Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Дермовейт
Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: GlaxoSmithKline Export (Великобритания) GlaxoSmithKline Export (Великобритания)
17781грн Купить В наличии
Производитель: GlaxoSmithKline Export (Великобритания) GlaxoSmithKline Export (Великобритания)
17726грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (9)
 • Отзывы (0)
 • Описание Дермовейт

  Категория (классификация) товара Дермовейт
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Дермовейт
  Действующее вещество:
  • Клобетазол
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Дермовейт
  Код АТХ:
  • D Препараты для лечения заболеваний кожи (дерматологические средства)
  • D07 Препараты гормонов коры надпочечников для лечения заболеваний кожи
  • D07A Простые препараты кортикостероидов
  • D07AD Высокоактивные кортикостероиды (группа IV)
  • D07AD01 Клобетазол
  Форма выпуска (лекарственная форма) Дермовейт
  Форма выпуска:
  • крем
  • мазь
  Торговая марка товара Дермовейт
  Торговая марка:
  • GlaxoSmithKline Pharmaceuticals (Польша)
  Страна производитель товара Дермовейт
  Производитель:
  • GlaxoSmithKline Export (Великобритания)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Дермовейт
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Дермовейт
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация Дермовейт
  Регистрация:
  • UA/1600/02/01 2014-07-03
  • UA/1600/01/01 2014-07-21

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Дермовейт по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Дермовейт по цене от 177.26 грн до 177.81 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Дермовейт Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Дермовейт по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Дермовейт

  Склад

  діюча речовина: клобетазол;

  1 г крему містить 0,5 мг клобетазолу пропіонату; 

  допоміжні речовини: гліцерол моностеарат, арлацел 165 (гліцерол моностеарат і поліетиленгліколю (100) стеарат), спирт цетостеариловий, хлоркрезол, натрію цитрат, кислота лимонна, моногідрат, замінник воску бджолиного 6621, пропіленгліколь, вода очищена.

  Лікарська форма

  Крем.

  Основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого або білого з відтінком кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Кортикостероїди для місцевого застосування.

  Код АТХ D07A D01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Основним ефектом клобетазолу пропіонату щодо шкіри є неспецифічна протизапальна дія завдяки вазоконстрикції та зменшенню синтезу колагену.

  Фармакокінетика.

  Проникнення клобетазолу пропіонату крізь шкіру у різних осіб різне і може збільшуватися при використанні оклюзійних пов’язок або у випадку запалення чи пошкодження шкіри. В осіб зі здоровою шкірою середні пікові концентрації клобетазолу пропіонату у плазмі крові 0,63 нг/мл в одному дослідженні спостерігалися через 8 годин після другого нанесення (через 13 годин після першого нанесення) 30 г 0,05 % мазі клобетазолу пропіонату. Після нанесення другої дози 30 г 0,05 % крему клобетазолу пропіонату середні пікові концентрації у плазмі крові були трохи вищими, ніж при нанесенні мазі і спостерігалися через 10 годин. В іншому дослідженні середні пікові концентрації (приблизно 2,3 нг/мл та 4,6 нг/мл) спостерігалися відповідно, у пацієнтів із псоріазом та екземою через 3 години після одноразового нанесення 25 г 0,05 % мазі клобетазолу пропіонату. Після абсорбції через шкіру препарат, найімовірніше, проходить той же метаболічний шлях, що й кортикостероїди після системного призначення. Однак системний метаболізм клобетазолу до кінця не встановлений.

  Показання

  Псоріаз (за винятком поширеного бляшкового псоріазу), стійкі екземи, червоний плескатий лишай, дискоїдний червоний вовчак та інші захворювання шкіри, що не піддаються лікуванню менш активними кортикостероїдами.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату.

  Неліковані інфекції шкіри.

  Рожеві вугри.

  Звичайні вугри.

  Свербіж без запалення.

  Періанальний та генітальний свербіж.

  Періоральний дерматит.

  Дермовейт не призначений для лікування первинно інфікованих уражень шкіри, що спричиняються грибами (наприклад, кандидози, лишай) або бактеріальними мікроорганізмами (наприклад, імпетиго) або дерматозів у дітей віком до 1 року, включаючи дерматити та пелюшкові висипання.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші віиди взаємодій.

  Було показано, що сумісне застосування з препаратами, що можуть інгібувати CYP3A4 (наприклад, ритонавір, ітраконазол) гальмує метаболізм кортикостероїдів, що може спричиняти системний ефект. Наскільки така взаємодія є клінічно значущою, залежить від дози препарату, шляху введення кортикостероїду та потужності інгібітору CYP3A4.

  Особливості застосування.

  Препарат не застосовувати для лікування пацієнтів з місцевою реакцією гіперчутливості на кортикостероїди або будь-які допоміжні речовини в анамнезі. Місцеві реакції гіперчутливості (див. розділ «Побічні реакції») можуть нагадувати симптоми захворювання, що лікується.

