Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Делор

Делор

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Pharma International (Иордания) Pharma International (Иордания)
13385грн Нет в наличии
Производитель: Pharma International (Иордания) Pharma International (Иордания)
1570грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными / картой в аптеке
 • Характеристики
 • Инструкция
 • Аналоги (12)
 • Отзывы (0)
 • Характеристики Делор

  Категория: Делор
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество: Делор
  Действующее вещество:
  • Клобетазол
  Код АТХ/ATC: Делор
  Код АТХ/ATC:
  • D Препараты для лечения заболеваний кожи (дерматологические средства)
  • D07 Препараты гормонов коры надпочечников для лечения заболеваний кожи
  • D07A Простые препараты кортикостероидов
  • D07AD Высокоактивные кортикостероиды (группа IV)
  • D07AD01 Клобетазол
  Форма выпуска: Делор
  Форма выпуска:
  • мазь
  • крем
  Торговая марка: Делор
  Торговая марка:
  • Pharma International (Иордания)
  Производитель: Делор
  Производитель:
  • Pharma International (Иордания)
  Дозировка: Делор
  Дозировка:
  •    
  Количество в упаковке: Делор
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация: Делор
  Регистрация:
  • UA/3092/02/01 2020-04-09
  • UA/3092/01/01 2020-04-02

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Делор по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Делор по цене от 133.85 грн до 157 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Делор Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Делор по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Делор

  Склад

  діюча речовина: клобетазолу пропіонат;

  1 г крему містить клобетазолу пропіонату 0,5 мг;

  допоміжні речовини: парафін білий м’який; спирт цетостеариловий; поліетиленгліколю 1000 цетостеариловий ефір; олія мінеральна легка; метилпарабен (Е 218); пропілпарабен (Е 216); кислота лимонна, моногідрат; натрію цитрат; пропіленгліколь; вода очищена.

  Лікарська форма

  Крем.

  Основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого кольору що сяє, без запаху.

  Фармакотерапевтична група

  Кортикостероїди для місцевого застосування.

  Код АТХ D07А D01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Основним ефектом клобетазолу пропіонату щодо шкіри є неспецифічна протизапальна дія завдяки вазоконстрикції та зменшенню синтезу колагену.

  Фармакокінетика.

  Проникнення клобетазолу пропіонату через шкіру у різних осіб різне і може збільшуватися при використанні оклюзійних пов’язок або у разі запалення чи пошкодження шкіри. В осіб зі здоровою шкірою середні пікові концентрації клобетазолу пропіонату у плазмі крові 0,63 нг/мл спостерігалися в одному дослідженні через 8 годин після другого нанесення (через 13 годин – після першого нанесення) 30 г 0,05 % мазі клобетазолу пропіонату. Після нанесення другої дози 30 г 0,05 % крему клобетазолу пропіонату середні пікові концентрації у плазмі крові були трохи вищими, ніж при нанесенні мазі, і спостерігалися через 10 годин. В іншому дослідженні середні пікові концентрації (приблизно 2,3 нг/мл та 4,6 нг/мл) спостерігалися, відповідно, у пацієнтів із псоріазом та екземою через 3 години після одноразового нанесення 25 г 0,05 % мазі клобетазолу пропіонату. Після абсорбції через шкіру препарат, швидше за все, проходить той же метаболічний шлях, що й кортикостероїди після системного призначення. Однак системний метаболізм клобетазолу до кінця не встановлений.

  Показання

  Псоріаз (за винятком поширеного бляшкового псоріазу), стійкі екземи, червоний плескатий лишай, дискоїдний червоний вовчак та інші захворювання шкіри, що не піддаються лікуванню менш активними кортикостероїдами.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату.

  Неліковані інфекції шкіри.

  Рожеві вугри.

  Звичайні вугри.

  Свербіж без запалення.

  Періанальний та генітальний свербіж.

  Періоральний дерматит.

  Препарат не призначений для лікування первинно інфікованих уражень шкіри, що спричиняються грибами (наприклад, кандидози, лишай) або бактеріальними мікроорганізмами (наприклад, імпетиго) або дерматозів у дітей віком до 1 року, включаючи дерматити та пелюшкові висипання.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Сумісне застосування з препаратами, що можуть інгібувати CYP3A4 (наприклад, з ритонавіром, ітраконазолом), гальмує метаболізм кортикостероїдів, що може спричиняти системний ефект. Наскільки така взаємодія є клінічно значущою, залежить від дози препарату, шляху введення кортикостероїду та потужності інгібітора CYP3A4.

