Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Главная Каталог Вольтарен Рапид
Товаров: 1
Сортировка:
Вольтарен Рапид
Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
11799грн
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (101)
 • Отзывы (0)
 • Описание Вольтарен Рапид

  Категория (классификация) товара Вольтарен Рапид
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Вольтарен Рапид
  Действующее вещество:
  • Диклофенак
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Вольтарен Рапид
  Код АТХ:
  • M Препараты для лечения заболеваний костно-мышечной системы
  • M01 Противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01A Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01AB Производные уксусной кислоты и родственные соединения
  • M01AB05 Диклофенак
  Форма выпуска (лекарственная форма) Вольтарен Рапид
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые сахарной оболочкой
  Торговая марка товара Вольтарен Рапид
  Торговая марка:
  • Novartis Urunleri (Турция)
  Страна производитель товара Вольтарен Рапид
  Производитель:
  • Novartis Pharma (Швейцария)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Вольтарен Рапид
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Вольтарен Рапид
  Количество в упаковке:
  • 20 шт.
  Регистрация Вольтарен Рапид
  Регистрация:
  • UA/0310/04/02 2016-10-04

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Вольтарен Рапид по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Вольтарен Рапид по цене от 117.99 грн до 117.99 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Вольтарен Рапид Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Вольтарен Рапид по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Вольтарен Рапид

  Склад

  діюча речовина: diclofenac;

  1 таблетка містить калію диклофенаку 25 мг або 50 мг;

  допоміжні речовини: внутрішній вміст таблетки – кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію фосфат, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, повідон, натрію крохмальгліколят (тип А);

  покриття таблетки – целюлоза мікрокристалічна, заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171), повідон, поліетиленгліколь 8000, цукроза, тальк.

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті цукровою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  таблетки по 50 мг – червоно-коричневі круглі двоопуклі таблетки, вкриті цукровою оболонкою.

  таблетки по25 мг – блідо-червоні круглі двоопуклі таблетки, вкриті цукровою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група

  Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні кислоти оцтової та споріднені сполуки. Код АТХ М01А В05.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Диклофенак, діюча речовина препарату Вольтарен® Рапід, є нестероїдним протизапальним засобом (НПЗЗ) з вираженими знеболювальним, протизапальним та жарознижувальним ефектами. Основний механізм дії – інгібування біосинтезу простагландинів, які відіграють основну роль у виникненні запалення, болю та гарячки.

  In vitro, при концентраціях, еквівалентних концентраціям, які досягаються у людини, диклофенак не пригнічує біосинтез протеоглікану у хрящовій тканині.

  Таблетки Вольтарен® Рапід, завдяки швидкому всмоктуванню, є доречними при лікуванні гострих станів, що супроводжуються болем і запаленням, при яких є бажаним швидкий початок дії препарату (протягом 30 хвилин). При посттравматичному болю і запаленні диклофенак швидко полегшує як спонтанний біль, так і біль при рухах, а також зменшує набряклість при запаленні і набряк у ділянці рани.

  Крім того, діюча речовина може послаблювати біль і зменшувати кровотечу при первинній дисменореї. Диклофенак також зумовлює знеболюючу дію при інших станах, що супроводжуються помірно вираженим і сильним болем.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція.

  Диклофенак швидко і повністю абсорбується. Всмоктування починається безпосередньо після застосування препарату, а кількість абсорбованої речовини відповідає кількості, що абсорбується при прийомі еквівалентної дози диклофенаку натрію, що застосовується у вигляді гастрорезистентних таблеток. Середня максимальна концентрація у плазмі крові становить 3,8 мкмоль/л і досягається протягом 20-60 хвилин після застосування таблетки у дозі 50 мг. При застосуванні препарату під час їжі не відбувається впливу на кількість абсорбованого диклофенаку, хоча початок і швидкість всмоктування можуть дещо уповільнюватись.

  Розподіл.

  Диклофенак на 99,7 % зв'язується з білками сироватки крові, головним чином з альбуміном (99,4 %). Об̕єм розподілу становить 0,12-0,17 л/кг.

  Диклофенак проникає в синовіальну рідину, де його максимальні концентрації досягаються через 2-4 години після досягнення пікових значень у плазмі крові. Уявний період напіввиведення із синовіальної рідини становить 3-6 годин. Через 2 години після досягнення пікових рівнів у плазмі крові, концентрації діючої речовини в синовіальній рідині є вищими, ніж у плазмі, і залишаються такими ще протягом 12 годин.

