Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Азомекс

Азомекс

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: Actavis Group (Исландия) Actavis Group (Исландия)
7723грн Нет в наличии
Производитель: Actavis Group (Исландия) Actavis Group (Исландия)
1320грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (161)
 • Отзывы (0)
 • Описание Азомекс

  Категория (классификация) товара Азомекс
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Азомекс
  Действующее вещество:
  • Амлодипин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Азомекс
  Код АТХ:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C08 Средства для лечения гипертензии (блокаторы кальциевых каналов)
  • C08C Селективные антагонисты кальция с преимущественным действием на сосуды
  • C08CA Производные дигидропиридина
  • C08CA01 Амлодипин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Азомекс
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Страна производитель товара Азомекс
  Производитель:
  • Actavis Group (Исландия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Азомекс
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Азомекс
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Азомекс по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Азомекс по цене от 77.23 грн до 132 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Азомекс Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Азомекс по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Азомекс

  Склад

  діюча речовина: amlodipine;

  1 таблетка містить S(-)амлодипіну бесилату, що еквівалентно S(-)амлодипіну 2,5 мг або 5 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, заліза оксид жовтий (Е 172), магнію стеарат.

  Лікарська форма

  Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 2,5 мг: таблетки, злегка жовтого кольору, серцевидної форми, з лінією розлому з однієї сторони та гладкі з іншої; допускається на поверхні таблетки вкраплення коричневого кольору.

  таблетки по 5 мг: таблетки, жовтого кольору, серцевидної форми, з лінією розлому з однієї сторони та гладкі з іншої; допускається на поверхні таблетки вкраплення коричневого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Селективні антагоністи кальцію з переважаючим впливом на судини. Код АТХ С08С А01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Амлодипін – рацемічна суміш S(-) та R(-) ізомерів. S-amlodipine – активна хіральна форма амлодипіну – блокатор повільних кальцієвих каналів; блокує надходження іонів кальцію через мембрани до клітин гладеньких м’язів міокарда та судин. Механізм антигіпертензивної дії амлодипіну зумовлений безпосереднім впливом на гладенькі м’язи судин.

  Антиангінальний ефект амлодипіну реалізується двома способами

  1. Амлодипін розширює периферичні артеріоли і таким чином знижує загальний периферичний опір та післянавантаження. Оскільки частота серцевих скорочень при цьому практично не змінюється, то зменшується навантаження на серце, споживання енергії та потреби міокарда у кисні.

  2. Крім того, амлодипін має безпосередній вплив на коронарні судини, що має значення для нормалізації коронарного кровотоку та запобігання вазоспастичним реакціям.

  У хворих з артеріальною гіпертензією разова доза амлодипіну забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин, що дає змогу застосовувати його 1 раз на добу. Завдяки повільному початку дії амлодипін не спричиняє гострої артеріальної гіпотензії.

  Амлодипін не чинить несприятливого впливу на обмін речовин та ліпіди плазми крові, тому він придатний для лікування хворих на бронхіальну астму, цукровий діабет, подагру.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування. Після прийому внутрішньо у терапевтичних дозах амлодипін добре всмоктується, досягаючи максимальної концентрації у крові через 6-12 годин. Абсолютна біодоступність, за розрахунками, становить 64-80 %. Об’єм розподілу становить приблизно 21 л/кг. Вживання їжі не впливає на всмоктування амлодипіну.

  Біотрансформація/виведення.

  Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 35-50 годин, що забезпечує можливість призначення препарату 1 раз на добу. Стійка рівноважна концентрація у плазмі крові досягається через 7-8 днів регулярного застосування препарату. Амлодипін трансформується у печінці з утворенням неактивних метаболітів; 10 % незміненого препарату та 60 % метаболітів виводяться із сечею.

  Фармакокінетика у хворих літнього віку. Час, необхідний для досягнення максимальної концентрації амлодипіну у плазмі крові, однаковий як у хворих літнього віку, так і в пацієнтів молодшого віку. У людей літнього віку спостерігається тенденція до зниження кліренсу амлодипіну, що призводить до збільшення AUC (площі під кривою «концентрація/час») та періоду напіввиведення. Було зареєстровано збільшення AUC та періоду напіввиведення препарату у хворих із застійною серцевою недостатністю.

