Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Главная Каталог Метфогамма
Товаров: 5
Сортировка:
Метфогамма
Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
8286грн Купить В наличии
Метфогамма
Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
571грн Купить В наличии
Метфогамма
Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
35870грн Купить В наличии
Метфогамма
Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
20928грн Купить В наличии
Метфогамма
Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
17584грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (78)
 • Отзывы (0)
 • Описание Метфогамма

  Категория (классификация) товара Метфогамма
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Метфогамма
  Действующее вещество:
  • Метформин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Метфогамма
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A10 Средства для лечения сахарного диабета
  • A10B Гипогликемические препараты для приёма внутрь
  • A10BA Бигуаниды
  • A10BA02 Метформин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Метфогамма
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Страна производитель товара Метфогамма
  Производитель:
  • Woerwag Pharma (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Метфогамма
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Метфогамма
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  • 120 шт.
  Регистрация Метфогамма
  Регистрация:
  • UA/5247/01/03 2014-05-08
  • UA/5247/01/02 2014-11-06

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Метфогамма по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Метфогамма по цене от 57.01 грн до 358.7 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Метфогамма Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Метфогамма по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Метфогамма

  Склад

  дюча речовина: метформін;

  1 таблетка містить метформіну гідрохлориду 850 мг;

  допоміжні речовини: повідон, магнію стеарат, гіпромелоза, поліетиленгліколі, титану діоксид (Е 171).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група

  Пероральні цукрознижувальні засоби. Код АТХ А10В А02.

  Показання

  Цукровий діабет ІІ типу (інсуліннезалежний) при неефективності дієтотерапії, особливо у хворих з надлишковою масою тіла;

  як монотерапія або комбінована терапія сумісно з іншими пероральними гіпоглікемічними засобами, або сумісно з інсуліном для лікування дорослих; як монотерапія або комбінована терапія з інсуліном для лікування дітей віком від

  10 років.

  Зниження ускладнень цукрового діабету у дорослих пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу і надлишковою масою тіла, які застосували метформін як препарат першої лінії після неефективної дієтотерапії.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до метформіну або до будь-яких інших компонентів препарату; діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома, кома; значні порушення функції нирок (кліренс креатиніну < 60 мл/хв) і печінки; ниркова недостатність, гострі стани, що протікають з ризиком розвитку порушень функції нирок, такі як: зневоднення організму, тяжкі інфекційні захворювання, шок; застосування під час радіоізотопних або рентгенологічних досліджень з внутрішньосудинним введенням йодовмісної контрастної речовини; гострі та хронічні захворювання, що можуть призводити до розвитку гіпоксії: серцева або дихальна недостатність, гострий або нещодавній інфаркт міокарда, шок; серйозні хірургічні втручання; печінкова недостатність, гостре отруєння алкоголем, алкоголізм.

  Спосіб застосування та дози

  Зазвичай початкова доза для дорослих становить 500 або 850 мг (Метфогама® 500 або Метфогама® 850) 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі, ковтаючи цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини (склянка води). Через 10-15 днів проведеного лікування дозу необхідно відкоригувати відповідно до результатів вимірювань рівня глюкози у сироватці крові.

  Повільне збільшення дози сприяє зниженню побічних ефектів з боку травного тракту.

  Максимальна добова доза – 3000 мг, розподілена на 3 прийоми.

  При лікуванні високими дозами слід застосовувати метформін по 1000 мг.

  У випадку переходу до лікування препаратом Метфогама® необхідно припинити прийом іншого протидіабетичного засобу.

  Комбінована терапія сумісно з інсуліном.

  Для досягнення кращого контролю рівня глюкози у крові метформін та інсулін можна застосовувати у вигляді комбінованої терапії. Зазвичай початкова доза становить 500 мг або 850 мг препарату метформіну 2-3 рази на добу, у той час як дозу інсуліну підбирають відповідно до результатів вимірювання рівня глюкози у крові.

  Діти віком від 10 років.

  Монотерапія та комбінація лікування з інсуліном:

  початкова доза: 1 таблетка, яка містить 500 мг чи 850 мг метформіну, 1 раз на добу під час або після вживання їжі; через 10-15 днів дозування слід визначати залежно від результатів вимірювання рівня цукру в крові. Повільне збільшення застосовуваної дози може зменшити побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту. Максимальна рекомендована добова доза – 2 г метформіну гідрохлориду, розподілена на 2-3 прийоми.

