Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Алерик

Алерик

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Unilab (США) Unilab (США)
6073грн Нет в наличии
Производитель: Unilab (США) Unilab (США)
656грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (25)
 • Отзывы (0)
 • Описание Алерик

  Категория (классификация) товара Алерик
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Алерик
  Действующее вещество:
  • Лоратадин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Алерик
  Код АТХ:
  • R Препараты для лечения заболеваний респираторной системы
  • R06 Препараты для лечения аллергии
  • R06A Антигистаминные средства для системного применения
  • R06AX Прочие антигистаминные препараты для системного применения
  • R06AX13 Лоратадин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Алерик
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Торговая марка товара Алерик
  Торговая марка:
  • ТОВ "Салюта", Республіка Казахстан
  Страна производитель товара Алерик
  Производитель:
  • Unilab (США)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Алерик
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Алерик
  Количество в упаковке:
  • 7 шт.
  Регистрация Алерик
  Регистрация:
  • UA/7560/01/01 2013-03-07

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Алерик по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Алерик по цене от 60.73 грн до 65.06 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Алерик Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Алерик по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Алерик

  Склад

  діюча речовина: loratadine;

  1 таблетка містить лоратадину 10 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза безводна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, крохмаль прежелатинізований, кислота стеаринова.

  Лікарська форма

  Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки білого кольору з лінією розламу з одного боку, без плям та пошкоджень.

  Фармакотерапевтична група

  Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Код АТХ R06A X13.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Лоратадин – трициклічний антигістамінний засіб із селективною активністю відносно периферичних Н1-рецепторів. Лоратадин чинить антиалергічну, антиексудативну та протисвербіжну дію; зменшує проникність капілярів, усуває спазм гладеньких м’язів, запобігає розвитку набряку тканин. Лоратадин – антигістамінний засіб тривалої дії для системного застосування.

  У більшості пацієнтів при застосуванні в рекомендованій дозі лоратадин не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Упродовж тривалого лікування не спостерігалось клінічно значущих змін у показниках життєво-важливих функцій організму, лабораторних досліджень, фізікального обстеження або електрокардіограми. Лоратадин не має значущого впливу на Н2-гістамінові рецептори. Препарат не інгібує поглинання норепінефрину і фактично не має впливу на функцію серцево-судинної системи або на активність водія ритму серця. Препарат також не підсилює гальмівної дії алкоголю на ЦНС.

  Дослідження з проведенням шкірних проб на гістамін після застосування разової дози 10 мг показали, що антигістамінний ефект виникає через 1-3 години, досягає піку через 8-12 годин і триває від 24 до 48 годин. Не відзначалося розвитку стійкості до дії препарату після 28 днів застосування лоратадину.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування. Лоратадин швидко і добре всмоктується. Застосування препарату під час їди може дещо затримувати всмоктування лоратадину, проте це не впливає на клінічний ефект. Показники біодоступності лоратадину та його активного метаболіту є пропорційними дозі.

  Розподіл. Лоратадин зв’язується активно (від 97 % до 99 %) з білками плазми крові, а його активний метаболіт – з помірною активністю (від 73 % до 76 %).

  У здорових добровольців період напіврозподілу лоратадину та його активного метаболіту в плазмі крові складає приблизно 1 та 2 години відповідно.

  Біотрансформація. Після перорального застосування лоратадин швидко і добре абсорбується, а також екстенсивно метаболізується при першому проходженні через печінку, головним чином, за допомогою CYP3A4 і CYP2D6. Основний метаболіт дезлоратадин є фармакологічно активним і більшою мірою відповідає за клінічний ефект. Лоратадин і дезлоратадин досягають максимальної концентрації у плазмі крові (Tmax) через 1-1,5 години і 1,5-3,7 годин відповідно, після застосування препарату.

  Виведення. Приблизно 40 % дози виводиться із сечею і 42 % з калом упродовж 10 днів, в основному у формі кон’югованих метаболітів. Приблизно 27 % дози виводиться із сечею упродовж перших 24 годин. Менше 1 % діючої речовини виводиться у незміненій активній формі – як лоратадин або дезлоратадин. Відсутня ймовірність кумуляції препарату навіть при дозуванні 40 мг на добу.

  У дорослих здорових добровольців середній період напіввиведення лоратадину становив 8,4 години (діапазон від 3 до 20 годин), а основного активного метаболіту – 28 годин (діапазон від 8,8 до 92 годин).

