Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Нейро-Норм
Категория: Нейро-Норм

Нейро-Норм

Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
12541грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (60)
 • Отзывы (0)
 • Описание Нейро-Норм

  Категория (классификация) товара Нейро-Норм
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Нейро-Норм
  Действующее вещество:
  • Пирацетам
  • Циннаризин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Нейро-Норм
  Код АТХ:
  • N Препараты для лечения заболеваний нервной системы
  • N06 Средства стимулирующие нервную систему (психоаналептики)
  • N06B Психостимуляторы, средства применяемые при синдроме нарушения внимания и гиперактивности (adhd), и н
  • N06BX Прочие психостимулирующие и ноотропные средства
  • N06BX53 Пирацетам, комбинации
  Форма выпуска (лекарственная форма) Нейро-Норм
  Форма выпуска:
  • капсулы
  Торговая марка товара Нейро-Норм
  Торговая марка:
  • Дарница (Украина, Киев)
  Страна производитель товара Нейро-Норм
  Производитель:
  • Дарница (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Нейро-Норм
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Нейро-Норм
  Количество в упаковке:
  • 60 шт.
  Регистрация Нейро-Норм
  Регистрация:
  • UA/3685/01/01 2015-06-12

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Нейро-Норм по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Нейро-Норм по цене от 125.41 грн до 125.41 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Нейро-Норм Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Нейро-Норм по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Нейро-Норм

  Склад

  діюча речовина: 1 капсула містить: пірацетаму 400 мг, цинаризину 25 мг;

  допоміжні речовини: лактоза моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

  тверді желатинові капсули: желатин, титану діоксид (Е 171).

  Лікарська форма

  Капсули.

  Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з кришечкою та корпусом білого кольору, що містять порошок білого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Психостимулюючі та ноотропні засоби. Код АТХ N06В Х.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Нейро-норм – комбінований препарат. Активними компонентами препарату є пірацетам, циклічне похідне γ-аміномасляної кислоти, і цинаризин – селективний антагоніст кальцієвих каналів.

  Пірацетам є ноотропним засобом, що діє на мозок, покращуючи когнітивні (пізнавальні) функції, такі як здатність до навчання, пам’ять, увага, а також розумову працездатність. Механізмів впливу препарату на центральну нервову систему, імовірно, кілька: зміна швидкості поширення збудження у головному мозку; посилення метаболічних процесів у нервових клітинах; поліпшення мікроциркуляції шляхом впливу на реологічні характеристики крові, не спричиняючи при цьому судинорозширювальної дії. Покращує зв’язки між півкулями головного мозку і синаптичну провідність у неокортикальних структурах. Після тривалого застосування препарату пацієнтам зі зниженням мозкових функцій відзначається покращення когнітивних функцій, покращення уваги.

  Цинаризин пригнічує скорочення клітин гладких васкулярних м’язів шляхом блокування кальцієвих каналів. Додатково до прямого кальцієвого антагонізму цинаризин знижує скорочувальну дію вазоактивних речовин, таких як норепінефрин і серотонін, шляхом блокування контрольованих ними рецепторів кальцієвих каналів. Блокада надходження кальцію до клітин залежить від різновиду тканини, результатом її є антивазоконстрикторна дія без впливу на артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень. Цинаризин може у подальшому поліпшувати недостатню мікроциркуляцію шляхом підвищення еластичності мембрани еритроцитів і зниження в’язкості крові. Збільшується клітинна резистентність до гіпоксії. Цинаризин пригнічує стимуляцію вестибулярної системи, що має своїм результатом пригнічення ністагму та інших автономних розладів. Цинаризин запобігає виникненню гострих нападів запаморочення.

  Фармакокінетика.

  Комбінований препарат швидко та повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті.

  Терапевтичний ефект проявляється через 1-6 годин.

  Максимальний рівень пірацетаму в плазмі крові відзначається через 2-6 годин. Розподілення пірацетаму у всі важливі органи відбувається швидко. Пірацетам не зв’язується з білками плазми крові і не метаболізується в організмі, добре проникає у тканини, крізь гематоенцефалічний бар’єр і плаценту. Пірацетам виводиться із сечею у незмінному вигляді приблизно за 30 годин.

  Максимальний рівень цинаризину через 1-4 години відзначають не тільки в крові, а також у печінці, нирках, серці, легенях, селезінці та мозку. Зв’язується на 91 % з протеїнами плазми крові. Цинаризин активно метаболізується у печінці. Приблизно 30 % метаболітів виводиться сечею, решта – через кишечник. Період напіввиведення – близько 4 годин.

  Показання

  Розлади мозкового кровообігу

  Підтримуюче лікування при симптомах цереброваскулярного походження, які включають порушення пам’яті і функції мислення, зниження концентрації уваги, порушення настрою (дратівливість).

  Профілактика мігрені.

  Порушення рівноваги

  Підтримуюче лікування при симптомах лабіринтних розладів, які включають запаморочення, шум у вухах, ністагм, нудоту, блювання.