  Біотрансформація.

  Біотрансформація диклофенаку частково відбувається шляхом глюкуронізації інтактної молекули, але головним чином шляхом одноразового і багаторазового гідроксилювання та метоксилювання, унаслідок чого утворюється кілька фенольних метаболітів (3’-гідрокси-, 4’-гідрокси-, 5’-гідрокси-, 4’,5-дигідрокси- і 3’-гідрокси-4’-метокси-диклофенаку), більшість яких у подальшому перетворюються в глюкуронідні кон’югати. Два з цих фенольних метаболітів є фармакологічно активними, але значно меншою мірою, ніж диклофенак.

  Виведення.

  Повний системний кліренс диклофенаку з плазми крові становить 263±56 мл/хв (середнє ± стандартне відхилення). Кінцевий період напіввиведення становить 1-2 години. Період напіввиведення 4-х метаболітів, включаючи 2 активних становить 1-3 години. Фактично неактивний метаболіт, 3’-гідрокси-4’-метокси-диклофенак, має набагато довший період напіввиведення.

  Приблизно 60 % дози виводиться із сечею у вигляді метаболітів, а менше 1 % – у вигляді незміненої речовини. Решта дози виводиться у вигляді метаболітів через жовч, з калом.

  Фармакокінетика в окремих групах пацієнтів.

  Не спостерігалося суттєвих відмінностей всмоктування, метаболізму і виведення препарату залежно від віку пацієнта.

  У пацієнтів з порушеннями функції нирок кінетика разової дози препарату не вказує на існування будь-якої форми кумуляції незміненої діючої речовини при звичайній схемі застосування препарату. У пацієнтів з кліренсом креатиніну менше 10 мл/хвилину теоретичні рівноважні концентрації метаболітів у плазмі крові приблизно у 4 рази вищі, ніж у здорових пацієнтів. Проте, в кінцевому результаті, ці метаболіти виводяться з жовчю.

  Показання

  Вольтарен® Рапід 25 мг та 50 мг

  Короткочасне лікування (максимум 2 тижні) таких гострих станів:

  посттравматичний біль, запалення і набряк, наприклад, унаслідок розтягнень; післяопераційний біль, запалення і набряк, наприклад, після стоматологічних або ортопедичних операцій; біль та/або запалення, що супроводжують запальні гінекологічні захворювання, наприклад, первинну дисменорею або аднексит; больові синдроми з боку хребта; ревматичні захворювання позасуглобових тканин; як допоміжний засіб при інфекціях ЛОР-органів, наприклад, при фаринготонзиліті, отиті, що супроводжуються вираженим болем і запаленням.

  Вольтарен® Рапід 50 мг дорослим пацієнтам

  напади мігрені з або без передвісників.

  Відповідно до загальноприйнятих підходів до лікування інфекційно-запальних захворювань необхідно також застосовувати етіотропні засоби. Ізольоване підвищення температури не є показанням для застосування Вольтарену® Рапід.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких інших компонентів препарату; Алергічні реакції в анамнезі у вигляді бронхоспазму, кропив’янки, гострого риніту, назальних поліпів або симптоми, подібні до алергії, після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; Виразка шлунка і/або дуоденальні виразки, шлунково-кишкові кровотечі або перфорація; Запальні захворювання кишечнику (хвороба Крона або виразковий коліт); Тяжка печінкова недостатність (клас С за шкалою Чайлд-П’ю, цироз печінки та асцит). Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв); Застійна серцева недостатність (NYHA II-IV); Лікування періопераційного болю при аорто-коронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу); Ішемічна хвороба серця у пацієнтів, які мають стенокардію, перенесли інфаркт міокарда; Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів, які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак; Захворювання периферичних артерій.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Наступні види взаємодії спостерігалися при застосуванні препарату Вольтарен® Рапід та/або інших доз та форм диклофенаку.

  Літій. При одночасному застосуванні диклофенак може підвищувати концентрації літію у плазмі крові. Рекомендовано проводити контроль рівня літію в сироватці крові.

  Дигоксин. При одночасному застосуванні диклофенак може підвищувати концентрації дигоксину у плазмі крові. Рекомендовано проводити контроль рівню дигоксину в сироватці крові.

