Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Товаров: 4
Сортировка:
Лирика
Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
18381грн Купить В наличии
Лирика
Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
45362грн Купить В наличии
Лирика
Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
24031грн Купить В наличии
Лирика
Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
82858грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (39)
 • Отзывы (0)
 • Описание Лирика

  Категория (классификация) товара Лирика
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Лирика
  Действующее вещество:
  • Прегабалин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Лирика
  Код АТХ:
  • N Препараты для лечения заболеваний нервной системы
  • N03 Препараты при эпилепсии (противоэпилептические)
  • N03A Противоэпилептические средства
  • N03AX Прочие противоэпилептические средства
  • N03AX16 Прегабалин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Лирика
  Форма выпуска:
  • капсулы
  Торговая марка товара Лирика
  Торговая марка:
  • SCA Hygiene Products Spolka z o.o,Польща/SCA Hygiene Products Ge
  Страна производитель товара Лирика
  Производитель:
  • Pfizer Inc. (США)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Лирика
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Лирика
  Количество в упаковке:
  • 14 шт.
  • 21 шт.
  • 56 шт.
  Регистрация Лирика
  Регистрация:
  • UA/3753/01/06 2015-12-18
  • UA/3753/01/02 2010-05-25

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Лирика по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Лирика по цене от 183.81 грн до 828.58 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Лирика Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Лирика по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Лирика

  Склад

  діюча речовина: прегабалін;

  1 капсула містить 75 мг або 150 мг прегабаліну;

  допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; тальк; оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), натрію лаурилсульфат, кремнію діоксид колоїдний безводний, заліза оксид червоний (Е 172)(для капсул по 75 мг); чорнила: шелак; заліза оксид чорний (Е 172); етанол безводний; пропіленгліколь.

  Лікарська форма

  Капсули.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  капсули по 75 мг: тверді непрозорі (білі/помаранчеві) желатинові капсули, розміру 4, що містять порошок білого або майже білого кольору; відпечаток на корпусі «PGN 75», на кришечці «Pfizer» чорним чорнилом; капсули по 150 мг: тверді непрозорі (білі/білі) желатинові капсули, розміру 2, що містять порошок білого або майже білого кольору; відпечаток на корпусі «PGN 150», на кришечці «Pfizer» чорним чорнилом.

  Фармакотерапевтична група

  Протиепілептичні засоби. Код АТХ N03A X16.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина: прегабалін, що є аналогом гамма-аміномасляної кислоти ((S)-3-(амінометил)-5-метилгексанова кислота).

  Механізм дії.

  Прегабалін зв’язується з допоміжною субодиницею (a2-d білок) потенціалозалежних кальцієвих каналів у центральній нервовій системі.

  Клінічна ефективність і безпека.

  Невропатичний біль.

  Під час досліджень було виявлено, що препарат є ефективним для лікування діабетичної невропатії, постгерпетичної невралгії та ушкодження спинного мозку. Ефективність препарату при інших видах невропатичного болю не вивчали.

  Прегабалін вивчали у 10 контрольованих клінічних дослідженнях тривалістю до 13 тижнів з режимом дозування препарату двічі на добу та у дослідженнях тривалістю 8 тижнів з режимом дозування препарату тричі на добу. Загалом профілі безпеки та ефективності для режимів дозування двічі та тричі на добу були подібними.

  У ході клінічних досліджень тривалістю до 12 тижнів, коли препарат застосовували для лікування невропатичного болю при ушкодженні периферичної та центральної нервової системи, зменшення болю спостерігалося після першого тижня та зберігалося протягом усього періоду лікування.

  У ході контрольованих клінічних досліджень з вивчення периферичного невропатичного болю у 35 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та у 18 % пацієнтів з групи плацебо спостерігалось покращення на 50 % за шкалою оцінки болю. Серед пацієнтів, у яких не виникала сонливість, таке покращення спостерігалося у 33 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та у 18 % пацієнтів з групи плацебо. Серед пацієнтів, у яких виникала сонливість, кількість пацієнтів, які відповіли на лікування, становила 48 % у групі прегабаліну та 16 % у групі плацебо.