  У пацієнтів літнього віку можливе погіршення функції нирок, тому дозу метформіну необхідно підбирати на основі оцінки функції нирок, яку необхідно проводити регулярно (див. розділ «Особливості застосування»).

  Побічні реакції

  З боку травного тракту: нудота, відсутність апетиту, металевий присмак у роті, діарея, блювання, біль у животі, метеоризм. Ці реакції зазвичай не потребують припинення лікування і симптоми спонтанно зникають. Для попередження виникнення побічних явищ з боку травного тракту рекомендується повільне збільшення дозування та застосування препарату 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі.

  З боку гепатобіліарної системи: порушення показників функцій печінки або гепатити, які повністю зникають після відміни метформіну.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: алергічні реакції, шкірні висипання, еритема, свербіж, кропив’янка.

  З боку ендокринної системи: гіпоглікемія (переважно при застосуванні в великих дозах).

  Обмін речовин: лактоацидоз (потребує припинення лікування). При тривалому застосуванні препарату може знижуватися всмоктування вітаміну В12, що супроводжується зниженням його рівня в сироватці крові. Спостерігається при призначенні метформіну пацієнтам із мегалобластичною анемією.

  З боку системи крові: мегалобластична анемія.

  Інші: порушення смаку.

  Передозування

  При застосуванні препарату метформіну у дозі 85 г розвитку гіпоглікемії не спостерігалося. При передозуванні препаратом метформіну можливий розвиток лактоацидозу з летальними наслідками. Причиною розвитку лактоацидозу також може бути кумуляція препарату внаслідок порушення функції нирок. Початковими симптомами лактоацидозу є нудота, блювання, діарея, підвищення температури тіла, біль у животі та м'язах, у подальшому може спостерігатися прискорення дихання, запаморочення, затьмарення свідомості і розвиток коми. У разі появи ознак лактоацидозу лікування препаратом слід негайно припинити, хворого терміново госпіталізувати і, визначивши концентрацію лактату, підтвердити діагноз. Найбільш ефективним заходом щодо виведення з організму лактату і метформіну є гемодіаліз. Також слід проводити симптоматичне лікування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  При плануванні вагітності, а також у випадку настання вагітності під час застосування метформіну необхідно відмінити терапію препаратом, повідомити лікаря і призначити інсулінотерапію.

  Дані щодо проникнення метформіну у грудне молоко відсутні, тому препарат протипоказано застосовувати у період годування груддю. При необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

  Фертильність. Метформін не впливав на фертильність самців і самиць при застосуванні у дозах 600 мг/мг/на добу, що майже в три рази перевищували максимальну добову дозу, яка рекомендується для застосування у людини та розраховується, виходячи із площі поверхні тіла.

  Діти

  Застосовувати дітям віком від 10 років.

  Особливості застосування

  Лактоацидоз є рідкісним, але тяжким метаболічним ускладненням, що може виникнути як результат акумуляції метформіну гідрохлориду. Зареєстровані випадки виникнення лактоацидозу у пацієнтів з цукровим діабетом та печінковою недостатністю тяжкого ступеня. Фактори ризику виникнення лактоацидозу: погано регульований цукровий діабет, кетоз, тривале голодування, надмірне вживання алкоголю, печінкова недостатність або будь-який стан, пов'язаний з гіпоксією. 

  Лактоацидоз характеризується м’язовими судомами, ацидозною задишкою, болями у животі і гіпотермією, у подальшому можливий розвиток коми. При підозрі на лактоацидоз необхідно припинити застосування препарату і негайно госпіталізувати пацієнта.

  Діагностичні показники: лабораторне зниження рН крові, підвищення сироваткової концентрації лактату вище 5 ммоль/л, збільшення аніонного інтервалу і співвідношення лактат/піруват.

  Під час лікування препаратом необхідно перевіряти рівень креатиніну в сироватці крові:

  пацієнтам з нормальною функцією нирок не менше 1 разу на рік; пацієнтам з порушеною функцією нирок та пацієнтам літнього віку не менше 2-4 разів на рік.

  Ниркова недостатність. Оскільки метформін виводиться нирками, перед початком і під час лікування препаратом метформіну необхідно перевіряти рівень креатиніну в сироватці крові, особливо у пацієнтів із порушеною функцією нирок і у пацієнтів літнього віку. Слід проявляти обережність у тих випадках, коли може порушуватися функція нирок, наприклад, на початку лікування гіпотензивними засобами, діуретиками та на початку терапії нестероїдними протизапальними засобами. 