  Сечогінні і антигіпертензивні засоби. Як і з іншими НПЗЗ, одночасне застосування диклофенаку та сечогінних або антигіпертензивних препаратів (наприклад, бета-адреноблокаторів, інгібіторів ангіотензин-перетворювального ферменту (АПФ)) може призводити до зниження антигіпертензивного ефекту. Тому комбінацію цих препаратів слід застосовувати з обережністю; а пацієнтам, особливо літнього віку, слід періодично контролювати артеріальний тиск. Пацієнти повинні отримувати належні дози рідини, а також слід проводити контроль функції нирок після початку комбінованої терапії, а надалі – регулярно, особливо при застосуванні діуретиків та інгібіторів АПФ у зв’язку з підвищеним ризиком нефротоксичності. Одночасне лікування із застосуванням калійзберігаючих діуретиків може спричинити підвищення рівня калію в сироватці крові, тому рівні калію слід постійно перевіряти.

  Інші НПЗЗ і кортикостероїди. Одночасне застосування диклофенаку з іншими НПЗЗ системної дії або кортикостероїдами може збільшувати частоту виникнення побічних реакцій з боку ШКТ.

  Антикоагулянти і антитромботичні засоби призначають з обережністю, оскільки одночасне застосування з диклофенаком може підвищувати ризик виникнення кровотечі. Хоча клінічні дослідження не вказують на те, що диклофенак впливає на дію антикоагулянтів, є окремі повідомлення про підвищений ризик виникнення кровотечі у пацієнтів, які одночасно застосовують диклофенак і антикоагулянти. Рекомендований постійний контроль стану таких пацієнтів.

  Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Одночасне призначення НПЗЗ системної дії, включаючи диклофенак, та СІЗЗС може підвищувати ризик виникнення кровотечі у ШКТ.

  Антидіабетичні препарати. Клінічні дослідження показали, що диклофенак можна призначати одночасно з пероральними антидіабетичними препаратами без впливу на їх клінічний ефект. Проте були окремі повідомлення про гіперглікемію та гіпоглікемію, що потребує коригування дози антидіабетичних препаратів. Рекомендований контроль рівня глюкози в крові протягом комбінованої терапії.

  Метотрексат. З обережністю застосовують НПЗЗ не менше, ніж за 24 години перед або після лікування метотрексатом, оскільки концентрації метотрексату у крові можуть зростати і посилювати токсичність.

  Циклоспорин. Диклофенак, як і інші НПЗЗ, може підвищувати нефротоксичність циклоспорину внаслідок впливу на ниркові простагландини. Тому диклофенак слід застосовувати у дозах нижчих, ніж для пацієнтів, які не застосовують циклоспорин.

  Антибіотики хінолонового ряду. Були окремі повідомлення про судоми, виникнення яких могло бути пов'язане з одночасним застосуванням хінолонів та НПЗЗ.

  Потужні інгібітори CYP2C9. З обережністю застосовують одночасне призначення диклофенаку та інгібіторів CYP2C9 (таких як сульфінпіразон і вориконазол), яке може призвести до значного збільшення піка концентрації в плазмі та дії диклофенаку у зв'язку з інгібуванням метаболізму диклофенаку.

  Фенітоїн. При використанні фенітоїну одночасно з диклофенаком, рекомендовано здійснювати моніторинг концентрації в плазмі фенітоїну у зв'язку з можливим збільшенням впливу фенітоїну.

  Особливості застосування

  Загальні.

  Слід уникати одночасного застосування препарату Вольтарен® Рапід та інших НПЗЗ системної дії, включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2, оскільки немає підтверджень щодо переваг синергічної дії, а також через виникнення додаткових побічних ефектів.

  Як і при застосуванні всіх аналгетиків, при тривалому застосуванні препарату для лікування головного болю може спостерігатися покращання або погіршення стану (головний біль через надмірне застосування лікарських засобів). Якщо головний біль виникає внаслідок надмірного застосування аналгетиків, не слід збільшувати дозу аналгетиків, у таких випадках лікування слід припинити. Головний біль внаслідок надмірного застосування препаратів потрібно запідозрити у пацієнтів з частими або щоденними нападами головного болю, які виникають, не дивлячись (або через) на регулярне застосування аналгетиків.

  Як і при застосуванні інших НПЗЗ, рідко можуть розвиватись алергічні реакції (включаючи анафілактичні/анафілактоїдні реакції), навіть без попереднього застосування диклофенаку.

  Як і інші НПЗЗ, Вольтарен® Рапід завдяки своїм фармакодинамічним властивостям може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

  Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам віком понад 65 років. Зокрема, рекомендовано призначати найнижчі ефективні дози фізично слабким пацієнтам літнього віку або якщо маса тіла пацієнта нижча за норму.

