Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Аторис

Аторис

Товаров: 8
Сортировка:
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
1148грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
85226грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
28742грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
25444грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
46156грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
19040грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
6670грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
55170грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (81)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аторис

  Категория (классификация) товара Аторис
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Аторис
  Действующее вещество:
  • Аторвастатин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Аторис
  Код АТХ:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C10 Средства для лечения атеросклероза (гиполипидемические препараты)
  • C10A Гипохолестеринемические и гипотриглицеридемические препараты
  • C10AA Ингибиторы гмг кoа-редуктазы
  • C10AA05 Аторвастатин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Аторис
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Торговая марка товара Аторис
  Торговая марка:
  • Grand Medical Poland Sp. z o.o. Warsaw, Poland для Grand Medical
  Страна производитель товара Аторис
  Производитель:
  • KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Аторис
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Аторис
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  • 90 шт.
  Регистрация Аторис
  Регистрация:
  • UA/8671/01/01 2013-07-12
  • UA/5302/01/03 2013-07-12
  • UA/5302/01/02 2013-07-12

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аторис по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аторис по цене от 114.08 грн до 852.26 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аторис Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аторис по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аторис

  Склад

  діюча речовина:1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою містить 10 мг, 20 мг, 40 мг аторвастатину у вигляді аторвастатину кальцію;

  допоміжні речовини:

  10 мг, 20 мг: повідон, натрію лаурилсульфат, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, магнію стеарат;

  оболонка: тальк, спирт полівініловий, макрогол 3000, титану діоксид (Е171);

  40 мг: повідон, натрію лаурилсульфат, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, кросповідон, магнію стеарат;

  оболонка: гіпромелоза, макрогол 400, титану діоксид (Е171).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості:білі, круглі, трохи випуклі, вкриті плівковою оболонкою таблетки.

  Фармакотерапевтична група

  Гіполіпідемічні засоби. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. Аторвастатин. Код АТХ С10А А05.

  Фармакологічні властивості. 

  Фармакодинаміка.

  Препарат містить активну речовину аторвастатин. Аторвастатин є селективним конкурентним інгібітором ГМК-КоА-редуктази – ферменту, що визначає швидкість перетворення 3-гідрокси-3-метил-глютарил-коензиму A у мевалонат, що є попередником стеролів, зокрема холестерину. Тригліцериди та холестерин у печінці вбудовуються у молекули ліпопротеїнів дуже низької щільності (ЛПДНЩ), надходять до плазми крові і транспортуються до периферичних тканин. Ліпопротеїн низької щільності (ЛПНЩ) утворюється з ЛПДНЩ і катаболізується, головним чином, шляхом взаємодії з високоафінними рецепторами ЛПНЩ (ЛПНЩ-рецептори).

  Аторвастатин знижує концентрації холестерину у плазмі крові та ліпопротеїну у сироватці крові шляхом інгібування ГМК-КоА-редуктази, а згодом – біосинтезу холестерину у печінці, а також збільшує кількість печінкових рецепторів ЛПНЩ на поверхні клітин, що призводить до посилення захоплення і катаболізму ЛПНЩ.

  Аторвастатин знижує утворення ЛПНЩ та число частинок ЛПНЩ. Аторвастатин спричинює виражене і стійке підвищення активності ЛПНЩ-рецепторів у поєднанні зі сприятливими змінами якості частинок ЛПНЩ, що циркулюють. Аторвастатин ефективно знижує рівень холестерину (ХС) ЛПНЩ у пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією, а це група, яка не завжди реагувала на терапію гіполіпідемічними засобами.

  Крім впливу на ліпіди плазми аторвастатин має інші ефекти, які посилюють його антиатеросклеротичну дію. Він пригнічує синтез ізопреноїдів – речовин, які діють як фактори росту на проліферацію клітин гладких м’язів судин, зменшує в’язкість плазми й активність деяких факторів коагуляції та агрегації. Завдяки такій дії він покращує гемодинаміку і сприяє нормалізації процесів коагуляції крові. Крім того, інгібітори ГМГ-КоА-редуктази впливають на метаболізм макрофагів і, таким чином, пригнічують їх активацію, що зменшує ризик розриву атеросклеротичних бляшок.