  Показання

  Артеріальна гіпертензія. Хронічна стабільна стенокардія. Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

  Протипоказання

  Відома підвищена чутливість до дигідропіридинів, амлодипіну чи до будь-якого іншого компонента препарату. Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня. Шок (включаючи кардіогенний шок). Обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад стеноз аорти тяжкого ступеня). Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Вплив інших лікарських засобів на амлодипін.

  Інгібітори CYP3A4.

  Одночасне застосування амлодипіну та інгібіторів CYP3A4 потужної чи помірної дії (інгібітори протеаз, азольні протигрибкові засоби, макроліди, такі як еритроміцин чи кларитроміцин, верапаміл або дилтіазем) може призвести до значущого підвищення експозиції амлодипіну. Клінічне значення таких змін може бути більш вираженим у пацієнтів літнього віку. Може бути необхідним клінічне спостереження за станом пацієнта та підбір дози.

  Не рекомендується одночасно застосовувати амлодипін та грейпфрути або грейпфрутовий сік, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність амлодипіну може підвищуватися, що, в свою чергу, призводить до посилення гіпотензивної дії.

  Індуктори CYP3A4.

  Інформації щодо впливу індукторів CYP3A4 на амлодипін, немає. Одночасне застосування амлодипіну та речовин, що є індукторами CYP3A4 (наприклад рифампіцину, звіробою), може призводити до зниження концентрації амлодипіну у плазмі крові, тому застосовувати такі комбінації слід з обережністю.

  Дантролен (інфузії).

  У тварин спостерігалися шлуночкові фібриляції з летальним наслідком та серцево-судинний колапс, що асоціювалися з гіперкаліємією, після застосування верапамілу та дантролену внутрішньовенно. Через ризик розвитку гіперкаліємії рекомендовано уникати застосування блокаторів кальцієвих каналів, таких як амлодипін, схильним до злоякісної гіпертермії пацієнтам та при лікуванні злоякісної гіпертермії.

  Вплив амлодипіну на інші лікарські засоби.

  Гіпотензивний ефект амлодипіну потенціює гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних засобів.

  Амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину, варфарину.

  Циклоспорин. Досліджень взаємодії циклоспорину та амлодипіну не проводили у здорових добровольців або інших груп населення, за винятком хворих з трансплантованою ниркою, у яких спостерігалося збільшення величини залишкової концентрації циклоспорину (в середньому 0-40 %) циклоспорину. Тому у пацієнтів після трансплантації нирок, які застосовують Азомекс, необхідно проводити моніторинг рівня циклоспорину та у разі необхідності доза останнього повинна бути зменшена.

  Симвастатин. Одночасне багаторазове застосування 10 мг амлодипіну з 80 мг симвастатину призвело до 77 % збільшення експозиції симвастатину порівняно з монотерапією симвастатину. Тому доза симвастатину не повинна перевищувати 20 мг на добу для пацієнтів, які приймають цей препарат супутньо з амлодипіном.

  Особливості застосування

  Безпеку та ефективність застосування амлодипіну при гіпертонічному кризі не оцінювали.

  Пацієнти із серцевою недостатністю.

  Даній категорії пацієнтів препаратслід застосовувати з обережністю. У пацієнтів із серцевою недостатністю тяжкого ступеня (клас III та IV за класифікацією NYHA) при застосуванні амлодипіну частота випадків розвитку набряку легень була вищою порівняно із застосуванням плацебо. Пацієнтам із застійною серцевою недостатністю блокатори кальцієвих каналів, включаючи амлодипін, слід застосовувати з обережністю, оскільки вони можуть підвищувати ризик серцево-судинних подій та летальних випадків у майбутньому.

  Пацієнти із порушенням функції печінки.

  Період напіввиведення амлодипіну та параметри AUC вищі у пацієнтів із порушенням функції печінки; рекомендацій стосовно доз препарату немає. Тому даній категорії пацієнтів слід розпочинати застосування препарату із найнижчої дози. Слід бути обережними як на початку застосування препарату, так і під час збільшення дози. Пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю може бути необхідним повільний підбір дози та ретельне спостереження за станом пацієнта.

  Пацієнти літнього віку.

  Збільшувати дозу препарату даній категорії пацієнтів слід з обережністю.

  Пацієнти із нирковою недостатністю.