  Таблетки Вольтарен® Рапід містять сахарозу і тому не рекомендовані пацієнтам з рідкісними формами спадкової непереносимості фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією чи недостатністю сахарази-ізомальтази.

  Астма в анамнезі.

  У пацієнтів з астмою, сезонним алергічним ринітом, набряком слизової оболонки носа (наприклад, назальні поліпи), хронічними обструктивними захворюваннями легень (ХОЗЛ) чи хронічними інфекціями респіраторного тракту (особливо з проявами, подібними до симптомів алергічного риніту) при прийомі НПЗЗ частіше ніж у інших пацієнтів виникають такі побічні ефекти як загострення астми (так звана непереносимість аналгетиків або аналгетична астма), набряк Квінке, кропив’янка. У зв’язку з цим таким хворим необхідні спеціальні застережні заходи (готовність до надання невідкладної допомоги). Вищевказане також стосується пацієнтів з алергічним проявами при застосуванні інших препаратів, наприклад, висип, свербіж, кропив’янка.

  Вплив на шлунково-кишковий тракт (ШКТ).

  Як і при застосуванні інших НПЗЗ, ретельний медичний нагляд і особлива обережність є необхідними при призначенні препарату Вольтарен® Рапід пацієнтам із симптомами, що вказують на порушення з боку шлунково-кишкового тракту, чи з вказівкою на виразку, кровотечу або перфорацію шлунку або кишечнику в анамнезі. Ризик виникнення кровотечі шлунково-кишкового тракту підвищується при збільшенні дози НПЗЗ, а також у пацієнтів з виразкою в анамнезі, особливо якщо було ускладнення (кровотеча або перфорація), та у пацієнтів літнього віку. Для зменшення ризику токсичного впливу на ШКТ у таких пацієнтів лікування слід розпочинати та підтримувати у найнижчих ефективних дозах. Для таких пацієнтів, а також для пацієнтів, яким необхідне одночасне застосування препаратів, що містять ацетилсаліцилову кислоту, чи інших препаратів, що підвищують ризик шкідливого впливу на ШКТ, слід розглянути можливість призначення комбінованої терапії із застосуванням захисних засобів (наприклад, інгібіторів протонної помпи або мізопростолу).

  Пацієнти з токсичним впливом на ШКТ в анамнезі, особливо літнього віку, мають повідомити лікарю про будь-які незвичні абдомінальні симптоми (особливо про кровотечу з ШКТ). З обережністю призначають препарат пацієнтам, які одночасно застосовують лікарські засоби, що можуть підвищувати ризик виникнення виразки чи кровотечі (кортикостероїди системної дії, антикоагулянти, антитромботичні препарати або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну).

  Вплив на печінку.

  Пацієнтам з порушеннями з боку печінки слід забезпечити постійний медичний нагляд, оскільки їх стан може погіршитися.

  Як і при застосуванні інших НПЗЗ, можуть зростати рівні одного і більше ферментів печінки.

  Це спостерігалось дуже часто при застосуванні диклофенаку у клінічних дослідженнях (приблизно у 15 % пацієнтів), але дуже рідко супроводжувалось появою клінічних симптомів. У більшості випадків спостерігалося зростання до граничних рівнів. Часто (у 2,5 % випадків) такі зростання були помірними (у ³ 3–

  Обратите внимание, что инструкция по применению Вольтарен Рапид упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Вольтарен Рапид по действующее веществу «Диклофенак»

