производитель: Unilab (США)
6419грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (18)
 • Отзывы (0)
 • Описание Алерик

  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество:
  • Лоратадин
  Код АТХ:
  • R Препараты для лечения заболеваний респираторной системы
  • R06 Препараты для лечения аллергии
  • R06A Антигистаминные средства для системного применения
  • R06AX Прочие антигистаминные препараты для системного применения
  • R06AX13 Лоратадин
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Торговая марка:
  • ТОВ "Салюта", Республіка Казахстан
  Производитель:
  • Unilab (США)
  Количество в упаковке:
  • 7
  Регистрация:
  • UA/7560/01/01 2013-03-07
 • Инструкция Алерик

  Склад

  діюча речовина: loratadine;

  1 таблетка містить лоратадину 10 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза безводна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, крохмаль прежелатинізований, кислота стеаринова.

  Лікарська форма

  Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки білого кольору з лінією розламу з одного боку, без плям та пошкоджень.

  Фармакотерапевтична група

  Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Код АТХ R06A X13.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Лоратадин – трициклічний антигістамінний засіб із селективною активністю відносно периферичних Н1-рецепторів. Лоратадин чинить антиалергічну, антиексудативну та протисвербіжну дію; зменшує проникність капілярів, усуває спазм гладеньких м’язів, запобігає розвитку набряку тканин. Лоратадин – антигістамінний засіб тривалої дії для системного застосування.

  У більшості пацієнтів при застосуванні в рекомендованій дозі лоратадин не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Упродовж тривалого лікування не спостерігалось клінічно значущих змін у показниках життєво-важливих функцій організму, лабораторних досліджень, фізікального обстеження або електрокардіограми. Лоратадин не має значущого впливу на Н2-гістамінові рецептори. Препарат не інгібує поглинання норепінефрину і фактично не має впливу на функцію серцево-судинної системи або на активність водія ритму серця. Препарат також не підсилює гальмівної дії алкоголю на ЦНС.

  Дослідження з проведенням шкірних проб на гістамін після застосування разової дози 10 мг показали, що антигістамінний ефект виникає через 1-3 години, досягає піку через 8-12 годин і триває від 24 до 48 годин. Не відзначалося розвитку стійкості до дії препарату після 28 днів застосування лоратадину.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування. Лоратадин швидко і добре всмоктується. Застосування препарату під час їди може дещо затримувати всмоктування лоратадину, проте це не впливає на клінічний ефект. Показники біодоступності лоратадину та його активного метаболіту є пропорційними дозі.

  Розподіл. Лоратадин зв’язується активно (від 97 % до 99 %) з білками плазми крові, а його активний метаболіт – з помірною активністю (від 73 % до 76 %).

  У здорових добровольців період напіврозподілу лоратадину та його активного метаболіту в плазмі крові складає приблизно 1 та 2 години відповідно.

  Біотрансформація. Після перорального застосування лоратадин швидко і добре абсорбується, а також екстенсивно метаболізується при першому проходженні через печінку, головним чином, за допомогою CYP3A4 і CYP2D6. Основний метаболіт дезлоратадин є фармакологічно активним і більшою мірою відповідає за клінічний ефект. Лоратадин і дезлоратадин досягають максимальної концентрації у плазмі крові (Tmax) через 1-1,5 години і 1,5-3,7 годин відповідно, після застосування препарату.

  Виведення. Приблизно 40 % дози виводиться із сечею і 42 % з калом упродовж 10 днів, в основному у формі кон’югованих метаболітів. Приблизно 27 % дози виводиться із сечею упродовж перших 24 годин. Менше 1 % діючої речовини виводиться у незміненій активній формі – як лоратадин або дезлоратадин. Відсутня ймовірність кумуляції препарату навіть при дозуванні 40 мг на добу.

  У дорослих здорових добровольців середній період напіввиведення лоратадину становив 8,4 години (діапазон від 3 до 20 годин), а основного активного метаболіту – 28 годин (діапазон від 8,8 до 92 годин).

  Порушення функції нирок. У пацієнтів із хронічним порушенням функції нирок підвищувалися показники AUC і максимальної концентрації у плазмі крові (Сmax) лоратадину і його активного метаболіту порівняно з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією нирок. Середній період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту не відрізнявся значною мірою від показників у здорових людей. У пацієнтів із хронічним порушенням функції печінки гемодіаліз не впливає на фармакокінетику лоратадину і його активного метаболіту.

  Порушення функції печінки. У пацієнтів із хронічним алкогольним ураженням печінки показники AUC і Сmax лоратадину були в два рази вищими, а їх активного метаболіту не змінювалися істотно при порівнянні з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту становить 24 і 37 годин відповідно і збільшується залежно від тяжкості захворювання печінки.

  Пацієнти літнього віку. Показники фармакокінетики лоратадину і його активного метаболіту були аналогічними в здорових дорослих добровольців і здорових добровольців літнього віку.

  Показання

  Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до лоратадину або інших компонентів препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  При застосуванні одночасно з алкоголем ефекти лікарського засобу Алерік не посилюються, що підтверджено дослідженнями психомоторної функції.

