Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Евра

Евра

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев) Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев)
69733грн Купить В наличии
Производитель: Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев) Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев)
329031грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными / картой в аптеке
 • Характеристики
 • Инструкция
 • Аналоги (60)
 • Отзывы (0)
 • Характеристики Евра

  Категория: Евра
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество: Евра
  Действующее вещество:
  • Норэльгестромин
  • Этинилэстрадиол
  Код АТХ/ATC: Евра
  Код АТХ/ATC:
  • G Средства для лечения мочеполовой системы и половые гормоны
  • G03 Половые гормоны и их аналоги
  • G03A Гормональные контрацептивы для системного применения
  • G03AA Эстрогены и гестагены в фиксированных комбинациях
  • G03AA13 Норэльгестромин и эстроген
  Форма выпуска: Евра
  Форма выпуска:
  • пластырь — трансдермальная терапевтическая система
  Торговая марка: Евра
  Торговая марка:
  • Janssen (Бельгия)
  Производитель: Евра
  Производитель:
  • Джонсон и Джонсон Украина (Украина, Киев)
  Дозировка: Евра
  Дозировка:
  •    
  Количество в упаковке: Евра
  Количество в упаковке:
  • 3 шт.
  • 9 шт.
  Регистрация: Евра
  Регистрация:
  • UA/2051/01/01 2020-01-17

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Евра по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Евра по цене от 697.33 грн до 3290.31 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Евра Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Евра по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Евра

  Склад

  діючі речовини: 1 пластир площею 20 см2 містить норелгестроміну 6,0 мг, етинілестрадіолу 0,6 мг;

  кожен пластир протягом 24 годин вивільняє 203 мкг норелгестроміну та 33,9 мкг етинілестрадіолу;

  допоміжні речовини: адгезивна суміш поліізобутилену та полібутену, лауриллактат, кросповідон.

  Лікарська форма

  Пластир – трансдермальна терапевтична система (ТТС).

  Основні фізико-хімічні властивості: квадратна трансдермальна система з матовою основою тілесного кольору, заокругленими кутами, прозорою плівкою, що видаляється, та безбарвним клейовим (адгезивним) шаром. Система упакована у непрозорий білий пакет, на який нанесено відповідне маркування.

  Фармакотерапевтична група

  Гормональні контрацептиви для системного застосування.

  Код АТХ G0ЗА А13.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Евра® – контрацептив, що запобігає заплідненню завдяки механізму пригнічення гонадотропінів шляхом естрогенної i прогестагенної дії етинілестрадіолу та норелгестроміну. Первинний механізм дії полягає в інгібуванні овуляції, але зміни цервікального слизу та ендометрія також можуть посилювати ефективність препарату.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція. Рівноважна концентрація (плато) норелгестроміну та етинілестрадіолу у сироватці крові досягається приблизно через 48 годин після аплікації пластиру (ТТС) Евра®. Стабільний рівень концентрації норелгестроміну та етинілестрадіолу протягом 1 тижня застосування пластиру становить майже 0,8 нг/мл i 50 нг/мл відповідно. При тривалому застосуванні трансдермального пластиру (ТТС) Евра® сироваткові концентрації (Css) i AUC незначною мірою збільшуються відносно концентрацій на 1-му тижні 1-го циклу.

  Абсорбція норелгестоміну та етинілестрадіолу після наклеювання пластиру (ТТС) Евра® досліджувалися в умовах спортивного клубу (сауна, джакузі, бігова доріжка та інші вправи з аеробіки), а також у ванні з холодною водою. Результати свідчили, що для норелгестроміну не було суттєвих змін у Css i AUC порівняно з такими при звичайному способі життя. Для етинілестрадіолу ці значення дещо збільшувалися при фізичному навантаженні; однак рівень Css був у межах референтних значень. Холодна вода не впливала на ці параметри.

  Результати дослідження пластиру (ТТС) Евра® показали, що цільові значення Css норелгестроміну та етинілестрадіолу підтримувалися протягом 3 днів продовженого застосування пластиру (ТТС) Евра® (10 днів), тобто клінічна ефективність ТТС зберігається, навіть якщо жінка проведе чергову заміну пластиру (ТТС) Евра® на 2 повних дні пізніше запланованого терміну.