  Хвороби руху

  Профілактика хвороби руху.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до пірацетаму, цинаризину або до будь-якого допоміжного компонента препарату; індивідуальна чутливість до похідних піролідону.

  Термінальна стадія ниркової недостатності, гостре порушення мозкового кровообігу (геморагічний інсульт), хорея Хантінгтона, паркінсонізм, підвищення внутрішньоочного тиску, психомоторне збудження.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Пірацетам.

  Тиреоїдні гормони.

  При сумісному застосуванні з тиреоїдними гормонами можлива підвищена дратівливість, дезорієнтація і порушення сну.

  Аценокумарол.

  Клінічні дослідження показали, що у хворих з важким перебігом рецидивуючого тромбозу застосування пірацетаму у високих дозах (9,6 г/добу) не впливало на дозування аценокумаролу для досягнення значення протромбінового часу (INR) 2,5-3,5, але при його одночасному застосуванні відзначалося значне зниження рівня агрегації тромбоцитів, рівня фібриногену, факторів Віллібрандта (VIII: C; VIII: vW: Ag; VIII: vW: Rco), в’язкості крові і плазми крові.

  Фармакокінетичні взаємодії.

  Імовірність зміни фармакодинаміки пірацетаму під дією інших лікарських засобів низька, оскільки 90 % препарату виводиться в незмінному вигляді з сечею.

  In vitro пірацетам не пригнічує цитохром Р450 ізоформи CYP1A2, 2В6, 2С8, 2С9, 2С19, 2D6, 2Е1 і 4А9/11 у концентрації 142, 426, 1422 мкг/мл.

  При концентрації 1422 мкг/мл відзначено незначне пригнічення CYP2A6 (21 %) і ЗА4/5 (11 %). Однак рівень Кі цих двох CYP-ізомерів достатній при перевищенні 1422 мкг/мл. Тому метаболічна взаємодія з препаратами, що піддаються біотрансформації цими ферментами, мало імовірна.

  Протиепілептичні лікарські засоби.

  Застосування пірацетаму в дозі 20 мг/добу протягом 4 тижнів і більше не змінювало криву рівня концентрації і максимальну концентрацію (Сmax) протиепілептичних препаратів у сироватці крові (карбамазепін, фенітоїн, фенобарбітал, натрію вальпроат) у хворих на епілепсію.

  Алкоголь.

  Сумісний прийом з алкоголем не впливав на рівень концентрації пірацетаму в сироватці крові, і концентрація алкоголю в сироватці крові не змінювалась при вживанні 1,6 г пірацетаму.

  Цинаризин.

  Алкоголь/депресанти ЦНС/трициклічні антидепресанти: одночасне застосування може посилювати седативну дію будь-якого з цих лікарських засобів або цинаризину.

  Діагностичні процедури.

  Завдяки антигістамінній дії цинаризин може маскувати позитивні реакції до факторів шкірної реактивності при проведенні шкірної проби, тому застосування препарату слід припинити за 4 дні до її проведення.

  Особливості застосування.

  Нейро-норм може спричиняти подразнення шлунка; застосування його після їди може зменшити явища подразнення шлунка.

  Слід утримуватися від одночасного вживання алкоголю або антидепресантів, оскільки препарат може спричиняти сонливість, особливо на самому початку лікування.

  Застосування препарату слід уникати при порфірії.

  Щодо пірацетаму: у зв’язку з тим, що пірацетам знижує агрегацію тромбоцитів, необхідно з обережністю призначати препарат хворим з порушенням гемостазу, станами, що можуть супроводжуватися крововиливами (виразка шлунково-кишкового тракту), під час великих хірургічних операцій (включаючи стоматологічні втручання), хворим із симптомами тяжкої кровотечі або хворим, які мають в анамнезі геморагічний інсульт; пацієнтам, які застосовують антикоагулянти, тромбоцитарні антиагреганти, включаючи низькі дози ацетилсаліцилової кислоти.

  Препарат виводиться нирками, тому необхідно особливу увагу приділяти хворим з нирковою недостатністю. При довготривалій терапії у хворих літнього віку рекомендується регулярний контроль за показниками функції нирок, при необхідності слід корегувати дозу залежно від результатів дослідження кліренсу креатиніну.

  Препарат з обережністю застосовувати пацієнтам із печінковою недостатністю.

  Щодо цинаризину: пацієнтам із хворобою Паркінсона слід призначати препарат тільки у тому випадку, якщо переваги лікування перевищують можливий ризик погіршення перебігу цієї хвороби.

  Препарат містить лактозу. Тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати даний лікарський засіб.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Не застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Зважаючи на можливість виникнення побічних реакцій з боку центральної нервової системи, слід дотримуватись обережності під час керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Капсули Нейро-норм застосовувати перорально після їди, не розжовуючи, запиваючи водою.

  Розлади мозкового кровообігу: по 1 капсулі 3 рази на добу.

  Порушення рівноваги: по 1 капсулі 3 рази на добу.