  Було показано, що аторвастатин знижує концентрації загального холестерину (30-46 %), ХС ЛПНЩ (41-61 %), аполіпопротеїну B (34-50 %) та тригліцеридів (14-33 %), спричинюючи варіабельне підвищення рівня ХС ЛПВЩ та аполіпопротеїну А в ході дослідження, в якому вивчалася дозозалежність його ефекту. Ці результати узгоджуються з даними щодо хворих з гетерозиготною родинною гіперхолестеринемією, неродинними формами гіперхолестеринемії та змішаною гіперліпідемією, включаючи хворих з інсулінонезалежним цукровим діабетом.

  Було доведено, що зниження рівнів загального холестерину, ХС ЛПНЩ та аполіпопротеїну B зменшує ризик серцево-судинних ускладнень та смертність від серцево-судинних захворювань.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція

  Аторвастатин швидко абсорбується після перорального прийому і досягає максимальної концентрації у плазмі через 1-2 години. Рівень поглинання та концентрація аторвастатину в плазмі крові залежить від дози аторвастатину. Біодоступність аторвастатину в формі таблеток в порівнянні з розчином становить 95 та 99% відповідно. Абсолютна біодоступність аторвастатину становить приблизно 14%, а системна доступність інгібуючої активності відносно ГМГ-КоА-редуктази – приблизно 30%. Низька системна біодоступність зумовлена пресистемним кліренсом у слизовій оболонці шлункового тракту та біотрансформацією під час первинного проходження через печінку. Прийом їжі зменшує швидкість та ступінь поглинання препарату приблизно на 25 % та 9 % відповідно, що підтверджується рівнем максимальної концентрації та AUC, зниження рівня ХС ЛПНЩ не залежить від часу застосування. Концентрація аторвастатину в плазмі крові після прийому препарату ввечері нижче, ніж після прийому вранці (перевищує максимальну концентрацію та рівень AUC приблизно на 30%). Незважаючи на це, зниження рівня ХС ЛПНЩ не залежить від часу прийому препарату.

  Розподіл

  Середній об’єм розподілу аторвастатину дорівнює приблизно 381 л. Зв’язування з білками плазми крові становить >98%. Якщо значення співвідношення еритроцити/плазма крові становить приблизно 0,25, це вказує на низький рівень пенетрацї препарату в еритроцити. На підставі спостережень у щурів вважається, що аторвастатин здатний проникати у жіноче грудне молоко (див. розділи «Протипоказання», «Застосування у період вагітності або годування груддю» та «Особливості застосування»).

  Метаболізм

  Аторвастатин значною мірою метаболізується, утворюючи при цьому орто- і парагідроксильовані похідні та різні продукти b–окиснення. In vitro орто- і парагідроксильовані метаболіти проявляють інгібуючу активність щодо ГМГ-КоА-редуктази, еквівалентну дії аторвастатину. Інгібуючий ефект препарату відносно ГМГ-КоА-редуктази приблизно на 70% визначається активністю циркулюючих метаболітів.

  Дослідження in vitro підтверджують важливість біотрансформації аторвастатину під впливом цитохрому Р450 ЗА4. Одночасний прийом аторвастатину та еритроміцину, інгібітора цитохрому Р450 ЗА4, призводить до підвищення концентрації аторвастатину в плазмі крові. Дослідження in vitro також підтверджують той факт, що аторвастатин є слабким інгібітором цитохрому Р450 ЗА4. При одночасному застосуванні аторвастатину та терфенадину, який в основному метаболізується системою цитохрому Р450 ЗА4, концентрація останнього в плазмі крові майже не змінюється. Таким чином, малоймовірно, що застосування цитохрому може значно змінити фармакокінетику інших субстратів цитохрому Р450 ЗА4. У тваринортогідроксильований метаболіт зазнає подальшої глюкуронізації.

  Виділення

  Аторвастатин та його метаболіти головним чином виводяться з жовчю після печінкової та/або позапечінкової біотрансформації, однак не зазнають шлунково-печінкової рециркуляції. Середній період напіввиведення аторвастатину у людей становить приблизно 14 годин. Інгібуюча активність відносно ГМГ-КоА-редуктази зберігається протягом 20-30 годин через присутність активних метаболітів. Після перорального прийому менше 2% аторвастатину визначається у сечі.