  Маніфестація гіперкортицизму (синдром Кушинга) та зворотної супресії гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи з пригніченням функції надниркових залоз у деяких осіб може бути результатом збільшеної системної абсорбції топічних стероїдів. У разі появи будь-яких із вищенаведених симптомів застосування препарату слід поступово припиняти шляхом зменшення частоти нанесення або заміни на менш потужний кортикостероїд. Раптове припинення лікування може спричинити глюкокортикостероїдну недостатність (див. розділ «Побічні реакції»).

  Ризик-факторами виникнення системних ефектів є:

  потужність та склад топічного стероїду; тривалість застосування; нанесення на велику площу шкіри; застосування на поверхнях шкіри, що доторкаються, наприклад, у зонах попрілості або у місці нанесення оклюзійної пов’язки (у немовлят пелюшки можуть відігравати роль оклюзійної пов’язки); підвищена гідратація ороговілого шару; застосування на ділянках з тонким шкірним покривом, наприклад, на обличчі; застосування на ділянках ушкодженої шкіри або при інших умовах, де спостерігається порушення шкірного бар’єру.

  Порівняно з дорослими у дітей може абсорбуватися пропорційно більша кількість топічного кортикостероїду, і тому вони сприйнятливіші до системних побічних ефектів. Це пов’язано з тим, що діти мають недорозвинутий шкірний бар’єр та більшу поверхню шкіри відносно маси тіла порівняно з дорослими.

  Діти

  Слід уникати, де це можливо, довготривалого застосування топічних кортикостероїдів немовлятам та дітям віком до 12 років, оскільки у них вища імовірність виникнення адреналової супресії.

  Діти більш сприйнятливіші до розвитку атрофічних змін при застосуванні топічних кортикостероїдів. Якщо Дермовейт необхідний для лікування дітей, рекомендується, щоб лікування тривало кілька днів та переглядалося щотижня.

  Ризик інфікування при накладанні оклюзійної пов’язки

  Ризик розвитку бактеріальних інфекцій збільшується у теплих та вологих умовах, що можуть виникнути під оклюзійними пов’язками, тому перед накладанням нової пов’язки шкіру слід кожного разу ретельно обробляти.

  Лікування псоріазу

  Застосовувати топічні кортикостероїди для лікування псоріазу слід з обережністю, оскільки у деяких випадках повідомлялося про появу рецидивів, розвиток толерантності, ризик генералізації пустульозного псоріазу та розвиток симптомів місцевої або системної токсичності, спричинених порушенням бар’єрної функції шкіри. У разі застосування для лікування псоріазу пацієнт повинен знаходитися під ретельним медичним наглядом.

  Супутні інфекції

  Кожного разу при лікуванні запальних інфікованих уражень необхідно призначати відповідні антибактеріальні препарати. У разі поширення інфекції топічні кортикостероїди слід відміняти та призначати відповідну антибактеріальну терапію.

  Хронічні виразки ніг

  Іноді топічні кортикостероїди слід застосовувати для лікування дерматитів, що виникають навколо хронічних виразок ніг. Однак таке застосування асоціюється зі збільшенням частоти виникнення реакцій місцевої гіперчутливості та збільшенням ризику місцевих інфекцій.

  Нанесення крему на обличчя

  Нанесення крему на шкіру обличчя є небажаним, оскільки ця ділянка є більш вразливою до атрофічних змін. У разі необхідності застосування повинно бути обмежено кількома днями.

  Нанесення на повіки

  При нанесенні крему на повіки слід уникати потрапляння препарату в очі, оскільки це при повторному застосуванні може спричинити катаракту і глаукому.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність

  Дані щодо застосування Дермовейту вагітним жінкам обмежені.

  Місцеве застосування кортикостероїдів вагітним тваринам може спричиняти порушення внутрішньоутробного розвитку. Відповідність цих даних щодо людини не встановлена, тому застосовувати місцеві стероїди вагітним протягом тривалого часу та у великій кількості не можна.

  Годування груддю

  Безпека застосування клобетазолу пропіонату у період годування груддю не встановлена. Невідомо, чи може застосування топічних кортикостероїдів призвести до такої системної абсорбції, у результаті якої у грудному молоці буде виявлена кількість препарату, що піддається вимірюванню. Застосовувати Дермовейт у період годування груддю слід лише у випадках, коли очікувана користь для матері буде перевищувати ризик для дитини. У разі призначення у період годування груддю крем не слід наносити на груди з метою уникнення випадкового попадання крему через рот дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Досліджень щодо вивчення такого впливу не проводилося. З огляду на профіль побічних реакцій, впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не очікується.