  Диклофенак раствор для инъекций 75 мг ампулы 3 мл №5
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  8384грн Купить В наличии
  Бол-Ран таблетки блистер №100
  Производитель: Scan Biotech (Индия) Scan Biotech (Индия)
  28776грн Купить В наличии
  Ортофен Форте таблетки п/о 50 мг №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  467грн Купить В наличии
  Диклак Id таблетки 150 мг №100
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  95143грн Купить В наличии
  Диклак Id таблетки 150 мг №20
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  18912грн Купить В наличии
  Диклокаин раствор для инъекций ампулы 2 мл №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  14454грн Купить В наличии
  Фаниган таблетки №100
  Производитель: Гледфарм (Украина, Киев) Гледфарм (Украина, Киев)
  25738грн Купить В наличии
  Тилда табл. п/о №200
  Производитель: Genom Biotech (Индия) Genom Biotech (Индия)
  80983грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 5% туба 50 г
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  6611грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 1% туба 40 г
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  174грн Купить В наличии
  Диклосейф суппозитории 100 мг стрип №10
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  7894грн Купить В наличии
  Фламидез таблетки п/о №30
  Производитель: Organosyn Life Sciences (Индия) Organosyn Life Sciences (Индия)
  21276грн Купить В наличии
  Раптен Ретард таблетки п/о 100 мг №20
  Производитель: Hemofarm (Сербия) Hemofarm (Сербия)
  775грн Купить В наличии
  Диклофенак Ультра гель 50 мг/г туба 100 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  10718грн Купить В наличии
  Наклофен таблетки п/о 50 мг №20
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  9683грн Купить В наличии
  Долоксен табл. п/о №100
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  26956грн Купить В наличии
  Олфен пластырь 140 мг №5
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  28458грн Купить В наличии
  Олфен пластырь 140 мг №2
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  17527грн Купить В наличии
  Олфен пластырь 140 мг №10
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  46165грн Купить В наличии
  Клодифен кап. глаз. 0,1 % флакон-капельн. 5 мл №1
  Производитель: World Medicine Ophtalmics (Великобритания) World Medicine Ophtalmics (Великобритания)
  8472грн Купить В наличии
  Ортофен Форте таблетки п/о 50 мг №30
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1242грн Купить В наличии
  Раптен Рапид таблетки п/о 50 мг №10
  Производитель: Hemofarm (Сербия) Hemofarm (Сербия)
  8394грн Купить В наличии
  Диклак раствор для инъекций 75 мг ампулы 3 мл №5
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  9737грн Купить В наличии
  Диклак Id табл. 75 мг №20
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  1146грн Купить В наличии
  Диклак Id таблетки 75 мг №100
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  56273грн Купить В наличии
  Вольтарен Эмульгель гель 1% туба 50 г №1
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  16413грн Купить В наличии
  Олфен 50 Лактаб таблетки п/о 50 мг №20
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  24850грн Купить В наличии
  Ортофен таблетки п/о 25 мг №30
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  929грн Купить В наличии
  Клодифен гель 5% туба 45 г
  Производитель: World Medicine (Великобритания) World Medicine (Великобритания)
  11145грн Купить В наличии
  Диклофенак таблетки 50 мг №10
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  440грн Купить В наличии
  Диклак гель 5% туба 50 г №1
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  17639грн Купить В наличии
  Диклак гель 5% туба 100 г №1
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  27210грн Купить В наличии
  Вольтарен Эмульгель гель 1% туба 20 г №1
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  9214грн Купить В наличии
  Вольтарен таблетки п/о 50 мг №20
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  13824грн Купить В наличии
  Раптен гель 1% туба 40 г
  Производитель: Hemofarm (Сербия) Hemofarm (Сербия)
  8060грн Купить В наличии
  Ортофен таблетки п/о 25 мг №30
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  00грн Купить В наличии
  Ортофен таблетки п/о 25 мг №30
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  100грн Купить В наличии
  Олфен гель 1% туба 20 г
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  8357грн Купить В наличии
  Нейродикловит капсулы №30
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  16316грн Купить В наличии
  Наклофен таблетки киш.-раств. 50 мг №20
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  9479грн Купить В наличии
  Наклофен суппозитории 50 мг №10
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  9347грн Купить В наличии
  Наклофен Ретард таблетки 100 мг №20
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  12025грн Купить В наличии
  Наклофен Дуо капсулы 75 мг №20
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  1174грн Купить В наличии
  Наклофен раствор для инъекций 75 мг ампулы 3 мл №5
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  10644грн Купить В наличии
  Доларен таблетки №100
  Производитель: Nabros Pharma (Индия) Nabros Pharma (Индия)
  32280грн Купить В наличии
  Дифталь кап. глаз. 0,1% флакон 10 мл №1
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  7893грн Купить В наличии
  Диклофен гель туба 25 г №1
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2649грн Купить В наличии
  Диклофенак суппозитории ректальные 100 мг №10
