Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Рефортан Н Гэк
Категория: Рефортан Н Гэк

Рефортан Н Гэк

Товаров: 3
Сортировка:
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
303122грн Нет в наличии
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
19177грн Нет в наличии
Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
1250грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (108)
 • Отзывы (0)
 • Описание Рефортан Н Гэк

  Категория (классификация) товара Рефортан Н Гэк
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Рефортан Н Гэк
  Действующее вещество:
  • Гидроксиэтилкрахмал
  • Натрия Хлорид
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Рефортан Н Гэк
  Код АТХ:
  • B Препараты, влияющие на кровь и кроветворение (гемопоэз)
  • B05 Кровезаменители и перфузионные растворы
  • B05A Кровь и родственные препараты
  • B05AA Кровезаменители и белковые фракции плазмы крови
  • B05AA07 Препараты гидроксиэтилированного крахмала
  Форма выпуска (лекарственная форма) Рефортан Н Гэк
  Форма выпуска:
  • раствор инфузионный
  Торговая марка товара Рефортан Н Гэк
  Торговая марка:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  Страна производитель товара Рефортан Н Гэк
  Производитель:
  • Berlin-Chemie (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Рефортан Н Гэк
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Рефортан Н Гэк
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 1 шт.
  Регистрация Рефортан Н Гэк
  Регистрация:
  • UA/8741/01/02 2013-11-15
  • UA/8741/01/01 2013-11-15

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Рефортан Н Гэк по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Рефортан Н Гэк по цене от 125 грн до 3031.22 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Рефортан Н Гэк Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Рефортан Н Гэк по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Рефортан Н Гэк

  Склад

  діючі речовини: 1 мл розчину для інфузій містить 100 мг гідроксіетилкрохмалю (ГЕК) із середньою молекулярною масою 200000 і ступенем молярного заміщення 0,5 та натрію хлориду 9 мг (відповідно 154 ммоль/л Na+; 154 ммоль/л Cl-);

  допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для інфузій.

  Фармакотерапевтична група

  Кровозамінники та перфузійні розчини.

  Препарати гідроксіетильованого крохмалю. Код АТХ B05A AO7.

  Показання

  Лікування гіповолемії, спричиненої гострою втратою крові, у випадках, коли застосування тільки кристалоїдів вважається недостатнім.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату; сепсис; опіки; ниркова недостатність або ниркова замісна терапія; критичний стан пацієнтів; гіперволемія; тяжка коагулопатія; внутрішньочерепна або церебральна кровотеча; гіпокаліємія, тяжка гіперхлоремія, тяжка гіпернатріємія; застійна серцева недостатність; тяжкі порушення функції печінки; стан після трансплантації органів; гіпергідратація; набряк легень; дегідратація; дитячій вік; І триместр вагітності. У II та III триместрах вагітності препарат можна застосовувати тільки при життєвих показаннях.

  Спосіб застосування та дози

  Застосування ГЕК слід обмежувати початковою фазою відновлення об’єму, в максимальному інтервалі часу 24 години.

  Перші 10-20 мл потрібно вводити повільно і при суворому контролі стану пацієнта (через можливі анафілактичні реакції). 

  ГЕК потрібно призначати у найнижчих ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу. Лікування слід супроводжувати безперервним моніторингом гемодинаміки і припинити одразу після досягнення відповідних показників гемодинаміки. Не слід перевищувати максимальну рекомендовану дозу.

  Дорослі

  Максимальна добова доза

  Максимальна добова доза становить 18 мл/кг, що еквівалентно 1,8 г гідроксіетиленкрохмалю (ГЕК)/кг маси тіла.

  Максимальна швидкість інфузії

  Залежно від стану серцевого кровообігу – до 18 мл/кг за годину.

  Лікарський засіб застосовувати для внутрішньовенного введення.

  Побічні реакції

  З боку крові та лімфатичної системи. Зниження гематокриту та плазматичної концентрації білка через розрідження крові.

  Відносно високі дози гідроксіетилкрохмалю призводять до розрідження концентрації факторів згортання і, таким чином, можуть вплинути на згортання крові. Може збільшитися час кровотечі. Однак на функцію тромбоцитів впливу не виявлено, а клінічно значуща кровотеча відсутня. У разі швидкого введення або введення великої дози препарату може спостерігатися швидке підвищення об’єму циркулюючої крові.

  З боку гепатобіліарної системи. Частота невідома: ураження печінки.

  З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Тривале застосування гідроксіетилкрохмалю може спричинити свербіж, який може виникнути після закінчення лікування, тривати протягом декількох місяців та призводити до дуже неприємних відчуттів.

  Додаткові методи дослідження. Після інфузії Рефортан® Н ГЕК 10 % значно підвищуються сироваткові рівні амілази. Це не слід розглядати як ознаку захворювання підшлункової залози. Гіперамілаземія обумовлена утворенням комплексу «гідроксіетилкрохмаль-амілаза», що досить повільно виводиться через нирки.