  Розподіл. Норелгестромін i норгестрел (сироватковий метаболіт норелгестроміну) має високий ступінь (> 97 %) зв’язування з білками сироватки крові. Норелгестромін зв’язується з альбуміном, норгестрел – переважно з глобулінами, що зв’язують статеві гормони. Етинілестрадіол має високий ступінь зв’язування з сироватковим альбуміном.

  Біотрансформація. Норелгестромін метаболізується у печінці з утворенням метаболіту норгестрелу, а також різних гідроксильованих i кон’югованих метаболітів. Етинілестрадіол метаболізується до різних гідроксильованих продуктів i їх глюкуронідів та сульфатних кон’югатів.

  Елімінація. Після зняття пластиру середній період напіввиведення норелгестроміну та етинілестрадіолу становить майже 28 годин i 17 годин відповідно. Метаболіти норелгестроміну та етинілестрадіолу елімінуються з сечею та калом.

  Трансдермальні та пероральні контрацептивні засоби. Фармакокінетичні профілі трансдермальних i пероральних комбінованих контрацептивів різні, i слід дотримуватися обережності при методі прямого співставлення фармакокінетичних параметрів. У ході порівняння пластиру (ТТС) Евра® та пероральних контрацептивів, що містили норгестимат (попередник норелгестроміну) 250 мкг/етинілестрадіол 35 мкг, значения Сmax були у 2 рази вищі для НГМН та ЕЕ у піддослідних, які приймали пероральні контрацептиви, порівняно з відповідними показниками у групі Евра®, тоді як загальна експозиція (AUC та Css) були подібними у піддослідних, які застосовували пластир (ТТС) Евра®. Міжпіддослідна варіабельність (% СV) для фармакокінетичних параметрів доставки норелгестроміну та етинілестрадіолу від пластиру (ТТС) Евра® була вище відносно варіабельності, встановленої від пероральних контрацептивів.

  Вплив віку, маси тіла і площі поверхні тіла

  Вплив віку, маси тіла i площі поверхні тіла на фармакокінетику норелгестроміну та етинілестрадіолу вивчали з участю 230 жінок у ході 9 фармакокінетичних досліджень разового 7-денного застосування пластиру (ТТС) Евра®. Значения Css i AUC норелгестроміну і етинілестрадіолу незначною мірою знижуються зі збільшенням віку, маси тіла i площі поверхні тіла. Однак лише мала частина (10-20 %) загальної варіабельності фармакокінетики норелгестроміну та етинілестрадіолу наступного застосування пластиру (ТТС) Евра® може бути пов’язана з одним із вищезазначених параметрів.

  Показання

  Контрацепція у жінок.

  Безпека та ефективність пластиру ТТС Евра® встановлені лише для жінок віком від 18 до 45 років.

  Протипоказання

  Комбіновані гормональні контрацептиви (КГК) не можна застосовувати при наявності одного з нижченаведених станів. Якщо будь-який з цих станів виникає під час застосування препарату Евра®, його застосування слід негайно припинити.

  Венозна тромбоемболія (ВТЕ) або ризик її розвитку Венозна тромбоемболія (з лікуванням антикоагулянтами) або ВТЕ в анамнезі (тромбоз глибоких вен (ТГВ) або емболія легень (ЕЛ); Спадкова або набута схильність до венозної тромбоемболії, наприклад резистентність до активованого протеїну С (включаючи фактор V Ляйдена), недостатність антитромбіну ІІІ, протеїну С, протеїну S; Обширне оперативне втручання з тривалою іммобілізацією; Підвищений ризик венозної тромбоемболії внаслідок наявності множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування»); Артеріальна тромбоемболія (АТЕ) або ризик її розвитку Артеріальна тромбоемболія у наявності, в анамнезі (наприклад, інфаркт міокарда) або продромальна стадія тромбозу (наприклад, стенокардія); Цереброваскулярні захворювання – гострі порушення мозкового кровообігу, інсульт в анамнезі або продромальна стадія тромбозу (наприклад, транзиторна ішемічна атака); Спадкова або набута схильність до артеріального тромбозу, наприклад, гіпергомоцистеїнемія та антифосфоліпідні антитіла (антикардіоліпін антитіла, вовчаковий антикоагулянт); Мігрень з фокальними неврологічними симптомами у анамнезі; Підвищений ризик артеріальної тромбоемболії внаслідок наявності множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування») або одного з перелічених нижче серйозних факторів ризику: цукровий діабет з судинними симптомами, тяжка артеріальна гіпертензія, тяжка дисліпопротеїнемія. Підвищена чутливість до діючих речовин препарату або до будь-якої з допоміжних речовин. Підтверджена або підозрювана карцинома молочних залоз. Рак ендометрія або інші підтверджені або підозрювані естрогензалежні новоутворення. Порушення функції печінки внаслідок гострої або хронічної гепатоцелюлярної хвороби. Аденома або карцинома печінки. Недіагностована генітальна кровотеча.

