Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Вигантол
Категория: Вигантол

Вигантол

Производитель: Merck KGaA (Германия) Merck KGaA (Германия)
26325грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (41)
 • Отзывы (0)
 • Описание Вигантол

  Категория (классификация) товара Вигантол
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Вигантол
  Действующее вещество:
  • Колекальциферол
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Вигантол
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A11 Витамины
  • A11C Витамины а и d, в том числе комбинация этих витаминов
  • A11CC Препараты витамина d и его аналогов
  • A11CC05 Колекальциферол
  Форма выпуска (лекарственная форма) Вигантол
  Форма выпуска:
  • раствор масляный для перорального применения
  Торговая марка товара Вигантол
  Торговая марка:
  • Merck KGaA (Германия)
  Страна производитель товара Вигантол
  Производитель:
  • Merck KGaA (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Вигантол
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Вигантол
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация Вигантол
  Регистрация:
  • UA/7625/01/01 2013-04-25

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Вигантол по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Вигантол по цене от 263.25 грн до 263.25 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Вигантол Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Вигантол по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Вигантол

  Склад

  діюча речовина: cholecalciferol;

  1 мл (40 крапель) розчину містить 0,5 мг холекальциферолу, що відповідає 20 000 МО вітаміну D3 (1 крапля містить близько 500 МО вітаміну D3);

  допоміжні речовини: тригліцериди середнього ланцюга.

  Лікарська форма

  Розчин для перорального застосування, олійний.

  Фармакотерапевтична група

  Препарати вітаміну D та його аналогів. Код ATC А11С С05.

  Показання

  Профілактика рахіту; профілактика дефіциту вітаміну D3 у груп високого ризику, які не мають розладів всмоктування; підтримуюче лікування остеопорозу; профілактика рахіту у недоношених новонароджених дітей; профілактика дефіциту вітаміну D3 при мальабсорбції; лікування рахіту та остеомаляції; лікування гіпопаратиреозу.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до компонентів препарату, гіперкальціємія та/або гіперкальціурія, гіпервітаміноз Д, нефролітіаз. 

  Спосіб застосування та дози

  Профілактика рахіту: рекомендована доза становить 1 краплю (близько 500 МО вітаміну D3) на добу.

  Профілактика дефіциту вітаміну Д3 у груп високого ризику, які не мають розладів всмоктування: рекомендована доза становить 1 краплю (близько 500 МО вітаміну D3) на добу.

  Підтримуюче лікування остеопорозу: рекомендована доза становить 2 краплі (близько 1000 МО вітаміну D3) на добу.

  Профілактика рахіту у недоношених новонароджених дітей: дозу визначає лікар. Загальна рекомендована доза становить 2 краплі (близько 1000 МО вітаміну D3) на добу.

  Профілактика дефіциту вітаміну D3 при мальабсорбції: доза визначається індивідуально лікарем. Загальна рекомендована доза становить 6-10 крапель (близько 3000-5000 МО вітаміну D3) крапель на добу.

  Лікування рахіту та остеомаляції: доза визначається індивідуально лікарем залежно від перебігу та тяжкості захворювання. Загальна рекомендована доза лікування дефіциту вітаміну D3 для немовлят та дітей становить становить 2-10 крапель (близько 1000-5000 МО вітаміну D3) на добу. Доза лікування дефіциту вітаміну D3 визначається індивідуально лікарем залежно від перебігу і тяжкості захворювання.

  Лікування гіпопаратиреозу: рекомендована доза залежить від рівня кальцію сироватки крові та становить 20-40 крапель (близько 10000-20000 МО вітаміну D3) на добу. Якщо необхідний прийом більш високих доз холекальціферолу слід застосовувати лікарські засоби у більшому дозуванні.

  Під час довготривалого лікування препаратом Вігантол необхідно регулярно контролювати рівень креатиніну у крові та рівень кальцію у сироватці крові і сечі. При необхідності дозу слід відкоригувати залежно від концентрації кальцію у сироватці крові.

  Тривалість та спосіб застосування.

  Дітям призначають Вігантол з метою профілактики рахіту, починаючи з другого тижня життя до кінця 1 року життя. Протягом другого року життя може виникнути необхідність у подальшому застосуванні препаратом Вігантол, особливо у зимовий час.

  Маленьким дітям краплі давати у чайній ложці води, молока або дитячого харчування. Якщо краплі додавати у пляшечку з харчуванням або тарілку, необхідно впевнитися у повному споживанні їжі, в іншому випадку не можна гарантувати прийому всієї дози препарату. Препарат додавати у їжу одразу перед її споживанням.

  Дорослим та дітям старшого віку приймати препарат у ложці з рідиною.

  Тривалість лікування залежить від перебігу і тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально. Лікування рахіту та остеомаляції, викликаних дефіцитом вітаміну D3, триває протягом 1 року.

  Побічні реакції

  Частоту виникнення побічних реакцій не можна визначити за наявними даними.

  Метаболізм і порушення травлення: гіперкальціємія, гіперкальціурія.