  Йодовмісні рентгеноконтрастні засоби. Внутрішньовенне застосування ренгеноконтрастних засобів може викликати ниркову недостатність, як наслідок призвести до кумуляції метформіну і до розвитку лактоацидозу.

  При проведенні радіологічних досліджень із застосуванням рентгенконтрасних засобів необхідно припинити застосування препарату метформіну за 48 годин до проведення дослідження і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після рентгенологічного дослідження та оцінки функції нирок.

  Хірургічні втручання. Необхідно припинити застосування препарату Метфогама® за  48 годин до планового хірургічного втручання, що проводиться під загальною, спінальною або перидуральною анестезією і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після проведення операції та оцінки функції нирок.

  Діти. Не виявлено дії метформіну на зріст і статеве дозрівання дітей. Однак немає даних щодо дії метформіну на зріст і статеве дозрівання при тривалому застосуванні метформіну, тому слід з особливою обережністю застосовувати препарат дітям у період статевого дозрівання, особливо віком від 10 до 12 років.

  Пацієнтам необхідно дотримуватися дієти та контролювати лабораторні показники. При сумісному застосуванні препарату метформіну з інсуліном або похідними сульфонілсечовини можливе посилення гіпоглікемічної дії.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Зазвичай препарат не погіршує здатність керувати автомобілем. Більше того, гіпоглікемія, яка фактично й впливає на здатність активно брати участь у дорожньому русі, не повинна виникати. У випадках комбінованого лікування сульфонілсечовиною або іншими лікарськими засобами, що знижують рівень цукру в крові, здатність керувати автомобілем або механізмами може погіршитись унаслідок потенціальної гіпоглікемії.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Комбінації, які не рекомендовано застосовувати.

  Прийом алкоголю підвищує ризик розвитку лактоацидозу при гострій алкогольній інтоксикації, особливо у випадках голодування або дотримання низькокалорійної дієти, а також при печінковій недостатності. При лікуванні препаратом слід уникати прийому алкоголю і лікарських засобів, що містять спирт.

  Йодовмістні рентгеноконтрастні речовини можуть спричинити розвиток лактоацидозу у хворих на цукровий діабет на тлі функціональної ниркової недостатності. Застосування препарату метформіну слід припинити до проведення радіологічних досліджень і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після рентгенологічного дослідження з використанням рентгеноконтрастних речовин та оцінки функції нирок.

  Не рекомендований одночасний прийом даназолу для уникнення гіперглікемічної дії останнього. При необхідності лікування даназолом і після припинення прийому останнього потрібна корекція дози метформіну під контролем рівня глікемії.

  Комбінації, що слід застосовувати з обережністю.

  Глюкокортикостероїди системної та місцевої дії, бета2-симпатоміметики, діуретичні засоби володіють гіперглікемічною дією. Необхідно постійно контролювати рівень глюкози у крові, особливо на початку лікування. Під час і після припинення такої сумісної терапії необхідно коригувати дозування метформіну при контролі рівня глікемії.

  При сумісному застосуванні з інгібіторами АПФ можливе зниження рівня глюкози у крові. За необхідністю, слід відкоригувати дозування препарату під час сумісної терапії.

  Хлорпромазин при прийомі у великих дозах (100 мг на добу) підвищує глікемію, знижуючи вивільнення інсуліну. При лікуванні нейролептиками і після припинення прийому останніх потрібна корекція дози метформіну під контролем рівня глікемії. 

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Метформін знижує гіперглікемію, не призводить до розвитку гіпоглікемії. На відміну від сульфонілсечовини не стимулює секрецію інсуліну і не спричиняє гіпоглікемічного ефекту у здорових осіб. Знижує у плазмі крові як початковий рівень глюкози, так і рівень глюкози після прийому їжі.

  Метформін діє трьома шляхами:

  спричиняє зниження вироблення глюкози у печінці за рахунок інгібування глюконеогенезу та глікогенолізу; поліпшує захоплення та утилізацію периферичної глюкози у м'язах за рахунок збільшення чутливості до інсуліну; затримує всмоктування глюкози у кишечнику.

  Метформін стимулює внутрішньоклітинний синтез глікогену, впливаючи на глікогенсинтетазу.

  Збільшує транспортну ємність усіх типів мембранних переносників глюкози (GLUT).

