Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Рефортан Н Гэк
Категория: Рефортан Н Гэк

Рефортан Н Гэк

Товаров: 3
Сортировка:
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
19177грн Нет в наличии
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
303122грн Нет в наличии
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
1250грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (106)
 • Отзывы (0)
 • Описание Рефортан Н Гэк

  Категория (классификация) товара Рефортан Н Гэк
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Рефортан Н Гэк
  Действующее вещество:
  • Гидроксиэтилкрахмал
  • Натрия Хлорид
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Рефортан Н Гэк
  Код АТХ:
  • B Препараты, влияющие на кровь и кроветворение (гемопоэз)
  • B05 Кровезаменители и перфузионные растворы
  • B05A Кровь и родственные препараты
  • B05AA Кровезаменители и белковые фракции плазмы крови
  • B05AA07 Препараты гидроксиэтилированного крахмала
  Форма выпуска (лекарственная форма) Рефортан Н Гэк
  Форма выпуска:
  • раствор инфузионный
  Торговая марка товара Рефортан Н Гэк
  Торговая марка:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  Страна производитель товара Рефортан Н Гэк
  Производитель:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Рефортан Н Гэк
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Рефортан Н Гэк
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 1 шт.
  Регистрация Рефортан Н Гэк
  Регистрация:
  • UA/8741/01/02 2013-11-15
  • UA/8741/01/01 2013-11-15

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Рефортан Н Гэк по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Рефортан Н Гэк по цене от 125 грн до 3031.22 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Рефортан Н Гэк Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Рефортан Н Гэк по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Рефортан Н Гэк

  Склад

  діючі речовини: 1 мл розчину для інфузій містить 100 мг гідроксіетилкрохмалю (ГЕК) із середньою молекулярною масою 200000 і ступенем молярного заміщення 0,5 та натрію хлориду 9 мг (відповідно 154 ммоль/л Na+; 154 ммоль/л Cl-);

  допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для інфузій.

  Фармакотерапевтична група

  Кровозамінники та перфузійні розчини.

  Препарати гідроксіетильованого крохмалю. Код АТХ B05A AO7.

  Показання

  Лікування гіповолемії, спричиненої гострою втратою крові, у випадках, коли застосування тільки кристалоїдів вважається недостатнім.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату; сепсис; опіки; ниркова недостатність або ниркова замісна терапія; критичний стан пацієнтів; гіперволемія; тяжка коагулопатія; внутрішньочерепна або церебральна кровотеча; гіпокаліємія, тяжка гіперхлоремія, тяжка гіпернатріємія; застійна серцева недостатність; тяжкі порушення функції печінки; стан після трансплантації органів; гіпергідратація; набряк легень; дегідратація; дитячій вік; І триместр вагітності. У II та III триместрах вагітності препарат можна застосовувати тільки при життєвих показаннях.

  Спосіб застосування та дози

  Застосування ГЕК слід обмежувати початковою фазою відновлення об’єму, в максимальному інтервалі часу 24 години.

  Перші 10-20 мл потрібно вводити повільно і при суворому контролі стану пацієнта (через можливі анафілактичні реакції). 

  ГЕК потрібно призначати у найнижчих ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу. Лікування слід супроводжувати безперервним моніторингом гемодинаміки і припинити одразу після досягнення відповідних показників гемодинаміки. Не слід перевищувати максимальну рекомендовану дозу.

  Дорослі

  Максимальна добова доза

  Максимальна добова доза становить 18 мл/кг, що еквівалентно 1,8 г гідроксіетиленкрохмалю (ГЕК)/кг маси тіла.

  Максимальна швидкість інфузії

  Залежно від стану серцевого кровообігу – до 18 мл/кг за годину.

  Лікарський засіб застосовувати для внутрішньовенного введення.

  Побічні реакції

  З боку крові та лімфатичної системи. Зниження гематокриту та плазматичної концентрації білка через розрідження крові.

  Відносно високі дози гідроксіетилкрохмалю призводять до розрідження концентрації факторів згортання і, таким чином, можуть вплинути на згортання крові. Може збільшитися час кровотечі. Однак на функцію тромбоцитів впливу не виявлено, а клінічно значуща кровотеча відсутня. У разі швидкого введення або введення великої дози препарату може спостерігатися швидке підвищення об’єму циркулюючої крові.

  З боку гепатобіліарної системи. Частота невідома: ураження печінки.

  З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Тривале застосування гідроксіетилкрохмалю може спричинити свербіж, який може виникнути після закінчення лікування, тривати протягом декількох місяців та призводити до дуже неприємних відчуттів.

  Додаткові методи дослідження. Після інфузії Рефортан® Н ГЕК 10 % значно підвищуються сироваткові рівні амілази. Це не слід розглядати як ознаку захворювання підшлункової залози. Гіперамілаземія обумовлена утворенням комплексу «гідроксіетилкрохмаль-амілаза», що досить повільно виводиться через нирки.