  Особливі заходи безпеки

  Одразу після видалення пластиру (ТТС) Евра® із пакетика його слід щільно приклеїти до шкіри.

  Для запобігання погіршенню адгезивних властивостей пластиру (ТТС) Евра®, не слід застосовувати креми, лосьйони або порошки до ділянки шкіри, де планується застосування пластиру.

  Після зняття пластир ще містить значну кількість активних речовин. Залишкові гормони можуть зашкодити навколишньому середовищу у разі їх потрапляння у воду, тому використані пластири (ТТС) Евра® слід обережно утилізувати. Для цього відокремити липку стрічку із зовнішнього боку пакетика. Використаний пластир (ТТС) Евра® слід помістити у пакетик таким чином, щоб його липка поверхня була обернена до зафарбованої зони пакетика, i, злегка притиснувши, заклеїти. Використані пластири (ТТС) Евра® не можна викидати в унітаз або каналізацію.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Слід ознайомитися з інструкцією для медичного застосування супутнього лікарського засобу для визначення можливих взаємодій.

  Вплив інших лікарських засобів на Евра®

  Взаємодія між пероральними контрацептивами та іншими лікарськими засобами може призвести до проривної кровотечі та/або втрати контрацептивного ефекту. Були описані нижчезазначені взаємодії.

  Печінковий метаболізм

  Можуть спостерігатися взаємодії з лікарськими засобами, які посилюють дію печінкових ензимів, що призводить до збільшення кліренсу статевих гормонів (наприклад, фенобарбіталом, примідоном, рифампіцином, рифабутином, бозентаном, (фос)апрепітантом), деякими протиепілептичними препаратами (карбамазепіном, еслікарбазепіну ацетатом, фелбаматом, оксокарбазепіном, фенітоїном, руфінамідом, топіраматом) та деякими ВІЛ-препаратами (такими як нельфінавір, ритонавір, невірапін, ефавіренц), та, можливо, з гризеофульвіном та продуктами, що містять екстракт звіробою. Максимальна активація ферментів загалом проявлялася протягом 10 днів та потім трималася протягом 4 тижнів після припинення терапії.

  Рослинні препарати, що містять звіробій, не слід призначати одночасно із застосуванням препарату Евра®.

  Вплив на ентерогепатичну циркуляцію

  Також повідомлялося про втрату контрацептивного ефекту внаслідок застосування антибіотиків, таких як пеніциліни та тетрацикліни. Механізм цього ефекту не був з’ясований. У ході досліджень фармакокінетичних взаємодій пероральне застосування тетрацикліну гідрохлориду у дозі 500 мг 4 рази на добу протягом 3 днів перед та 7 днів одночасно з застосуванням Евра® незначно вплинуло на фармакокінетику норелгестроміну або етинілестрадіолу (ЕЕ).

  Управління ризиками

  Жінки, які проходять короткострокове лікування будь-якими із зазначених класів лікарських засобів або окремих активних речовин, що індукують печінкові ферменти (окрім рифампіцину), повинні тимчасово використовувати бар’єрний метод захисту додатково з Евра® протягом одночасного застосування лікарського засобу та 7 днів після їх припинення. Жінкам, які приймають рифампіцин, додатково до застосування пластиру Евра® слід використовувати бар’єрний метод протягом прийому рифампіцину та 28 днів після його припинення.

  Жінкам, які проходять довгострокове лікування будь-якими із зазначених класів лікарських засобів, рекомендується застосовувати інший надійний негормональний спосіб контрацепції.

  Жінки, які проходять лікування антибіотиками (окрім рифампіцину, див. вище), повинні використовувати бар’єрний метод протягом одночасного застосування та 7 днів після припинення їх прийому.

  Якщо одночасний прийом лікарського препарату продовжується після закінчення одного тижня застосування пластиру, наступний трансдермальний пластир потрібно приклеїти без звичайної перерви у його застосуванні.