  Популяції хворих

  Люди літнього віку

  Концентрація аторвастатину в плазмі крові у здорових літніх людей (віком >65 років) вища, ніж у молодших (приблизно на 40% від максимальної концентрації та на 30 % від рівня AUC).

  Діти

  Відомості про фармакокінетику аторвастатину у дітей відсутні.

  Стать

  Концентрація аторвастатину в плазмі крові у жінок відрізняється від такої у чоловіків (максимальна концентрація вище приблизно на 20%, а AUC нижче на 10%). Проте ці розбіжності не мають клінічного значення, а гіполіпідемічний ефект препарату у чоловіків та жінок майже однаковий.

  Ниркова недостатність

  Спосіб застосування та дози не впливають на концентрацію аторвастатину в плазмі крові та на його гіполіпідемічну дію. Таким чином, немає необхідності коригувати дозу препарату.

  Гемодіаліз

  Дослідження дії аторвастатину у пацієнтів із захворюваннями нирок у термінальній стадії не проводились. Зважаючи на те, що препарат активно зв’язується з білками плазми крові, гемодіаліз не може значно збільшувати кліренс аторвастатину.

  Печінкова недостатність

  У хворих з алкогольним цирозом печінки концентрація аторвастатину в плазмі крові значно збільшена (максимальна концентрація – приблизно в 16 разів, значення AUC – в 11 разів).

  Показання

  Запобігання серцево-судинним захворюванням

  Дорослим пацієнтам без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця (ІХС), але з декількома факторами ризику ІХС, такими як літній вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ІХС у сімейному анамнезі, препарат показаний для:

  зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення інсульту; зменшення ризику виникнення стенокардії та необхідності проведення процедур реваскуляризації міокарда.

  Пацієнтам з цукровим діабетом 2-го типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ІХС, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат показаний для:

  зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення інсульту.

  Пацієнтам з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця препарат показаний для:

  зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; зменшення ризику необхідності проведення процедур реваскуляризації міокарда; зменшення ризику необхідності госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю; зменшення ризику виникнення стенокардії.

  Гіперліпідемія

  ;Первинна гіперхолестеринемія (гетерозиготна сімейна і несімейна) та змішана дисліпідемія (тип IІа та IIb за класифікацією Фредріксона). Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину (ЗХС), холестерину ліпопротеїдів низької щільності (ХС ЛПНЩ), аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ліпопротеїдів високої щільності (ХС ЛПВЩ). ;Гіпертригліцеридемія (тип IV за класифікацією Фредріксона). Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці. ;Первинна дисбеталіпопротеїнемія (тип III за класифікацією Фредріксона). Для лікування пацієнтів у тих випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. ;Гомозиготна сімейна гіперхолестеринемія. Для зменшення загального холестерину та ХС ЛПНЩ як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ) або якщо такі методи лікування недоступні. ;Гетерозиготна сімейна гіперхолестеринеміяу пацієнтів дитячого віку (віком 10-17 років). Як доповнення до дієти для зменшення рівнів ЗХС, ХС ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків-підлітків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі:

  a) холестерин ЛПНЩ залишається ≥ 5,0 ммоль/л (³ 190 мг/дл) або

  б) холестерин ЛПНЩ ≥ 4,2 ммоль/л (³ 160 мг/дл) та:

  у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату. Захворюваннях печінки в гострій фазі або стійке підвищення (невідомого генезу) рівнів трансаміназ у сироватці крові в три чи більше разів. Препарат протипоказаний під час вагітності, годування груддю та жінкам репродуктивного віку, які не застосовують належні методи контрацепції.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Вплив на аторвастатин лікарських засобів, які приймають одночасно

  Аторвастатин метаболізується за допомогою цитохрому P450 3A4 (CYP3A4) та є субстратом для транспортних білків, наприклад печінкового переносника OATP1B1. Одночасний прийом лікарських засобів, які є інгібіторами CYP3A4 або транспортними білками, може призвести до підвищення концентрації аторвастатину в плазмі крові та до збільшення ризику міопатії. Цей ризик також може зрости при одночасному прийомі аторвастатину з іншими лікарськими засобами, які можуть спричинити міопатію, такими як циклоспорин, фібрати, нікотинова кислота або інгібітори цитохрому Р450 ЗА4 (наприклад еритроміцин, азольні протигрибкові препарати).