  Спосіб застосування та дози

  Крем м’яко наносити тонким шаром, достатнім для покриття всіх уражених ділянок шкіри 1 або 2 рази на добу. Як і при застосуванні інших високоактивних топічних стероїдів, лікування слід припинити після досягнення контролю за захворюванням. В умовах доброї відповіді на лікування цього можна досягнути за кілька днів.

  У разі відсутності покращення протягом 2-4 тижнів діагноз та лікування слід переглянути.

  Для контролю за загостреннями можна застосовувати повторні короткі курси лікування Дермовейтом. Якщо необхідне постійне тривале слід застососвувати менш потужні препарати.

  У випадках більш стійких уражень, особливо з гіперкератозом, ефект Дермовейту може бути підсилений, у разі необхідності, накриттям ураженої ділянки шкіри оклюзійною поліетиленовою пов’язкою. Звичайно для досягнення задовільного результату достатнім буде накладання оклюзійної плівки лише на нічь. Досягнуте покращання зазвичай підтимується нанесенням крему без застосування оклюзійної пов’язки.

  Для місцевого застосування.

  Діти

  Препарат протипоказаний для лікування дерматозів, включаючи дерматити у дітей віком до 1 року.

  Передозування

  Симптоми та ознаки.

  При звичайному застосуванні Дермовейт може абсорбуватися у кількостях, достатніх для виникнення системного ефекту. Імовірність виникнення гострого передозування дуже незначна, однак у разі хронічного передозування або неправильного застосування можуть виникнути ознаки гіперкортизолізму.

  Лікування.

  У разі передозування Дермовейт слід поступово відміняти шляхом зменшення частоти нанесення крему або заміщенням його на менш потужний кортикостероїд з огляду на ризик виникнення глюкокортикостероїдної недостатності.

  Подальше лікування проводити згідно з клінічним станом пацієнта або за національними рекомендаціями щодо лікування отруєнь при наявності.

  Побічні реакції

  Побічна дія, відомості про яку наведені нижче, класифікована за органами і системами та за частотою її виникнення: дуже часто ≥ 1/10, часто ≥ 1/100 та < 1/10, нечасто ≥ 1/1000 та < 1/100, рідко ≥ 1/10000 та < 1/1000, вкрай рідко < 1/10 000, включаючи поодинокі випадки. 

  Інфекції та інвазії

  Дуже рідко: опортуністичні інфекції.

  Імунна система

  Дуже рідко: локальна підвищена чутливість.

  Ендокринна система

  Дуже рідкопригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-адреналової системи: кушингоїдні ознаки (наприклад, місяцеподібне обличчя, центральне ожиріння), затримка збільшення маси тіла/росту у дітей, остеопороз, глаукома, гіперглікемія/глюкозурія, катаракта, артеріальна гіпертензія, збільшення маси тіла/ожиріння, зменшення рівня ендогенного кортизолу, алопеція, ламкість волосся.

  Шкіра та підшкірні тканини

  Часто: свербіж, відчуття місцевого печіння/болю у шкірі.

  Нечасто: місцева атрофія шкіри*, атрофічні смуги на шкірі*, телеангіоектазії*.

  Дуже рідко: потоншення шкіри*, зморщування шкіри*, висушування шкіри*, зміни пігментації*, гіпертрихоз, загострення основних симптомів, алергічний контактний дерматит/дерматит, пустульозна форма псоріазу, еритема, висипання, кропив’янка.

  Загальні порушення та порушення у місці нанесення

  Дуже рідко: поразнення/біль у місці нанесення.

  *Порушення шкіри, що є вторинними до локального та/або системного гіпоталамо-гіпофізарно-адреналового пригнічення.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі нижче 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Крем в алюмінієвих тубах із поліпропіленовими кришечками по 25 грамів, уміщений у картонну упаковку.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А., Польща/

  GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., Роland.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А.

  189, вул.Грюнвальдська, 60-322 Познань, Польща/

  GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

  189 Grunwaldzka Str., 60-322 Poznan, Poland.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Дермовейт упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Дермовейт по действующему веществу «Клобетазол»

  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  9326грн Купить В наличии
  Производитель: Pharma International (Иордания) Pharma International (Иордания)
  15691грн Купить В наличии
  Производитель: Pharma International (Иордания) Pharma International (Иордания)
  13385грн Купить В наличии
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  10476грн Купить В наличии
  Производитель: Dermapharm (Германия) Dermapharm (Германия)
  721грн Купить В наличии
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  10531грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  943грн Купить В наличии
  Производитель: Dermapharm (Германия) Dermapharm (Германия)
  1053грн Купить В наличии
  Производитель: Dermapharm (Германия) Dermapharm (Германия)
  13215грн

  Информация о полных аналогах Дермовейт (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Дермовейт

  Добавить отзыв о ДермовейтДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Дермовейт опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Дермовейт и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».