  Пригнічення метаболізму етинілестрадіолу

  Еторикоксиб проявив підвищення рівня ЕЕ у плазмі крові (на 50-60 %) при одночасному прийомі з пероральними трифазними гормональними контрацептивами. Вважається, що еторикоксиб підвищує рівні ЕЕ за рахунок пригнічення активності сульфотрансферази, таким чином пригнічуючи метаболізм ЕЕ.

  Вплив Евра® на інші лікарські засоби

  Гормональні контрацептиви можуть впливати на метаболізм деяких інших активних речовин. Відповідно, концентрації у плазмі крові та тканинах можуть підвищитися (наприклад, циклоспорину). Може виникнути необхідність у регулюванні дозування супутнього лікарського засобу.

  Ламотриджин: комбіновані гормональні контрацептиви значно знижують концентрації ламотриджину у плазмі крові при одночасному застосуванні за рахунок індукції глюкуронідації ламотриджину. Це може знижувати терапевтичний ефект; може знадобитися корекція дози ламотриджину.

  Лабораторні аналізи

  Застосування гормональних контрацептивів може вплинути на результати деяких лабораторних аналізів, включаючи біохімічні показники печінки, щитовидної залози, надниркових залоз та нирок, рівня білка у плазмі крові, наприклад, кортикостероїдзв’язуючого глобуліну та фракції жирів/ліпопротеїдів, параметри метаболізму вуглеводів та параметри коагуляції та фібринолізу. Зміни загалом залишаються у межах лабораторних норм.

  Особливості застосування

  Якщо присутній будь-який із зазначених нижче станів/факторів ризику, слід переглянути користь від застосування Евра® щодо можливих ризиків для кожної жінки індивідуально, та обговорити з жінкою перед тим, як вона вирішить розпочати застосовувати Евра®. У разі погіршення, загострення або появи одного з цих станів або факторів ризику жінці потрібно настійно пояснити необхідність звернення до лікаря, який вирішить, чи варто припиняти застосування препарату.

  Немає клінічних доказів того, що трансдермальний пластир у будь-якому аспекті є безпечнішим за комбіновані пероральні контрацептиви.

  Препарат Евра® не показаний у період вагітності.

  Ризик венозної тромбоемболії (ВТЕ)

  Застосування будь-якого комбінованого гормонального контрацептиву, у тому числі Евра®,підвищує ризик венозної тромбоемболії порівняно з тим, коли такі препарати не застосовують. Продукти, які містять левоноргестрел, норгестимат або норетистерон асоціюються з найменшим ризиком ВТЕ. Інші продукти, такі як Евра®, можуть мати вдвічі вищий рівень ризику розвитку ВТЕ. Рішення використовувати будь-який продукт крім одного з тих, що мають найменший ризик ВТЕ слід приймати тільки після обговорення з жінкою та впевненості у тому, що вона розуміє ризик розвитку ВТЕ при застосуванні пластиру Евра®, як її наявні у неї фактори ризику впливають цей ризик, і що ризик ВТЕ є найвищим протягом першого року використання пластиру. Існують також деякі свідчення того, що ризик зростає, коли КПК призначають повторно після перерви у використанні від 4-х тижнів і більше.

  Приблизно у 2 з 10 000 жінок, які не застосовують КГК і не вагітні, розвивається ВТЕ протягом 1 року. Проте у кожної жінки цей ризик може бути набагато вищим залежно від наявних у неї факторів ризику (див. нижче).

  Встановлено, що з 10 000 жінок, які застосовують низькі дози КГК, що містять левоногестрел, приблизно у 6 розвивається ВТЕ протягом 1 року. Дослідження дозволяють припустити, що частота розвитку ВТЕ у жінок, які застосовують пластир Евра® є у 2 рази вищою порівняно з тими, які застосовують левоноргестрелвмісні контрацептиви, що відповідає 6-12 випадкам ВТЕ на 10 000 жінок, що застосовують пластир Евра®,на рік.

  Кількість випадків ВТЕ на рік при застосуванні КГК є нижчою, ніж кількість випадків ВТЕ, що розвивається у жінок під час вагітності або у післяпологовий період.

  ВТЕ може мати летальний наслідок у 1-2 % випадків.

  Дуже рідко повідомлялося про випадки тромбозу інших кровоносних судин, наприклад, печінкової, брижової, ниркової вен або вен/артерій сітківки, серед жінок, які застосовували КГК.