  З боку нирок та сечовивідних шляхів. Повідомлялося про рідкісні випадки виникнення болю у ділянці нирок. У таких випадках необхідно припинити інфузію, забезпечити достатнє надходження рідини в організм та ретельно контролювати показники креатиніну в сироватці крові. Частота невідома: ураження нирок.

  З боку імунної системи. Анафілактичні реакції різної тяжкості. Докладну інформацію наведено нижче.

  Анафілактичні реакції. Були повідомлення про окремі випадки анафілактичних реакцій на гідроксіетилкрохмаль. У більшості випадків такі реакції проявляються у вигляді блювання, незначного підвищення температури, відчуття холоду, свербежу та кропив'янки. Спостерігається збільшення підщелепних та навколовушних слинних залоз, легкі грипоподібні симптоми (головний біль, біль у м’язах), набряки нижніх кінцівок. Тяжкі реакції непереносимості, що супроводжуються шоком та життєво небезпечними симптомами (зупинка серцевої діяльності та дихання), винятково рідкісні. При виникненні реакції непереносимості інфузію слід негайно припинити та одночасно почати проведення загальноприйнятих заходів невідкладної допомоги.

  Симптоми анафілаксії. Симптоми анафілаксії можуть проявлятися протягом кілька хвилин. Симптомами, що можуть спричинити тривожність, є сильний свербіж і почервоніння шкіри (раптовий приплив). Іноді хворий відчуває ядуху і у нього виникає відчуття клубка у горлі. Для наступної стадії характерні нудота та спазми у животі, тахікардія та різке зниження артеріального тиску, що може призвести до втрати свідомості, зупинки серцевої діяльності та дихання.

  Терапія анафілактичного шоку. При появі перших ознак (шкірні реакції, нудота) рекомендується припинити інфузію, але канюлю залишити у вені або забезпечити відповідний доступ до вени, перевести хворого у положення з опущеною головою та звільнити дихальні шляхи. Негайно внутрішньовенно ввести адреналін (1 мл розчину адреналіну 1:1000 розвести до 10 мл). Спочатку ввести 1 мл отриманого розчину, що становить 0,1 мг адреналіну, контролюючи пульс та артеріальний тиск. Для збільшення об’єму внутрішньовенно рекомендується введення 5 % людського альбуміну. Також внутрішньовенно рекомендується введення 250-1000 мг преднізолону або еквівалентної кількості іншого глюкокортикоїдного засобу. Введення преднізолону можна проводити кілька разів. Для дітей дози адреналіну та преднізолону слід зменшувати відповідно до віку і маси тіла. Рекомендуються інші заходи, такі як штучна вентиляція легень, застосування кисню, призначення антигістамінних засобів. Лікування таких хворих слід проводити в умовах відділення інтенсивної терапії.

  Передозування

  Гостре передозування може призвести до гіперволемії. У таких випадках треба негайно припинити інфузію і, на розсуд лікаря, застосувати діуретичний засіб. У разі передозування не виключається підвищена тенденція до кровотечі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Безпеку ГЕК при застосуванні його у період вагітності не вивчали. Розчин для інфузій протипоказаний у І триместрі вагітності, а в ІІ та ІІІ триместрах препарат можна застосовувати тільки за життєвими показаннями, коли, на думку лікаря, потенційна користь для матері переважає над потенційною небезпекою для плода внаслідок застосування препарату. Оскільки відомостей про те, чи проникає ГЕК у грудне молоко, немає, слід проявляти обережність при призначенні цього препарату жінкам, які годують груддю.

  Діти

  Препарат не застосовувати дітям.

  Особливі заходи безпеки

  Лікарський засіб можна використовувати тільки у випадку, коли флакон не пошкоджений. Використовувати тільки прозорі, безбарвні або злегка жовтуватого кольору розчини. Лікарський засіб треба негайно використати після відкриття флакона. Ні за яких умов відкритий флакон з препаратом не можна зберігати з метою проведення подальшої інфузії. Невикористані залишки розчину препарату та інші відходи треба утилізувати відповідно до законодавства.

  Особливості застосування

  Через ризик алергічних (анафілактичних) реакцій необхідний суворий контроль стану пацієнта, а інфузію слід проводити з низькою швидкістю.

  Хірургічна операція та травма

  На даний час відсутні надійні данні щодо безпеки довгострокового застосування ГЕК пацієнтам після хірургічних втручань і пацієнтам з травмами. Перед призначенням ГЕК таким хворим необхідно ретельно зважити очікувану користь та невизначеність щодо довгострокової безпеки, а також розглянути можливість альтернативного лікування.

  Необхідно ретельно розглянути покази для заміщення об’єму при застосуванні ГЕК, а для контролю об’єму та дозування необхідний гемодинамічний моніторинг.