  Даній категорії пацієнтів слід застосовувати звичайні дози препарату. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушень функцій нирок. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

  Амлодипін не впливає на результати лабораторних досліджень.

  Не рекомендується застосовувати амлодипін разом із грейпфрутом або з грейпфрутовим соком, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність може бути збільшена, що призведе до посилення гіпотензивного ефекту препарату.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Безпека застосування амлодипіну жінкам у період вагітності не встановлена.

  Застосовувати амлодипін у період вагітності рекомендується лише у тих випадках, коли немає безпечнішої альтернативи, а ризик, пов’язаний із самим захворюванням, перевищує можливу шкоду від лікування для матері та плода.

  У ході досліджень на тваринах при застосуванні високих доз спостерігалася репродуктивна токсичність.

  Період годування груддю.

  Невідомо, чи проникає амлодипін у грудне молоко. При прийняті рішення про продовження годування груддю чи про застосування амлодипіну необхідно оцінювати користь годування груддю для дитини та користь від застосування препарату для матері.

  Фертильність.

  Повідомлялося про оборотні біохімічні зміни головки сперматозоїда у деяких пацієнтів при застосуванні блокаторів кальцієвих каналів. Клінічної інформації щодо потенційного впливу амлодипіну на фертильність недостатньо.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Амлодипін може чинити незначний або помірний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

  Швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів як запаморочення, головний біль, підвищена втомлюваність чи нудота.

  Слід бути обережними, особливо на початку терапії.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат застосовувати перорально.

  Дорослі.

  Для лікування артеріальної гіпертензії та стенокардії звичайна початкова доза препарату становить 5 мг амлодипіну 1 раз на добу. Залежно від реакції пацієнта на терапію дозу можна збільшити до максимальної дози, що становить 10 мг на 1 раз на добу.

  Пацієнтам зі стенокардією препарат можна застосовувати як монотерапію або у комбінації з іншими антиангінальними лікарськими засобами при резистентності до нітратів та/або адекватних доз бета-блокаторів.

  Є досвід застосування препарату у комбінації з тіазидними діуретиками, альфа-блокаторами, бета-блокаторами або інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту пацієнтам з артеріальною гіпертензією.

  Немає необхідності у підборі дози препарату при одночасному застосуванні з тіазидними діуретиками, бета-блокаторами та інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту.

  Діти віком від 6 років з артеріальною гіпертензією.

  Рекомендована початкова доза препарату для цієї категорії пацієнтів становить 2,5 мг на 1 раз добу. Якщо необхідний рівень артеріального тиску не буде досягнутий протягом 4 тижнів, дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування препарату у дозах вище 5 мг для даної категорії пацієнтів не досліджували.

  Пацієнти літнього віку.

  Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів, але підвищення дози слід проводити з обережністю.

  Пацієнти з порушенням функції нирок.

  Рекомендується застосовувати звичайні дози препарату, оскільки зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не пов’язані зі ступенем тяжкості ниркової недостатності. Амлодипін не виводиться шляхом діалізу.

  Застосування пацієнтам з печінковою недостатністю.

  Дози препарату для застосування пацієнтам з печінковою недостатністю від легкого до помірного ступеня тяжкості не встановлені, тому підбір дози слід проводити з обережністю та починати застосування з найнижчої дози (див. розділ «Особливості застосування» і «Фармакологічні властивості. Фармакокінетика»).

  Оскільки фармакокінетика амлодипіну у пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю не вивчалася, підбір дози слід проводити повільно, починаючи з застосування найнижчої дози.

  Діти.

  Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

  Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів до 6 років невідомий.

  Передозування

  Досвід навмисного передозування препарату обмежений.

  Симптоми передозування: наявна інформація дає підстави вважати, що значне передозування амлодипіном призведе до надмірної периферичної вазодилатації та, можливо, до рефлекторної тахікардії. Повідомлялося про розвиток значної та, можливо, тривалої системної артеріальної гіпотензії, включаючи шок із летальним наслідком.

  Лікування: клінічно значуща артеріальна гіпотензія, зумовлена передозуванням амлодипіну, вимагає активної підтримки діяльності серцево-судинної системи, включаючи частий моніторинг функцій серця та дихання, підняття нижніх кінцівок, моніторинг об’єму циркулюючої рідини та сечовиділення.