  У ході контрольованих клінічних досліджень з вивчення невропатичного болю центрального походження у 22 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та у 7 % пацієнтів з групи плацебо спостерігалось покращення на 50 % за шкалою оцінки болю.

  Епілепсія.

  Додаткове лікування.

  Прегабалін вивчали під час 3 контрольованих клінічних досліджень тривалістю 12 тижнів з режимом дозування двічі або тричі на добу. Загалом профілі безпеки та ефективності для режимів дозування двічі та тричі на добу були подібними.

  Зменшення частоти судомних нападів спостерігалося на першому тижні.

  Монотерапія (для пацієнтів зі щойно діагностованим захворюванням).

  Прегабалін вивчали в ході 1 контрольованого клінічного дослідження тривалістю 56 тижнів з режимом дозування двічі на добу. Прегабалін не досяг більшої ефективності порівняно з ламотриджином на підставі оцінки через 6 місяців кінцевої точки - відсутності судомних нападів. Прегабалін та ламотриджин були однаково безпечними та добре переносилися.

  Генералізований тривожний розлад.

  Прегабалін вивчався у ході 6 контрольованих досліджень тривалістю 4–6 тижнів, в ході одного дослідження тривалістю 8 тижнів з участю пацієнтів літнього віку та одного довготривалого дослідження з вивчення профілактики рецидиву із 6-місячною подвійною сліпою фазою.

  Полегшення симптомів генералізованого тривожного розладу відповідно до шкали Гамільтона для оцінки тривоги (HAM-A) спостерігалося на першому тижні.

  У ході контрольованих клінічних досліджень (тривалістю 4–8 тижнів) у 52 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та 38 % пацієнтів з групи плацебо спостерігалось покращення на щонайменше 50 % загального показника HAM-A від вихідного рівня до кінцевої точки.

  Під час контрольованих досліджень про нечіткість зору частіше повідомляли пацієнти, які застосовували прегабалін, порівняно з пацієнтами, які отримували плацебо. У більшості випадків це явище зникало при постійному застосуванні препарату. Офтальмологічне обстеження (у тому числі перевірка гостроти зору, формальна перевірка полів зору та дослідження очного дна при розширеній зіниці) проводилося у понад 3600 пацієнтів під час контрольованих клінічних досліджень. Серед цих пацієнтів гострота зору погіршилася у 6,5 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та у 4,8 % пацієнтів з групи плацебо. Зміни полів зору виявлено у 12,4 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та 11,7 % пацієнтів з групи плацебо. Зміни на очному дні виявлено у 1,7 % пацієнтів, які отримували лікування прегабаліном, та 2,1 % пацієнтів з групи плацебо.

  Фіброміалгія

  Монотерапія прегабаліном вивчалася у ході 5 плацебо-контрольованих досліджень: три дослідження застосування у фіксованій дозі тривалістю 12 тижнів, одне – застосування фіксованої дози протягом 7 тижнів та 6-місячне дослідження тривалої ефективності. В усіх дослідженнях фіксованої дози прегабалін (300–600 мг/добу 2 рази на добу) забезпечував значне зниження болю, пов’язаного із фіброміалгією. У трьох 12-тижневих дослідженнях фіксованої дози у 40 % пацієнтів групи прегабаліну спостерігалося 30 % покращення показника за шкалою болю порівняно з 28 % пацієнтів групи плацебо; у 23 % пацієнтів групи прегабаліну стан за шкалою покращився на 50 %, порівняно з 15 % групи плацебо.

