Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Беродуал
Категория: Беродуал

Беродуал

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Boehringer Ingelheim (Германия) Boehringer Ingelheim (Германия)
3130грн Купить В наличии
Производитель: Boehringer Ingelheim (Германия) Boehringer Ingelheim (Германия)
29015грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (11)
 • Отзывы (0)
 • Описание Беродуал

  Категория (классификация) товара Беродуал
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Беродуал
  Действующее вещество:
  • Ипратропия Бромид
  • Фенотерол
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Беродуал
  Код АТХ:
  • R Препараты для лечения заболеваний респираторной системы
  • R03 Препараты для лечения заболеваний бронхиальной проводимости
  • R03A Адренергические препараты для ингаляционного применения
  • R03AL Адренергические в комбинации с антихолинергическими средствами
  • R03AL01 Фенотерол и ипратропия бромид
  Форма выпуска (лекарственная форма) Беродуал
  Форма выпуска:
  • аэрозоль дозированный
  • раствор для ингаляций
  Торговая марка товара Беродуал
  Торговая марка:
  • Boehringer Ingelheim Pharma (Германия)
  • Instituto de Angeli (Италия)
  Страна производитель товара Беродуал
  Производитель:
  • Boehringer Ingelheim (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Беродуал
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Беродуал
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.
  Регистрация Беродуал
  Регистрация:
  • UA/5322/01/01 2016-09-01
  • UA/10751/01/01 2015-06-24

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Беродуал по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Беродуал по цене от 290.15 грн до 313 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Беродуал Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Беродуал по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Беродуал

  Склад

  діючі речовини: іпратропію бромід, фенотеролу гідробромід.

  1 доза містить іпратропію броміду 21 мкг,що еквівалентно іпратропію броміду безводного 20 мкг; фенотеролу гідроброміду 50 мкг;

  допоміжні речовини: пропелент: 1,1,1,2-тетрафторетан (HFA 134а), кислота лимонна безводна, вода очищена, етанол безводний.

  Лікарська форма

  Аерозоль дозований.

  Фармакотерапевтична група

  Препарати для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Адренергічні засоби у комбінації з антихолінергічними засобами. Фенотерол та іпратропію бромід. Код АТС R03A L01.

  Показання

  Профілактика та симптоматичне лікування хронічних обструктивних порушень прохідності дихальних шляхів: алергічна і неалергічна (ендогенна) бронхіальна астма, астма, викликана фізичним навантаженням, та хронічний обструктивний бронхіт з емфіземою чи без емфіземи; підготовка до «відкриття легень» та підтримка аерозольної терапії кортикостероїдами, муколітиками, сольовим розчином, кромогліциєвою кислотою та антибіотиками.

  При довготривалій террапії необхідно призначати супутню протизапальну терапію.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до фенотеролу гідроброміду або до атропіноподібних речовин чи будь-яких допоміжних речовин цього препарату.

  Гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія та тахіаритмія.

  Спосіб застосування та дози

  Дозу слід підбирати залежно від природи і тяжкості захворювання. Для дорослих та дітей віком від 6 років рекомендують нижчезазначені режими дозування.

  Для купірування гострого нападу бронхоспазму та нападу задишки рекомендована інгаляція дози 100 мкг фенотеролу гідроброміду та 40 мкг іпратропію броміду (2 інгаляції). Загалом при гострому нападі задишки достатньо 1 інгаляції для швидкого полегшення дихання.Якщо за 5 хвилин дихання суттєво не покращується після застосування 1-2 інгаляцій, можна зробити ще 1-2 додаткові інгаляції. Якщо немає ефекту після проведення 4 інгаляцій, може виникнути необхідність у проведенні додаткових заходів. У таких випадках пацієнт повинен негайно звернутися до лікаря.

  Якщо визнано необхідним застосування БЕРОДУАЛу Н для довготривалого лікування, рекомендована доза 1-2 інгаляції 3-4 рази на добу. Для лікування астми дозований аерозоль БЕРОДУАЛ Н слід застосовувати лише за необхідності. Загалом час та дозу кожної інгаляції слід визначати за симптомами. Між інгаляціями має бути інтервал щонайменше 3 години. Загальна добова доза не повинна перевищувати 12 інгаляцій, оскільки найвища доза не додає терапевтичних переваг в цілому, але може підвищити ймовірність потенційно тяжких небажаних ефектів.

  Для запобігання нападу астми, викликаного фізичним навантаженням, або очікуваного контакту з алергеном, застосовують 2 інгаляції, якщо можливо за 10-15 хвилин до інциденту.

  Пацієнтів слід проінструктувати про правильне застосування дозованого аерозолю для забезпечення успішного лікування (див. Порядок застосування).

  Порядок застосування.

  Правильне застосування дозованого аерозолю є важливим для забезпечення успішного лікування. Пацієнтів слід проінструктувати про правильне застосування дозованого аерозолю. Під час інгаляції стрілка на балончику вказує прямо вгору, а мундштук – донизу, незалежно від позиції для інгаляції. Застосовуйте, якщо можливо, сидячи або стоячи.

