Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Трифас

Трифас

Товаров: 5
Сортировка:
Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
23565грн Купить В наличии
Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
35347грн Купить В наличии
Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
2770грн Купить В наличии
Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
6150грн Купить В наличии
Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
5580грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными / картой в аптеке
 • Характеристики
 • Инструкция
 • Аналоги (48)
 • Отзывы (0)
 • Характеристики Трифас

  Категория: Трифас
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество: Трифас
  Действующее вещество:
  • Торасемид
  Код АТХ/ATC: Трифас
  Код АТХ/ATC:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C03 Мочегонные препараты
  • C03C Высокоактивные диуретики
  • C03CA Простые препараты сульфамидов
  • C03CA04 Торасемид
  Форма выпуска: Трифас
  Форма выпуска:
  • таблетки
  • раствор для инъекций
  Торговая марка: Трифас
  Торговая марка:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  • Menarirni Manufacturing (Италия)
  Производитель: Трифас
  Производитель:
  • Menarini International (Люксембург)
  Дозировка: Трифас
  Дозировка:
  •    
  Количество в упаковке: Трифас
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  • 50 шт.
  • 5 шт.
  • 100 шт.
  • 10 шт.
  Регистрация: Трифас
  Регистрация:
  • UA/2540/01/01 2019-11-28
  • UA/2540/03/02 2019-11-21
  • UA/2540/01/01 2005-01-25

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Трифас по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Трифас по цене от 55.8 грн до 615 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Трифас Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Трифас по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Трифас

  Склад

  діюча речовина: 1 таблетка містить торасеміду 10 мг;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

  Лікарська форма

  Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості:білого кольору, круглі, пласкі таблетки зі скошеними краями і насічкою для поділу з одного боку. Таблетку можна розділити на дві рівні частини.

  Фармакотерапевтична група

  Сечогінні препарати. Високоактивні діуретики.

  Код АТХ С0ЗС А04.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Торасемід діє як салуретик, його дія пов’язана з пригніченням ренальної абсорбції іонів натрію та хлору у висхідній частині петлі Генле. У людини діуретичний ефект швидко досягає свого максимуму впродовж перших 2-3 годин після внутрішньовенного та перорального застосування відповідно і залишається постійним впродовж майже 12 годин. У здорових добровольціву діапазоні доз 5-100 мг спостерігалося пропорційне логарифму дози збільшення діурезу (петльова активність діуретика). Збільшення діурезу спостерігалось навіть у тих випадках, коли інші сечогінні засоби, наприклад,дистально діючі діуретикитіазидового ряду вже не чинили потрібного ефекту, наприклад, при нирковій недостатності. Завдяки такому механізму дії торасемід призводить до зменшення набряків. У випадку серцевої недостатності торасемід зменшує прояви захворювання та покращує функціонування міокарда за рахунок зменшення пре- та постнавантаження. Після перорального застосування антигіпертензивна дія торасеміду розвивається поступово, починаючи з першого тижня після початку лікування. Максимум антигіпертензивної дії досягається не пізніше, ніж через 12 тижнів. Торасемід знижує артеріальний тиск за рахунок зниження загального периферичного опору судин. Цей вплив пояснюється нормалізацією порушеного електролітного балансу, головним чином, за рахунок зменшення підвищеної активності вільних іонів кальцію у клітинах м’язів артеріальних судин, що було виявлено у пацієнтів, які страждають на артеріальну гіпертензію. Вірогідно, цей вплив знижує підвищену сприйнятливість судин до ендогенних вазопресорних речовин, наприклад,катехоламінів.

  Фармакокінетика.

