Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Лоринден А
Категория: Лоринден А

Лоринден А

Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
17945грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными / картой в аптеке
 • Характеристики
 • Инструкция
 • Аналоги (48)
 • Отзывы (0)
 • Характеристики Лоринден А

  Категория: Лоринден А
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество: Лоринден А
  Действующее вещество:
  • Кислота Салициловая
  • Флуметазон
  Код АТХ/ATC: Лоринден А
  Код АТХ/ATC:
  • D Препараты для лечения заболеваний кожи (дерматологические средства)
  • D07 Препараты гормонов коры надпочечников для лечения заболеваний кожи
  • D07B Кортикостероиды в комбинации с антисептиками
  • D07BB Умеренно активные кортикостероиды в комбинации с антисептиками
  • D07BB01 Флуметазон и антисептики
  Форма выпуска: Лоринден А
  Форма выпуска:
  • мазь
  Торговая марка: Лоринден А
  Торговая марка:
  • Jelfa (Польша)
  Производитель: Лоринден А
  Производитель:
  • Бауш Хелс (Украина)
  Дозировка: Лоринден А
  Дозировка:
  •    
  Количество в упаковке: Лоринден А
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация: Лоринден А
  Регистрация:
  • UA/1717/01/01 2019-04-26

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Лоринден А по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Лоринден А по цене от 179.45 грн до 179.45 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Лоринден А Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Лоринден А по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Лоринден А

  Склад

  діючі речовини: flumethasoni pivalas; acidum salicyliccum;

  1 г мазі містить флуметазону півалату – 0,2 мг, кислоти саліцилової – 30,0 мг;

  допоміжні речовини: пропіленгліколь, ланолін, парафін білий м’який.

  Лікарська форма

  Мазь.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору зі світло-жовтим відтінком жирна м’яка маса.

  Фармакотерапевтична група

  Кортикостероїди у комбінації з антисептиком для застосування у дерматології.

  Код АТХ D07B B01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Властивості мазі Лоринден® А зумовлені поєднаною дією флуметазону півалату та саліцилової кислоти.

  Флуметазону півалат є синтетичним глюкокортикостероїдом з помірною протизапальною дією. У разі застосування у формі мазі чинить місцеву дію середньої інтенсивності. Має ліпофільні властивості, легко проникає у роговий шар шкіри та чинить тривалу протизапальну, протисвербіжну та протиалергічну дію. При зовнішньому застосуванні флуметазону півалат пригнічує утворення простагландинів та лейкотрієнів у шкірі внаслідок пригнічення активності фосфоліпази А2 та зменшення вивільнення арахідонової кислоти з фосфоліпідів клітинних мембран. Пригнічує фагоцитоз та вивільнення інтерлейкінів та інших цитокінів, що спричиняють запальні процеси. Пригнічує вивільнення гістаміну та появу місцевих алергічних реакцій, послаблює проліферативні процеси. За рахунок місцевої судинозвужувальної дії зменшує ексудативні реакції. Зменшує синтез білка та відкладання колагену.

  Саліцилова кислота у концентрації, наявній у препараті, володіє слабкою кератолітичною дією.

  Фармакокінетика.

  Флуметазону півалат легко проникає до рогового шару шкіри, де накопичується. Не метаболізується у шкірі. У невеликій кількості може проникати в організм при зовнішньому застосуванні і в такому випадку чинити системну дію. Після проникнення через шкіру препарат метаболізується переважно у печінці, виводиться з сечею і в незначних кількостях з жовчю у вигляді кон’югатів глюкоронідів і в незміненому стані. Абсорбція флуметазону півалату збільшується при застосуванні на ніжній шкірі у ділянках складок або на обличчі, на шкірі з пошкодженим епідермісом або ураженій запальним процесом. Застосування оклюзійної пов’язки, що зумовлює підвищення температури та вологості шкіри, також збільшує всмоктування флуметазону півалату. Крім того, всмоктування збільшується при частому застосуванні лікарського засобу або при застосуванні на великих ділянках шкіри. Всмоктування через шкіру в осіб молодого віку інтенсивніше, ніж у пацієнтів старшого віку.

  Зовнішнє застосування саліцилової кислоти полегшує проникнення флуметазону півалату через ороговілий епідерміс.

  Показання

  Запалення шкіри (без ексудації) неускладнені бактеріальною інфекцією, у тому числі алергічної природи, що супроводжуються стійким свербежем та гіперкератозом: себорейний дерматит, атопічний дерматит, вузликова кропив’янка (папульозна кропив’янка), алергічний контактний дерматит, багатоформна еритема, туберкульозний вовчак, псоріаз, червоний плескатий лишай.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до глюкокортикостероїдів, саліцилової кислоти або до інших компонентів мазі.

  Вірусні (наприклад, герпетичні ураження шкіри) та грибкові захворювання шкіри, туберкульоз шкіри, новоутворення шкіри, звичайні та рожеві вугри, періоральний та пелюшковий дерматити, анальний свербіж, запалення або виразки варикозних вузлів.