  Прегабалін забезпечував значно кращі показники за шкалою загальної оцінки стосовно Загального враження пацієнта про зміни (PGIC) у ході трьох 12-тижневих досліджень застосування фіксованої дози порівняно із плацебо (41% пацієнтів групи прегабаліну почувались набагато краще або відмічали значне покращення стану порівняно із 29 % у групі плацебо). Відповідно до опитувань про вплив фіброміалгії (FIQ), прегабалін забезпечував статистично значуще покращення функцій порівняно з плацебо у 2-х із 3-х досліджень фіксованої дози, в яких цей показник оцінювали. За повідомленнями пацієнтів, прегабалін забезпечував значне покращення сну в 4 дослідженнях фіксованої

  дози, що визначалось за показниками субшкали порушення сну MOS-SS (Медична шкала дослідження сну), загальним індексом проблем сну MOS-SS та за щоденником якості сну.

  У ході 6-місячного дослідження зменшення болю покращені загальна оцінка (PGIC), функціонування (загальний бал FIQ) та сон (підшкала порушення сну MOS-SS) у

  пацієнтів групи прегабаліну зберігалися набагато довше, ніж у пацієнтів групи плацебо.

  При застосуванні 600 мг прегабаліну на добу пацієнти відмічали додаткове покращення сну порівняно з тими, хто приймав 300 та 450 мг/добу; середній вплив на біль, загальна оцінка та FIQ були подібними до таких при застосуванні 450 та 600 мг прегабаліну на добу, хоча доза 600 мг/добу дещо гірше переносилась.

  Фармакокінетика.

  Фармакокінетичні показники прегабаліну у рівноважному стані були подібними у здорових добровольців, пацієнтів з епілепсією, які застосовують протиепілептичні препарати, та пацієнтів з хронічним болем.

  Абсорбція.

  Прегабалін швидко всмоктується при прийомі натще і досягає максимальних концентрацій у плазмі крові протягом 1 години після разового та багаторазового застосування. Розрахована біодоступність прегабаліну при пероральному застосуванні становить 90 % і більше і не залежить від дози. Після багаторазового застосування рівноважний стан досягається через 24–48 годин. Швидкість всмоктування прегабаліну знижується при одночасному прийомі з їжею, що призводить до зменшення максимальної концентрації (Cmax) приблизно на 25–30 % і подовження tmax приблизно на 2,5 години. Однак прийом прегабаліну одночасно з їжею не мав клінічно значущого впливу на ступінь його абсорбції.

  Розподіл.

  Доклінічні дослідження показали, що прегабалін проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр у щурів, мишей та мавп. Прегабалін також проникає крізь плаценту в щурів і виділяється в молоко щурів у період лактації. У людини уявний об’єм розподілу прегабаліну після перорального застосування становить приблизно 0,56 л/кг. Прегабалін не зв’язується з білками плазми крові.

  Метаболізм.

  У людини прегабалін зазнає незначного метаболізму. Після введення дози радіоактивно міченого прегабаліну близько 98 % радіоактивних речовин виводиться з сечею у вигляді незміненого прегабаліну. N-метильований дериват прегабаліну – основний метаболіт препарату, який визначався в сечі, становив 0,9 % від введеної дози. Під час доклінічних досліджень рацемізації S-енантіомеру прегабаліну в R-енантіомер, не відбувалося.

  Виведення.

  Прегабалін виводиться із системного кровообігу в незміненому вигляді переважно за рахунок екскреції нирками. Середній період напіввиведення прегабаліну становить 6,3 години. Плазмовий та нирковий кліренс прегабаліну прямо пропорційні кліренсу креатиніну (див. розділ «Фармакокінетика. Ниркова недостатність»).

  Пацієнтам з порушеною функцією нирок або пацієнтам на гемодіалізі необхідно коригувати дози препарату (див. розділ «Спосіб застосування та дози», таблиця 1).

  Лінійність/нелінійність.

  Фармакокінетика прегабаліну є лінійною для всього рекомендованого діапазону доз. Варіабельність фармакокінетики прегабаліну серед пацієнтів є низькою (менше 20 %). Фармакокінетика багаторазових доз є передбачуваною на підставі даних, отриманих при введенні одноразової дози. Таким чином, немає потреби в плановому контролі концентрацій прегабаліну в плазмі крові.

  Стать.

