Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Макситрол
Категория: Макситрол

Макситрол

Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
14041грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (78)
 • Отзывы (0)
 • Описание Макситрол

  Категория (классификация) товара Макситрол
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Макситрол
  Действующее вещество:
  • Дексаметазон
  • Неомицин
  • Полимиксин B
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Макситрол
  Код АТХ:
  • S Средства, действующие на органы чувств
  • S01 Препараты для лечения заболеваний глаз (применяемые в офтальмологии)
  • S01C Противовоспалительные препараты в комбинации с противомикробными препаратами
  • S01CA Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
  • S01CA01 Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
  Форма выпуска (лекарственная форма) Макситрол
  Форма выпуска:
  • капли глазные
  Торговая марка товара Макситрол
  Торговая марка:
  • Alcon-Couvreur (Бельгия)
  Страна производитель товара Макситрол
  Производитель:
  • Novartis Pharma (Швейцария)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Макситрол
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Макситрол
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация Макситрол
  Регистрация:
  • UA/8329/01/01 2018-03-13

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Макситрол по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Макситрол по цене от 140.41 грн до 140.41 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Макситрол Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Макситрол по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Макситрол

  Склад

  діючі речовини: 1 мл суспензії містить дексаметазону 1 мг, неоміцину сульфату 3500 МО, поліміксину В сульфату 6000 МО;

  допоміжні речовини: полісорбат 20, натрію хлорид, кислота хлористоводнева концентрована та/або натрію гідроксид (для регулювання рН), гіпромелоза, бензалконію хлорид, вода очищена.

  Лікарська форма

  Краплі очні.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що застосовуються в офтальмології. Комбіновані препарати, які містять кортикостероїди та антибактеріальні засоби.

  Код АТС S01С А01.

  Показання

  Запалення тканин ока, при яких показано застосування кортикостероїдів та існує поверхнева бактеріальна інфекція або ризик її розвитку (запалення бульбарної кон’юнктиви та кон’юнктиви повік, рогівки та переднього сегмента очного яблука, хронічний увеїт переднього відрізка та ураження рогівки, спричинені хімічними, радіаційними або тепловими опіками або потраплянням сторонніх тіл).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого з компонентів препарату. Кератит, спричинений вірусом herpes simplex. Коров’яча та вітряна віспа та інші вірусні інфекції рогівки та кон’юнктиви. Грибкові захворювання структур ока. Мікобактеріальні інфекції ока.

  Спосіб застосування та дози

  Для офтальмологічного застосування.

  Перед застосуванням препарату флакон слід добре струснути.

  Щоб попередити забруднення кінчика крапельниці та суспензії, необхідно дотримуватись обережності і не торкатися кінчиком флакона-крапельниці повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь.

  Застосування дорослим, включаючи людей літнього віку

  При легких формах захворювання закапувати 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок (-ки) ураженого ока (очей) до 4-6 разів на день. Частоту застосування препарату слід поступово зменшувати при поліпшенні стану хворого. Слід бути уважним та не припиняти терапію передчасно.

  При тяжких захворюваннях закапувати 1-2 краплі щогодини, поступово зменшуючи частоту застосування до повного припинення в міру послаблення запалення.

  Після інстиляції рекомендується щільне закриття повік або нососльозова оклюзія. Це знижує системну абсорбцію ліків, введених в око, що зменшує вірогідність системних побічних ефектів.

  У разі супутньої терапії із застосуванням інших місцевих офтальмологічних препаратів необхідно зробити перерву щонайменше 5 хвилин між їх застосуванням. Очні мазі слід застосовувати останніми.

  Застосування при порушеннях функції печінки та нирок.

  Для цієї категорії пацієнтів препарат Макситрол® не досліджувався. Однак через низьку системну абсорбцію активних речовин після місцевого застосування препарату необхідності в коригуванні дози немає.