  Інгібітори CYP3A4

  Відомо, що потужні інгібітори CYP3A4 призводять до значного підвищення концентрації аторвастатину (див. таблицю 1 та детальну інформацію, наведену нижче). Слід за можливості уникати одночасного застосування з потужними інгібіторами CYP3A4 (наприклад з циклоспорином, телітроміцином, кларитроміцином, делавірдином, стирипентолом, кетоконазолом, вориконазолом, ітраконазолом, посаконазолом та інгібіторами протеаз ВІЛ, у тому числі ритонавіром, лопінавіром, атазанавіром, індинавіром, дарунавіром тощо). Якщо неможливо уникнути одночасного застосування цих препаратів з аторвастатином, слід розглянути можливість застосування меншої початкової та максимальної доз аторвастатину. Також рекомендується проводити належний клінічний моніторинг стану пацієнта (див. таблицю 1).

  Помірні інгібітори CYP3A4 (наприклад еритроміцин, дилтіазем, верапаміл та флюконазол) можуть підвищувати концентрацію аторвастатину в плазмі крові (див. таблицю 1). Одночасне застосування еритроміцину та статинів супроводжується підвищенням ризику розвитку міопатії. Дослідження взаємодії лікарських препаратів для оцінки впливу аміодарону чи верапамілу на аторвастатин не проводились. Відомо, що аміодарон та верапамил пригнічують активність CYP3A4, а отже, одночасне призначення цих препаратів з аторвастатином може призвести до збільшення експозиції аторвастатину. Таким чином, при одночасному застосуванні аторвастатину та цих помірних інгібіторів CYP3A4 слід розглянути доцільність призначення менших максимальних доз аторвастатину. Також рекомендовано проводити клінічний моніторинг стану пацієнта, після початку лікування інгібітором або після корекції його дози.

  Стимулятори CYP3A4

  Одночасний прийом аторвастатину зі стимуляторами цитохрому P450 3A (наприклад з ефавіренцом, рифампіном, звіробоєм) може призвести до нестійкого зниження концентрацій аторвастатину в плазмі крові. Завдяки механізму подвійної взаємодії рифампіну (стимулювання цитохрому P450 3A та інгібування печінкового переносника OATP1B1) одночасний прийом аторвастатину та рифампіну рекомендований, оскільки прийом аторвастатину через великий проміжок часу після рифампіну пов’язується зі значним зниженням концентрацій аторвастатину в плазмі крові. Однак вплив рифампіну на концентрації аторвастатину у клітинах печінки невідомий, і за неможливості уникнути одночасного прийому слід уважно спостерігати за ефективністю лікування пацієнта.

  Грейпфрутовий сік

  Грейпфруктовий сок містить один чи більше компонентів, що інгібують CYP 3A4 і можуть підвищувати концентрацію аторвастатину в плазмі крові, особливо при споживанні соку більше 1,2 л/добу.

  Еритроміцин/кларитроміцин

  При одночасному застосуванні аторвастатину та еритроміцину (500 мг 4 рази на добу) або кларитроміцину (500 мг 2 рази на добу), які є інгібіторами цитохрому Р450 ЗА4, підвищується концентрація аторвастатину в плазмі крові. Отже пацієнтам, які приймають кларитроміцин, слід з обережністю застосовувати аторвастатин у дози вище 20 мг (див. розділи «Особливості застосування» та «Спосіб застосування та дози»).

  Інгібітори протеази

  Значення AUC аторвастатину значно підвищувалось при одночасному застосуванні препарату з декількома комбінаціями інгібіторів протеази ВІЛ, а також з інгібітором протеази вірусу гепатиту С телапревіром, порівняно із застосуванням тільки препарату (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Тому пацієнтам, що приймають інгібітор протеази ВІЛ типранавір + ритонавір або інгібітор протеази вірусу гепатиту C телапревір, слід уникати одночасного застосування аторвастатину. Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які приймають інгібітор протеази ВІЛ лопінавір + ритонавір, та застосовувати у найнижчій необхідній дозі. У пацієнтів, що приймають інгібітори протеази ВІЛ саквінавір + ритонавір, дарунавір + ритонавір, фосампренавір або фосампренавір + ритонавір, доза препарату Аторвастатин КРКА не повинна перевищувати 20 мг та застосовуватись з обережністю (див. розділи «Особливості застосування» та «Спосіб застосування та дози»). При застосуванні пацієнтам, які приймають інгібітор протеази ВІЛ нелфінавір або інгібітор протеази вірусу гепатиту С боцепревір, доза препарату не повинна перевищувати 40 мг, а також рекомендується проведення ретельного клінічного моніторингу стану пацієнтів.