  Після перорального застосування торасемід швидко та повністю всмоктується. Пікова концентрація у сироватці крові досягається впродовж 1-2 годин. Біодоступність становить приблизно 80-90 %; за умови повного всмоктування максимальне значення ефекту першого проходження становить 10-20 %. Їжа знижує швидкість (динамічну складову) всмоктування торасеміду (зменшується Cmaxі збільшується tmax), але не впливає на загальну абсорбцію. Зв’язування торасеміду з білками плазми крові становить понад 99 %, метаболітів М1, М3, і М5 – 86 %, 95 %, і 97 % відповідно. Уявний об'єм розподілу (Vz) дорівнює 16 л. У людини торасемідметаболізується з утворенням трьох метаболітів М1, М3 та М5. Докази існування інших метаболітів відсутні. Метаболіти М1, М3та М5 утворюються у результаті окислення метальної групи, що знаходиться на фенільному кільці, до карбонової кислоти, метаболіт М3 утворюється в результаті гідроксилювання кільця. Метаболіти М2 і М4, виявлені у дослідженнях на тваринах, у людини не виявлені. Фармакокінетика торасеміду та його метаболітів характеризується лінійною залежністю.Це означає, що його максимальна концентрація у сироватці крові та площа під кривою вмісту в сироватці збільшується пропорційно дозуванню. Кінцевий час напіввиведення (t1/2) торасеміду і його метаболітів у здорових людей становить 3-4 години. Загальний кліренс торасеміду становить 40 мл/хв., ренальний кліренс – приблизно, 10 мл/хв. У здорових людей приблизно 80% від введеної дози виводиться у вигляді торасеміду і його метаболітів із сечею у наступному відсотковому співвідношенні: торасемід – приблизно 24%, метаболіт M1 – приблизно 12%, метаболіт M3 – приблизно 3%, метаболіт M5 – приблизно 41%. Основний метаболіт М5 діуретичного ефекту не має, а на рахунок діючих метаболітів М1 і М3разом припадає приблизно 10 % усієї фармакодинамічної дії. При нирковій недостатності загальний кліренс і період напіввиведенняторасеміду не змінюються, а період напіввиведення М3 і М5 подовжується. Однак фармакодинамічні характеристики залишаються незмінними, а ступінь тяжкості ниркової недостатності на тривалість дії не впливає. У пацієнтів із порушенням функцій печінки або з серцевою недостатністю період напіввиведенняторасеміду і метаболіту М5 незначно подовжуються, а кількість речовини, що виводиться із сечею, майже повністю дорівнює кількості, що виводиться у здорових людей, тому накопичення торасеміду і його метаболітів не відбувається. Торасемід та його метаболіти практично не виводяться при гемодіалізі та гемофільтрації. 

  Показання

  Лікування і профілактика рецидивів набряків та/або випотів, спричинених серцевою недостатністю.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючої речовини, препаратів сульфонілсечовини і до допоміжних речовин препарату. Ниркова недостатність з анурією. Печінкова кома або прекома. Артеріальна гіпотензія. Гіповолемія. Гіпонатріємія. Гіпокаліємія. Значне порушення сечовипускання, наприклад, внаслідок гіпертрофії передміхурової залози. Період годування груддю.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Торасемід підсилює дію інших антигіпертензивних засобів, зокрема, інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту, що може спричинити надмірне зниження артеріального тиску під час їх одночасного застосування. При одночасному застосуванні торасеміду з препаратами дигіталісу дефіцит калію, спричинений застосуванням діуретика, може призвести до підвищення або посилення побічної дії обох препаратів. Торасемід може знижувати ефективність антидіабетичних засобів.Пробенециді нестероїдні протизапальні засоби (наприклад, індометацин, ацетилсаліцилова кислота) можуть гальмувати діуретичну та антигіпертензивну дію торасеміду. При лікуванні саліцилатами у високих дозах торасемід може підвищити їх токсичну дію на центральну нервову систему. Торасемід, особливо у високих дозах, може підсилити ототоксичнута нефротоксичну діюетакринової кислотита аміноглікозидних антибіотиків, наприклад канаміцину, гентаміцину, тобраміцину тацитостатичних засобів – активних похідних платини, а також нефротоксичну дію цефалоспоринів. Торасемід може підсилювати дію теофіліну, а також вплив курареподібних лікарських засобів. Проносні засоби, а також мінерало- та глюкокортикоїди можуть підсилити втрату калію, зумовленуторасемідом. При одночасному застосуванні торасеміду та препаратів літію можливе підвищення концентрації літію у плазмі крові, що може спричинити посилення впливу та підсилення побічних дій літію. Торасемід може знижувати судинозвужувальну дію катехоламінів, наприклад,епінефрину та норепінефрину. При одночасному застосуванні з холестераміном може знижуватися всмоктування торасеміду та, відповідно, його очікувана ефективність.