  Побічні реакції

  Найчастішими побічними ефектами, які спостерігалися протягом клінічних досліджень препарату Макситрол®, були відчуття дискомфорту в оці, кератит та подразнення очей, що зустрічалося у 0,7 ­­­– 0,9 % пацієнтів.

  Побічні ефекти за частотою були класифіковані таким чином: дуже часті (≥ 1/10), часті

  (≥ 1/100 до < 1/10), нечасті (≥ 1/1000 до 40:20, залежно від виду бактерій.

  Чутливість

  Інформація, наведена нижче, надає наближені дані можливої чутливості мікроорганізмів до поліміксину В або неоміцину у препараті Макситрол®. В цій інструкції наведені тільки ті види бактерій, які спричинюють зовнішні інфекції очей.

  Розповсюдженість набутої резистентності може змінюватися географічно та у часі для відповідних видів мікроорганізмів, тому бажано мати місцеву інформацію щодо резистентності мікрорганізмів, особливо при лікуванні тяжких інфекцій.

  При необхідності слід звернутися за порадою до спеціаліста, якщо місцева розповсюдженість резистентності є такою, що активність поліміксину В або неоміцину, принаймні проти деяких видів інфекцій, є сумнівною.

  ЧУТЛИВІ ВИДИ Аеробні грампозитивні мікроорганізми Bacillus cereus Bacillus megaterium Bacillus pumilus Bacillus simplex Corynebacterium accolens Corynebacterium bovis Corynebacterium macginleyi Corynebacterium propinquum Corynebacterium pseudodiphtheriticum Staphylococcus aureus (чутливі до метициліну) Staphylococcus capitis Staphylococcus epidermidis (чутливі до метициліну) Staphylococcus pasteuri Staphylococcus warneri Streptococcus mutans Аеробні грамнегативні мікроорганізми Haemophilus influenzae Klebsiella pneumoniae Moraxella catarrhalis Moraxella lacunata Pseudomonas aeruginosa УМОВНО РЕЗИСТЕНТНІ ВИДИ Staphylococcus epidermidis (стійкі до метициліну) Staphylococcus hominis Staphylococcus lugdunensis РЕЗИСТЕНТНІ МІКРООРГАНІЗМИ Аеробні грампозитивні мікроорганізми Enterococci faecalis Staphylococcus aureus (стійкі до метициліну) Streptococcus mitis Streptococcus pneumoniae Аеробні грамнегативні мікроорганізми Serratia species Анаеробні бактерії Propionibacterium acnes

  Дексаметазон – це кортикостероїд середньої сили дії, який добре проникає в тканини ока. Кортикостероїди чинять протизапальну, а також судинозвужувальну дію. Вони пригнічують запальну реакцію та симптоми при різних порушеннях, в основному не лікуючи ці порушення.

  Доклінічні дані з безпеки

  Довготривалі дослідження на тваринах з метою оцінки канцерогенної дії або впливу на фертильність очних крапель Макситрол® не проводилися.

  Повідомлялося, що не було виявлено канцерогенної дії у ході дослідження неоміцину на щурах при пероральному застосуванні протягом 2 років. Не проводилося будь-яких досліджень для оцінки канцерогенної дії інших активних речовин препарату Макситрол®. Дослідження дексаметазону та поліміксину В не проводилися.

  Системний вплив аміноглікозидів при токсичних дозах, які набагато перевищують дозу при місцевому застосуванні в око, може бути пов’язаний із нефротоксичністю та ототоксичністю. Системний вплив дексаметазону може бути пов’язаний з ефектами, що мають відношення до глюкокортикостероїдного дисбалансу.

  Дослідження токсичності повторних доз очних крапель дексаметазону у формі суспензії у кролів виявили системні ефекти, пов’язані з кортикостероїдами, але навіть у дозах, що істотно перевищують дозу для людини, цей прояв мав незначне клінічне значення. При застосуванні препарату Макситрол®, краплі очні, в рекомендованих дозах виникнення цих ефектів навряд чи можливе.