  Незалежно від своєї дії на глікемію метформін спричиняє позитивний ефект на метаболізм ліпідів: знижує вміст загального холестерину, ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування. Після перорального прийому метформін майже повністю абсорбується з травного тракту, 20-30 % виводиться з фекаліями. Час досягнення максимальної концентрації (Тmax) становить 2,5 години. Абсолютна біодоступність становить близько 50-60 %.

  При одночасному прийомі їжі абсорбція метформіну знижується та уповільнюється.

  Розподіл. Зв'язування з білками плазми крові незначне. Метформін проникає в еритроцити. Максимальна концентрація в крові нижча, ніж максимальна концентрація у плазмі крові, і досягається приблизно через той самий час. Еритроцити імовірніше за все, відображають другу камеру розподілу. Середній об'єм розподілу (Vd) коливається у діапазоні 63-276 л. 

  Метаболізм. Метформін виводиться у незмінному вигляді з сечею. Метаболітів у людини не виявлено.

  Виведення. Нирковий кліренс метформіну становить > 400 мл/хв, це вказує на те, що метформін виводиться за рахунок клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Після перорального прийому дози період напіввивидення становить близько 6,5 години. При порушеній функції нирок нирковий кліренс знижується пропорційно до кліренсу креатиніну і тому період напіввивидення збільшується, що призводить до збільшення рівня метформіну у плазмі крові. 

  Основні фізико-хімічні властивості

  таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого кольору, продовгуватої форми, двоопуклі, з рискою, практично без запаху.

  Термін придатності

  5 років.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 ºС в сухому, недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері; по 3 або по 12 блістерів у картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Драгенофарм Аптекарь Пюшл ГмбХ, Німеччина.

  Dragenopharm Apotheker Pueschl GmbH, Germany

  Місцезнаходження

  Гьольштрасе 1, 84529 Тіттмонінг, Німеччина.

  Goellstrasse 1, 84529 Tittmoning.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Метфогамма упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Метфогамма по действующее веществу «Метформин»