  Фактори ризику ВТЕ

  Ризик розвитку венозних тромбоемболічних ускладнень у жінок, що застосовують КГК, може значно підвищуватися при наявності додаткових факторів ризику, особливо множинних (див. таблицю).

  Застосування пластиру Евра® протипоказане жінкам, які мають множинні фактори ризику розвитку венозного тромбозу (див. розділ «Протипоказання»). Якщо жінка має більше ніж один фактор ризику, не виключено, що загальний ризик є більшим, ніж сума окремих факторів – у цьому випадку слід зважити загальний ризик ВТЕ у жінки. Якщо співвідношення ризику та користі вважається негативним, КГК не слід призначати (див. розділ «Протипоказання»).

  Таблиця: Фактори ризику ВТЕ

  Фактор ризику Коментар Надмірна маса тіла (індекс маси тіла більше 30 кг/м2) Ризик значно підвищується при збільшенні індексу маси тіла. Особливо важливо враховувати наявність інших факторів ризику. Довготривала іммобілізація, обширні оперативні втручання, операції на нижніх кінцівках або тазу, нейрохірургія, серйозні травми.   Примітка: тимчасова іммобілізація, включаючи авіа перельоти тривалістю > 4 годин, також може бути фактором ризику ВТЕ, особливо у жінок з іншими факторами ризику. У таких випадках рекомендується припинити застосування пластиру (у випадку планової операції – щонайменше за 4 тижні до втручання) та не продовжувати поки не мине 2 тижні з моменту повного відновлення рухів. Слід використовувати інший метод контрацепції для попередження небажаної вагітності. Слід розглянути необхідність застосування антикоагулянтів якщо застосування пластиру Евра® не було припинене завчасно. Позитивна спадкова історія (наприклад, венозна тромбоемболія у брата або батьків у відносно молодому віці). При підозрі на спадкову схильність жінка повинна звернутися за порадою до спеціаліста перед прийняттям рішення щодо застосування комбінованих гормональних контрацептивів. Інші медичні стани, асоційовані з ВТЕ Злоякісна пухлина, системний червоний вовчак, гемолітичний уремічний синдром, хронічні запальні захворювання кишечнику (наприклад, хвороба Крона або виразковий коліт), серповидноклітинна анемія. Збільшення віку Особливо понад 35 років.

  Не існує загальноприйнятої думки щодо можливої ролі варикозу вен та поширеного тромбофлебіту в етіології венозної тромбоемболії.

  Слід брати до уваги підвищений ризик тромбоемболії під час вагітності, і особливо протягом 6-тижневого періоду після пологів (для додаткової інформації див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

  Симптоми ВТЕ (тромбоз глибоких вен та емболія легень)

  Жінки, які застосовують комбіновані контрацептиви, повинні негайно повідомити лікаря при появі симптомів тромбозу.

  Симптоми тромбозу глибоких вен (ТГВ) можуть включати:

  односторонній набряк ноги та/або стопи або набряк уздовж вени на нозі; біль або болісні відчуття в нозі, які відчуваються тільки при стоянні і ходьбі; підвищена температура ураженої ноги, почервоніння або блідість шкіри ноги.

  Симптоми емболії легень (ЕЛ) можуть включати:

  раптове порушення дихання або прискорене дихання; раптовий кашель, який може супроводжуватися кровохарканням; різкий біль у грудях; сильне головокружіння або запаморочення; швидке або нерегулярне серцебиття.

  Деякі з цих симптомів є неспецифічними (наприклад, порушення дихання, кашель) і можуть бути прийняті за ознаки іншого більш поширеного і менш тяжкого стану (наприклад, інфекції дихальних шляхів).

  Інші ознаки оклюзії судин можуть включати: раптовий біль, набряк і незначне посиніння кінцівки.

  Якщо оклюзія відбувається у судинах ока, симптоми можуть варіювати від безболісного погіршення зору до його втрати. Іноді втрата зору відбувається майже моментально.

  Ризик артеріальної тромбоемболії (АТЕ)

  Епідеміологічні дослідження пов’язують використання КГК з підвищеним ризиком артеріальної тромбоемболії (інфаркт міокарда) або порушенням мозкового кровообігу (наприклад, транзиторна ішемічна атака, інсульт). Артеріальна тромбоемболія може мати летальний наслідок.