  Особливості застосування

  Перед початком застосування препарату необхідно усунути існуючу гіпокаліємію, гіпонатріємію або гіповолемію. При тривалому застосуванні торасеміду потрібен регулярний контроль електролітного балансу, зокрема калію у сироватці крові,особливо у пацієнтів, які одночасно застосовують глікозиди наперстянки, глюкокортикостероїди, мінералокортикостероїди або проносні засоби. Крім цього, необхідно регулярно контролювати вміст глюкози, сечової кислоти, креатиніну та ліпідів у крові. Торасемідз особливою обережністю слід застосовувати пацієнтам, які страждають на захворювання печінки, що супроводжуються цирозом печінки та асцитом, оскільки раптові зміни водно-електролітного балансу можуть призвести до печінкової коми. Терапію із застосуванням торасеміду (як і інших сечогінних засобів) пацієнтам цієї групи необхідно проводити в умовах стаціонару. Для попередження гіпокаліємії та метаболічного ацидозу препарат слід призначати з препаратами-антагоністами альдостерону або препаратами, що сприяють затримці калію в організмі. Після застосування торасеміду спостерігалися випадки ототоксичності (шум у вухах і втрата слуху), які мали оборотний характер, однак прямого зв’язку із застосуванням препарату не встановлено.

  При призначенні діуретиків необхідно ретельно контролювати клінічні симптоми порушення електролітного балансу, гіповолемії, екстраренальної азотемії та інших порушень, що можуть проявлятися у виглядісухості у роті, спраги, слабкості, в’ялості, сонливості, збудження, м’язового болю або судом, міастенії, гіпотонії, олігурії, тахікардії, нудоти, блювання. Надмірний діурез може стати причиною зневоднення організму,призвести до зниження об’єму циркулюючої крові, тромбоутворення та емболії, особливо у пацієнтів літнього віку.

  Пацієнтам з порушеннями водно-електролітного балансу слід припинити застосування препарату та після усунення небажаних ефектів відновити терапію, починаючи з більш низьких доз.

  Внаслідок того, що при лікування торасемідом може спостерігатися збільшення вмісту глюкози в крові, то у пацієнтів з латентним та явним цукровим діабетом необхідна ретельна перевірка метаболізму вуглеводів. Також слід регулярноконтролювати картину крові (еритроцити, лейкоцити, тромбоцити). Особливо на початку лікування пацієнтів літнього віку необхідно звертати особливуувагу на появу симптомів втрати електролітів та згущення крові.

  У разівідсутності достатнього клінічного досвіду застосування не слід призначати торасемід при нижченаведених захворюваннях та станах: подагра; аритмії, наприклад,синоатріальнаблокада, атріовентрикулярна блокада ІІ та ІІІ ступенів; патологічні зміни кислотно-лужного метаболізму; супутня терапія з використанням препаратів літію, аміноглікозидів або цефалоспоринів; патологічні зміни картини крові, наприклад,тромбоцитопенія або анемія у пацієнтів без ниркової недостатності; порушення функцій нирок, спричиненихнефротоксичними речовинами. Препарат містить лактозу,тому пацієнти з такими рідкими спадковими хворобами як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не повинні застосовувати даний препарат.

  Застосування препарату Трифас®10 таблетки може бути причиною отримання позитивного результату при здійсненні тесту на допінг. Неможливо прогнозувати вплив на стан здоров’я, якщо препарат Трифас®10 таблетки застосовано неправильно, тобто з метою допінгу, у цьому випадку не можна виключити можливу шкоду для здоров’я.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність. Достовірні дані стосовно впливу торасеміду на ембріон та плід у людини відсутні. В експериментах на тваринах була показана репродуктивна токсичність торасеміду. Торасемід проникає через плацентарний бар’єр. У зв’язку з вищенаведеним торасемід застосовується у період вагітності лише за життєвими показаннями та в мінімально можливій ефективній дозі. Діуретики непридатні для стандартної схеми лікування артеріальної гіпертензії або набряків у вагітних, оскільки вони здатні знижувати перфузію плацентарного бар’єру і спричиняти токсичний вплив на внутрішньоутробний розвиток плода. Якщо торасемід застосовується для лікування вагітних із серцевою недостатністю або нирковою недостатністю, то необхідно проводити ретельний моніторинг рівня електролітів та гематокриту в крові, а також за розвитком плоду.