  З боку нирок та сечовивідних шляхів. Повідомлялося про рідкісні випадки виникнення болю у ділянці нирок. У таких випадках необхідно припинити інфузію, забезпечити достатнє надходження рідини в організм та ретельно контролювати показники креатиніну в сироватці крові. Частота невідома: ураження нирок.

  З боку імунної системи. Анафілактичні реакції різної тяжкості. Докладну інформацію наведено нижче.

  Анафілактичні реакції. Були повідомлення про окремі випадки анафілактичних реакцій на гідроксіетилкрохмаль. У більшості випадків такі реакції проявляються у вигляді блювання, незначного підвищення температури, відчуття холоду, свербежу та кропив'янки. Спостерігається збільшення підщелепних та навколовушних слинних залоз, легкі грипоподібні симптоми (головний біль, біль у м’язах), набряки нижніх кінцівок. Тяжкі реакції непереносимості, що супроводжуються шоком та життєво небезпечними симптомами (зупинка серцевої діяльності та дихання), винятково рідкісні. При виникненні реакції непереносимості інфузію слід негайно припинити та одночасно почати проведення загальноприйнятих заходів невідкладної допомоги.

  Симптоми анафілаксії. Симптоми анафілаксії можуть проявлятися протягом кілька хвилин. Симптомами, що можуть спричинити тривожність, є сильний свербіж і почервоніння шкіри (раптовий приплив). Іноді хворий відчуває ядуху і у нього виникає відчуття клубка у горлі. Для наступної стадії характерні нудота та спазми у животі, тахікардія та різке зниження артеріального тиску, що може призвести до втрати свідомості, зупинки серцевої діяльності та дихання.

  Терапія анафілактичного шоку. При появі перших ознак (шкірні реакції, нудота) рекомендується припинити інфузію, але канюлю залишити у вені або забезпечити відповідний доступ до вени, перевести хворого у положення з опущеною головою та звільнити дихальні шляхи. Негайно внутрішньовенно ввести адреналін (1 мл розчину адреналіну 1:1000 розвести до 10 мл). Спочатку ввести 1 мл отриманого розчину, що становить 0,1 мг адреналіну, контролюючи пульс та артеріальний тиск. Для збільшення об’єму внутрішньовенно рекомендується введення 5 % людського альбуміну. Також внутрішньовенно рекомендується введення 250-1000 мг преднізолону або еквівалентної кількості іншого глюкокортикоїдного засобу. Введення преднізолону можна проводити кілька разів. Для дітей дози адреналіну та преднізолону слід зменшувати відповідно до віку і маси тіла. Рекомендуються інші заходи, такі як штучна вентиляція легень, застосування кисню, призначення антигістамінних засобів. Лікування таких хворих слід проводити в умовах відділення інтенсивної терапії.

  Передозування

  Гостре передозування може призвести до гіперволемії. У таких випадках треба негайно припинити інфузію і, на розсуд лікаря, застосувати діуретичний засіб. У разі передозування не виключається підвищена тенденція до кровотечі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Безпеку ГЕК при застосуванні його у період вагітності не вивчали. Розчин для інфузій протипоказаний у І триместрі вагітності, а в ІІ та ІІІ триместрах препарат можна застосовувати тільки за життєвими показаннями, коли, на думку лікаря, потенційна користь для матері переважає над потенційною небезпекою для плода внаслідок застосування препарату. Оскільки відомостей про те, чи проникає ГЕК у грудне молоко, немає, слід проявляти обережність при призначенні цього препарату жінкам, які годують груддю.

  Діти

  Препарат не застосовувати дітям.

  Особливі заходи безпеки

  Лікарський засіб можна використовувати тільки у випадку, коли флакон не пошкоджений. Використовувати тільки прозорі, безбарвні або злегка жовтуватого кольору розчини. Лікарський засіб треба негайно використати після відкриття флакона. Ні за яких умов відкритий флакон з препаратом не можна зберігати з метою проведення подальшої інфузії. Невикористані залишки розчину препарату та інші відходи треба утилізувати відповідно до законодавства.

  Особливості застосування

  Через ризик алергічних (анафілактичних) реакцій необхідний суворий контроль стану пацієнта, а інфузію слід проводити з низькою швидкістю.

  Хірургічна операція та травма

  На даний час відсутні надійні данні щодо безпеки довгострокового застосування ГЕК пацієнтам після хірургічних втручань і пацієнтам з травмами. Перед призначенням ГЕК таким хворим необхідно ретельно зважити очікувану користь та невизначеність щодо довгострокової безпеки, а також розглянути можливість альтернативного лікування.