  Результати клінічних досліджень свідчать про відсутність клінічно значущого впливу статі на концентрацію прегабаліну в плазмі крові.

  Ниркова недостатність.

  Кліренс прегабаліну прямо пропорційний кліренсу креатиніну. Крім цього, прегабалін ефективно видаляється з плазми за допомогою гемодіалізу (після 4 годин гемодіалізу концентрація прегабаліну в плазмі крові зменшується приблизно на 50 %). Оскільки виведення нирками є основним шляхом виведення препарату, пацієнтам з нирковою недостатністю необхідно знижувати дозу препарату, а після гемодіалізу – приймати додаткову дозу (див. розділ «Спосіб застосування та дози», таблиця 1).

  Печінкова недостатність.

  Спеціальні дослідження фармакокінетики за участю пацієнтів з печінковою недостатністю не проводились. Оскільки прегабалін не зазнає значного метаболізму та виводиться з сечею переважно в незміненому вигляді, то малоймовірно, щоб порушення функції печінки могло значно впливати на концентрації прегабаліну в плазмі крові.

  Показання

  Невропатичний біль.

  Препарат Лірика призначають для лікування невропатичного болю у дорослих при ушкодженні периферичної та центральної нервової системи.

  Епілепсія.

  Препарат Лірика призначають як додаткову терапію парціальних судомних нападів із вторинною генералізацією або без такої у дорослих.

  Генералізований тривожний розлад.

  Препарат Лірика призначають для лікування генералізованого тривожного розладу у дорослих.

  Фіброміалгія.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючої речовини або будь-яких допоміжних речовин.

  Особливі заходи безпеки

  Пацієнти з цукровим діабетом.

  Відповідно до сучасної клінічної практики, деякі пацієнти з цукровим діабетом, маса тіла яких збільшилася під час застосування прегабаліну, можуть потребувати корекції дози гіпоглікемізуючих лікарських засобів.

  Реакції гіперчутливості.

  Після виходу препарату на ринок повідомлялося про розвиток реакцій гіперчутливості, зокрема ангіоневротичного набряку. За наявності таких симптомів ангіоневротичного набряку, як набряк обличчя, періоральний набряк або набряк верхніх дихальних шляхів, слід негайно припинити застосування прегабаліну.

  Запаморочення, сонливість, втрата свідомості, сплутаність свідомості та порушення психіки.

  Застосування прегабаліну супроводжувалося появою запаморочення та сонливості, що може збільшити ризик виникнення травматичних випадків (падінь) у пацієнтів літнього віку. Після виходу препарату на ринок повідомлялося про втрату свідомості, сплутаність свідомості, а також порушення психіки. Тому пацієнтам слід порадити бути обережними, доки їм не стануть відомі можливі впливи лікарського засобу.

  Розлади зору.

  Під час контрольованих досліджень про нечіткість зору частіше повідомляли пацієнти, які застосовували прегабалін, порівняно з пацієнтами, які отримували плацебо. У більшості випадків це явище зникало при постійному застосуванні препарату. У ході клінічних досліджень, в яких проводилось офтальмологічне обстеження, частота погіршення гостроти зору та змін полів зору була вищою у пацієнтів, які застосовували прегабалін, порівняно з пацієнтами з групи плацебо; частота виникнення змін на очному дні була вищою у пацієнтів із групи плацебо (див. розділ «Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка»).

  Після виходу препарату на ринок також повідомлялося про побічні реакції з боку органів зору, зокрема втрату зору, нечіткість зору або інші зміни гостроти зору, багато з яких були тимчасовими. Припинення застосування прегабаліну може призвести до зникнення або зменшення цих симптомів з боку органів зору.

  Ниркова недостатність.

  Повідомлялося про випадки ниркової недостатності. Іноді цей ефект був оборотним після припинення застосування прегабаліну.

  Відміна супутніх протиепілептичних лікарських засобів.