  Для відновлення тонусу судин та артеріального тиску можна застосувати судинозвужувальні препарати, упевнившись у відсутності протипоказань до їх застосування. Застосування кальцію глюконату внутрішньовенно може бути корисним для нівелювання ефектів блокади кальцієвих каналів.

  У деяких випадках може бути корисним промивання шлунка. Застосування активованого вугілля здоровим добровольцям протягом 2-х годин після введення 10 мг амлодипіну значно зменшило рівень його всмоктування.

  Оскільки амлодипін значною мірою зв’язується з білками, ефект діалізу незначний.

  Побічні реакції

  При застосуванні амлодипіну найчастіше повідомлялося про такі побічні реакції як сонливість, запаморочення, головний біль, пальпітація, припливи, біль у черевній порожнині, нудота, набряки гомілок, набряки та втомлюваність.

  Побічні реакції, про які повідомлялося під час застосування амлодипіну, наведені нижче за системами та класами органів та за частотою виникнення: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 – <1/10), нечасто (≥1/1000 – ≤1/100), рідко (≥1/10000 – ≤1/1000), дуже рідко (≤1/10000).

  З боку крові та лімфатичної системи.

  Дуже рідко: лейкоцитопенія, тромбоцитопенія.

  З боку імунної системи.

  Дуже рідко: алергічні реакції.

  З боку метаболізму та аліментарні розлади.

  Дуже рідко: гіперглікемія.

  Психічні порушення.

  Нечасто: безсоння, зміни настрою (включаючи тривожність), депресія.

  Рідко: сплутаність свідомості.

  З боку нервової системи.

  Часто: сонливість, запаморочення, головний біль (головним чином на початку лікування).

  Нечасто: тремор, дисгевзія, синкопе, гіпестезія, парестезія.

  Дуже рідко: гіпертонус, периферична нейропатія.

  З боку органів зору.

  Нечасто: порушення зору (включаючи диплопію).

  З боку органів слуху та лабіринту.

  Нечасто: дзвін у вухах.

  З боку серця.

  Нечасто: посилене серцебиття.

  Дуже рідко: інфаркт міокарда, аритмія (включаючи брадикардію, шлуночкову тахікардію та мерехтіння передсердь).

  З боку судин.

  Часто: припливи.

  Нечасто: артеріальна гіпотензія.

  Дуже рідко: васкуліт.

  Респіраторні, торакальні та медіастинальні порушення.

  Нечасто: диспное, риніт.

  Дуже рідко: кашель.

  З боку шлунково-кишкового тракту.

  Часто: біль у животі, нудота.

  Нечасто: блювання, диспепсія, порушення перистальтики кишечнику (включаючи запор та діарею), сухість у роті.

  Дуже рідко: панкреатит, гастрит, гіперплазія ясен.

  З боку гепатобіліарної системи.

  Дуже рідко: гепатити, жовтяниця, підвищення рівня печінкових ферментів (що найчастіше асоціювалося із холестазом).

  З боку шкіри та підшкірної тканини.

  Нечасто: алопеція, пурпура, зміна забарвлення шкіри, підвищене потовиділення, свербіж, висип, екзантема.

  Дуже рідко: ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема, кропив’янка, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, фоточутливість.

  З боку скелетно-м’язової та сполучної тканин.

  Часто: набряк гомілок.

  Нечасто: артралгія, міалгія, судоми м’язів, біль у спині.

  З боку нирок та сечовидільного тракту.

  Нечасто: порушення сечовиділення, ніктурія, підвищена частота сечовипускання.

  З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

  Нечасто: імпотенція, гінекомастія.

  Загальні порушення та стани у місці введення.

  Часто: набряк, підвищена втомлюваність.

  Нечасто: біль за грудниною, астенія, біль, нездужання.

  Дослідження.

  Нечасто: збільшення або зменшення маси тіла.