  Період лактації. На даний час не встановлено, чи проникаєторасемід у грудне молоко тварин або людей. Не можна виключити ризик застосування препарату у новонароджених/грудних дітей. Тому застосування торасеміду в період лактації протипоказано. Якщо необхідно застосовувати торасемід у цей період, то годування груддю слід припинити.

  Фертильність.

  Дослідження впливу торасеміду на фертильність у людей не проводилося. В експерименті на тваринах не було виявлено такого впливу торасеміду.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Навіть за належного застосування торасемід може вплинути на реакцію пацієнта до такого ступеня, що це спричинить значний негативний вплив на здатність керувати автотранспортом або виконувати роботу з іншими механізмами. Це значною мірою стосується таких випадків, як початок лікування, збільшення дози препарату, заміна лікарського засобу або при призначенні супутньої терапії. Тому під час застосування торасеміду треба бути дуже обережним при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Дорослі. Лікування розпочати із застосування добової дози 5 мг торасеміду, що дорівнює ½ таблетки препарату Трифас® 10. Звичайно ця доза вважається підтримуючою. Для поділу таблетки на дві половини виконувати наступні дії: таблетку розмістити на твердій поверхні та натискувати великими пальцями справа та зліва від риски для поділу, що розташована з одного боку таблетки і яка забезпечує можливість отримання необхідної дози. Якщо добова доза 5 мг є недостатньою, то застосовувати добову дозу 10 мг торасеміду, яку призначати щоденно. Залежно від тяжкості стану пацієнта добова доза може бути збільшена до 20 мг торасеміду. Таблетки застосовувати натще, не розжовувати і запивати незначною кількістю рідини. Біологічна доступність торасеміду не залежить від споживання продуктів харчування. Трифас® 10 зазвичай застосовувати впродовж тривалого часу або до зменшення вираженості набряків.

  Пацієнти з печінковою недостатністю. Лікування таких пацієнтів треба проводити з обережністю, оскільки можливе підвищення концентрації торасеміду в плазмі крові.

  Пацієнти літнього віку. Спеціального підбору дози не потрібно. Однак надійних досліджень порівняно дії препарату у молодих і пацієнтів літнього віку не проводилось.

  Діти та підлітки.Безпека та ефективність препарату Трифас® 10 у дітей не встановлені. У зв’язку з цим дітям торасемід протипоказаний.

  Діти

  Застосовувати торасеміду дітей не слід у зв’язку з відсутністю достатнього клінічного досвіду.

  Передозування

  Типова симптоматика невідома. Передозування може спричинити сильний діурез, у тому числі ризик надмірної втрати води та електролітів, сонливість, аментивний синдром (одна з форм порушення свідомості), симптоматичну артеріальну гіпотензію, серцево-судинну недостатність і розлади з боку травної системи.

  Лікування передозування. Специфічний антидот невідомий. Симптоми інтоксикації зникають, як правило, при зменшенні дозування та відміні лікарського засобу та при відповідному заміщенні рідини та електролітів (треба проводити контроль рівня електролітів у крові). Торасемід не виводиться із крові за допомогою гемодіалізу. Лікування у випадку гіповолемії: заміщення об’єму рідини. Лікування у випадку гіпокаліємії: призначення препаратів калію. Лікування серцево-судинної недостатності: положення лежачи пацієнта та, у разі необхідності, призначити симптоматичну терапію. Анафілактичний шок (негайні заходи). При першій появі шкірних реакцій (таких як, наприклад, кропив’янка або почервоніння шкіри), збудженого стану хворого, головного болю, пітливості, нудоти, ціанозу слід проводити катетеризацію вени; пацієнтапокласти у горизонтальне положення, забезпечити вільне надходження повітря, призначити кисень. У разі необхідності застосовувати введення епінефрину, розчинів, що заміщують об’єм рідини, глюкокортикоїдних гормонів.

  Побічні реакції

  Для оцінки побічних реакцій була використана наступна частота їх проявів: дуже часто: ³ 1/10; часто: ³від 1/100 до < 1/10; іноді: ³від 1/1 000 до < 1/100; рідко: ³ від 1/10 000 до < 1/1 000; дуже рідко: < 1/10000. Невідомо: неможливо оцінити за наявними даними.

