Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Имудон

Имудон

Производитель: Фармстандарт-Томскхимфарм (Россия) Фармстандарт-Томскхимфарм (Россия)
3900грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Отзывы (0)
 • Описание Имудон

  Категория (классификация) товара Имудон
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Имудон
  Код АТХ:
  • L Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
  • L03 Стимуляторы иммунной системы (иммуностимуляторы)
  • L03A Иммуностимуляторы
  • L03AX Прочие иммуностимуляторы
  Форма выпуска (лекарственная форма) Имудон
  Форма выпуска:
  • таблетки для рассасывания
  Торговая марка товара Имудон
  Торговая марка:
  • Фармстандарт-Томскхимфарм (Россия)
  Страна производитель товара Имудон
  Производитель:
  • Фармстандарт-Томскхимфарм (Россия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Имудон
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Имудон
  Количество в упаковке:
  • 40 шт.
  Регистрация Имудон
  Регистрация:
  • UA/15336/01/01 2016-07-19

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Имудон по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Имудон по цене от 390 грн до 390 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Имудон Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Имудон по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Имудон

  ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

  основні властивості лікарської форми: Імудон® є комплексним препаратом лізатів бактерій у вигляді таблеток для розсмоктування білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми, з гладкою, блискучою поверхнею, зі скошеними краями, м'ятним запахом, допускається незначна мармуровість.

  ЯКІСНИЙ ТА КІЛЬКІСНИЙ СКЛАД: 1 таблетка містить суміш лізатів бактерій 2,7 мг у перерахунку на суху речовину, в тому числі:

  лізати бактерій: L. acidophilus, L. delbrueckii ss lactis, L. helveticus, L. fermentum, S. pyogenes groupe A, S. sanguis groupe H, S. aureus, E. faecium, E. faecalis, K. pneumoniae ss pneumoniae, F. nucleatum ss fusiforme, C. pseudodiphtheriticum, C. albicans - 0,1575 мг

  та допоміжні речовини: гліцин – 2,0 мг, натрію дезоксихолат –0,53 мг, тіомерсал не більше 0,0125 мг.

  Допоміжні речовини: гліцин, лактози моногідрат, маніт, повідон, сахарин натрію, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, ароматизатор м'ятний, магнію стеарат.

  ФОРМА ВИПУСКУ: таблетки для розсмоктування.

  КОД АТС: L03AX.

  ІМУНОЛОГІЧНІ І БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Імудон® є антигенним полівалентним комплексним препаратом, до складу якого входять інактивовані мікроорганізми, що найчастіше зустрічаються при патологічних процесах порожнини рота. Протизапальні і протиінфекційні властивості препарату зумовлені особливостями імунобіологічної дії:

  підвищення фагоцитарної активності з якісним покращенням фагоцитозу; збільшення кількості лізоциму слини; стимуляція і збільшення числа імунокомпетентних клітин, що відповідають за продукцію антитіл; зростання рівня місцевих антитіл (секреторні імуноглобуліни А слини).

  Терапевтичний ефект препарату Імудон® спрямований безпосередньо або опосередковано на патологічні стани порожнини рота і глотки, симптомами яких є біль, еритема, запалення ясен, виразки, неприємний запах з рота.

  ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:

  лікування і профілактика запальних та інфекційних уражень порожнини рота та глотки, а саме:

  поверхневого та глибокого парадонтозу, парадонтиту, стоматиту (у т.ч. афтозного), глоситу;   еритематозного та виразкового гінгівіту,  дизбактеріозу ротової порожнини; інфекцій після видалення зубів, імплантацій штучних зубних коренів; виразок, що спричинені зубними протезами, фарингітів; хронічного тонзиліту; перед- і післяопераційна профілактика інфекційних ускладнень після тонзилектомії.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ:

  Для дорослих та підлітків віком від 14 років .

  При лікуванні гострих запальних захворювань порожнини рота та глотки і загостренні хронічних захворювань приймають по 8 таблеток на день. Таблетки розсмоктують (не розжовуючи) у порожнині рота з інтервалом у 1-2 години. Середня тривалість курсу лікування - 10 днів.

  Для профілактики загострення хронічних захворювань порожнини ро га та глотки приймаю ть по 6 таблеток на день. Таблетки розсмоктують (не розжовуючи) у порожнині рота з інтервалом 2 години. Середня тривалість курсу лікування - 20 днів. Рекомендовано повторювати профілактичні курси лікування препаратом Імудон® 3-4 рази на рік.

  Для дітей від 3 до 14 років.

  Для лікування гострих та при загостренні хронічних захворювань порожнини рота та глотки, а також для профілактики приймають по 6 таблеток на день. Таблетки розсмоктують (не розжовуючи) у порожнині рота з інтервалом 1-2 години. Тривалість курсу лікування при гострих захворюваннях становить 10 днів, для профілактики загострення хронічних захворювань - 20 днів. Рекомендовано повторювати профілактичні курси лікування препаратом Імудон® 3-4 рази на рік.

  ПОБІЧНА ДІЯ: є окремі повідомлення про алергічні реакції (висипи, кропив'янку, ангіоневротичний набряк), а також реакції з боку шлунково-кишкового тракту (біль у шлунку, нудоту і блювання).

  ПРОТИПОКАЗАННЯ: підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

  ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

  Діти від 3 до 6 років розсмоктують таблетки під обов'язковим наглядом дорослих! Не слід приймати їжу та воду, а також полоскати ротову порожнину протягом години після застосування препарату, щоб не знижувати терапевтичну ефективність препарату. При призначенні препарату пацієнтам, які знаходяться на безсольовій дієті або дієті зі зниженим вмістом солі, слід враховувати, що таблетка препарату Імудон® містить 15 мг Nа+.

  Вказівок про те, що препарат впливає на здатність керувати автомобілем або роботу з

  приладами та механізмами, немає.

  Застосування при вагітності та годуванні груддю

  Через відсутність достатньої кількості даних щодо застосування препарату Імудон® у даної категорії жінок, застосування під час вагітності та годуванні груддю не рекомендовано. Релевантні дослідження на тваринах та епідеміологічні дослідження відсутні.

  ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

  Невідома. Імудон® можна застосовувати з лікарськими засобами, що належать до інших груп препаратів.

  УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: при температурі від 2 до 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

  2 роки

  УМОВИ ВІДПУСКУ

  без рецепта.

  ПАКУВАННЯ: по 8 таблеток у блістері; по 3 або по 5 блістерів у картонній упаковці. ВИРОБНИК:ВАТ «Фармстандарт-Томськхімфарм», Росія.

  Адреса. Росія, 634009, м. Томськ, пр. Леніна, 211

  тел./факс. +7 (3822) 40-28-50, +7 (3822) 40-28-56.

  У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно надіслати термінове повідомлення на адресу Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров'я МОЗ України (м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел.: (044) 253-61-94) та на адресу виробника.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Имудон упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Отзывы покупателей о Имудон

  Добавить отзыв о ИмудонДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Имудон опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Имудон и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!