  Мутагенність

  Дослідження in vitro та in vivo дексаметазону мутагенної дії не виявили.

  Стандартизовані дослідження in vitro та in vivo виявили, що неоміцин не є генотоксичним. Інформація стосовно мутагенності поліміксину В сульфату відсутня.

  Тератогенність

  Було встановлено, що під час досліджень на тваринах кортикостероїди мали тератогенний вплив. Застосування в око 0,1 % дексаметазону вагітним кролям призвело до збільшення випадків порушення розвитку плода та затримки внутрішньоутробного розвитку. Затримка розвитку плода та збільшення випадків смертності спостерігалися у щурів при тривалій терапії дексаметазоном. Дослідження неоміцину на тваринах не виявили негативного впливу на плід. Дослідження поліміксину В не проводилися.

  Фармакокінетика.

  Наявність в оці дексаметазону після місцевого застосування в око суспензії, що містить 0,1 % дексаметазону, досліджувалась у пацієнтів, яким проводили операцію з приводу видалення катаракти. Максимальний середній рівень у внутрішньоочній рідині, який становив приблизно 30 нг/мл, досягався протягом 2 годин. Після чого концентрація зменшувалася з періодом напіввиведення, що становив 3 години. 

  Дексаметазон виводиться з організму шляхом метаболізму. Приблизно 60 % дози виділяється у сечу у вигляді 6-β-гідроксидексаметазону. Незмінений дексаметазон у сечі виявлений не був. Період напіввиведення з плазми відносно короткий – 3-4 години. Дексаметазон приблизно на 77-84 % зв’язується з альбуміном сироватки. Кліренс коливається від 0,111 до 0,225 л/год/кг, та об’єм розподілу коливається від 0,576 до 1.15 л/кг. Біодоступність при пероральному застосуванні дексаметазону становить приблизно 70 %.

  Фармакокінетичні властивості неоміцину подібні до фармакокінетичних властивостей інших антибіотиків із групи аміноглікозидів.

  Жодних кількостей неоміцину, які б піддавалися визначенню, у сироватці або сечі виявлено не було після нанесення до 47,4 г мазі 0,5 % неоміцину сульфату на інтактну шкіру здорових добровольців, залишивши її на 6 годин.

  Абсорбція поліміксину В через слизову оболонку коливається від низької та нестійкої до зовсім відсутньої.

  Поліміксин не був виявлений у сироватці або сечі після нанесення на великі ділянки опіків, кон’юнктиву та гайморові пазухи.

  Основні фізико-хімічні властивості

  непрозора суспензія без агломератів від білого до блідо-жовтого кольору.

  Термін придатності

  2 роки.

  Термін зберігання після першого відкриття флакона – 4 тижні.

  Умови зберігання

  Зберігати флакон у вертикальному положенні при температурі не вище 30 °С у місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Тримати флакон щільно закритим.

  Упаковка

  По 5 мл у флаконах-крапельницях «Дроп-Тейнер®».

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Алкон-Куврьор.

  Alcon-Couvreur.

  Місцезнаходження

  Рійксвег 14, B-2870 Пуурс, Бельгія.

  Rijksweg 14, B-2870 Puurs, Belgium.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Макситрол упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Макситрол по действующему веществу «Дексаметазон,Неомицин,Полимиксин B»