  Перед першим застосуванням дозованого аерозолю слід: зняти захисний ковпачок та двічі натиснути на клапан. Перед кожним застосуванням дозованого аерозолю слід:

  1. Зняти захисний ковпачок (рис.1).

  Якщо балончик з дозованим аерозолем не використовували більше 3 днів, перед застосуванням слід один раз натиснути на клапан

   Рис.1  Рис.2

  2. Глибоко видихнути.

  3. Тримаючи інгалятор, як показано на рис. 2, охопити губами мундштук. Стрілка на баланчоку має бути повернута догори, а мундштук – донизу.

  4. Вдихнути якомога глибше, одночасно натиснути на дно балончика до вивільнення 1 мірної дози. На декілька секунд затримати дихання, потім вийняти мундштук з рота та повільно видихнути.

  5. Після використання надіти захисний ковпачок.

  Пацієнтів слід проінструктувати про правильне застосування дозованого аерозолю. Якщо балончик з дозованим аерозолем не використовували більше 3 днів, перед застосуванням слід один раз натиснути на клапан. Слід уникати потрапляння розпиленого препарату в очі. Дітям дозований аерозоль БЕРОДУАЛ Н слід застосовувати тільки за рекомендацією лікаря та під наглядом дорослих.

  Чистіть інгалятор щонайменше 1 раз на тиждень. Важливо зберігати мундштук інгалятора чистим, щоб гарантувати, що препарат не загустів і ніщо не перешкоджає витоку аерозолю. Щоб почистити інгалятор, спочатку зніміть пилозахисний ковпачок та від’єднайте від інгалятора балончик. Промивайте інгалятор водою до повного змиття загустілого препарату та/або бруду (рис. 3).

   Рис. 3  Рис. 4

  Після очищення струсіть інгалятор та залиште його висохнути на повітрі без використання будь-якої нагрівальної системи. Коли мундштук висохне, приєднайте балончик та пилозахисний ковпачок (рис. 4).

  ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: мундштук призначений спеціально для дозованого аерозолю Беродуал Н.

  Мундштук не слід використовувати ні з якими іншими дозованими аерозолями. БЕРОДУАЛ Н дозволено використовувати лише зі спеціально призначеним мундштуком. Вміст балончика знаходиться під тиском. Балончик не можна розкривати із застосуванням сили.

  Балончик непрозорий. Тому не можна побачити, коли він спорожніє. Аерозольний балончик повинен забезпечити 200 доз. Коли всі ці дози будуть використані, в балончику може залишитись небагато рідини. Однак цей балончик необхідно замінити, інакше Ви не зможете отримати точну кількість препарату.

  Наявність препарату в аерозольному балончику можна перевірити таким чином:

  струснувши балончик, перевірити наявність рідини; від’єднати від балончика пластмасовий мундштук і помістити балончик у ємність з водою. Вміст аерозольного балончика можна оцінити за його положенням у воді (див. рис. 5).

   Рис. 5.

  Будь-який невикористаний продукт або відходи повинні бути утилізовані.

  Побічні реакції

  Як і всі лікарські засоби, БЕРОДУАЛ Н може мати побічні реакції.

  Більшість нижчезазначених небажаних ефектів можна пояснити антихолінергічними та бета-адренергічними властивостями БЕРОДУАЛу Н.

  Побічні реакції на препарат виявлені на основі даних, отриманих під час клінічних досліджень та фармнагляду у період застосування препарату після його реєстрації.

  Частота випадків відповідно до MedDRA:

  дуже часті ≥ 1/10;

  часті ≥ 1/100, < 1/10;

  нечасті ≥ 1/1000, < 1/100;

  поодинокі ≥ 1/10000, < 1/1 000;

  рідкісні 

  Обратите внимание, что инструкция по применению Беродуал упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Беродуал по действующему веществу «Ипратропия Бромид,Фенотерол»

  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  18636грн Купить В наличии
  Производитель: Boehringer Ingelheim (Германия) Boehringer Ingelheim (Германия)
  36035грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  10166грн Купить В наличии
  Производитель: Boehringer Ingelheim (Германия) Boehringer Ingelheim (Германия)
  2500грн
  Производитель: Boehringer Ingelheim Ltd (Великобритания) Boehringer Ingelheim Ltd (Великобритания)
  1200грн
  Производитель: Микрофарм (Украина, Харьков) Микрофарм (Украина, Харьков)
  1249875грн
  Производитель: Микрофарм (Украина, Харьков) Микрофарм (Украина, Харьков)
  1800грн
  Производитель: ВАЛАРТИН ФАРМА (Украина, Киев) ВАЛАРТИН ФАРМА (Украина, Киев)
  22731грн
  Производитель: Мультиспрей (Украина, Харьков) Мультиспрей (Украина, Харьков)
  1250грн

  Информация о полных аналогах Беродуал (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Беродуал

  Добавить отзыв о БеродуалДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Беродуал опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Беродуал и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».