  Даних щодо відміни супутніх протиепілептичних препаратів після досягнення контролю над судомами в результаті додавання до лікування прегабаліну недостатньо, щоб перейти до монотерапії прегабаліном.

  Симптоми відміни.

  У деяких пацієнтів спостерігалися симптоми відміни після припинення коротко- або довгострокового лікування прегабаліном. Повідомлялося про такі явища: безсоння, головний біль, нудота, тривожність, діарея, грипоподібний синдром, нервозність, депресія, біль, судоми, гіпергідроз і запаморочення. Цю інформацію слід повідомити пацієнту перед початком лікування.

  Судоми, зокрема епілептичний статус та великі судомні напади, можуть виникати під час лікування прегабаліном або невдовзі після припинення його застосування.

  Стосовно припинення довгострокового лікування прегабаліном – немає жодних даних щодо частоти та тяжкості симптомів відміни, пов’язаних з тривалістю застосування прегабаліну та його дозою.

  Застійна серцева недостатність.

  Після виходу препарату на ринок повідомлялося про застійну серцеву недостатність у деяких пацієнтів, які приймали прегабалін. Така реакція здебільшого спостерігалася під час лікування прегабаліном невропатичного болю у пацієнтів літнього віку з серцево-судинними порушеннями. Слід з обережністю застосовувати прегабалін таким пацієнтам. При припиненні застосування прегабаліну це явище може зникнути.

  Лікування невропатичного болю центрального походження внаслідок ушкодження спинного мозку.

  Під час лікування невропатичного болю центрального походження внаслідок ушкодження спинного мозку частота виникнення побічних реакцій загалом, побічних реакцій з боку центральної нервової системи та особливо сонливості була підвищеною. Це може бути пов’язано з адитивною дією супутніх лікарських засобів (наприклад антиспастичних препаратів), що необхідні для лікування цього стану. Цю обставину слід взяти до уваги при призначенні прегабаліну таким пацієнтам.

  Суїцидальне мислення та поведінка.

  Повідомлялося про випадки суїцидального мислення та поведінки у пацієнтів, які отримували лікування протиепілептичними препаратами з приводу певних показань. Метааналіз рандомізованих, плацебо-контрольованих досліджень протиепілептичних препаратів також показав незначне підвищення ризику появи суїцидального мислення та поведінки. Механізм виникнення цього ризику невідомий, а доступні дані не виключають можливості його існування для прегабаліну.

  Тому необхідно ретельно спостерігати за пацієнтами щодо появи ознак суїцидального мислення і поведінки та призначати відповідне лікування у разі їх виникнення. Пацієнти (та особи, що доглядають за ними) повинні звернутися за медичною допомогою у разі появи ознак суїцидального мислення або поведінки.

  Погіршення функції нижніх відділів шлунково-кишкового тракту.

  Після виходу препарату на ринок повідомлялося про явища, пов’язані з погіршенням функції нижніх відділів шлунково-кишкового тракту (такі як непрохідність кишечнику, паралітична непрохідність кишечнику, запор) внаслідок прийому прегабаліну разом з лікарськими засобами, що можуть викликати запори, наприклад опіоїдними аналгетиками. При комбінованому застосуванні прегабаліну та опіоїдів слід вжити заходів для профілактики запорів (особливо у жінок та пацієнтів літнього віку).

  Адиктивний потенціал.

  Реєструвалися випадки зловживання. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам з наркотичною залежністю в анамнезі. Слід спостерігати за пацієнтами щодо виникнення симптомів залежності від прегабаліну.

  Енцефалопатія.

  Випадки енцефалопатії виникали переважно у пацієнтів із супутніми захворюваннями, що можуть викликати енцефалопатію.

  Непереносимість лактози.

  Препарат Лірика містить лактози моногідрат. Пацієнтам з рідкісними спадковими порушеннями, такими як непереносимість галактози, лактазна недостатність Лаппа або синдром мальабсорбції глюкози та галактози, не слід приймати цей препарат.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Оскільки прегабалін переважно екскретується в незміненому вигляді з сечею, зазнає незначного метаболізму в організмі людини (менше 2 % дози виділяється із сечею у вигляді метаболітів), не інгібує in vitro метаболізм інших препаратів і не зв’язується з білками плазми крові, то малоймовірно, що прегабалін може спричиняти фармакокінетичну взаємодію або бути об’єктом такої взаємодії.