  Хвороби руху: по 1 капсулі за півгодини до прогулянки з повторенням кожні 6 годин.

  Діти.

  Не застосовувати.

  Передозування

  Симптоми: посилення проявів побічної дії препарату. У поодиноких випадках гострого передозування спостерігалися диспептичні явища (діарея з домішками крові, біль у животі), зміна свідомості від сонливості до ступору та коми, блювання, екстрапірамідні симптоми, артеріальна гіпотензія.

  Лікування. Специфічного антидоту немає. Протягом першої години після прийому внутрішньо необхідно провести промивання шлунка. Якщо це виправдано, можна призначити активоване вугілля. Проводити симптоматичну терапію. Можливе застосування гемодіалізу.

  Побічні реакції

  З боку нервової системи: збентеження, знервованість, запаморочення, гіперкінезія, атаксія, головний біль, безсоння, можливий ризик погіршення перебігу і збільшення частоти нападів епілепсії, вестибулярні розлади, порушення рівноваги, тремор, гіперсомнія, летаргія, дискінезія, паркінсонізм, втомлюваність. Тривале застосування хворим літнього віку може призвести до розвитку екстрапірамідних явищ.

  З боку імунної системи: гіперчутливість, у тому числі анафілаксія.

  З боку травного тракту: відчуття сухості у роті, диспепсія, абдомінальний біль, біль у верхній частині живота, дискомфорт у шлунку, діарея, обтураційна жовтяниця, підвищене слиновиділення, нудота, блювання.

  З боку вестибулярної системи: вертиго.

  З боку шкіри: ангіоневротичний набряк, дерматити, свербіж, висипання, кропив’янка, фоточутливість, гіпергідроз (підвищена пітливість), лишаєподібний кератоз, підгострий шкірний червоний вовчак та червоний плескатий лишай.

  Психічні розлади: підвищена збудливість, сонливість, депресія, тривожність, сплутаність свідомості, галюцинації.

  З боку кістково-м’язової системи: ригідність м’язів.

  З боку системи крові та лімфатичної системи: геморагічні розлади.

  Інші: астенія, артеріальна гіпертензія, тромбофлебіт, гіпертермія, підвищення сексуальної активності.

  При тривалому курсі лікування у поодиноких випадках може спостерігатися збільшення маси тіла.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 капсул у контурній чарунковій упаковці; по 2 або 6 контурних чарункових упаковок у пачці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Нейро-Норм упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Нейро-Норм по действующему веществу «Пирацетам,Циннаризин»

  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3353грн Купить В наличии
  Производитель: ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков) ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков)
  1934грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  4097грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  6617грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  16944грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  17723грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  6284грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  29235грн Купить В наличии
  Производитель: Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
  3597грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  2478грн Купить В наличии
  Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
  32666грн Купить В наличии
  Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
  13490грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2413грн Купить В наличии
  Производитель: UCB Pharma (Бельгия) UCB Pharma (Бельгия)
  10021грн Купить В наличии
  Производитель: UCB Pharma (Бельгия) UCB Pharma (Бельгия)
  13212грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  7891грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  955грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  4757грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2158грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  8890грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  28523грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  26579грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  1072грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3455грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2790грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  2790грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  536грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  4915грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  677грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  13774грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  11993грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  15299грн Купить В наличии
  Производитель: Олфа (Украина, Киев) Олфа (Украина, Киев)
  17195грн
  Производитель: Органика (Россия, Новокузнецк) Органика (Россия, Новокузнецк)
  15120грн
  Производитель: Merckle (Германия) Merckle (Германия)
  1920грн
  Производитель: UCB Pharma (Бельгия) UCB Pharma (Бельгия)
  23880грн
  Производитель: Магик (Украина, Харьков) Магик (Украина, Харьков)
  23040грн
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  17280грн
  Производитель: CT-Arzneimittel (Германия) CT-Arzneimittel (Германия)
  3600грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1080грн
  Производитель: Биостимулятор (Украина, Одесса) Биостимулятор (Украина, Одесса)
  3840грн
  Производитель: Ферейн (Россия, Москва) Ферейн (Россия, Москва)
  960грн
  Производитель: Борисовский ЗМП (Беларусь, Борисов) Борисовский ЗМП (Беларусь, Борисов)
  2400грн
  Производитель: ratiopharm (Германия) ratiopharm (Германия)
  00грн
  Производитель: Акрихин (Россия, Москва) Акрихин (Россия, Москва)
  2400грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  1920грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  2160грн
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1382грн
  Производитель: Ross Robbins (Индия) Ross Robbins (Индия)
  1080грн
  Производитель: Ross Robbins (Индия) Ross Robbins (Индия)
  17280грн
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1260грн
  Производитель: Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
  1320грн

  Информация о полных аналогах Нейро-Норм (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Нейро-Норм

  Добавить отзыв о Нейро-НормДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Нейро-Норм опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Нейро-Норм и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».