  Слід завжди уникати перевантаження об’єму через передозування чи надто швидку інфузію. Необхідно ретельно коригувати дозу, особливо – для пацієнтів з проблемами з легенями та серцевим кровообігом.

  Слід проводити суворий моніторинг електролітів сироватки крові, балансу рідини та ниркової функції. Необхідно гарантувати адекватне надходження рідини.

  Пацієнти із нирковою недостатністю або нирковою замісною терапією

  Продукти ГЕК протипоказані пацієнтам із нирковою недостатністю або нирковою замісною терапією. При появі перших ознаках ураження нирок, застосування ГЕК необхідно негайно припинити. Про випадки необхідності проведення замісної ниркової терапії повідомлялося до 90 днів після інфузії ГЕК. Тому після застосування ГЕК у пацієнтів необхідно моніторувати функцію нирок.

  Особлива обережність необхідна при лікуванні пацієнтів із порушеннями функції печінки та пацієнтів із порушеннями коагуляції крові. При лікуванні пацієнтів із гіповолемією необхідно також уникати сильного розведення крові, що може виникати при високих дозах розчинів ГЕК.

  Застосування ГЕК слід негайно припинити при перших ознаках коагулопатії. У випадку повторного застосування слід ретельно контролювати показники згортання крові.

  Для пацієнтів, яким проводять операції на відкритому серці у поєднанні зі штучним екстракорпоральним кровообігом використання продуктів ГЕК не рекомендується через ризик надмірної кровотечі.

  Пацієнти літнього віку.

  Для пацієнтів літнього віку, у яких більша вірогідність серцевої недостатності та ниркових порушень, протягом лікування необхідний суворий моніторинг, а дозування слід ретельно регулювати, щоб уникнути ускладнень з боку серцевого кровообігу та нирок через гіперволемію.

  Вплив на показники лабораторних аналізів

  Після введення розчинів ГЕК може виникати тимчасове підвищення рівнів альфа-амілази. Це не слід інтерпретувати як ознаку ураження підшлункової залози. Препарат може чинити вплив на результати таких клінічних та біохімічних аналізів як рівень глюкози у крові; рівень білка у крові; ШОЕ; біуретова проба; рівень жирних кислот, холестерину та сорбіт-дегідрогенази у крові; питома вага сечі.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Препарат призначений для застосування в умовах стаціонару.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  При змішуванні з розчинами для інфузій, концентратами для приготування розчинів для інфузій, розчинами для ін’єкцій та порошками або сухими речовинами для приготування розчинів для ін’єкцій треба кожного разу ретельно, хоча б візуально, перевіряти сумісність/змішуваність препаратів, але, тим не менше, можлива хімічна або терапевтична несумісність, невидима оком.

  При одночасному застосуванні з антибіотиками аміноглікозидної групи гідроксіетилкрохмаль може посилювати їх нефротоксичність.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Рефортан®Н ГЕК 10 % – це колоїдний плазмозамінник, що містить 10 % гідроксіетилкрохмалю в ізотонічному розчині натрію хлориду. Середня молекулярна маса (MМ) колоїду становить 200000 Дальтон, а ступінь молярного заміщення (МЗ) становить 0,5. 

  Рефортан® Н ГЕК 10 % є гіперонкотичним розчином, тобто збільшення об’єму плазми відповідає приблизно 130 % введеного об’єму препарату.

  Тривалість ефекту збільшення об’єму плазми залежить у першу чергу від показника МЗ і, меншою мірою, від MМ. Унаслідок внутрішньовенного гідролізу полімерів ГЕК постійно утворюються дрібніші молекули, які, у свою чергу, проявляють онкотичну активність, перш ніж виводяться нирками.

  Під час інфузії Рефортан® Н ГЕК 10 % знижується показник гематокриту та в'язкість плазми крові.

  При вливанні Рефортан® Н ГЕК 10 % у пацієнтів з гіповолемією нормалізується об'єм циркулюючої крові, а також покращується гемодинаміка та функція серця. Об'єм крові підтримується, щонайменше, протягом 6 годин.

  Фармакокінетика.

  При парентеральному введенні біодоступність компонентів Рефортан® Н ГЕК 10 % становить 100 %. Характеристика гідроксіетилкрохмалю не така, як у звичайної молекулярно однорідної речовини, а швидше як у суміші декількох різних речовин, які відрізняються за ступенем заміщення та молекулярною масою. Отже, загальноприйняті правила фармакокінетики застосовуються до гідроксіетилкрохмалю лише з великими обмеженнями, оскільки характеристика ГЕК постійно змінюється залежно від часу.

