Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Пенестер
Категория: Пенестер

Пенестер

Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
3920грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (6)
 • Отзывы (0)
 • Описание Пенестер

  Категория (классификация) товара Пенестер
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Пенестер
  Действующее вещество:
  • Финастерид
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Пенестер
  Код АТХ:
  • G Средства для лечения мочеполовой системы и половые гормоны
  • G04 Средства для лечения урологических заболеваний
  • G04C Средства, применяемые при доброкачественной гипертрофии предстательной
  • G04CB Ингибиторы тестостерон-5-альфа-редуктазы
  • G04CB01 Финастерид
  Форма выпуска (лекарственная форма) Пенестер
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые оболочкой
  Торговая марка товара Пенестер
  Торговая марка:
  • Zentiva (Чешская Республика)
  Страна производитель товара Пенестер
  Производитель:
  • Санофи-Авентис Украина (Украина)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Пенестер
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Пенестер
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  Регистрация Пенестер
  Регистрация:
  • UA/6000/01/01 2021-04-21

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Пенестер по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Пенестер по цене от 392 грн до 392 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Пенестер Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Пенестер по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Пенестер

  Склад

  діюча речовина: фінастерид;

  1 таблетка містить фінастериду 5 мг;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон 30, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію докузат, магнію стеарат, гіпромелоза 2910/5, макрогол 6000, тальк, титану діоксид (E 171), симетикону емульсія SE4, заліза оксид жовтий (E 172).

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: жовті круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, діаметром 7,1 мм.

  Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовують при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Код АТХ G04C B01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Фінастерид − це специфічний інгібітор 5-альфа-редуктази типу II, внутрішньоклітинного ферменту, який перетворює тестостерон у більш активний андроген дигідротестостерон (ДГТ). При ДГПЗ її збільшення залежить від перетворення тестостерону у ДГТ у тканинах простати. Фінастерид високоефективно знижує як циркулюючий, так і внутрішньопростатичний ДГТ. Фінастерид не має спорідненості з рецепторами андрогенів.

  Фармакокінетика.

  У чоловіків після одноразового перорального прийому дози фінастериду, міченого ізотопами вуглецю 14С, 39 % прийнятої дози виділялося з сечею у формі метаболітів (імовірно, з сечею виділялась також незначна кількість незміненого фінастериду). 57 % прийнятої дози виводилось із калом. Встановлено, що двом метаболітам фінастериду властива менш виражена пригнічувальна дія по відношенню до 5-альфа-редуктази. Біодоступність фінастериду при пероральному прийомі становить приблизно 80 %. Прийом їжі не впливає на біодоступність препарату. Максимальна концентрація фінастериду у плазмі крові досягається приблизно через 2 години після перорального прийому. Абсорбція препарату зі шлунково-кишкового тракту закінчується через 6-8 годин після його прийому. Період напіввиведення фінастериду у плазмі крові в середньому становить 6 годин. Зв’язування з білками плазми крові – 93 %. Системний кліренс становить приблизно 165 мл/хв, об’єм розподілу – 76,1 літра.

  У літньому віці швидкість виведення фінастериду дещо знижується. У чоловіків віком від 70 років період напіввиведення фінастериду становить приблизно 8 годин, тоді як в осіб віком від 18 до 60 років – 6 годин. Але це не є показанням для зменшення дози препарату в осіб старшого віку.

  У пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну від 9 до 55 мл/хв) не виявлено різниці швидкості виведення одноразової дози фінастериду, міченого ізотопами вуглецю 14С, порівняно зі здоровими волонтерами. Зв’язування з білками плазми крові у цих груп пацієнтів також не відрізнялось. Це пояснюється тим, що у пацієнтів з нирковою недостатністю частка метаболітів фінастериду, яка в нормальних умовах виділяється з сечею, виводиться з калом. Це підтверджується збільшенням у цих пацієнтів кількості метаболітів фінастериду в калі при одночасному зниженні їх концентрації в сечі. У зв’язку з вищенаведеним для пацієнтів з нирковою недостатністю, яким не показаний гемодіаліз, корекція дози фінастериду не потрібна.

  Дані про фармакокінетику препарату у пацієнтів з печінковою недостатністю відсутні.

  Фінастерид проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Невелику кількість фінастериду виявляли в сім’яній рідині.