  Порушення функції нирок. У пацієнтів із хронічним порушенням функції нирок підвищувалися показники AUC і максимальної концентрації у плазмі крові (Сmax) лоратадину і його активного метаболіту порівняно з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією нирок. Середній період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту не відрізнявся значною мірою від показників у здорових людей. У пацієнтів із хронічним порушенням функції печінки гемодіаліз не впливає на фармакокінетику лоратадину і його активного метаболіту.

  Порушення функції печінки. У пацієнтів із хронічним алкогольним ураженням печінки показники AUC і Сmax лоратадину були в два рази вищими, а їх активного метаболіту не змінювалися істотно при порівнянні з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту становить 24 і 37 годин відповідно і збільшується залежно від тяжкості захворювання печінки.

  Пацієнти літнього віку. Показники фармакокінетики лоратадину і його активного метаболіту були аналогічними в здорових дорослих добровольців і здорових добровольців літнього віку.

  Показання

  Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до лоратадину або інших компонентів препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  При застосуванні одночасно з алкоголем ефекти лікарського засобу Алерік не посилюються, що підтверджено дослідженнями психомоторної функції.

  Потенційна взаємодія може мати місце при застосуванні всіх відомих інгібіторів CYP3A4 або CYP2D6, що призводить до підвищення рівнів лоратадину, а це в свою чергу може бути причиною підвищення частоти виникнення побічних реакцій.

  У контрольованих дослідженнях повідомлялося про підвищення концентрацій лоратадину в плазмі крові після одночасного застосування з кетоконазолом, еритроміцином і циметидином, що не супроводжувалося клінічно значущими змінами (у тому числі на ЕКГ).

  Діти. Дослідження взаємодій з іншими препаратами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.

  Особливості застосування

  Пацієнтам із тяжким порушенням функцій печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день).

  Таблетки Алерік містять лактозу, тому препарат не застосовують пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактази, Lapp-лактазною недостатністю або глюкозно-галактозною мальабсорбцією. Прийом препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Безпека застосування лоратадину у період вагітності не встановлена, тому не рекомендовано приймати препарат Алерік у цей період.

  Діюча речовина проникає у грудне молоко, тому не рекомендується застосування лоратадину у період годування груддю. За необхідності застосування препарату годування груддю необхідно припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Алерік не впливає або впливає незначним чином на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтові необхідно повідомити, що дуже рідко повідомлялося про сонливість, що може впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Перорально. Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

  Дорослі і діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.

  Для дітей у віці від 2 до 12 років дозування залежить від маси тіла. Діти віком до 12 років з масою тіла більше 30 кг – 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Діти з масою тіла менше 30 кг препарат застосовують в іншій лікарській формі.

  Корекція дозування пацієнтам літнього віку та хворим на ниркову недостатність не потрібна.

  Пацієнти з порушенням функції печінки.

  Пацієнтам з порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня слід призначати препарат у нижчій початковій дозі, оскільки в них можливе зниження кліренсу лоратадину. Для дорослих і дітей із масою тіла більше 30 кг рекомендована початкова доза складає 10 мг через день.

  Діти

  Ефективність та безпека застосування лоратадину дітям віком до 2 років не встановлена.

  Лікарський засіб слід призначати дітям з масою тіла більше 30 кг.

  Передозування

  При передозуванні відзначалися сонливість, тахікардія та головний біль. У разі передозування рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату, який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка, прийом подрібненого активованого вугілля з водою. Лоратадин не виводиться з організму шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.

  Після невідкладної допомоги пацієнт повинен залишатися під наглядом лікаря.

  Побічні реакції

  Побічні реакції вказані нижче за класами систем органів. Частота визначена як: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до

  Обратите внимание, что инструкция по применению Алерик упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Алерик по действующему веществу «Лоратадин»

  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3527грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  6568грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  12414грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  9062грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  2654грн Купить В наличии
  Производитель: Стома (Украина, Харьков) Стома (Украина, Харьков)
  1546грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2378грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  1310грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1154грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1879грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1884грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1448грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2816грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1637грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  4488грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  7975грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  4844грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  4354грн
  Производитель: Lek (Словения) Lek (Словения)
  1250грн
  Производитель: ReplekPharm (Македония) ReplekPharm (Македония)
  1100грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1400грн
  Производитель: Cadila (Индия) Cadila (Индия)
  14250грн
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1875грн

  Информация о полных аналогах Алерик (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Алерик

  Добавить отзыв о АлерикДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Алерик опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Алерик и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».