  Потенційна взаємодія може мати місце при застосуванні всіх відомих інгібіторів CYP3A4 або CYP2D6, що призводить до підвищення рівнів лоратадину, а це в свою чергу може бути причиною підвищення частоти виникнення побічних реакцій.

  У контрольованих дослідженнях повідомлялося про підвищення концентрацій лоратадину в плазмі крові після одночасного застосування з кетоконазолом, еритроміцином і циметидином, що не супроводжувалося клінічно значущими змінами (у тому числі на ЕКГ).

  Діти. Дослідження взаємодій з іншими препаратами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.

  Особливості застосування

  Пацієнтам із тяжким порушенням функцій печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день).

  Таблетки Алерік містять лактозу, тому препарат не застосовують пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактази, Lapp-лактазною недостатністю або глюкозно-галактозною мальабсорбцією. Прийом препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Безпека застосування лоратадину у період вагітності не встановлена, тому не рекомендовано приймати препарат Алерік у цей період.

  Діюча речовина проникає у грудне молоко, тому не рекомендується застосування лоратадину у період годування груддю. За необхідності застосування препарату годування груддю необхідно припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Алерік не впливає або впливає незначним чином на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтові необхідно повідомити, що дуже рідко повідомлялося про сонливість, що може впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Перорально. Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

  Дорослі і діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.

  Для дітей у віці від 2 до 12 років дозування залежить від маси тіла. Діти віком до 12 років з масою тіла більше 30 кг – 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Діти з масою тіла менше 30 кг препарат застосовують в іншій лікарській формі.

  Корекція дозування пацієнтам літнього віку та хворим на ниркову недостатність не потрібна.

  Пацієнти з порушенням функції печінки.

  Пацієнтам з порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня слід призначати препарат у нижчій початковій дозі, оскільки в них можливе зниження кліренсу лоратадину. Для дорослих і дітей із масою тіла більше 30 кг рекомендована початкова доза складає 10 мг через день.

  Діти

  Ефективність та безпека застосування лоратадину дітям віком до 2 років не встановлена.

  Лікарський засіб слід призначати дітям з масою тіла більше 30 кг.

  Передозування

  При передозуванні відзначалися сонливість, тахікардія та головний біль. У разі передозування рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату, який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка, прийом подрібненого активованого вугілля з водою. Лоратадин не виводиться з організму шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.

  Після невідкладної допомоги пацієнт повинен залишатися під наглядом лікаря.

  Побічні реакції

  Побічні реакції вказані нижче за класами систем органів. Частота визначена як: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1 000 до <1/100), рідко (від ≥1/10 000 до <1/1 000), дуже рідко (<1/10 000) і невідомо (неможливо встановити за наявними даними).

  У кожній групі частоти побічні реакції вказані в порядку зниження серйозності.

  З боку імунної системи: дуже рідко – анафілаксія.

  З боку нервової системи: дуже рідко – запаморочення, судоми.

  З боку серця: дуже рідко – тахікардія, пальпітація.

  З боку шлунково-кишкового тракту: дуже рідко – нудота, сухість у роті, гастрит.

  З боку гепатобіліарної системи: дуже рідко – патологічні зміни функції печінки.

  З боку шкіри і підшкірної клітковини: дуже рідко – висипання, алопеція.

  Порушення загального стану і пов’язані зі способом застосування препарату: дуже рідко – втома.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ̊С.

  Упаковка

  По 7 або 30 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Виробник

  ТОВ ЮС Фармація/US Pharmacia Sp. z o.o.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  вул. Зембицка 40, 50-507 Вроцлав, Польща/ul. Ziebicka 40, 50-507 Wroclaw, Poland.

  Заявник

  Юнілаб, ЛП/Unilab, LP

  Місцезнаходження заявника

  966 Хангерфорд Драйв, офіс ЗБ, Роквіль, МД 20850, США/966 Hungerford Drive, Suite 3B, Rockville, MD 20850, USA.

 • Аналоги Алерик по действующее веществу Лоратадин

  Лоратадин сироп 5 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  3061грн Купить В наличии
  Лорано таблетки 10 мг №7
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  5956грн Купить В наличии
  Лорано табл. 10 мг №20
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  11072грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №100
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое)
  671грн Купить В наличии
  Лоратадин сироп 1 мг/мл банка 90 мл №1
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  3194грн Купить В наличии
  Лоризан таблетки 10 мг №10
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  2181грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Стома (Украина, Харьков)
  1251грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №20
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  1245грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  636грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  831грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Дарница (Украина, Киев)
  1190грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг блистер №10
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1264грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое)
  770грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №20
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  1520грн Купить В наличии
  Лоратадин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  779грн Купить В наличии
  Лоратадин сироп 1 мг/мл флакон 90 мл №1
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  3194грн Купить В наличии
  Кларитин таблетки 10 мг №10
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария)
  9937грн Купить В наличии
  Кларитин сироп 60 мл №1
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария)
  9181грн Купить В наличии
 • Отзывы покупателей о Алерик

  Добавьте свой отзыв