  З боку травного тракту: запор, метеоризм, нудота, абдомінальний біль, діарея.

  З боку шкіри та підшкірних тканин: реакції гіперчутливості, у тому числі свербіж, висип, кропив’янка. 

  Передозування

  Симптоми. Гостре та хронічне передозування вітаміном D3 може викликати персистуючу гіперкальціємію таку, що потенційно може загрожувати життю. Симптоми можуть бути нехарактерними і проявлятися у вигляді серцевої аритмії, спраги, зневоднення, адинамії, порушення свідомості. Хронічне передозування може призвести до відкладання кальцію у судинах та тканинах.

  Довготривале передозування вітаміном D у дозах вище 500 МО на добу: ергокальциферол (вітамін D2) і холекальциферол (вітамін D3) мають відносно низький терапевтичний індекс. Інтоксикація у дорослих пацієнтів з нормальною функцією паращитовидних залоз виникає при прийомі доз у діапазоні від 40 000 МО до 100 000 МО на добу протягом 1-2 місяців. Немовлята та маленькі діти більш чутливі до прийому значно низьких доз, тому вітамін D слід застосовувати під наглядом лікаря. При передозуванні може спостерігатися збільшений рівень фосфору у сироватці крові та сечі, а також виникнення гіперкальціємії, накопичення кальцію у тканинах, нирках (нефролітіаз, нефрокальциноз) і судинах.

  Симптоми інтоксикації проявляються у вигляді нудоти, блювання, запору, втрати апетиту, головного болю, втоми, болю у м’язах, сонливості, азотемії, полідипсії, поліурії, зневоднення організму. Типовими біохімічними ознаками є гіперкальціємія, гіперкальціурія, а також підвищена концентрація 25-гідроксихолекольциферолу у сироватці крові.

  Лікування. Добові дози понад 500 МО вітаміну D. Передозування потребує лікування гіперкальціємії. Необхідно припинити прийом препарату. Залежно від ступеня гіперкальціємії рекомендується дієта з низьким вмістом кальцію або без кальцію, вживання великої кількості рідини, форсований діурез, індукований введенням фуросеміду, а також прийом глюкокортикоїдов і кальцитоніну.

  При нормальній функції нирок рівень кальцію достовірно знижується під час введення інфузійного розчину натрію хлориду (3-6 літри протягом 24 годин) з додаванням фуросеміду, у деяких випадках також застосовувати 15 мг/кг маси тіла/годину натрію едетату, постійно контролюючи рівень кальцію та ЕКГ. При олігоанурії, навпаки, гемодіаліз є необхідним. Специфічного антидоту немає.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  У період вагітності або годування груддю вітамін D повинен поступати до організму в необхідній кількості. Слід спостерігати за надходженням вітаміну D до організму.

  Добові дози до 500 МО вітаміну D. Ризики при застосуванні вітаміну D у вказаному діапазоні доз невідомі. Слід уникати довготривалого передозування вітаміном D через можливий розвиток гіперкальціємії.

  Добові дози понад 500 МО вітаміну D. Вігантол слід застосовувати у період вагітності лише у разі нагальної потреби у строго рекомендованому дозуванні. Необхідно уникати довготривалого передозування вітаміном D через можливий розвиток гіперкальціємії, що призводить до вад фізичного та розумового розвитку плода, стеноз аорти і ретинопатії у дітей.

  Вітамін D та його метаболіти проникають у грудне молоко. Даних щодо можливого передозування немає.

  Діти

  Препарат призначають з другого тижня життя.

  Особливості застосування

  Під час застосування препарату Вігантол необхідно враховувати додаткове надходження вітаміну D (сумісний прийом інших препаратів, що містять вітамін D). Комбіновану терапію із застосуванням вітаміну D або кальцію проводити лише під наглядом лікаря, спостерігаючи за рівнем кальцію у сироватці крові та сечі.

  Необхідно з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з порушеною функцією нирок та контролювати рівень кальцію та фосфатів.

  Пацієнтам, які мають схильність до утворення кальційвмісних каменів у нирках, препарат Вігантол не слід застосовувати.

  Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам під час лікування похідними бензотіазину та іммобілізованим хворим (ризик розвитку гіперкальціємії, гіперкальціурії).

  З особливою обережністю застосовувати препарат пацієнтам із саркоїдозом у зв’язку з ризиком прискореного перетворення вітаміну D у його активний метаболіт. Необхідно контролювати рівень кальцію у сироватці крові та сечі.

  При псевдогіпопаратиреоїдизмі особливу увагу слід приділяти симптомам інтоксикації. Це може бути відповіддю нормальної чутливості при застосуванні вітаміну Д, що вимагає застосування відповідної дози. При псевдогіпопаратиреоїдизмі, що розвився після оперативного лікування щитовидної залози, необхідно припинити застосування препарату до відновлення функцій паращитовидних залоз для попередження інтоксикації вітаміном D.