  Не застосовувати на великих ділянках шкіри, особливо при порушенні цілісності шкіри, наприклад, при опіках.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При зовнішньому застосуванні глюкокортикостероїдів взаємодій з іншими лікарськими засобами не виявлено.

  Під час лікування не рекомендується робити щеплення проти віспи, а також проводити інші види імунізації, особливо при тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри, враховуючи можливість недостатньої імунної відповіді. 

  Лише при тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри у відповідь на значне всмоктування саліцилової кислоти відзначається посилена дія метотрексату і пероральних гіпоглікемізуючих препаратів (похідних сульфонілсечовини). Лоринден® А може посилювати дію імуносупресивних лікарських засобів і пригнічувати дію імуностимулювальних лікарських засобів.

  Особливості застосування

  Не застосовувати безперервно понад 2 тижні. При довготривалому застосуванні на великих ділянках шкіри збільшується частота прояву побічних ефектів.

  Застосування препарату слід негайно припинити, якщо його використання призводить до болісних відчуттів або алергічних реакцій (свербіж, печіння або почервоніння шкіри).

  Під час зовнішнього застосування флуметазону півалату може зменшитися виділення гіпофізом адренокортикотропного гормону (АКТГ) внаслідок пригнічення гіпофізарно-наднирковозалозового зв’язку, рівень кортизолу крові та з’явитися ятрогенний синдром Кушинга, що проходить після припинення лікування. Під час лікування проводять періодичний контроль функції надниркових залоз шляхом визначення рівня кортизолу в крові і сечі після стимуляції наднирників з АКТГ. У випадку появи інфекційного процесу на місці застосування мазі слід застосовувати антибактеріальне або протигрибкове лікування. Якщо інфекційний процес не регресує, слід припинити застосування мазі до ліквідації інфекції.

  Слід уникати нанесення препарату на повіки або шкіру навколо очей пацієнтам, хворим на глаукому з вузьким або широким кутом, а також пацієнтам із катарактою, враховуючи можливість посилення симптомів захворювання.

  Слід уникати контакту препарату з очима та слизовими оболонками.

  На шкірі обличчя, пахвин, а також у паховій ділянці застосовувати тільки у разі особливої необхідності, оскільки можливе підвищення всмоктування та високий ризик розвитку побічних ефектів (телеангіектазії, періоральний дерматит), навіть після нетривалого застосування.

  Застосування мазі під оклюзійною пов’язкою слід обмежити винятковими ситуаціями у зв’язку з можливістю появи атрофії та дефектів епідермісу, суперінфекції. 

  Слід обережно застосовувати лікарський засіб при наявності атрофії підшкірної клітковини, переважно особам літнього віку.

  Під час лікування хронічних станів, наприклад, псоріазу або хронічної екземи, не слід різко відміняти лікарський засіб.

  Слід обережно застосовувати пацієнтам хворим на псоріаз, оскільки місцеве застосування глюкокортикостероїдів у даному випадку може призвести до рецидивів захворювання, зумовлених розвитком толерантності, ризику розповсюдження пустульозного псоріазу та системної токсичності внаслідок дисфункції шкіри.

  Препарат містить пропіленгліколь та ланолін, які можуть викликати подразнення шкіри та локальні шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  У дослідженнях, проведених на тваринах, підтверджено, що глюкокортикостероїди чинять тератогенну дію навіть при застосуванні внутрішньо невеликих доз. Тератогенна дія підтверджена також при нашкірному застосуванні потужних глюкокортикостероїдів. Не проводилося контрольованих досліджень вірогідної тератогенної дії при зовнішньому застосуванні флуметазону півалату у вагітних жінок.

  Мазь Лоринден® А можна застосовувати вагітним жінкам тільки короткочасно, на невеликих ділянках шкіри і тільки у випадку, коли, на думку лікаря, користь перевищує можливий ризик від застосування. Препарат не застосовувати у І триместрі вагітності.

  Ступінь проникнення флуметазону півалату у грудне молоко при зовнішньому застосуванні невідомий. При пероральному застосуванні глюкокортикостероїдів значної кількості цих гормонів, яка б могла впливати на організм новонародженого, у грудному молоці не виявлено. Однак рекомендується з обережністю та під контролем лікаря застосовувати мазь Лоринден® А жінкам, які годують груддю. В окремих випадках можна застосовувати препарат короткочасно на невеликих ділянках шкіри. Не застосовувати мазь Лоринден® А на шкіру молочних залоз.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Лікарський засіб не обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керувати транспортними засобами або іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат призначений для місцевого застосування. Мазь слід наносити тонким шаром на уражену шкіру 1-2 рази на добу. Дозволяється застосовувати препарат під оклюзійну пов’язку. Лікування не слід проводити безперервно понад 2 тижні. Не можна застосовувати на шкірі обличчя понад 1 тиждень. Протягом тижня рекомендується застосовувати не більше 1 туби.