  Фактори ризику АТЕ

  Ризик артеріальних тромбоемболічних ускладнень або порушення мозкового кровообігу у пацієнтів, які застосовують КГК, збільшується у жінок з факторами ризику (див. таблицю). Застосування пластиру Евра® протипоказане жінкам, які мають серйозні або множинні фактори ризику розвитку ATE (див. розділ «Протипоказання»). Якщо жінка має більше ніж один фактор ризику, не виключено, що загальний ризик є більшим, ніж сума окремих факторів – у цьому випадку слід зважити загальний ризик АТЕ у жінки. Якщо співвідношення ризику та користі вважається негативним, КГК не слід призначати (див. розділ «Протипоказання»).

  Таблиця: Фактори ризику АТЕ

  Фактор ризику Коментар Збільшення віку Особливо понад 35 років. Паління Жінкам настійно рекомендується не палити, якщо вони хочуть застосовувати КГК. Жінкам віком від 35 років, які продовжують палити, рекомендовано застосовувати інші методи контрацепції. Гіпертензія   Надмірна маса тіла (індекс маси тіла більше 30 кг/м2) Ризик значно підвищується при збільшенні індексу маси тіла. Особливо важливо враховувати наявність інших факторів ризику. Позитивна спадкова історія (наприклад, артеріальна тромбоемболія у брата або у батьків у відносно молодому віці, тобто менше 50 років). При підозрі на спадкову схильність жінка повинна звернутися за порадою до спеціаліста перед прийняттям рішення щодо застосування гормональних контрацептивів. Мігрень Збільшення частоти або тяжкості випадків мігрені під час застосування КГК (що може бути продромальним станом порушення мозкового кровообігу) може бути причиною негайного припинення застосування пластиру. Інші медичні стани, асоційовані небажаними судинними порушеннями Цукровий діабет, гіпергомоцистеїнемія, захворювання клапанів серця та миготлива аритмія, дисліпопротеїнемія, системний червоний вовчак.

  Симптоми АТЕ

  Жінки, які застосовують комбіновані контрацептиви, повинні негайно повідомити лікаря при появі симптомів АТЕ.

  Симптоми порушення мозкового кровообігу можуть включати:

  раптова слабкість або оніміння обличчя, руки або ноги, особливо на одній стороні тіла; раптове утруднення ходьби, запаморочення, втрата рівноваги або координації; раптова сплутаність свідомості, проблеми з мовою або розумінням; раптові проблеми із зором одного або обох очей; раптовий, сильний або тривалий головний біль без певної причини; втрата свідомості або непритомність з конвульсіями або без.

  Тимчасові симптоми дозволяють підозрювати транзиторну ішемічну атаку.

  Симптоми інфаркту міокарда можуть включати:

  біль, дискомфорт, тиск, тяжкість, відчуття здавлювання або розпирання в грудях, руці, або нижче грудини; дискомфорт з іррадіацією в спину, щелепу, горло, руки, живіт; відчуття переповнення шлунку, розладу шлунка або задуха; пітливість, нудота, блювота і запаморочення; сильна слабкість, занепокоєння або задишка; швидке або нерегулярне серцебиття.

  Жінки, які застосовують комбіновані контрацептиви, повинні негайно повідомити лікаря про можливі симптоми тромбозу. У випадку підозрюваного або підтвердженого тромбозу прийом гормональних контрацептивів необхідно припинити. Адекватну контрацепцію потрібно розпочати через тератогенність антикоагулянтної терапії (кумарини).

  Пухлини

  У ході деяких епідеміологічних досліджень повідомлялося про підвищений ризик розвитку раку шийки матки при довготривалому застосуванні КПК, але досі не встановлено, наскільки це відкриття залежить від поєднання впливу статевої поведінки та інших факторів, таких як вірус папіломи людини (HPV).

  Метааналіз 54 епідеміологічних досліджень показав, що існує трохи підвищений ризик (RR=1,24) діагностування раку грудей у жінок, які приймають КПК. Підвищений ризик поступово зникає протягом 10 років після припинення застосування КПК. Оскільки рак грудей є рідкісним серед жінок віком до 40 років, кількість діагнозів раку грудей у дійсних та нещодавніх пацієнтів, які застосовували КПК є малою порівняно із загальним ризиком раку грудей. Рак грудей, діагностований у жінок, які колись приймали контрацептиви, як правило, менш клінічно прогресуючий, ніж у жінок, які ніколи не приймали контрацептиви. Підвищений ризик може бути пов’язаний з ранньою діагностикою раку грудей серед пацієнтів, які застосовують КПК, біологічними ефектами КПК або з комбінацією обох причин.