  Ітраконазол

  Одночасне застосування аторвастатину (40 мг) та ітраконазолу (200 мг) супроводжувалось підвищенням показника AUC аторвастатину. Отже пацієнтам, які приймають ітраконазол, слід з обережністю застосовувати аторвастатин у дози вище 20 мг (див. розділи «Особливості застосування» та «Спосіб застосування та дози»).

  Циклоспорин

  Аторвастатин та його метаболіти є субстратами транспортера OATP1B1. Інгібітори OATP1B1 (наприклад, циклоспорин) можуть підвищувати біодоступність аторвастатину. Значення AUC аторвастатину значно підвищувалось при одночасному застосуванні препарату в дозі 10 мг та циклоспорину в дозі 5,2 мг/кг/добу порівняно із застосуванням тільки препарату (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Слід уникати одночасного застосування препарату та циклоспорину (див. розділ «Особливості застосування»).

  Медичні рекомендації щодо застосування лікарських препаратів, що взаємодіють, підсумовано у Таблиці 2 (див. також розділи «Спосіб застосування та дози», «Особливості застосування», «Фармакологічні властивості»).

  Таблиця 2.

  Взаємодії лікарських засобів, пов'язані з підвищеним ризиком міопатії/рабдоміолізу

  Препарати, що взаємодіють Медичні рекомендації щодо застосування Циклоспорин, інгібітори протеази ВІЛ (типранавір + ритонавір), інгібітор протеази вірусу гепатиту С (телапревір) Уникати застосування аторвастатину Інгібітор протеази ВІЛ (лопінавір + ритонавір) Застосовувати з обережністю та в найменшій необхідній дозі Кларитроміцин, ітраконазол, інгібітори протеази ВІЛ (саквінавір + ритонавір*, дарунавір + ритонавір, фосампренавір, фосампренавір + ритонавір) Не перевищувати дозу 20 мг аторвастатину на добу Інгібітор протеази ВІЛ (нелфінавір) Інгібітор протеази вірусу гепатиту С (боцепревір) Не перевищувати дозу 40 мг аторвастатину на добу

  *Застосовувати з обережністю та в найменшій необхідній дозі.

  Гемфіброзил

  У зв'язку із підвищеним ризиком міопатії/рабдоміолізу при одночасному прийомі інгібіторів ГМГ-КоА-редуктази з гемфіброзилом, слід уникати сумісного застосування препарату з гемфіброзилом (див. розділ «Особливості застосування»).

  Інші фібрати. Оскільки відомо, що ризик розвитку міопатії під час лікування інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази підвищується при одночасному прийомі інших фібратів, слід застосовувати з обережністю при сумісному використанні з іншими фібратами (див. розділ «Особливості застосування).

  Ніацин

  Ризик виникнення побічних явищ з боку скелетних м'язів може збільшуватись при застосуванні препарату в комбінації з ніацином, а отже за таких умов слід розглянути можливість зниження дози препарату (див. розділ «Особливості застосування»).

  Рифампін або інші індуктори цитохрому P450 3A4.

  Одночасне застосування препарату з індукторами цитохрому P450 3A4 (наприклад, ефавіренз, рифампін) може призводити до нестійкого зменшення концентрації аторвастатину в плазмі крові. Через механізм подвійної взаємодії рифампіну рекомендується одночасне застосування препарату з рифампіном, оскільки було показано, що відстрочене застосування препарату після введення рифампіну пов'язане зі значним зниженням концентрацій аторвастатину в плазмі.

  Дилтіазему гідрохлорид

  Одночасний прийом аторвастатину (40 мг) та дилтіазему (240 мг) супроводжується підвищенням концентрації аторвастатину в плазмі крові.

  Циметидин

  У результаті проведених досліджень ознак взаємодії аторвастатину та циметидину не виявлено.