  Необхідно ретельно розглянути покази для заміщення об’єму при застосуванні ГЕК, а для контролю об’єму та дозування необхідний гемодинамічний моніторинг.

  Слід завжди уникати перевантаження об’єму через передозування чи надто швидку інфузію. Необхідно ретельно коригувати дозу, особливо – для пацієнтів з проблемами з легенями та серцевим кровообігом.

  Слід проводити суворий моніторинг електролітів сироватки крові, балансу рідини та ниркової функції. Необхідно гарантувати адекватне надходження рідини.

  Пацієнти із нирковою недостатністю або нирковою замісною терапією

  Продукти ГЕК протипоказані пацієнтам із нирковою недостатністю або нирковою замісною терапією. При появі перших ознаках ураження нирок, застосування ГЕК необхідно негайно припинити. Про випадки необхідності проведення замісної ниркової терапії повідомлялося до 90 днів після інфузії ГЕК. Тому після застосування ГЕК у пацієнтів необхідно моніторувати функцію нирок.

  Особлива обережність необхідна при лікуванні пацієнтів із порушеннями функції печінки та пацієнтів із порушеннями коагуляції крові. При лікуванні пацієнтів із гіповолемією необхідно також уникати сильного розведення крові, що може виникати при високих дозах розчинів ГЕК.

  Застосування ГЕК слід негайно припинити при перших ознаках коагулопатії. У випадку повторного застосування слід ретельно контролювати показники згортання крові.

  Для пацієнтів, яким проводять операції на відкритому серці у поєднанні зі штучним екстракорпоральним кровообігом використання продуктів ГЕК не рекомендується через ризик надмірної кровотечі.

  Пацієнти літнього віку.

  Для пацієнтів літнього віку, у яких більша вірогідність серцевої недостатності та ниркових порушень, протягом лікування необхідний суворий моніторинг, а дозування слід ретельно регулювати, щоб уникнути ускладнень з боку серцевого кровообігу та нирок через гіперволемію.

  Вплив на показники лабораторних аналізів

  Після введення розчинів ГЕК може виникати тимчасове підвищення рівнів альфа-амілази. Це не слід інтерпретувати як ознаку ураження підшлункової залози. Препарат може чинити вплив на результати таких клінічних та біохімічних аналізів як рівень глюкози у крові; рівень білка у крові; ШОЕ; біуретова проба; рівень жирних кислот, холестерину та сорбіт-дегідрогенази у крові; питома вага сечі.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Препарат призначений для застосування в умовах стаціонару.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  При змішуванні з розчинами для інфузій, концентратами для приготування розчинів для інфузій, розчинами для ін’єкцій та порошками або сухими речовинами для приготування розчинів для ін’єкцій треба кожного разу ретельно, хоча б візуально, перевіряти сумісність/змішуваність препаратів, але, тим не менше, можлива хімічна або терапевтична несумісність, невидима оком.

  При одночасному застосуванні з антибіотиками аміноглікозидної групи гідроксіетилкрохмаль може посилювати їх нефротоксичність.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Рефортан®Н ГЕК 10 % – це колоїдний плазмозамінник, що містить 10 % гідроксіетилкрохмалю в ізотонічному розчині натрію хлориду. Середня молекулярна маса (MМ) колоїду становить 200000 Дальтон, а ступінь молярного заміщення (МЗ) становить 0,5. 

  Рефортан® Н ГЕК 10 % є гіперонкотичним розчином, тобто збільшення об’єму плазми відповідає приблизно 130 % введеного об’єму препарату.

  Тривалість ефекту збільшення об’єму плазми залежить у першу чергу від показника МЗ і, меншою мірою, від MМ. Унаслідок внутрішньовенного гідролізу полімерів ГЕК постійно утворюються дрібніші молекули, які, у свою чергу, проявляють онкотичну активність, перш ніж виводяться нирками.

  Під час інфузії Рефортан® Н ГЕК 10 % знижується показник гематокриту та в'язкість плазми крові.

  При вливанні Рефортан® Н ГЕК 10 % у пацієнтів з гіповолемією нормалізується об'єм циркулюючої крові, а також покращується гемодинаміка та функція серця. Об'єм крові підтримується, щонайменше, протягом 6 годин.

  Фармакокінетика.

  При парентеральному введенні біодоступність компонентів Рефортан® Н ГЕК 10 % становить 100 %. Характеристика гідроксіетилкрохмалю не така, як у звичайної молекулярно однорідної речовини, а швидше як у суміші декількох різних речовин, які відрізняються за ступенем заміщення та молекулярною масою. Отже, загальноприйняті правила фармакокінетики застосовуються до гідроксіетилкрохмалю лише з великими обмеженнями, оскільки характеристика ГЕК постійно змінюється залежно від часу.