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  1781грн Купить В наличии
  Диклофенак суппозитории ректальные 100 мг №10
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2187грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 3% туба 50 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5231грн Купить В наличии
  Диклофенак Ультра спрей 4% флакон 50 мл
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  8295грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 50 мг/г туба 50 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  675грн Купить В наличии
  Диклофенак раствор для инъекций 2,5% ампулы 3 мл №5
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1921грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 1% туба 50 г №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1687грн Купить В наличии
  Диклофенак таблетки п/о 25 мг №30
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1230грн Купить В наличии
  Диклофенак раствор для инъекций 25 мг/мл ампулы 3 мл №5
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2491грн Купить В наличии
  Диклофенак раствор для инъекций 25 мг/мл ампулы 3 мл №10
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  4650грн Купить В наличии
  Диклофенак р-р д/ин. 25 мг/мл амп. 3 мл №5
  Производитель: Фармстандарт-Биолек (Украина) Фармстандарт-Биолек (Украина)
  2479грн Купить В наличии
  Диклофенак таблетки 50 мг №30
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  1279грн Купить В наличии
  Диклофенак капсулы 25 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1472грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 1% туба 40 г №1
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2769грн Купить В наличии
  Диклофенак раствор для инъекций 75 мг ампулы 3 мл №5
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  1382грн Купить В наличии
  Диклофенак суппозитории ректальные 50 мг №10
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  1426грн Купить В наличии
  Диклофенак капсулы 25 мг №30
  Производитель: Здоровье народу (Украина, Харьков) Здоровье народу (Украина, Харьков)
  1122грн Купить В наличии
  Диклофенак раствор для инъекций 2,5% ампулы 3 мл №10
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  3492грн Купить В наличии
  Диклофенак раствор для инъекций 2,5% ампулы 3 мл №5
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  182грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 50 мг/г туба 40 г №1
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  6080грн Купить В наличии
  Диклофенак гель 10 мг/г туба 40 г №1
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  1675грн Купить В наличии
  Дикло-Ф кап. глаз. 0,1% флакон-капельн. 5 мл №1
  Производитель: Sentiss Pharma (Индия) Sentiss Pharma (Индия)
  13065грн Купить В наличии
  Диклосан гель туба 40 г №1
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1725грн Купить В наличии
  Диклоберл Ретард капсулы 100 мг №20
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  1119грн Купить В наличии
  Диклоберл суппозитории 50 мг №10
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  7620грн Купить В наличии
  Диклоберл суппозитории 100 мг №10
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  11625грн Купить В наличии
  Диклак Липогель гель 1% туба 50 г №1
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  16111грн Купить В наличии
  Вольтарен Эмульгель гель 1% туба 100 г №1
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  25339грн Купить В наличии
  Вольтарен Форте гель 2,32% туба 50 г №1
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  21483грн Купить В наличии
  Вольтарен Форте гель 2,32% туба 100 г №1
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  32783грн Купить В наличии
  Диклофенак Ультра спрей 4% флакон 30 мл
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5879грн
  Олфен гель 1% туба 50 г
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  11521грн
  Вольтарен суппозитории 50 мг №10
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  13984грн
  Клодифен кап. глаз. 0,1% флакон-капельн. 5 мл №1
  Производитель: World Medicine (Великобритания) World Medicine (Великобритания)
  8951грн
  Вольтарен таблетки 25 мг №30
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  14981грн
  Униклофен кап. глаз. 0,1% флакон 5 мл
  Производитель: Unimed Pharma (Словацкая Республика) Unimed Pharma (Словацкая Республика)
  12829грн
  Вольтарен суппозитории 100 мг №5
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  1090грн
  Наклофен таблетки ретард 100 мг №20
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11957грн
  Диклофенак гель 10 мг/г туба 40 г №1
  Производитель: Фармаприм (Молдова) Фармаприм (Молдова)
  6586грн
  Диклофенак гель 1% контейн. 50 г
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1550грн
  Вольтарен Эмульгель гель 1% контейн. 100 мл №1
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  21718грн
  Клодифен гель 5% туба 45 г №1
  Производитель: World Medicine (Великобритания) World Medicine (Великобритания)
  9592грн
  Аргетт спрей накожный 4% флакон 25 г №1
  Производитель: Delta Medical Promotions (Швейцария) Delta Medical Promotions (Швейцария)
  15810грн
  Аргетт Дуо капсулы тверд. 75 мг блистер №20
  Производитель: Delta Medical Promotions (Швейцария) Delta Medical Promotions (Швейцария)
  11282грн

  Информация о полных аналогах Вольтарен Рапид (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Вольтарен Рапид

  Добавить отзыв о Вольтарен РапидДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Вольтарен Рапид опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Вольтарен Рапид и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».