  Показання

  Лікування та контроль доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) у пацієнтів зі збільшеною передміхуровою залозою з метою:

  зменшення розмірів (регресії) збільшеної залози, поліпшення відтоку сечі та зменшення симптомів, пов’язаних із ДГПЗ; зниження ризику виникнення гострої затримки сечі та необхідності хірургічного втручання, у тому числі трансуретрорезекції передміхурової залози і простатектомії.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до фінастериду або до інших компонентів препарату.

  Фінастерид протипоказаний для застосування жінкам та дітям.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Не виявлено клінічно значущої взаємодії з іншими препаратами. Фінастерид не чинить помітного впливу на ферментну систему, яка метаболізує препарати, пов’язані з цитохромом Р450. Хоча ризик того, що фінастерид впливає на фармакокінетику інших лікарських засобів, оцінюється як невеликий, існує вірогідність того, що інгібітори та індуктори цитохрому P450 3A4 впливатимуть на концентрацію фінастериду у плазмі крові. Однак, враховуючи встановлені показники безпеки, будь-яке підвищення концентрації фінастериду у зв’язку з одночасним застосуванням інгібіторів цитохрому P450 3A4 навряд чи буде мати клінічне значення. Перевірені на добровольцях сполуки включають пропранолол, дигоксин, глібурид, варфарин, теофілін і антипірин; при цьому не було знайдено клінічно вагомих взаємодій.

  Особливості застосування

  Загальні заходи.

  Необхідно здійснювати ретельний контроль за можливим розвитком обструктивної уропатії у пацієнтів з великим залишковим об’ємом сечі та/або різко зниженим плином сечі.

  Вплив на простатоспецифічний антиген (ПСА) і діагностику раку передміхурової залози.

  До цього часу не показано сприятливого клінічного впливу лікування фінастеридом у пацієнтів, хворих на рак передміхурової залози. За наявними даними, лікування фінастеридом не впливало на частоту виявлення раку передміхурової залози. Загальна частота виникнення раку передміхурової залози істотно не відрізнялась у групах пацієнтів, які отримували фінастерид або плацебо.

  Перед початком лікування та періодично під час лікування фінастеридом рекомендується перевіряти пацієнтів шляхом ректального дослідження, а також іншими методами на предмет наявності раку передміхурової залози. Визначення сироваткового ПСА також використовується для виявлення раку простати. Загалом, при базисному рівні ПСА понад 10 нг/мл (Hybritech) слід проводити ретельне обстеження пацієнта, включаючи, у разі необхідності, проведення біопсії. При рівні ПСА у межах 4-10 нг/мл рекомендується подальше обстеження пацієнта. Існує значний збіг у рівнях ПСА у чоловіків, які хворіють на рак передміхурової залози і які не мають цього захворювання. Отже, у чоловіків, хворих на аденому передміхурової залози, нормальні значення ПСА не дозволяють виключити рак передміхурової залози, незалежно від лікування фінастеридом. Базисний рівень ПСА нижче 4 нг/мл не виключає наявності раку простати.

  Фінастерид спричиняє зменшення вмісту сироваткового ПСА приблизно на 50 % у пацієнтів, хворих на аденому передміхурової залози, навіть при наявності раку простати. Це зниження рівня сироваткового ПСА у пацієнтів з аденомою передміхурової залози, які отримують лікування фінастеридом, необхідно взяти до уваги при оцінці рівня ПСА, оскільки це зниження не виключає супутнього раку простати. Це зниження передбачуване у всьому діапазоні значень рівня ПСА, хоча це може коливатися в окремих пацієнтів. У більшості пацієнтів, які отримують фінастерид протягом 6 місяців і більше, значення ПСА повинні бути подвоєні порівняно з нормальними значеннями в осіб, які не приймають лікування. Така корекція дозволяє зберегти чутливість і специфічність визначення ПСА і підтримує його здатність виявляти рак передміхурової залози.

  При будь-якому тривалому підвищенні рівня ПСА у пацієнта, який отримує лікування фінастеридом 5 мг, необхідне ретельне обстеження для з’ясування причин, включаючи недотримання режиму прийому фінастериду.

  Вплив препарату на лабораторні дані

  Вплив на рівень ПСА

  Рівень ПСА у сироватці крові корелює з віком пацієнта і об’ємом простати, при цьому об’єм простати корелює з віком пацієнта. При оцінці лабораторних показників ПСА необхідно зважати на той факт, що рівень ПСА знижується у процесі лікування фінастеридом. У більшості пацієнтів спостерігається швидке зниження ПСА протягом перших місяців лікування, після чого рівень ПСА стабілізується на новому рівні, який становить приблизно половину від базисної величини. З цього огляду у типових пацієнтів, які отримують фінастерид протягом 6 місяців і більше, значення ПСА повинні бути подвоєні порівняно з нормальними значеннями в осіб, які не приймають лікування.

