Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Эспа-Липон
Категория: Эспа-Липон

Эспа-Липон

Товаров: 4
Сортировка:
Производитель: Esparma (Германия) Esparma (Германия)
68413грн Купить В наличии
Производитель: Esparma (Германия) Esparma (Германия)
65190грн Купить В наличии
Производитель: Esparma (Германия) Esparma (Германия)
35058грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (29)
 • Отзывы (0)
 • Описание Эспа-Липон

  Категория (классификация) товара Эспа-Липон
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Эспа-Липон
  Действующее вещество:
  • Кислота Тиоктовая
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Эспа-Липон
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A16 Прочие препараты для лечения заболеваний пищеварительной системы и обмена веществ
  • A16A Прочие средства, влияющие на пищеварительную систему и метаболические процессы
  • A16AX Различные вещества, влияющие на пищеварительную систему и метаболизм
  • A16AX01 Кислота тиоктовая
  Форма выпуска (лекарственная форма) Эспа-Липон
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые оболочкой
  • раствор для инъекций
  Торговая марка товара Эспа-Липон
  Торговая марка:
  • Advance Pharma GmbH (Германия)
  • Siegfried Hameln (Германия)
  • Lab. Medicamentos Internacionales (Испания)
  • Esparma (Германия)
  Страна производитель товара Эспа-Липон
  Производитель:
  • Esparma (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Эспа-Липон
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Эспа-Липон
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  • 5 шт.
  • 10 шт.
  Регистрация Эспа-Липон
  Регистрация:
  • UA/4179/01/02 2020-11-11
  • UA/4179/02/02 2016-01-11
  • UA/4179/02/01 2015-12-29

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Эспа-Липон по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Эспа-Липон по цене от 350.58 грн до 687.45 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Эспа-Липон Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Эспа-Липон по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Эспа-Липон

  Склад

  діюча речовина: thioctic acid; тіоктова (a-ліпоєва) кислота;

  1 таблетка містить тіоктової (a-ліпоєвої) кислоти 600 мг;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, повідон К25, целюлоза мікрокристалічна, целюлоза порошкоподібна, кремнію діоксид колоїдний безводний (високодисперсний), кремнію діоксид колоїдний безводний (осаджений), натрію карбоксиметилкрохмаль, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, тальк, титану діоксид (Е 171), хіноліновий жовтий (Е 104).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті оболонкою.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що впливають на травну систему і метаболічні процеси. Кислота тіоктова.

  Код АТС А16А Х01.

  Показання

  Порушення чутливості при діабетичній полінейропатії.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до тіоктової кислоти або до одного з інших компонентів препарату.

  Спосіб застосування та дози

  Дорослим при порушенні чутливості при діабетичній полінейропатії призначають внутрішньо по 1 таблетці препарату Еспа-ліпон® 600 (відповідає 600 мг a-ліпоєвої кислоти) 1 раз на добу. Застосування препарату не залежить від прийому їжі. Таблетки не розжовувати та запивати достатньою кількістю рідини, наприклад, склянкою води. Одночасне вживання їжі може вплинути на всмоктування лікарського засобу, тому важливо таблетки приймати до сніданку. Оскільки діабетична полінейропатія – хронічне захворювання, може знадобитися тривала терапія.

  Побічні реакції

  З боку нервової системи: дуже рідко – зміна або порушення смакових відчуттів.

  З боку травного тракту: дуже рідко – нудота, блювання, біль у животі та гастроінтестинальний біль, діарея.

  Метаболічні порушення: дуже рідко – зниження рівня цукру в крові. Були повідомлення про скарги, які свідчать про гіпоглікемічні стани, а саме – запаморочення, підвищене потовиділення, головний біль та порушення зору.

  З боку імунної системи: дуже рідко – алергічні реакції, такі як шкірні висипання, кропив’янка (уртикарні висипання) та свербіж.

  Інші: утруднене дихання, екзема, нездужання.

  Передозування

  При передозуванні можуть виникати нудота, блювання та головний біль. Після випадкового прийому або при спробі самогубства із пероральним застосуванням тіоктової кислоти у дозах від 10 г до 40 г у комбінації з алкоголем спостерігалися значні інтоксикації, у деяких випадках з летальним кінцем. На початковому етапі клінічна картина інтоксикації може проявлятися у психомоторному збудженні або у затьмаренні свідомості. У подальшому виникають генералізовані судоми та лактацидоз. Крім цього, при інтоксикації високими дозами тіоктової кислоти були описані гіпоглікемія, шок, гострий некроз скелетних м’язів, гемоліз, синдром дисемінованого врутрішньосудинного згортання крові, пригнічення діяльності кісткового мозку та поліорганна недостатність.

  Лікування. При підозрі на сильну інтоксикацію препаратом рекомендується негайна госпіталізація та вживання заходів відповідно до загальних принципів при випадковому отруєнні (наприклад, викликання блювання, промивання шлунка, прийом активованого вугілля тощо). Лікування генералізованих судом, лактацидозу та інших наслідків інтоксикації, що загрожують життю слід виконувати відповідно з принципами сучасної інтенсивної терапії та має бути симптоматичним. До цього часу не підтверджена користь від застосування гемодіалізу, гемоперфузії або методів фільтрації з примусовим виведенням тіоктової кислоти.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Застосування тіоктової кислоти у період вагітності не рекомендується через відсутність відповідних клінічних даних.