  Метформин таблетки п/о 1000 мг блистер №30
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  4067грн Купить В наличии
  Глюкофаж таблетки п/о 850 мг №60
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  19846грн Купить В наличии
  Глюкофаж таблетки п/о 850 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  8912грн Купить В наличии
  Глюкофаж таблетки п/о 500 мг №60
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  15740грн Купить В наличии
  Глюкофаж таблетки п/о 500 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  8114грн Купить В наличии
  Глюкофаж таблетки п/о 1000 мг №60
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  26951грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №60
  Производитель: Индар (Украина, Киев) Индар (Украина, Киев)
  3326грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №30
  Производитель: Индар (Украина, Киев) Индар (Украина, Киев)
  151грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 1000 мг №60
  Производитель: Индар (Украина, Киев) Индар (Украина, Киев)
  7887грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 1000 мг блистер №60
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  6862грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 850 мг №60
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  524грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 850 мг №30
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  288грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 1000 мг №30
  Производитель: Индар (Украина, Киев) Индар (Украина, Киев)
  3718грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 1000 мг №30
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  4970грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 850 мг №30
  Производитель: Winthrop Arzneimittel (Германия) Winthrop Arzneimittel (Германия)
  4032грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №30
  Производитель: Winthrop Arzneimittel (Германия) Winthrop Arzneimittel (Германия)
  2326грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 1000 мг №30
  Производитель: Winthrop Arzneimittel (Германия) Winthrop Arzneimittel (Германия)
  4957грн Купить В наличии
  Диаформин таблетки п/о 1000 мг №60
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  9579грн Купить В наличии
  Янумет таблетки п/о 550 мг №56
  Производитель: Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария) Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария)
  90545грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №60
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  403грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №30
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  2493грн Купить В наличии
  Мефармил таблетки п/о 850 мг №60
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  9137грн Купить В наличии
  Мефармил таблетки п/о 500 мг №60
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  5389грн Купить В наличии
  Мефармил таблетки п/о 1000 мг №60
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  968грн Купить В наличии
  Метформин таблетки 850 мг №30
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  3214грн Купить В наличии
  Диаформин таблетки 500 мг №60
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2985грн Купить В наличии
  Диаформин Sr таблетки 1000 мг №60
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  23661грн Купить В наличии
  Диаформин таблетки 850 мг №60
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  528грн Купить В наличии
  Метформин таблетки 500 мг №30
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  2396грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 850 мг №30
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  13463грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 850 мг №120
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  4536грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №30
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  1092грн Купить В наличии
  Комбоглиза Xr таблетки п/о 5 мг + 1000 мг №28
  Производитель: AstraZeneca (Великобритания) AstraZeneca (Великобритания)
  105915грн Купить В наличии
  Комбоглиза Xr таблетки п/о 2,5 мг + 1000 мг №28
  Производитель: AstraZeneca (Великобритания) AstraZeneca (Великобритания)
  69821грн Купить В наличии
  Янумет таблетки п/о 1050 мг блистер №56
  Производитель: Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария) Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария)
  87411грн Купить В наличии
  Сиофор таблетки п/о 850 мг №60
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  19325грн Купить В наличии
  Сиофор таблетки п/о 500 мг №60
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  16261грн Купить В наличии
  Сиофор таблетки п/о 1000 мг №30
  Производитель: Lab. GUIDOTTI (Италия) Lab. GUIDOTTI (Италия)
  13239грн Купить В наличии
  Мефармил таблетки п/о 850 мг №30
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  2982грн Купить В наличии
  Мефармил табл. п/о 500 мг №30
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1751грн Купить В наличии
  Мефармил табл. п/о 1000 мг №30
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  5389грн Купить В наличии
  Метформин таблетки п/о 500 мг №120
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  37868грн Купить В наличии
  Метамин таблетки п/о 850 мг №100
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  9430грн Купить В наличии
  Метамин таблетки п/о 850 мг №30
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  327грн Купить В наличии
  Метамин таблетки п/о 500 мг №30
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  2381грн Купить В наличии
  Метамин таблетки п/о 500 мг №100
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  5185грн Купить В наличии
  Метамин таблетки п/о 1000 мг №90
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  12645грн Купить В наличии
  Метамин таблетки п/о 1000 мг №30
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  4653грн Купить В наличии
  Метамин Sr таблетки 500 мг №90
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  19721грн Купить В наличии
  Метамин Sr таблетки 500 мг №30
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  7188грн Купить В наличии
  Дуглимакс таблетки 500 мг + 2 мг блистер №60
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  21613грн Купить В наличии
  Дуглимакс таблетки 500 мг + 2 мг блистер №30
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  12929грн Купить В наличии
  Дуглимакс таблетки 500 мг + 1 мг блистер №60
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  15486грн Купить В наличии
  Дуглимакс таблетки 500 мг + 1 мг блистер №30
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  9296грн Купить В наличии
  Диаформин таблетки 850 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  3165грн Купить В наличии
  Диаформин таблетки 500 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2373грн Купить В наличии
  Диаформин Sr таблетки 500 мг №60
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  12547грн Купить В наличии
  Дианорм М таблетки №60
  Производитель: Micro Labs (Индия) Micro Labs (Индия)
  23895грн Купить В наличии
  Глюкофаж Xr табл. пролонг. 500 мг №60
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  30838грн Купить В наличии
  Глюкофаж Xr таблетки пролонг. 500 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  15726грн Купить В наличии
  Глюкофаж Xr таблетки пролонг. 1000 мг №60
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  45156грн Купить В наличии
  Глюкофаж Xr таблетки пролонг. 1000 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  21651грн Купить В наличии
  Глюкованс таблетки п/о 500 мг + 5 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  12555грн Купить В наличии
  Глюкованс таблетки п/о 500 мг + 2,5 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  1144грн Купить В наличии
  Глибофор таблетки п/о 500 мг + 5 мг №60
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  20376грн Купить В наличии
  Амарил М таблетки п/о 2 мг/500 мг №30
  Производитель: Handok (Корея) Handok (Корея)
  11695грн Купить В наличии
  Дианормет таблетки 850 мг №30
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  3223грн
  Дибизид М таблетки №60
  Производитель: Micro Labs (Индия) Micro Labs (Индия)
  20524грн
  Янумет таблетки п/о 900 мг блистер №56
  Производитель: Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария) Merck Sharp & Dohme Idea (Швейцария)
  95071грн
  Мефармил таблетки п/о 1000 мг №10
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1116грн
  Глюкофаж таблетки п/о 1000 мг №30
  Производитель: Merck Sante (Франция) Merck Sante (Франция)
  14061грн

  Информация о полных аналогах Метфогамма (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Метфогамма

  Добавить отзыв о МетфогаммаДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Метфогамма опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Метфогамма и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».