  Дослідження in vivo та популяційний фармакокінетичний аналіз.

  У дослідженнях in vivo не спостерігали значущої клінічної фармакокінетичної взаємодії між прегабаліном і фенітоїном, карбамазепіном, вальпроєвою кислотою, ламотриджином, габапентином, лоразепамом, оксикодоном чи етанолом. Популяційний фармакокінетичний аналіз показав, що пероральні протидіабетичні засоби, діуретики, інсулін, фенобарбітал, тіагабін та топірамат не мають клінічно значущого впливу на кліренс прегабаліну.

  Пероральні контрацептиви, норетістерон та/або етинілестрадіол.

  Одночасне застосування прегабаліну з оральними контрацептивами, норетістероном та/або етинілестрадіолом не впливає на фармакокінетику рівноважного стану жодного з препаратів.

  Лікарські засоби, що впливають на ЦНС.

  Прегабалін може посилити дію етанолу та лоразепаму. У ході контрольованих клінічних досліджень одночасне введення багаторазових пероральних доз прегабаліну з оксикодоном, лоразепамом або етанолом не призводило до клінічно значущого впливу на функцію дихання. Після виходу препарату на ринок повідомлялося про виникнення дихальної недостатності та коми у пацієнтів, які приймали прегабалін разом з іншими лікарськими засобами, що пригнічують функцію центральної нервової системи. Прегабалін, ймовірно, посилює порушення когнітивних та основних рухових функцій, спричинені застосуванням оксикодону.

  Взаємодія у пацієнтів літнього віку.

  Спеціальні дослідження фармакодинамічної взаємодії з участю добровольців літнього віку не проводилися. Дослідження взаємодії проводилися лише стосовно дорослих.

  Особливості застосування

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Жінки, репродуктивного віку/засоби контрацепції для жінок і чоловіків.

  Оскільки потенційний ризик для людини невідомий, жінкам, репродуктивного віку, слід використовувати ефективні засоби контрацепції.

  Вагітність.

  Немає достовірних даних щодо застосування прегабаліну вагітним.

  Дослідження на тваринах свідчили про репродуктивну токсичність. Потенційний ризик для людини невідомий.

  Препарат Лірика не слід застосовувати в період вагітності, за винятком окремих випадків, коли користь для вагітної явно перевищує можливий ризик для плода.

  Годування груддю.

  Невідомо, чи прегабалін екскретується у грудне молоко людини. Проте прегабалін було виявлено в молоці щурів. Тому не рекомендується годувати дитину груддю в період лікування прегабаліном.

  Репродуктивна функція.

  Немає клінічних відомостей щодо впливу прегабаліну на репродуктивну функцію жінок.

  Під час клінічного дослідження впливу прегабаліну на рухливість сперматозоїдів здорові добровольці чоловічої статі отримували дозу прегабаліну 600 мг на добу. Після 3-місячного лікування жодного впливу на рухливість сперматозоїдів не виявлено.

  Дослідження фертильності продемонструвало наявність негативного впливу на репродуктивну функцію самок щурів та наявність негативного впливу на репродуктивну функцію та розвиток самців щурів. Клінічна значущість цих результатів невідома.

  Пацієнти літнього віку (понад 65 років).