  Фінастерид істотно не зменшує відсоток вільного ПСА (відношення вільного ПСА до загального). Відношення вільного і загального ПСА залишається постійним навіть під впливом фінастериду. При визначенні відсотка вільного ПСА, який застосовується для діагностики раку простати, коригування його значень не є обов’язковим.

  Рак молочної залози у чоловіків

  Повідомлялося про рак молочної залози у чоловіків, які приймали фінастерид, 5 мг. Лікарі повинні проінструктувати своїх пацієнтів щодо необхідності негайного повідомлення про будь-які зміни в тканинах молочної залози, а саме – про припухлість, біль, гінекомастію або виділення з сосків.

  Лактоза

  Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати цей лікарський засіб.

  Печінкова недостатність

  Вплив печінкової недостатності на фармакокінетику фінастериду не досліджували.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Застосування у період вагітності.

  Пенестер протипоказаний жінкам.

  Жінки, які потенційно можуть завагітніти або вагітні повинні уникати контакту з подрібненими таблетками фінастериду або тими, які втратили цілісність.

  Наявні дані про виділення невеликої кількості фінастериду зі сперми пацієнта, який приймав фінастерид 5 мг/добу. Невідомо, чи може на плід чоловічої статі негативно вплинути те, що на його матір впливала сперма пацієнта, який лікувався фінастеридом. Якщо статева партнерка пацієнта є або може потенційно бути вагітною, пацієнту рекомендується запобігати впливу сперми на партнерку.

  Через здатність інгібіторів 5-альфа-редуктази типу II гальмувати перетворення тестостерону у дигідротестостерон, ці препарати, включаючи фінастерид, можуть спричинити порушення у розвитку зовнішніх статевих органів у плода чоловічої статі.

  Таблетки препарату вкриті оболонкою і це запобігає контакту з активним інгредієнтом за умови, що таблетки не подрібнені і не втратили цілісності.

  Застосування у період годування груддю.

  Пенестер не показаний жінкам. Невідомо, чи проникає фінастерид у грудне молоко.

  Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози

  Рекомендована доза – 1 таблетка по 5 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

  Фінастерид можна застосовувати як монотерапію або у комбінації з альфа-блокатором доксазозином.

  Термін лікування визначає лікар індивідуально. Незважаючи на те, що покращання симптоматики може спостерігатися раніше, для оцінки ефективності дії необхідно принаймні шестимісячний прийом препарату, після чого необхідно продовжити лікування.

  Для пацієнтів із нирковою недостатністю різних ступенів тяжкості (при зниженні кліренсу креатиніну до 0,9 мл/хв), а також для пацієнтів літнього віку коригування дози не потрібне.

  Немає даних щодо застосування препарату пацієнтам з порушеннями функцій печінки.

  Діти

  Пенестер протипоказаний дітям.

  Безпека та ефективність для застосування препарату дітям не встановлені.

  Передозування

  У пацієнтів, які отримували фінастерид у дозі до 400 мг однократно та у дозі до 80 мг на добу протягом 3 місяців, будь-які небажані ефекти були відсутні.

  Не існує спеціальних рекомендацій щодо лікування передозування фінастериду.

  Побічні реакції

  Найчастішими побічними реакціями є імпотенція та зниження лібідо. Ці побічні реакції виникають на початку курсу терапії та проходять при подальшому лікуванні у більшості пацієнтів.

  Відомі побічні реакції зазначені у таблиці нижче.

  Частота побічних реакцій визначена як: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 -

  Обратите внимание, что инструкция по применению Пенестер упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Пенестер по действующему веществу «Финастерид»

  Производитель: Hetero Labs (Индия) Hetero Labs (Индия)
  39943грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  36574грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  51121грн Купить В наличии
  Производитель: Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария) Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария)
  13000грн
  Производитель: Cadila Healthcare (Индия) Cadila Healthcare (Индия)
  9360грн
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  780грн

  Информация о полных аналогах Пенестер (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Пенестер

  Добавить отзыв о ПенестерДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Пенестер опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Пенестер и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!