  Рідко повідомлялося про доброякісні пухлини печінки та ще рідше про злоякісні пухлини печінки серед пацієнтів, які застосовували КПК. В окремих випадках ці пухлини призвели до внутрішньочеревних кровотеч, що загрожували життю. Таким чином, слід проводити диференціальну діагностику з печінковою пухлиною при скаргах на гострий біль у животі, збільшенні печінки та ознаках внутрішньочеревної кровотечі у жінок, які застосовували Евра®.

  Інші стани

  Контрацептивна ефективність може бути знижена у жінок, маса тіла яких становить або перевищує 90 кг. Жінки з гіпертригліцеридемією або її випадками у сімейному анамнезі можуть мати підвищений ризик розвитку панкреатиту при застосуванні комбінованих гормональних контрацептивів. Хоча про незначне підвищення артеріального тиску повідомлялося у багатьох жінок, які приймали гормональні контрацептиви, клінічно суттєве підвищення спостерігалося рідко.

  Зв’язок між застосуванням гормональних контрацептивів та клінічною артеріальною гіпертензією не був встановлений. Якщо під час застосування комбінованих гормональних контрацептивів на тлі існуючої артеріальної гіпертензії спостерігається постійне або значне підвищення артеріального тиску, яке не відповідає на антигіпертензивне лікування, застосування комбінованих гормональних контрацептивів потрібно припинити.

  Комбіновані гормональні контрацептиви можна знову застосовувати, якщо антигіпертензивна терапія забезпечує контроль нормального рівня артеріального тиску.

  Такі стани з’являлися або погіршувалися або у період вагітності, або при застосуванні КПК, але докази зв’язку з застосуванням КПК непереконливі: жовтяниця та/або свербіж, пов’язаний з холестазом; жовчні камені; порфірія; системний червоний вовчак; гемолітичний уремічний синдром; хорея Сиденхама; герпес вагітних; втрата слуху, пов’язана з отосклерозом. Гострі та хронічні порушення печінкової функції можуть потребувати припинення комбінованої гормональної контрацепції до моменту, коли печінкові маркери повернуться до норми. Рецидив свербежу, пов’язаного з холестазом, що виник у період попередньої вагітності або попереднього застосування статевих стероїдів, потребує припинення прийому комбінованих гормональних контрацептивів. Не дивлячись на те, що комбіновані гормональні контрацептиви можуть вплинути на периферичну інсулінорезистентність та переносимість глюкози, немає доказів необхідності зміни терапевтичного режиму при цукровому діабеті у період застосування гормональних контрацептивів. Однак жінки, хворі на цукровий діабет, повинні постійно перебувати під контролем лікарів, особливо на ранніх стадіях застосування Евра®. Про погіршення ендогенної депресії, епілепсії, хвороби Крона або виразкового коліту повідомлялося при прийомі КПК. Хлоазма може виникнути при застосуванні гормональних контрацептивів, особливо у жінок з хлоазмою вагітних в анамнезі. Пацієнти зі схильністю до хлоазми повинні уникати сонця або УФ опромінення при застосуванні Евра®. Хлоазма часто є необоротною.

  Медичний огляд/консультація

  Перед початком або поновленням прийому Евра® необхідно розглянути повну історію хвороби (включаючи сімейний анамнез) та виключити вагітність. Потрібно виміряти артеріальний тиск та провести фізичний огляд для встановлення наявності протипоказань (див. розділ «Протипоказання») та попереджень (див. розділ «Особливості застосування»). Важливо звернути увагу жінки на інформацію щодо венозного та артеріального тромбозу, у тому числі щодо ризику застосування пластиру Евра® у порівнянні з іншими КГК, симптоми ВТЕ і ATE, відомі фактори ризику та поведінки у разі підозри на тромбоз.

  Жінка має бути проінструктована уважно ознайомитися з інструкцією до медичного застосування лікарського засобу та дотримуватись наданих рекомендацій. Частота та обсяг наступних медичних оглядів мають бути встановлені відповідно до існуючої клінічної практики та клінічного стану жінки.

  Жінці потрібно повідомити про те, що гормональні контрацептиви не захищають від ВІЛ-інфекції (СНІД) та інших хвороб, що передаються статевим шляхом.