  Кліренс прегабаліну має тенденцію до зниження з віком. Це зниження кліренсу прегабаліну після перорального застосування узгоджується зі зниженням кліренсу креатиніну, пов'язаного зі збільшенням віку. Пацієнти з порушеннями функції нирок, пов’язаними з віком, можуть потребувати зменшення дози прегабаліну (див. розділ «Спосіб застосування та дози», таблиця 1). У пацієнтів літнього віку можливе більш часте виникнення таких побічних реакцій, як запаморочення, сплутаність свідомості, тремор, порушення координації, летаргія.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Препарат Лірика може мати незначний або помірний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами. Препарат Лірика може викликати запаморочення і сонливість та може впливати на здатність керувати транспортними засобами і працювати з іншими механізмами. Тому пацієнтам слід рекомендувати утримуватися від керування транспортними засобами або робіт зі складною технікою чи від іншої потенційно небезпечної діяльності доти, доки не стане відомо, чи цей лікарський засіб впливає на їхню здатність до виконання такої діяльності.

  Спосіб застосування та дози

  Дози.

  Діапазон доз може змінюватися в межах 150–600 мг на добу. Дозу розділяють на 2 або 3 прийоми.

  Невропатичний біль.

  Лікування прегабаліном можна розпочати з дози 150 мг на добу, розділеної на 2 прийоми. Залежно від ефективності та переносимості препарату окремим пацієнтам дозу можна збільшити до 300 мг на добу після інтервалу від 3 до 7 днів, а за потреби – до максимальної дози 600 мг на добу після додаткового 7-денного інтервалу.

  Епілепсія.

  Лікування прегабаліном можна розпочати з дози 150 мг на добу, розділеної на 2 або 3 прийоми. Залежно від ефективності та переносимості препарату в окремого пацієнта дозу можна збільшити до 300 мг на добу після першого тижня прийому. Через ще один тиждень дозу можна збільшити до максимальної – 600 мг на добу.

  Генералізований тривожний розлад.

  Доза, яку розділяють на 2 або 3 прийоми, може змінюватися в межах 150–600 мг на добу. Періодично слід переоцінювати необхідність продовження лікування.

  Лікування прегабаліном можна розпочати з дози 150 мг на добу. Залежно від ефективності та переносимості препарату окремим пацієнтам дозу можна збільшити до 300 мг на добу після першого тижня прийому. Після ще одного тижня прийому дозу можна збільшити до 450 мг на добу. Через ще один тиждень дозу можна збільшити до максимальної – 600 мг на добу.

  Припинення лікування прегабаліном.

  Відповідно до сучасної клінічної практики, за необхідності припиняти лікування прегабаліном рекомендується поступово, протягом щонайменше одного тижня незалежно від показань (див. розділ «Особливі заходи безпеки» та «Побічні реакції»).

  Пацієнти з нирковою недостатністю.

  Прегабалін виводиться з системного кровообігу у незміненому вигляді переважно за рахунок екскреції нирками. Оскільки кліренс прегабаліну прямо пропорційний кліренсу креатиніну (див. розділ «Фармакокінетика»), зменшення дози пацієнтам з порушеною функцією нирок слід проводити індивідуально, відповідно до кліренсу креатиніну (CLcr), як зазначено в таблиці 1 і визначено за формулою:

  Прегабалін ефективно видаляється з плазми за допомогою гемодіалізу (50 % препарату протягом 4 годин). Для пацієнтів на гемодіалізі добову дозу прегабаліну слід підбирати відповідно до функції нирок. Крім добової дози, одразу після кожної 4-годинної процедури гемодіалізу необхідно застосовувати додаткову дозу препарату (див. таблицю 1).

  Таблиця 1

  Корекція дози прегабаліну відповідно до функції нирок

  Кліренс креатиніну (CLcr), (мл/хв) Загальна добова доза прегабаліну * Режим дозування Початкова доза (мг/добу) Максимальна доза (мг/добу) ≥ 60 150 600 Двічі або тричі на добу ≥30–

  Обратите внимание, что инструкция по применению Лирика упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Лирика по действующее веществу «Прегабалин»