  Антациди

  Одночасний пероральний прийом аторвастатину та суспензії антацидного препарату, що містить магній та алюмінію гідроксид, супроводжується зниженням концентрації аторвастатину в плазмі крові приблизно на 35 %. При цьому гіполіпідемічна дія аторвастатину не змінювалась.

  Колестипол

  Концентрація аторвастатину в плазмі крові була нижчою (приблизно на 25 %) при одночасному прийомі аторвастатину та колестиполу. При цьому гіполіпідемічна дія комбінації аторвастатину та колестиполу перевищувала ефект, який дає прийом кожного з цих препаратів окремо.

  Азитроміцин

  Одночасне призначення аторвастатину (10 мг 1 раз на добу) та азитроміцину (500 мг 1 раз на добу) не супроводжувалося змінами концентрації аторвастатину в плазмі крові.

  Інгібіторитранспортнихбілків

  Інгібітори транспортних білків (наприклад циклоспорин) здатні підвищувати рівень системної експозиції аторвастатину (див. таблицю 3). Вплив пригнічення накопичувальних транспортних білків на концентрацію аторвастатину в клітинах печінки невідомий. Якщо уникнути одночасного призначення цих препаратів неможливо, рекомендовано зниження дози та проведення клінічного моніторингу ефективності аторвастатину (див. таблицю 3).

  Езетиміб

  Застосування езетимібу як монотерапії пов’язують з розвитком явищ з боку м’язової системи, у тому числі рабдоміолізу. Таким чином, при одночасному застосуванні езетимібу та аторвастатину ризик розвитку цих явищ збільшується. Рекомендовано проводити належний клінічний моніторинг стану таких пацієнтів.

  Фузидовакислота

  Дослідження взаємодії аторвастатину та фузидової кислоти не проводились.Як і у випадку з іншими статинами, у постмаркетинговому періоді при одночасному прийомі аторвастатину та фузидової кислоти спостерігалися явища з боку м’язової системи (у тому числі рабдоміоліз).Механізм цієї взаємодії залишається невідомим.Пацієнти потребують пильного нагляду, може потребуватися тимчасове призупинення лікування аторвастатином.

  Дигоксин

  При одночасному застосуванні багаторазових доз препарату та дигоксину рівноважні концентрації дигоксину в плазмі підвищуються приблизно на 20 %. Слід належним чином контролювати стан пацієнтів, які приймають дигоксин.

  Пероральні контрацептиви

  Одночасне застосування препарату з пероральними контрацептивами підвищувало значення AUC для норетистерону та етинілестрадіолу (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Ці підвищення слід брати до уваги при виборі перорального контрацептиву для жінки, яка приймає аторвастатин.

  Варфарин

  Аторвастатин не чинив клінічно значущої дії на протромбіновий час при застосуванні у пацієнтів, які проходили довготривале лікування варфарином.

  Колхіцин

  При одночасному застосуванні аторвастатину з колхіцином повідомлялося про випадки міопатії, в тому числі рабдоміолізу, тому слід з обережністю призначати аторвастатин з колхіцином.

  Таблиця 1.

  Вплив лікарських засобів, які приймають одночасно, на фармакокінетику аторвастатину