  Производитель: World Medicine Ophthalmics (Турция) World Medicine Ophthalmics (Турция)
  6855грн Купить В наличии
  Производитель: Варшавский ФЗ Польфа (Польша) Варшавский ФЗ Польфа (Польша)
  12942грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  11054грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  10275грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  11795грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  14451грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  4026грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  48360грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  20865грн Купить В наличии
  Производитель: Nextpharma gmbh (Австрия) Nextpharma gmbh (Австрия)
  16725грн Купить В наличии
  Производитель: ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков) ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков)
  2640грн Купить В наличии
  Производитель: ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков) ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков)
  4810грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2383грн Купить В наличии
  Производитель: ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков) ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков)
  1625грн Купить В наличии
  Производитель: ЦФФ №1 Фарбако (Вьетнам) ЦФФ №1 Фарбако (Вьетнам)
  45169грн Купить В наличии
  Производитель: Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь) Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  2768грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  6665грн Купить В наличии
  Производитель: Allergan Pharmaceuticals Ireland (Ирландия) Allergan Pharmaceuticals Ireland (Ирландия)
  330966грн Купить В наличии
  Производитель: Уорлд Медицин (Украина, Киев) Уорлд Медицин (Украина, Киев)
  12676грн Купить В наличии
  Производитель: Lab. Bouchara Recordati (Франция) Lab. Bouchara Recordati (Франция)
  1979грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  21319грн Купить В наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  15948грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  4175грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  17195грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  15582грн Купить В наличии
  Производитель: Lab. Innotech International (Франция) Lab. Innotech International (Франция)
  27828грн Купить В наличии
  Производитель: Lab. Innotech International (Франция) Lab. Innotech International (Франция)
  30935грн Купить В наличии
  Производитель: Lab. Bouchara Recordati (Франция) Lab. Bouchara Recordati (Франция)
  26276грн Купить В наличии
  Производитель: LEO Pharma (Дания) LEO Pharma (Дания)
  34785грн Купить В наличии
  Производитель: Mili Healthcare (Великобритания) Mili Healthcare (Великобритания)
  29345грн Купить В наличии
  Производитель: Ворлд Медицин (Украина, Киев) Ворлд Медицин (Украина, Киев)
  14882грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  1059грн Купить В наличии
  Производитель: Sentiss Pharma (Индия) Sentiss Pharma (Индия)
  15578грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3819грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3792грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  4268грн Купить В наличии
  Производитель: Варшавский ФЗ Польфа (Польша) Варшавский ФЗ Польфа (Польша)
  795грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  1378грн
  Производитель: LEO Pharma (Дания) LEO Pharma (Дания)
  32460грн
  Производитель: Lab. Innotech International (Франция) Lab. Innotech International (Франция)
  20252грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1023грн
  Производитель: Yamanouchi Europe (Нидерланды) Yamanouchi Europe (Нидерланды)
  22083грн
  Производитель: Yamanouchi Europe (Нидерланды) Yamanouchi Europe (Нидерланды)
  23016грн
  Производитель: Alcon-Couvreur (Бельгия) Alcon-Couvreur (Бельгия)
  390грн
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  1560грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  5850грн
  Производитель: Genom Biotech (Индия) Genom Biotech (Индия)
  4940грн
  Производитель: Menon Pharma (Индия) Menon Pharma (Индия)
  1440грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  5850грн
  Производитель: Стиролбиофарм (Украина, Горловка) Стиролбиофарм (Украина, Горловка)
  14560грн
  Производитель: Стиролбиофарм (Украина, Горловка) Стиролбиофарм (Украина, Горловка)
  11250грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  240грн
  Производитель: Cadila (Индия) Cadila (Индия)
  6240грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  6045грн
  Производитель: Ферейн (Россия, Москва) Ферейн (Россия, Москва)
  12480грн
  Производитель: Ферейн (Россия, Москва) Ферейн (Россия, Москва)
  1300грн
  Производитель: Molteni (Италия) Molteni (Италия)
  1249875грн
  Производитель: Unimed Pharma (Словацкая Республика) Unimed Pharma (Словацкая Республика)
  1200грн
  Производитель: Unimed Pharma (Словацкая Республика) Unimed Pharma (Словацкая Республика)
  520грн
  Производитель: Варшавский ФЗ Польфа (Польша) Варшавский ФЗ Польфа (Польша)
  12223грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  9461грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  93046грн

  Информация о полных аналогах Макситрол (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Макситрол

  Добавить отзыв о МакситролДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Макситрол опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Макситрол и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!