  Особливості застосування

  Препарат не застосовувати для лікування пацієнтів з місцевою реакцією гіперчутливості на кортикостероїди або будь-які допоміжні речовини в анамнезі. Місцеві реакції гіперчутливості (див. розділ «Побічні реакції») можуть нагадувати симптоми захворювання, що лікується.

  Маніфестація гіперкортицизму (синдром Кушинга) та зворотної супресії гіпоталамо- гіпофізарно-надниркової системи з пригніченням функції надниркових залоз у деяких осіб може бути результатом збільшеної системної абсорбції топічних стероїдів. У разі появи будь-яких з вищенаведених симптомів застосування препарату слід поступово припиняти шляхом зменшення частоти нанесення або заміни на менш потужний кортикостероїд.

  Раптове припинення лікування може спричинити глюкокортикостероїдну недостатність (див. розділ «Побічні реакції»).

  Ризик-факторами виникнення системних ефектів є:

  потужність та склад топічного стероїду; тривалість застосування; нанесення на велику площу шкіри; застосування на поверхнях шкіри, що доторкаються, наприклад, у зонах попрілості або у місці нанесення оклюзійної пов’язки (у немовлят пелюшки можуть відігравати роль оклюзійної пов’язки); підвищена гідратація ороговілого шару; застосування на ділянках з тонким шкірним покривом, наприклад, на обличчі; застосування на ділянках ушкодженої шкіри або при інших умовах, де спостерігається порушення шкірного бар’єра.

  Порівняно з дорослими у дітей може абсорбуватися пропорційно більша кількість топічного кортикостероїду, і тому вони сприйнятливіші до системних побічних ефектів. Це пов’язано з тим, що діти мають недорозвинутий шкірний бар’єр та більшу поверхню шкіри відносно маси тіла порівняно з дорослими.

  Діти

  Слід уникати, де це можливо, довготривалого застосування топічних кортикостероїдів немовлятам та дітям віком до 12 років, оскільки у них вища імовірність виникнення адреналової супресії.

  Діти сприйнятливіші до розвитку атрофічних змін при застосуванні топічних кортикостероїдів. Якщо препарат необхідний для лікування дітей, рекомендується, щоб лікування тривало кілька днів та переглядати його щотижня.

  Ризик інфікування при накладанні оклюзійної повʼязки

  Ризик розвитку бактеріальних інфекцій збільшується у теплих та вологих умовах, що можуть виникнути під оклюзійними пов’язками, тому перед накладанням нової пов’язки шкіру слід кожного разу ретельно обробляти.

  Лікування псоріазу

  Застосовувати топічні кортикостероїди для лікування псоріазу слід з обережністю, оскільки у деяких випадках повідомлялося про появу рецидивів, розвиток толерантності, ризик генералізації пустульозного псоріазу та розвиток симптомів місцевої або системної токсичності, спричинених порушенням бар’єрної функції шкіри. У разі застосування для лікування псоріазу пацієнт повинен знаходитись під ретельним медичним наглядом.

  Супутні інфекції

  Кожного разу при лікуванні запальних інфікованих уражень необхідно призначати відповідні антибактеріальні препарати. У разі поширення інфекції топічні кортикостероїди слід відміняти та призначати відповідну антибактеріальну терапію.

  Хронічні виразки ніг

  Іноді топічні кортикостероїди слід застосовувати для лікування дерматитів, що виникають навколо хронічних виразок ніг. Однак таке застосування асоціюється зі збільшенням частоти виникнення реакцій місцевої гіперчутливості та збільшенням ризику місцевих інфекцій.

  Нанесення крему на обличчя

  Нанесення крему на шкіру обличчя є небажаним, оскільки ця ділянка є більш вразливою до атрофічних змін. У разі необхідності застосування потрібно обмежити кількома днями.

  Нанесення на повіки

  При нанесенні крему на повіки слід уникати потрапляння препарату в очі, оскільки це при повторному застосуванні може спричинити катаракту і глаукому.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність

  Дані щодо застосування препарату вагітним жінкам обмежені.

  Застосовувати місцеві стероїди вагітним протягом тривалого часу та у великій кількості не можна.

  Годування груддю

  Безпека застосування клобетазолу пропіонату у період годування груддю не встановлена. Невідомо, чи може застосування топічних кортикостероїдів призвести до такої системної абсорбції, в результаті якої у грудному молоці буде виявлена кількість препарату, що піддається вимірюванню. Застосовувати препарат у період годування груддю можна лише у випадках, коли очікувана користь для матері буде перевищувати ризик для дитини. У разі призначення у період годування груддю крем не слід наносити на груди з метою уникнення випадкового попадання крему через рот дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими

  механізмами.