  Прегабалин капсулы тверд. 150 мг блистер №20
  Производитель: Здоровье народу (Украина, Харьков) Здоровье народу (Украина, Харьков)
  18141грн Купить В наличии
  Прегабалин капсулы тверд. 75 мг блистер №20
  Производитель: Здоровье народу (Украина, Харьков) Здоровье народу (Украина, Харьков)
  11195грн Купить В наличии
  Пагамакс капсулы 75 мг №14
  Производитель: Nobel (Турция) Nobel (Турция)
  11353грн Купить В наличии
  Линбаг капсулы тверд. 50 мг №30
  Производитель: Сандоз Украина (Украина, Киев) Сандоз Украина (Украина, Киев)
  1470грн Купить В наличии
  Максгалин капсулы 150 мг №60
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  79564грн Купить В наличии
  Максгалин капсулы 75 мг №60
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  57716грн Купить В наличии
  Пагамакс капсулы 150 мг №14
  Производитель: Nobel (Турция) Nobel (Турция)
  17577грн Купить В наличии
  Галара капсулы тверд. 150 мг №14
  Производитель: World Medicine (Турция) World Medicine (Турция)
  23972грн Купить В наличии
  Зоник капсулы тверд. 150 мг №28
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  27084грн Купить В наличии
  Зоник капсулы тверд. 150 мг №14
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  13746грн Купить В наличии
  Прегадол капсулы 75 мг блистер №30
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  24225грн Купить В наличии
  Прегадол капсулы 150 мг блистер №30
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  27982грн Купить В наличии
  Прегабалин капсулы 75 мг №21
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1888грн Купить В наличии
  Прегабалин капсулы 75 мг №14
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  12595грн Купить В наличии
  Прегабалин капсулы 150 мг №21
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2196грн Купить В наличии
  Прегабалин капсулы 150 мг №14
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  14626грн Купить В наличии
  Габалин капсулы 150 мг №14
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  22016грн Купить В наличии
  Габалин капсулы 75 мг №14
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  1903грн Купить В наличии
  Судорега капсулы тверд. 75 мг №28
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  26812грн Купить В наличии
  Судорега капсулы тверд. 150 мг №28
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  40548грн Купить В наличии
  Линбаг капсулы тверд. 75 мг №30
  Производитель: Сандоз Украина (Украина, Киев) Сандоз Украина (Украина, Киев)
  20257грн Купить В наличии
  Линбаг капсулы тверд. 300 мг №14
  Производитель: Сандоз Украина (Украина, Киев) Сандоз Украина (Украина, Киев)
  31962грн Купить В наличии
  Ограния капсулы 75 мг №14
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  12496грн Купить В наличии
  Ограния капсулы 150 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  32231грн Купить В наличии
  Ограния капсулы 300 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  65725грн Купить В наличии
  Габана капсулы тверд. 150 мг №20
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  21199грн Купить В наличии
  Габана капсулы тверд. 75 мг №20
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  17654грн Купить В наличии
  Альгерика капсулы 75 мг блистер №56
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  81638грн Купить В наличии
  Альгерика капсулы 75 мг блистер №28
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  40625грн Купить В наличии
  Альгерика капсулы 150 мг блистер №56
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  78940грн Купить В наличии
  Неогабин капсулы 75 мг блистер №60
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  6136грн Купить В наличии
  Неогабин капсулы 75 мг блистер №30
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  34979грн Купить В наличии
  Неогабин капсулы 150 мг блистер №60
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  8746грн Купить В наличии
  Неогабин капсулы 150 мг блистер №30
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  47589грн Купить В наличии
  Альгерика капсулы 150 мг блистер №14
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  27239грн Купить В наличии
  Альгерика капсулы 150 мг блистер №28
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  48723грн
  Альгерика капсулы 75 мг блистер №14
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  24221грн
  Линбаг капсулы тверд. 150 мг №30
  Производитель: Сандоз Украина (Украина, Киев) Сандоз Украина (Украина, Киев)
  25390грн
  Галара капсулы тверд. 75 мг №14
  Производитель: World Medicine (Турция) World Medicine (Турция)
  17974грн

  Информация о полных аналогах Лирика (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Лирика

  Добавить отзыв о ЛирикаДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Лирика опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Лирика и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».