  Для пацієнтів, які застосовують цей препарат, найважливішим в оцінці заміщення об'єму циркулюючої крові є період часу, протягом якого підтримуються ефекти заповнення об'єму циркулюючої крові, які досягаються за допомогою гідроксіетилкрохмалю. Тому для порівняння препаратів можна використовувати показник тривалості знаходження плазмозамінника в організмі, який математично може виражатися як «початковий» час напіввиведення t½, якщо умови, в яких проводяться випробування, а саме – циркуляція та дози інфузії, а також інтервали вимірювання не відрізняються.

  Залежно від швидкості введення та виду інфузії початковий час напіввиведення із сироватки крові становить приблизно 5 - 7 годин.

  Молекули ГЕК, розмір яких менший ніж поріг виведення, швидко виводяться нирками за рахунок клубочкової фільтрації. Після однократної дози, яка становить 500 мл, приблизно 50% введеного препарату виявляється в сечі протягом 24 годин.

  Основні фізико-хімічні властивості

  прозора, безбарвна або злегка жовтуватого кольору, що практично не містить механічних включень.

  Середня молекулярна маса 200000 Дальтон; ступінь молярного заміщення 0,5; рН 5,0-7,0; теоретична осмолярність 309 мосмоль/л; натрію хлорид (що відповідає 154 ммоль/л Na+ та 154 ммоль/л Cl-).

  Несумісність

  Якщо існує необхідність змішувати препарат з іншими ліками, то слід звернути увагу на те, щоб препарати були сумісними, додавання препарату відбувалось у гігієнічно бездоганних умовах і при цьому досягалося добре перемішування.

  Термін придатності

  3 роки. Лікарський засіб не застосовувати після закінчення терміну придатності.

  Умови зберігання

  Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Не застосовувати препарат повторно з флакона, який вже був у використанні. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Скляні або поліетиленові флакони по 250 мл або 500 мл; 1 або 10 флаконів у картонній коробці. 

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.

  Місцезнаходження

  Глінікер Вег 125, 12489, Берлін, Німеччина.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Рефортан Н Гэк упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Рефортан Н Гэк по действующему веществу «Гидроксиэтилкрахмал,Натрия Хлорид»

  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  210грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  2133грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  135грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1993грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  2524грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  17269грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  1975грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  140грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  10723грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1499грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  11063грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  170грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1748грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  2186грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  1278грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  16683грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2250грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  13240грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  5248грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2829грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2151грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  13691грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  4470грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  220грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  200грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1588грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1340грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  6619грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2590грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1880грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  25363грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  12555грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  8281грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  7861грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  3061грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2170грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  290грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  3920грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  234грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1774грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2261грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3155грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2411грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1571грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1463грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  1975грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  7999грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  28370грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  18984грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  11231грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5386грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3910грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  17737грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  21846грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  40494грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2714грн
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  369134грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  21799грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  7938грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  26440грн
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1663грн
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  750грн
  Производитель: ЧПК-ФАРМА (Украина, Черкассы) ЧПК-ФАРМА (Украина, Черкассы)
  1800грн
  Производитель: Fresenius Kabi Deutschland (Германия) Fresenius Kabi Deutschland (Германия)
  900грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2875грн
  Производитель: Infusia (Чешская Республика) Infusia (Чешская Республика)
  3750грн
  Производитель: Биофарма (Украина, Киев) Биофарма (Украина, Киев)
  12498750грн
  Производитель: Claris Lifesciences (Индия) Claris Lifesciences (Индия)
  250грн
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  500грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2250грн
  Производитель: Биолек (Украина, Харьков) Биолек (Украина, Харьков)
  700грн
  Производитель: Тюменский ХФЗ (Россия) Тюменский ХФЗ (Россия)
  750грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2317грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  3245грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1664грн
  Производитель: Белмедпрепараты (Беларусь) Белмедпрепараты (Беларусь)
  1250грн
  Производитель: Львовдиалек (Украина, Львов) Львовдиалек (Украина, Львов)
  14875грн
  Производитель: Луганская ФФ (Украина, Луганск) Луганская ФФ (Украина, Луганск)
  56250грн
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  3125грн
  Производитель: Fresenius Kabi Deutschland (Германия) Fresenius Kabi Deutschland (Германия)
  1249875грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  44176грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  11871грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  21794грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  26440грн
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  11250грн
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  6750грн

  Информация о полных аналогах Рефортан Н Гэк (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Рефортан Н Гэк

  Добавить отзыв о Рефортан Н ГэкДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Рефортан Н Гэк опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Рефортан Н Гэк и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».