  Досліджень щодо вивчення такого впливу не проводилося. З огляду на профіль побічних реакцій, впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не очікується.

  Спосіб застосування та дози

  Крем для місцевого застосування.

  М’яко наносити тонким шаром, достатнім для покриття всіх уражених ділянок шкіри 1 або  2 рази на добу. Як і при застосуванні інших високоактивних топічних кортикостероїдів, після досягнення контролю за захворюванням лікування слід припинити. В умовах доброї відповіді на лікування цього можна досягнути за кілька днів.

  У разі відсутності покращення протягом 2-4 тижнів діагноз та лікування слід переглянути.

  Для контролю за загостреннями можна застосовувати повторні короткі курси лікування препаратом. Якщо необхідне постійне тривале лікування, слід застосовувати менш потужні препарати.

  У випадках більш стійких уражень, особливо з гіперкератозом, ефект препарату може бути посилений, у разі необхідності, накриттям ураженої ділянки шкіри оклюзійною поліетиленовою пов’язкою. Зазвичай для досягнення задовільного результату достатнім буде накладання поліетиленової плівки лише на ніч. Досягнуте покращення зазвичай підтримується нанесенням крему без застосування оклюзійної пов’язки.

  Діти

  Препарат протипоказаний для лікування дерматозів, включаючи дерматити, у дітей віком до 1 року.

  Передозування

  Симптоми.

  При звичайному застосуванні препарат може абсорбуватися у кількостях, достатніх для виникнення системного ефекту. Імовірність виникнення гострого передозування дуже незначна, однак у разі хронічного передозування або неправильного застосування можуть виникнути ознаки гіперкортизолізму.

  Лікування.

  У разі передозування препарат слід поступово відміняти шляхом зменшення частоти нанесення крему або заміщенням його на менш потужний кортикостероїд з огляду на ризик виникнення глюкокортикостероїдної недостатності.

  Подальше лікування проводити згідно з клінічним станом пацієнта або за національними рекомендаціями щодо лікування отруєнь при наявності.

  Побічні реакції

  Інфекції та інвазії: опортуністичні інфекції.

  Імунна система: локальна підвищена чутливість.

  Ендокринна система: пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-адреналової системи: кушингоїдні ознаки (наприклад, місяцеподібне обличчя, центральне ожиріння), затримка збільшення маси тіла/росту у дітей, остеопороз, глаукома, гіперглікемія/глюкозурія, катаракта, артеріальна гіпертензія, збільшення маси тіла/ожиріння, зменшення рівня ендогенного кортизолу, алопеція, ламкість волосся.

  Шкіра та підшкірні тканини: свербіж, відчуття місцевого печіння/болю у шкірі, місцева атрофія шкіри*, атрофічні смуги на шкірі*, телеангіоектазії*, потоншання шкіри*, зморщування шкіри*, висушування шкіри*, зміни пігментації*, гіпертрихоз, загострення основних симптомів, алергічний контактний дерматит/дерматит, пустульозна форма псоріазу, еритема, висипання, кропив’янка.

  Загальні порушення та порушення у місці нанесення: подразнення/біль у місці нанесення.

  *Порушення шкіри, що є вторинними до локального та/або системного гіпоталамо-гіпофізарно-адреналового пригнічення.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

  Упаковка

  По 25 г в алюмінієвій тубі; 1 туба у картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  Фарма Інтернешенал.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  Аль Кастал, Ерпорт роуд, А.С. 334, Аль Джубайха 11941, Амман, Йорданія.

  Заявник

  Фарма Інтернешенал.

  Місцезнаходження заявника

  А.С. 334 Аль-Джубайха 11941 Амман, Йорданія.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Делор упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Делор по действующему веществу «Клобетазол»

  Производитель: World Medicine Ilac San. Ve Tic. A.S. (Турция) World Medicine Ilac San. Ve Tic. A.S. (Турция)
  19258грн Купить В наличии
  Производитель: Glenmark (Индия) Glenmark (Индия)
  1365грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  11250грн Купить В наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  12685грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  12349грн Купить В наличии
  Производитель: GlaxoSmithKline Export (Великобритания) GlaxoSmithKline Export (Великобритания)
  2490грн Купить В наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  13850грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  980грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  11547грн Купить В наличии
  Производитель: GlaxoSmithKline Export (Великобритания) GlaxoSmithKline Export (Великобритания)
  2490грн Купить В наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  13215грн Нет в наличии
  Производитель: Glenmark (Индия) Glenmark (Индия)
  650грн Нет в наличии

  Информация о полных аналогах Делор (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы Делор

  Добавить отзыв о ДелорДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Делор опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Делор и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!