  Метаболізм/електроліти. Часто: посилення метаболічного алкалозу. Спазми м’язів (особливо на початку лікування), не перетравлюваність їжі, метеоризм, позиви до сечовипускання, висипання. Підвищення концентрації сечової кислоти та глюкози в крові, а також холестерину та тригліцеридів. Гіпокаліємія при супутній безкалієвій дієті, при блюванні, проносі, після надмірного застосування проносних засобів, а також у пацієнтівіз хронічною дисфункцією печінки. Залежно від дозування та тривалості лікування можливі порушення водного та електролітного балансів, наприклад,гіповолемія, гіпокаліємія та/або гіпонатріємія. При значних втратах рідини та електролітів у результаті посиленого сечовиділення може спостерігатисьартеріальна гіпотензія, головний біль, втома, сонливість, особливо на початку лікування і у пацієнтівлітнього віку.

  З боку серцево-судинної системи. Дуже рідко: через можливе згущення крові можуть спостерігатися тромбоемболічні ускладнення, сплутаність свідомості, артеріальна гіпотензія, а також розлади кровообігу та серцевої діяльності, у тому числі ішемія серця та мозку, що може призвести, наприклад, до аритмії, стенокардії, гострого інфаркту міокарда, синкопе.

  З боку травноїсистеми. Часто: розлади травної системи (особливо на початку лікування), в тому числі відсутність апетиту, біль в шлунку, нудота, блювання, пронос, запор. Дуже рідко: панкреатит.

  З боку нирок та сечовивідних шляхів. Іноді: підвищення концентрації креатиніну та сечовини крові. У пацієнтівіз розладами сечовипускання (наприклад, при гіпертрофії передміхурової залози) підвищене утворення сечі може призвести до її затримки та надмірного розтягування сечового міхура.

  З боку печінки. Часто: підвищення концентрації деяких печінкових ферментів (гама-глутаміл-транспептидази) в крові.

  З боку імунної системи. Дуже рідко: алергічні реакції, наприклад, свербіж, екзантема, фотосенсибілізація, тяжкі шкірні реакції.

  З боку системи крові та кровотворної системи. Дуже рідко: зниження кількості тромбоцитів, еритроцитів та/або лейкоцитів, як результат гемоконцентрації.

  Загальні прояви та реакції у місці введення препарату. Часто: головний біль, запаморочення, підвищена втомлюваність, загальна слабкість (особливо на початку лікування). Іноді: сухість у роті, неприємні відчуття у кінцівках (парестезії). Дуже рідко: розлади зору, шум у вухах, втрата слуху.

  Термін придатності

  5 років.

  Умови зберігання

  Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері; по 3 або 5, або 10 блістерів у картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Кінцеве пакування, контроль та випуск серії

  БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  ГлінікерВег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

  Заявник

  МенарініІнтернешоналОперейшонс Люксембург С.А.

  Місцезнаходження заявниката його адреса місця провадження діяльності.

  1, Авеню де ла Гар, L-1611, Люксембург.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Трифас упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Трифас по действующему веществу «Торасемид»

  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  1781грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  16077грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  22079грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  24548грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  7120грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  25652грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  14153грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  13848грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  22079грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  1811грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  36622грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  15757грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  14923грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  26012грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  11945грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  17339грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  17633грн Купить В наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  21882грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  29471грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  63145грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  115332грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  22220грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  51255грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  11620грн Купить В наличии
  Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
  21393грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  18890грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  6579грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  4310грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  22245грн Купить В наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  11918грн Купить В наличии
  Производитель: Ferrer Internacional (Испания) Ferrer Internacional (Испания)
  31545грн Нет в наличии
  Производитель: Ferrer Internacional (Испания) Ferrer Internacional (Испания)
  3154грн Нет в наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  20075грн Нет в наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  13641грн Нет в наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  650грн Нет в наличии
  Производитель: Aurobindo Pharma (Индия) Aurobindo Pharma (Индия)
  9528грн Нет в наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  11286грн Нет в наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  7256грн Нет в наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  21636грн Нет в наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  3640грн Нет в наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  1299870грн Нет в наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  520грн Нет в наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  520грн Нет в наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  3595грн Нет в наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  28553грн Нет в наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  17656грн Нет в наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  24848грн Нет в наличии

  Информация о полных аналогах Трифас (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы Трифас

  Добавить отзыв о ТрифасДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Трифас опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Трифас и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!