  Одночасно застосовувані препарати та режим дозування Аторвастатин   Доза (мг) Зміна AUC1 Зміна Cmax1 2Циклоспорин 5,2 мг/кг/добу, стабільна доза 10 мг один раз на добу впродовж 28 днів ­ 8,7 разу ­ 10,7 разу 2Типранавір 500 мг двічі на добу/ритонавір 200 мг двічі на добу, 7 днів 10 мг РД ­ 9,4 разу ­ 8,6 разу 2Телапревір 750 мг кожні 8 годин, 10 днів 20 мг РД ­ 7,88 разу ­ 10,6 разу 2, 3Саквінавір 400 мг двічі на добу/ ритонавір 400 мг двічі на добу, 15 днів 40 мг один раз на добу впродовж 4 днів ­ 3,9 разу ­4,3 разу 2Кларитроміцин 500 мг двічі на добу, 9 днів 80 мг 1 раз на добу впродовж 8 днів ­ 4,4 разу ­ 5,4 разу 2Дарунавір 300 мг двічі на добу/ ритонавір 100 мг двічі на добу, 9 днів 10 мг 1 раз на добу впродовж 4 днів ­ 3,4 разу ­ 2,25 разу 2Ітраконазол 200 мг 1 р.д., 4 дні 40 мг РД ­ 3,3 разу ­ 20 %  2Фосампренавір 700 мг двічі на добу/ ритонавір 100 мг двічі на добу, 14 днів 10 мг один раз на добу впродовж 4 днів ­ 2,53 разу ­ 2,84 разу 2Фосампренавір 1400 мг 2 рази на добу, 14 днів 10 мг 1 раз на добу впродовж 4 днів ­ 2,3 разу ­ 4,04 разу 2Нелфінавір 1250 мг 2 рази на добу, 14 днів 10 мг 1 раз на добу впродовж 28 днів ­ 74 % ­ 2,2 разу 2Грейпфрутовий сік, 240 мл один раз на добу4 40 мг 1 раз на добу ­ 37 % ­ 16 % Дилтіазем 240 мг один раз на добу, 28 днів 40 мг 1 раз на добу ­ 51 % Без зміни Еритроміцин 500 мг 4 рази на добу, 7 днів 10 мг 1 раз на добу ­ 33 % ­ 38 % Амлодипін 10 мг, разова доза 80 мг 1 раз на добу ­ 15 % ¯ 12 % Циметидин 300 мг один раз на добу, 4 тижні 10 мг 1 раз на добу впродовж 2 тижнів ¯ Менше ніж 1 % ¯ 11 % Колестипол 10 мг 2 рази на добу, 28 тижнів 40 мг 1 раз на добу впродовж 28 тижнів Не визначено ¯ 26 %5 Маалокс TC 30 мл один раз на добу, 17 днів 10 мг 1 раз на добу впродовж 15 днів

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аторис упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аторис по действующему веществу «Аторвастатин»

  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  39290грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  20675грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  20030грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  59185грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  45943грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  20676грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  290грн Купить В наличии
  Производитель: ratiopharm (Германия) ratiopharm (Германия)
  20710грн Купить В наличии
  Производитель: ratiopharm (Германия) ratiopharm (Германия)
  15314грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  35432грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  53767грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  14250грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  4727грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  16398грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2080грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  3446грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2122грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  9284грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  7690грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  934грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  6858грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  32261грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  19037грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  17333грн Купить В наличии
  Производитель: Nobel (Турция) Nobel (Турция)
  17881грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  89611грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  17195грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  12428грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  36185грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  20041грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  30620грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  13340грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  25373грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  9745грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  18228грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  10788грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  7880грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  13554грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  12251грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  10827грн
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  15946грн
  Производитель: Propharma International (Мальта) Propharma International (Мальта)
  15154грн
  Производитель: Propharma International (Мальта) Propharma International (Мальта)
  11716грн
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  2250грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  53166грн
  Производитель: Alkaloid (Македония) Alkaloid (Македония)
  8056грн
  Производитель: Alkaloid (Македония) Alkaloid (Македония)
  11098грн
  Производитель: Alkaloid (Македония) Alkaloid (Македония)
  16836грн
  Производитель: Stalion Laboratories (Индия) Stalion Laboratories (Индия)
  1249875грн
  Производитель: Bilim Pharmaceuticals (Турция) Bilim Pharmaceuticals (Турция)
  11250грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  8750грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  3750грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  6250грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  500грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  500грн
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  150грн
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  1125грн
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  19796грн
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  48536грн
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  43165грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  800грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  1250грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  6250грн
  Производитель: Medopharm (Индия) Medopharm (Индия)
  4050грн
  Производитель: Medopharm (Индия) Medopharm (Индия)
  18750грн
  Производитель: Cadila Healthcare (Индия) Cadila Healthcare (Индия)
  1250грн
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  300грн
  Производитель: Accord Healthcare (Великобритания) Accord Healthcare (Великобритания)
  43750грн
  Производитель: Bilim Pharmaceuticals (Турция) Bilim Pharmaceuticals (Турция)
  2400грн
  Производитель: Bilim Pharmaceuticals (Турция) Bilim Pharmaceuticals (Турция)
  12498750грн
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  7499250грн
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  5165грн
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  5720грн
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  19995грн
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  300грн

  Информация о полных аналогах Аторис (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Аторис

  Добавить отзыв о АторисДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аторис опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аторис и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».