Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Товаров: 1
Сортировка:
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Отзывы (0)
 • Описание Айлия

  Категория (классификация) товара Айлия
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Айлия
  Действующее вещество:
  • Афлиберсепт
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Айлия
  Код АТХ:
  • S Средства, действующие на органы чувств
  • S01 Препараты для лечения заболеваний глаз (применяемые в офтальмологии)
  • S01L Средства для применения при сосудистых глазных заболеваниях
  • S01LA Антинеоваскуляризационные средства
  • S01LA05 Афлиберцепт
  Форма выпуска (лекарственная форма) Айлия
  Форма выпуска:
  • раствор для инъекций
  Торговая марка товара Айлия
  Торговая марка:
  • Bayer Pharma (Германия)
  Страна производитель товара Айлия
  Производитель:
  • Bayer Pharma (Германия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Айлия
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Айлия
  Количество в упаковке:
  • 1 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Айлия по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Айлия по цене от 17430.93 грн до 17430.93 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Айлия Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Айлия по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Айлия

  Склад

  діюча речовина: афліберсепт;

  1 мл розчину для ін’єкцій містить 40 мг афліберсепту;

  допоміжні речовини: полісорбат 20; натрію фосфат одноосновний, моногідрат; натрію фосфат двоосновний, гептагідрат; натрію хлорид; сахароза; вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: розчин без видимих часток.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, які застосовують при розладах судин ока.

  Код АТХ

  S01L A05.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Афліберсепт є рекомбінантним гібридним білком, що складається із частин позаклітинних доменів 1-го та 2-го рецепторів до судинного ендотеліального фактора росту (Vascular Endothelial Growth Factor — VEGF) людини, злитих з Fc-ділянкою людського IgG1.

  Афліберсепт виробляється клітинами К1 яєчника китайського хом’ячка за технологією рекомбінантної ДНК.

  Афліберсепт діє як розчинний рецептор-пастка, який зв’язує судинний ендотеліальний фактор росту-А (VEGF-А) та плацентарний фактор росту (Placental Growth Factor - PlGF) зі значно вищою спорідненістю, ніж при зв’язуванні з природними рецепторами і, таким чином, може інгібувати зв’язування і активацію цих споріднених VEGF-рецепторів.

  Механізм дії. VEGF-A та PlGF є членами VEGF-сімейства ангіогенних факторів, які можуть діяти на ендотеліальні клітини як сильнодіючі мітогенні та хемотаксичні фактори, а також фактори проникності судин. VEGF реалізує свою дію через два тирозинкіназні рецептори VEGFR-1 та VEGFR-2, присутні на поверхні ендотеліальних клітин. PlGF зв’язується лише з VEGFR-1, що також присутній на поверхні лейкоцитів. Надмірна активація цих рецепторів з боку VEGF-A може призвести до патологічної неоваскуляризації та надмірної проникності судин. PlGF може діяти синергічно з VEGF-A у вказаних процесах та сприяти лейкоцитарній інфільтрації і запаленню судин.

  Фармакодинамічні ефекти.

  Волога ВМД.

  Волога ВМД характеризується патологічною хоріоїдальною неоваскуляризацією (ХНВ). Просочування крові та рідини, спричинене ХНВ, може спричинити потовщення сітківки або набряк та/або суб-/інтраретинальний крововилив, що призводить до втрати гостроти зору.

  У пацієнтів, які отримували лікування препаратом Айлія® (по 1 ін’єкції 1 раз на місяць впродовж 3 місяців поспіль з наступним застосуванням препарату 1 раз на 2 місяці), незабаром після початку терапії спостерігали зниження показників товщини сітківки та зменшення середнього розміру ділянки ХНВ, що відповідає результатам, отриманим для ранібізумабу, при його застосуванні в дозі 0,5 мг 1 раз на місяць.

  У дослідженні VIEW1 середнє зниження показників товщини сітківки за даними оптичної когерентної томографії (ОКТ) становило на 52-му тижні 130 мікрон у групі, яка отримувала препарат Айлія® у дозі 2 мг 1 раз на 2 місяці, і 129 мікрон у групі, яка отримувала лікування ранібізумабом у дозі 0,5 мг 1 раз на місяць. У дослідженні VIEW2 на 52-му тижні середні показники зменшення товщини сітківки за даними ОКТ склали, відповідно, 149 і 139 мікрон у групі, яка отримувала лікування препаратом Айлія® (2 мг через місяць), та у групі, яка отримувала ранібізумаб (0,5 мг щомісячно).

  Зменшення розміру ділянки ХНВ та товщини сітківки зазвичай зберігалося впродовж другого року досліджень.

  Набряк макули, що розвинувся внаслідок тромбозу центральної вени сітківки (ТЦВС).

  При ТЦВС розвивається ішемія сітківки, що спричиняє вивільнення VEGF, що в свою чергу порушує стійкість тісних зв’язків та сприяє проліферації ендотеліальних клітин. Активація VEGF асоціюється з руйнацією гемато-ретинального бар’єру, а підвищена проникність судин спричиняє набряк сітківки, стимулює ріст ендотеліальних клітин та неоваскуляризацію.

  У пацієнтів, які отримували лікування препаратом Айлія® (1 ін’єкція 1 раз на місяць впродовж 6 місяців) спостерігалася стійка, швидка і потужна відповідь за даними морфологічних показників (товщина центральної ділянки сітківки (central retinal thickness - CRT) згідно з результатами ОКТ)). Покращення середніх показників CRT зберігалися до 24-го тижня.

  Товщина сітківки за даними ОКТ на 24-му тижні порівняно з вихідними показниками була вторинною кінцевою точкою ефективності в дослідженнях COPERNICUS та GALILEO. У цих двох дослідженнях відмічено статистично значущі середні зміни CRT за період від вихідного рівня до 24-го тижня на користь препарату Айлія®.

  Таблиця 1

  Фармакодинамічні параметри на 24-му, 52-му та 76-му/100-му тижнях (повний аналіз із застосуванням методу LOCF) у дослідженнях COPERNICUS та GALILEO.

  Показники ефективності COPERNICUS GALILEO 24 тижні 52 тижні 100 тижнів 24 тижні 52 тижні 76 тижнів Контроль (N = 65) Айлія® 2 мг 1 раз на 4 тижні (N = 112) КонтрольС) (N = 65) Айлія® 2 мг (N = 112) Контроль C, D) (N = 65) Айлія®D) 2 мг (N = 112) Контроль (N = 67) Айлія® 2 мг 1 раз на 4 тижні (N = 103) Контроль (N = 67) Айлія® 2 мг (N = 103) Контроль E)   (N = 67) Айлія® E) 2 мг (N = 103) Середня зміна товщини сітківки порівняно з вихідною ‑145 ‑457 ‑382 ‑413 343 390 ‑169 ‑449 ‑219 ‑424 306 389 Різниця середніх показників розрахована за методом LSA,B)   ‑312   ‑28   45   ‑239   ‑167   44 (95 % ДІ)   (‑389, ‑234)   (‑121, 64)   (-142, 53)   (‑286, ‑193)   (‑217, ‑118)   (-99, 10) p   p

  Обратите внимание, что инструкция по применению Айлия упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Отзывы покупателей о Айлия

  Добавить отзыв о АйлияДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Айлия опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Айлия и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».