  Порушення режиму кровотеч

  Як і при застосуванні інших комбінований гормональних контрацептивів, упродовж перших місяців застосування можуть спостерігатися нерегулярні кровотечі (мажучі виділення або проривні кровотечі). Тому консультація спеціаліста може бути корисною лише після періоду звикання тривалістю приблизно 3 цикли. Якщо проривні кровотечі зберігаються постійно або виникають після регулярної кровотечі у попередніх циклах при застосуванні Евра® відповідно до рекомендацій, потрібно розглянути існування іншої причини. Слід звернути увагу на негормональні причини, та, при необхідності, вжити діагностичних заходів для виключення органічного захворювання чи вагітності. Ці заходи можуть включати вискоблювання. У деяких жінок менструація може не виникнути у період, вільний від застосування пластиру. Якщо Евра® застосовували відповідно до інструкцій, описаних у розділі «Спосіб застосування та дози», малоймовірно, що жінка вагітна. Вагітність не можна виключити, якщо Евра® застосовували не у відповідності до інструкції перед першою або другою пропущеними менструаціями.

  У деяких жінок може бути аменорея або олігоменорея після переривання гормональної контрацепції, особливо при наявності цих станів у анамнезі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність

  Пластир Евра® не показаний для застосування у період вагітності.

  Епідеміологічні дослідження продемонстрували відсутність збільшеного ризику вроджених дефектів у дітей, народжених жінками, які застосовували гормональні контрацептиви перед вагітністю. Більшість нещодавніх досліджень також не показали тератогенних ефектів при ненавмисному застосуванні пероральних гормональних контрацептивів на початку вагітності.

  Обмежені дані щодо застосування препарату Евра® вагітним жінкам не дають можливості зробити висновок щ

  Обратите внимание, что инструкция по применению Евра упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Евра по действующему веществу «Норэльгестромин,Этинилэстрадиол»

  Производитель: Арнест Украина (Украина, Киев) Арнест Украина (Украина, Киев)
  5327грн Купить В наличии
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  25656грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  27157грн Купить В наличии
  Производитель: Ворвартс Фарма (Украина, Киев) Ворвартс Фарма (Украина, Киев)
  39581грн Купить В наличии
  Производитель: Ворвартс Фарма (Украина, Киев) Ворвартс Фарма (Украина, Киев)
  39581грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  36270грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  9562грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  98781грн Купить В наличии
  Производитель: Organon Central East Gmbh (Швейцария) Organon Central East Gmbh (Швейцария)
  15680грн Купить В наличии
  Производитель: Ворвартс Фарма (Украина, Киев) Ворвартс Фарма (Украина, Киев)
  42791грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer (Германия) Bayer (Германия)
  3923грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  30424грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  32435грн Купить В наличии
  Производитель: Mibe GmbH Arzneimittel (Германия) Mibe GmbH Arzneimittel (Германия)
  40161грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  35044грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  33011грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Pharma (Германия) Bayer Pharma (Германия)
  109920грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer (Германия) Bayer (Германия)
  39882грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  105183грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  111970грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  141179грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  10290грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer (Германия) Bayer (Германия)
  37345грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer (Германия) Bayer (Германия)
  39579грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  148727грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  22238грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  43432грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  115935грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  25269грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  111867грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  45466грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  105282грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  40716грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  37340грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  42752грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer (Германия) Bayer (Германия)
  36075грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  53060грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  116721грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  42073грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  97310грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer (Германия) Bayer (Германия)
  35524грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  37340грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  45466грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  97310грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  1750грн Нет в наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  18395грн Нет в наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  19035грн Нет в наличии
  Производитель: Naari PTE. Limited (Сингапур) Naari PTE. Limited (Сингапур)
  2050грн Нет в наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  23315грн Нет в наличии
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  2355грн Нет в наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  21497грн Нет в наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  26213грн Нет в наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  23950грн Нет в наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  25269грн Нет в наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  103267грн Нет в наличии
  Производитель: Bayer Pharma (Германия) Bayer Pharma (Германия)
  520грн Нет в наличии
  Производитель: Bayer Pharma (Германия) Bayer Pharma (Германия)
  21142грн Нет в наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  24783грн Нет в наличии
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  22364грн Нет в наличии

  Информация о полных аналогах Евра (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы Евра

  Добавить отзыв о ЕвраДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Евра опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Евра и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».