  Даних про проникнення тіоктової кислоти у грудне молоко немає, тому застосовувати її у період годування груддю не рекомендується.

  Діти

  Оскільки дані щодо безпеки та ефективності застосування дітям тіоктової кислоти відсутні, препарат не рекомендується призначати цій віковій категорії пацієнтів.

  Особливості застосування

  На початку лікування полінейропатії через регенераційні процеси можливе короткочасне посилення парестезій з відчуттям «повзання мурашок». При застосуванні тіоктової кислоти у хворих на цукровий діабет необхідний частий контроль рівня глюкози у крові. В окремих випадках необхідно зменшити дози протидіабетичних препаратів, щоб запобігти розвитку гіпоглікемії. Регулярне вживання алкогольних напоїв є значним фактором ризику розвитку та прогресування полінейропатії і може перешкоджати успіху в лікуванні, тому під час лікування і в періоди між курсами лікування слід уникати вживання алкоголю.

  Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати хворим із такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози, недостатність лактази або синдром недостатності всмоктування глюкози-галактози.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Ефективність цисплатину понижується при одночасному застосуванні з препаратом. Тіоктова кислота є комплексоутворювачем металів і тому, за основними принципами фармакотерапії, її не слід застосовувати одночасно зі сполуками металів (наприклад, з харчовими добавками, що містять залізо або магній, з молочними продуктами, оскільки вони містять кальцій). Якщо загальну добову дозу препарату застосовують за 30 хв до сніданку, то харчові добавки, що містять залізо та магній, слід застосовувати у середині доби або ввечері. При застосуванні тіоктової кислоти хворим на цукровий діабет можливе підсилення цукрознижувальної дії інсуліну та пероральних протидіабетичних засобів, тому, особливо на початковій стадії лікування, рекомендується ретельний контроль рівня цукру в крові. Для уникнення симптомів гіпоглікемії в окремих випадках може знадобитися зниження дози інсуліну або пероральних протидіабетичних засобів.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. активна діюча речовина препарату – тіоктова кислота відіграє роль коензиму в окислювальному декарбоксилюванні α-кетокислот; відіграє важливу роль в енергетичному обміні клітини. В амідній формі (ліпоамід) є есенціальним кофактором мультиензимних комплексів, що каталізують декарбоксилювання α-кетокислот циклу Кребса. Тіоктовій кислоті притаманні антитоксичні та антиоксидантні властивості, вона також здатна відновлювати інші антиоксиданти, зокрема при цукровому діабеті. У хворих на діабет тіоктова кислота знижує резистентність до інсуліну та гальмує розвиток периферичної нейропатії. Сприяє зниженню вмісту глюкози в крові та накопиченню глікогену в печінці. Тіоктова кислота впливає на обмін холестерину, бере участь у регуляції ліпідного та вуглеводного обміну, поліпшує функцію печінки (внаслідок гепатопротекторної, антиоксидантної, дезінтоксикаційної дії).

  Фармакокінетика. Біотрансформація a-ліпоєвої кислоти в організмі відбувається шляхом окислення бокових ланцюгів та кон’югацій. В системній доступності a-ліпоєвої кислоти існують суттєво індивідуальні коливання. Вона значною мірою піддається ефекту «першого проходження» в печінці Виводиться нирками переважно у формі метаболітів. Період двократного зниження концентрації в сироватці крові становить 10 - 20 хв.

  Основні фізико-хімічні властивості

  таблетки жовтого кольору, вкриті оболонкою.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробники

  Фарма Вернігероде ГмбХ.

  Місцезнаходження

  Дорнбергсвег 35, Д-38855 Вернігероде, Німеччина.

  Заявник

  Еспарма ГмбХ, Німеччина.

  Місцезнаходження

  Білефельдер Штрассе 1, 39171 Зюльцеталь, Німеччина.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Эспа-Липон упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Эспа-Липон по действующему веществу «Кислота Тиоктовая»

  Производитель: Meda Pharma (Германия) Meda Pharma (Германия)
  80998грн Купить В наличии
  Производитель: ФОРС-ФАРМА ДИСТРИБЮШН (Украина, Киев) ФОРС-ФАРМА ДИСТРИБЮШН (Украина, Киев)
  87550грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  125190грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  8080грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  77461грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  61928грн Купить В наличии
  Производитель: Індар (Украина, Киев) Індар (Украина, Киев)
  63218грн Купить В наличии
  Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
  132048грн Купить В наличии
  Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
  70022грн Купить В наличии
  Производитель: Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский) Новофарм-Биосинтез (Украина, Новоград-Волынский)
  5966грн Купить В наличии
  Производитель: Meda Pharma (Германия) Meda Pharma (Германия)
  81314грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  27435грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  71150грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  4510грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2265грн Купить В наличии
  Производитель: Woerwag Pharma (Германия) Woerwag Pharma (Германия)
  650грн
  Производитель: Альтфарм (Россия, Судаково) Альтфарм (Россия, Судаково)
  4200грн

  Информация о полных аналогах Эспа-Липон (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Эспа-Липон

  Добавить отзыв о Эспа-ЛипонДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Эспа-Липон опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Эспа-Липон и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!