  Довготривалий прийом препарату у дозах більших за 500 МО/добу потребує моніторингу рівня кальцію в сироватці крові і сечі та контролю функції нирок за рівнем креатиніну в сироватці крові. Контроль даних показників особливо важливий для пацієнтів літнього віку, які отримують супутнє лікування серцевими глікозидами чи діуретиками. У випадку гіперкальціємії чи ознаками порушення функції нирок, дози препарату повинні бути зменшені або лікування припинене. Перевищення рівня кальцію в сечі 7,5 ммоль/24 год (300 мг/24 год) є рекомендацією для зменшення дози препарату чи припинення лікування. 

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Не виявлено.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Фенітоїн, барбітурати та глюкокортикоїди знижують ефект вітаміну D.

  Прийом тіазидних діуретиків може призвести до розвитку гіперкальціємії внаслідок зниженого рівня виведення кальцію через нирки. У випадку тривалого прийому препарату необхідно контролювати рівень кальцію в сироватці крові та сечі.

  Вігантол збільшує токсичність серцевих глікозидів, необхідно проводити контроль рівня кальцію у сироватці крові та сечі, ЕКГ.

  Комбінований прийом Вігантолу з метаболітами або аналогами вітаміну D можливий тільки у виняткових випадках і тільки під контролем рівня кальцію у сироватці крові.

  Ріфампіцин та ізоніазид можуть знижувати ефект препарату за рахунок збільшення біотрансформації.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Холекальциферол (вітамін D3) формується у шкірі під дією ультрафіолетового опромінювання і перетворюється у біологічно активну форму за два етапи. Холекальциферол перетворюється у печінці на гідроксильноактивну форму

  25-гідроксихолекальциферол, потім перетворюється у нирках на 1,25-гідроксихолекальциферол. Біологічно активна форма вітаміну D3 легко всмоктується у тонкому кишечнику, стимулює проникнення кальцію в остеоїд та бере участь у формуванні кісткової тканини. 

  Фармакокінетика.

  Звичайні дози вітаміну D3 майже повністю всмоктуються з їжею. У високих дозах всмоктується 2/3 вітаміну D3, решта виводиться з фекаліями.

  Залишок вітаміну Д3, який не метаболізувався, зберігається в жировій тканині, саме тому має довгий біологічний період розпаду. Після прийому високих доз концентрація вітаміну D (25-гідроксивітамін) у плазмі крові може бути підвищеною кілька місяців. Гіперкальціємія, спричинена передозуванням, може продовжуватися кілька тижнів.

  Основні фізико-хімічні властивості

  прозорий, жовтуватого кольору в’язкий розчин

  Термін придатності

  5 років.

  Після першого відкриття флакону зберігати не більше 6 місяців.

  Умови зберігання

  Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

  Упаковка

  По 10 мл у флаконі. По 1 флакону в картонній коробці. 

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Мерк КГаА, Німеччина/Merck KGaA, Germany.

  Місцезнаходження

  Франкфуртер Штрассе 250, 64293 Дармштадт, Німеччина/

  Frankfurter Strasse 250, 64293 Darmstadt, Germany.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Вигантол упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Вигантол по действующему веществу «Колекальциферол»

  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  20910грн Купить В наличии
  Производитель: Mistral Capital Management (Великобритания) Mistral Capital Management (Великобритания)
  35952грн Купить В наличии
  Производитель: Mistral Capital Management (Великобритания) Mistral Capital Management (Великобритания)
  3300грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmia OY (Финляндия) Pharmia OY (Финляндия)
  33566грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmia OY (Финляндия) Pharmia OY (Финляндия)
  53946грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  56760грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  13148грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1466грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  9437грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  14633грн Купить В наличии
  Производитель: World Medicine (Турция) World Medicine (Турция)
  1902грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  17010грн Купить В наличии
  Производитель: Beres (Венгрия) Beres (Венгрия)
  20951грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Индия) Euro Lifecare (Индия)
  29587грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1703грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  2640грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  2518грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  15246грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  13489грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  34795грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  34690грн Купить В наличии
  Производитель: Lab. Innotech International (Франция) Lab. Innotech International (Франция)
  15790грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  4420грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  22988грн Купить В наличии
  Производитель: Lab. Innotech International (Франция) Lab. Innotech International (Франция)
  1560грн
  Производитель: Кутновский ФЗ Польфа (Польша) Кутновский ФЗ Польфа (Польша)
  5460грн
  Производитель: Кутновский ФЗ Польфа (Польша) Кутновский ФЗ Польфа (Польша)
  520грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  390грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1560грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  3380грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1690грн
  Производитель: Lab. Doms-Adrian (Франция) Lab. Doms-Adrian (Франция)
  14925грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  8450грн
  Производитель: Кутновский ФЗ Польфа (Польша) Кутновский ФЗ Польфа (Польша)
  2080грн
  Производитель: Кутновский ФЗ Польфа (Польша) Кутновский ФЗ Польфа (Польша)
  1560грн
  Производитель: Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария) Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария)
  650грн
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  4550грн

  Информация о полных аналогах Вигантол (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Вигантол

  Добавить отзыв о ВигантолДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Вигантол опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Вигантол и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!