  При підвищеній ліхенізації або надмірному гіперкератозі дозволяється застосовувати оклюзійну пов’язку, яку слід змінювати кожні 24 години.

  Діти

  Препарат не застосовувати дітям віком до 12 років. Дітям віком від 12 років дозволяється застосовувати мазь в окремих випадках на невеликих ділянках шкіри. Не слід наносити препарат на шкіру обличчя.

  Передозування

  При тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри можуть з’явитися симптоми передозування, що проявляються посиленням побічних ефектів (набряки, відчуття печіння, подразнення, свербіж, артеріальна гіпертензія, гіперглікемія, підвищена чутливість до інфекцій, дисфункція гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи, пригнічення росту і розвитку у дітей, а в тяжких випадках – розвитком синдрому Кушинга. Слід своєчасно поступово припинити застосування лікарського засобу або застосувати глюкокортикостероїди слабкої дії. Рідко можуть з’явитися симптоми отруєння саліцилатами: головний біль, запаморочення, дзвін у вухах, вкрай рідко – порушення показників кислотно-лужної рівноваги, зниження гостроти зору. Терапія симптоматична.

  Побічні реакції

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання, лущення шкіри, вугри, післястероїдна пурпура, пригнічення росту епідермісу, атрофія підшкірної клітковини, сухість шкіри, відчуття печіння, подразнення, відчуття свербежу, надмірний ріст волосся на тілі або алопеція, знебарвлення або гіперпігментація шкіри, атрофія та порушення цілісності шкіри, телеангіоектазії, контактний та періоральний дерматити, запалення волосяних фолікул, вторинні інфекції. В окремих випадках можуть з’явитися: кропив’янка, плямисто-папульозний висип або загострення існуючих змін.

  З боку органів зору: при зовнішньому застосуванні на шкірі повік іноді може розвинутися катаракта або глаукома.

  З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія.

  З боку ендокринної системи: глюкозурія, гіперглікемія, дисфункція гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи, синдром Кушинга, пригнічення росту і розвитку у дітей.

  Інші: застосування мазі під оклюзійною пов’язкою, враховуючи підвищене всмоктування, може спричинити загальносистемну дію, що проявляється у вигляді набряків, артеріальної гіпертензії, підвищеної чутливості до інфекцій.

  В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 ºС.

  Упаковка

  По 15 г у тубі; по 1 тубі в коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Фармзавод Єльфа А.Т.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  58-500 м. Єленя Гура, вул. В. Пола, 21, Польща.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Лоринден А упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Лоринден А по действующему веществу «Кислота Салициловая,Флуметазон»

  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  6999грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  640грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  6048грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  5931грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  5441грн Купить В наличии
  Производитель: Фарма Черкасс (Украина) Фарма Черкасс (Украина)
  1281грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Станишовка) Житомирская ФФ (Украина, Станишовка)
  120грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Станишовка) Житомирская ФФ (Украина, Станишовка)
  1972грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  3387грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  1650грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  1283грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  3387грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  5936грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  5454грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  5879грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  3840грн Купить В наличии
  Производитель: Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь) Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  1396грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Станишовка) Житомирская ФФ (Украина, Станишовка)
  1192грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  320грн Купить В наличии
  Производитель: Belupo (Хорватия) Belupo (Хорватия)
  24911грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Бахмут) Фитофарм (Украина, Бахмут)
  1936грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Станишовка) Житомирская ФФ (Украина, Станишовка)
  1771грн Купить В наличии
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь) Тернофарм (Украина, Тернополь)
  120грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  3840грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  18820грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  560грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  3810грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  5265грн Купить В наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  17967грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Бахмут) Фитофарм (Украина, Бахмут)
  2220грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  4380грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  41920грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  16175грн Купить В наличии
  Производитель: Galderma (Швейцария) Galderma (Швейцария)
  17963грн Нет в наличии
  Производитель: Jelfa (Польша) Jelfa (Польша)
  16640грн Нет в наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Бахмут) Фитофарм (Украина, Бахмут)
  3900грн Нет в наличии
  Производитель: Ciba-Geigy (Швейцария) Ciba-Geigy (Швейцария)
  480грн Нет в наличии
  Производитель: Ciba-Geigy (Швейцария) Ciba-Geigy (Швейцария)
  1560грн Нет в наличии
  Производитель: Ciba-Geigy (Швейцария) Ciba-Geigy (Швейцария)
  1299870грн Нет в наличии
  Производитель: ГЭЗМП (Украина, Киев) ГЭЗМП (Украина, Киев)
  780грн Нет в наличии
  Производитель: Schering-Plough Central East (Швейцария) Schering-Plough Central East (Швейцария)
  20668грн Нет в наличии
  Производитель: Alexpharm (Великобритания) Alexpharm (Великобритания)
  45683грн Нет в наличии

  Информация о полных аналогах Лоринден А (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы Лоринден А

  Добавить отзыв о Лоринден АДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Лоринден А опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Лоринден А и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!