  Для пацієнтів, які застосовують цей препарат, найважливішим в оцінці заміщення об'єму циркулюючої крові є період часу, протягом якого підтримуються ефекти заповнення об'єму циркулюючої крові, які досягаються за допомогою гідроксіетилкрохмалю. Тому для порівняння препаратів можна використовувати показник тривалості знаходження плазмозамінника в організмі, який математично може виражатися як «початковий» час напіввиведення t½, якщо умови, в яких проводяться випробування, а саме – циркуляція та дози інфузії, а також інтервали вимірювання не відрізняються.

  Залежно від швидкості введення та виду інфузії початковий час напіввиведення із сироватки крові становить приблизно 5 - 7 годин.

  Молекули ГЕК, розмір яких менший ніж поріг виведення, швидко виводяться нирками за рахунок клубочкової фільтрації. Після однократної дози, яка становить 500 мл, приблизно 50% введеного препарату виявляється в сечі протягом 24 годин.

  Основні фізико-хімічні властивості

  прозора, безбарвна або злегка жовтуватого кольору, що практично не містить механічних включень.

  Середня молекулярна маса 200000 Дальтон; ступінь молярного заміщення 0,5; рН 5,0-7,0; теоретична осмолярність 309 мосмоль/л; натрію хлорид (що відповідає 154 ммоль/л Na+ та 154 ммоль/л Cl-).

  Несумісність

  Якщо існує необхідність змішувати препарат з іншими ліками, то слід звернути увагу на те, щоб препарати були сумісними, додавання препарату відбувалось у гігієнічно бездоганних умовах і при цьому досягалося добре перемішування.

  Термін придатності

  3 роки. Лікарський засіб не застосовувати після закінчення терміну придатності.

  Умови зберігання

  Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Не застосовувати препарат повторно з флакона, який вже був у використанні. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Скляні або поліетиленові флакони по 250 мл або 500 мл; 1 або 10 флаконів у картонній коробці. 

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.

  Місцезнаходження

  Глінікер Вег 125, 12489, Берлін, Німеччина.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Рефортан Н Гэк упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Рефортан Н Гэк по действующему веществу «Гидроксиэтилкрахмал,Натрия Хлорид»

  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  210грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2424грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  2154грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  1326грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1788грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  2423грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  16799грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  17687грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  10474грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  1290грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  140грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  10591грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  14728грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  3892грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2765грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  10579грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  170грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1678грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  2242грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1780грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  1222грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  19243грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2256грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  14746грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  1931грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  7270грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  5039грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2813грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2161грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  4673грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2237грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  2023грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1429грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  1318грн Купить В наличии
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  6577грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  270грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1998грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  23281грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  1187грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  6737грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  7350грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  290грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2138грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  290грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  4123грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2640грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  180грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2621грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3685грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1919грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  145грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  1388грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  197грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  7348грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  38030грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  21938грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  30515грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  17718грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  10474грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5321грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3864грн Купить В наличии
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  17737грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2714грн
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  369134грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  14485грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  21799грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  26440грн
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  750грн
  Производитель: ЧПК-ФАРМА (Украина, Черкассы) ЧПК-ФАРМА (Украина, Черкассы)
  1800грн
  Производитель: Fresenius Kabi Deutschland (Германия) Fresenius Kabi Deutschland (Германия)
  900грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  2875грн
  Производитель: Infusia (Чешская Республика) Infusia (Чешская Республика)
  3750грн
  Производитель: Биофарма (Украина, Киев) Биофарма (Украина, Киев)
  12498750грн
  Производитель: Claris Lifesciences (Индия) Claris Lifesciences (Индия)
  250грн
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  500грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  2250грн
  Производитель: Биолек (Украина, Харьков) Биолек (Украина, Харьков)
  700грн
  Производитель: Тюменский ХФЗ (Россия) Тюменский ХФЗ (Россия)
  750грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1664грн
  Производитель: Белмедпрепараты (Беларусь) Белмедпрепараты (Беларусь)
  1250грн
  Производитель: Львовдиалек (Украина, Львов) Львовдиалек (Украина, Львов)
  14875грн
  Производитель: Луганская ФФ (Украина, Луганск) Луганская ФФ (Украина, Луганск)
  56250грн
  Производитель: Фарматрейд (Украина, Дрогобыч) Фарматрейд (Украина, Дрогобыч)
  3125грн
  Производитель: Fresenius Kabi Deutschland (Германия) Fresenius Kabi Deutschland (Германия)
  1249875грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  44176грн
  Производитель: Инфузия (Украина, Киев) Инфузия (Украина, Киев)
  26440грн
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  11250грн
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  6750грн

  Информация о полных аналогах Рефортан Н Гэк (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Рефортан Н Гэк

  Добавить отзыв о Рефортан Н ГэкДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Рефортан Н Гэк опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Рефортан Н Гэк и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».