  Повідомлялося про виняткові випадки розвитку екстрапірамідного синдрому.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері. По 3 блістери в картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

   

  Емкйор Фармасьютікалс Лімітед/Emcure Pharmaceuticals Limited.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  Плот № Р-2, ІТ Парк, Фаза-ІІ, M.I.D.C, Хінжваді, Пуна 411 057, Індія/

  Plot № Р-2, ІТ Park, Phase-II, M.I.D.C., Hinjwadi, Pune IN 411057, India.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Азомекс упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Азомекс по действующему веществу «Амлодипин»

  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1924грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  21746грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  22015грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  3555грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  2286грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  16799грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  19160грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  12587грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  1740грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  1709грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1693грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  18895грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  21350грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  2340грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  846грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  16963грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1145грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2220грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  14538грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1590грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  305грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  11662грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  3014грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2261грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  4541грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1524грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1411грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  16669грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  16234грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  1956грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  2350грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  26585грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  13535грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  15311грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1543грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1700грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  18130грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  18555грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13922грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  5429грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  8420грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  9361грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  2682грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  12050грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  3068грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  6176грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  19250грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  27791грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  35940грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  17376грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  20815грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  13435грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  30545грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  16652грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  20220грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  2149грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  23150грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  28555грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  23846грн Купить В наличии
  Производитель: IPCA (Индия) IPCA (Индия)
  1255грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  3149грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  6248грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  5014грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  3931грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  21670грн Купить В наличии
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  38280грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  17025грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  14190грн Купить В наличии
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  18428грн Купить В наличии
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  1267грн Купить В наличии
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  16075грн Купить В наличии
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  19230грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  140грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  846грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1693грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  821грн Купить В наличии
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1019грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  156грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  16516грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  19045грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  14770грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  25276грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  26762грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  6443грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  9431грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1577грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2670грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  841грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1412грн
  Производитель: World Medicine (Грузия) World Medicine (Грузия)
  15941грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2500грн
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  589грн
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  1250грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  230грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2250грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  36444грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  23095грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  53166грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  14694грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  19128грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1437грн
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  00грн
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  00грн
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  00грн
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  30723грн
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  19598грн
  Производитель: MaxPharma (UK) (Великобритания) MaxPharma (UK) (Великобритания)
  4500грн
  Производитель: MaxPharma (UK) (Великобритания) MaxPharma (UK) (Великобритания)
  1200грн
  Производитель: MaxPharma (UK) (Великобритания) MaxPharma (UK) (Великобритания)
  1200грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1200грн
  Производитель: Abbot Arzneimittel (Германия) Abbot Arzneimittel (Германия)
  250грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  250грн
  Производитель: Abbot Arzneimittel (Германия) Abbot Arzneimittel (Германия)
  150грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2100грн
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  4500грн
  Производитель: Micro Labs (Индия) Micro Labs (Индия)
  3125грн
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  1800грн
  Производитель: Nivedita Chemicals (Индия) Nivedita Chemicals (Индия)
  1250грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  13948грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  151грн
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  4548грн
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  30738грн
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  26157грн
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  16945грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  6751грн
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  1249875грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  800грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  1250грн
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1250грн
  Производитель: Stalion Laboratories (Индия) Stalion Laboratories (Индия)
  150грн
  Производитель: ReplekPharm (Македония) ReplekPharm (Македония)
  900грн
  Производитель: ReplekPharm (Македония) ReplekPharm (Македония)
  1100грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  32250грн
  Производитель: IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика) IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)
  7499250грн
  Производитель: Vitamed D.O.O. (Словения) Vitamed D.O.O. (Словения)
  11250грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1249875грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1249875грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1249875грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  2750грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1249875грн
  Производитель: Sanovel (Турция) Sanovel (Турция)
  5625грн
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  8750грн
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  1050грн
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  300грн
  Производитель: American Norton Corporation (США) American Norton Corporation (США)
  450грн
  Производитель: American Norton Corporation (США) American Norton Corporation (США)
  31250грн
  Производитель: American Norton Corporation (США) American Norton Corporation (США)
  450грн
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  400грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  3742грн
  Производитель: American Norton Corporation (США) American Norton Corporation (США)
  3750грн
  Производитель: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия) Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)
  10758грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  4371грн
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  4132грн

  Информация о полных аналогах Азомекс (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Азомекс

  Добавить отзыв о АзомексДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Азомекс опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Азомекс и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».