Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Аспирин

Аспирин

Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
12048грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными / картой в аптеке
 • Характеристики
 • Инструкция
 • Аналоги (122)
 • Отзывы (0)
 • Характеристики Аспирин

  Категория: Аспирин
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество: Аспирин
  Действующее вещество:
  • Кислота Ацетилсалициловая
  Код АТХ/ATC: Аспирин
  Код АТХ/ATC:
  • N Препараты для лечения заболеваний нервной системы
  • N02 Болеутоляющие средства (анальгетики)
  • N02B Прочие анальгетики и антипиретики
  • N02BA Салициловая кислота и её производные
  • N02BA01 Кислота ацетилсалициловая
  Форма выпуска: Аспирин
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Торговая марка: Аспирин
  Торговая марка:
  • Bayer Bitterfeld (Германия)
  Производитель: Аспирин
  Производитель:
  • Bayer Consumer Care (Швейцария)
  Дозировка: Аспирин
  Дозировка:
  •    
  Количество в упаковке: Аспирин
  Количество в упаковке:
  • 20 шт.
  Регистрация: Аспирин
  Регистрация:
  • UA/4018/02/02 2020-12-10

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аспирин по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аспирин по цене от 120.48 грн до 120.48 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аспирин Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аспирин по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аспирин

  Загальна характеристика

  міжнародна та хімічна назви: ацетилсаліцилова кислота; 2-(ацетилокси) бензойна кислота;

  Основні фізико-хімічні властивості

  круглі, плоскоциліндричні таблетки білого кольору, зі скошеними краями; на одному боці - вигравіруваний “байєровський хрест”, на іншому боці – напис “ASPIRIN 0,5” (для таблеток з вмістом ацетилсаліцилової кислоти 500 мг);

  Склад

  1 таблетка містить 100 мг або 500 мг ацетилсаліцилової кислоти;

  допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, крохмаль кукурудзяний.

  Форма випуску

  Таблетки.

  Фармакотерапевтична група

  Аналгетики і антипіретики. Кислота ацетилсаліцилова.

  Код АТС N02ВА01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Ацетилсаліцилова кислота належить до групи нестероїдних протизапальних лікарських засобів з аналгетичними, жарознижувальними і протизапальними властивостями. Механізм її дії полягає у незворотній інактивації ферментів циклооксигенази, що відіграють важливу роль при синтезі простагландинів.

  При пероральному прийомі в дозах від 0,3 г до 1 г препарат застосовують для полегшення болю і станів, які супроводжуються гарячкою легкого ступеня, таких як застуда та грип, для зниження температури і послаблення болю в суглобах і м’язах. 

  Ацетилсаліцилова кислота також застосовується при гострих і хронічних запальних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит, остеоартрити, і анкілозивному спондиліті. При таких захворюваннях застосовуються, як правило, високі дози препарату від 4 г до 8 г ацетилсаліцилової кислоти на добу.

  Ацетилсаліцилова кислота пригнічує агрегацію тромбоцитів шляхом блокування синтезу тромбоксану А2 і застосовується при багатьох судинних захворюваннях в дозах 75 мг - 300 мг на добу. 

  Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо кислота ацетилсаліцилова швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Під час та після абсорбції вона перетворюється на основний активний метаболіт - кислоту саліцилову. Максимальна концентрація кислоти ацетилсаліцилової в плазмі крові досягається через 10 - 20 хв, саліцилатів - 20 - 120 хв відповідно.

  Ацетилсаліцилова і саліцилова кислоти повністю зв’язуються з білками плазми крові й швидко розподіляються в організмі. Саліцилова кислота проникає через плаценту, а також потрапляє в грудне молоко.

  Саліцилова кислота зазнає метаболізму в печінці. Метаболітами саліцилової кислоти є саліцилсечова кислота, саліцилфенол глюкоуронід, саліцилацил глюкоуронід, гентизинова кислота і гентизинсечова кислота.

  Кінетика виведення саліцилової кислоти залежить від дози, оскільки метаболізм обмежений активністю ферментів печінки. Період напіввиведення залежить від дози і зростає від 2 - 3 год при застосуванні низьких доз до 15 год - при застосуванні високих доз. Саліцилова кислота та її метаболіти виводяться з організму переважно нирками.

  Показання для застосування

  Для симптоматичного лікування головного болю, зубного болю; болю в горлі, що обумовлений застудою; альгодисменореї; болю в м’язах і суглобах; болю в спині; помірного болю, обумовленого артритом.

  При застуді або при гострих респіраторних захворюваннях; для симптоматичного полегшення болю і гарячки. 

  Спосіб застосування та дози

  Аспірин® приймають перорально після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини.

  Аспірин® не можна застосовувати більше, ніж 3-5 діб без консультації лікаря.

  Дорослі.

  300 -1000 мг як одноразова доза. Повторний прийом можливий через 4-8 годин. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 4 г.

  Діти.

   З 3-х років: 100 мг як одноразова доза;

  4-6 років: 200 мг як одноразова доза;

  7-9 років: 300 мг як одноразова доза.

  Взагалі рекомендована добова доза для дітей визначається з розрахунку - 60 мг/кг маси тіла, яку рекомендується приймати в 4-6 прийомів, тобто 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин або 10 мг/ кг маси тіла кожні 4 години.

  Дітям до 3-х років в даній лікарської формі препарат не застосовують.

  Попередження.

  Призначати препарат дітям необхідно з урахуванням інформації, викладеної у розділі Інструкції «Спеціальні попередження та застережні заходи».

  Побічна дія

  Шлунково-кишкові розлади: диспепсія, біль в епігастральній ділянці та абдомінальний біль; в окремих випадках - запалення шлунково-кишкового тракту, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, які можуть в поодиноких випадках, спричинити шлунково-кишкові геморагії і перфорації з відповідними лабораторними показниками та клінічними проявами.

  Внаслідок антиагрегантної дії на тромбоцити ацетилсаліцилова кислота може підвищувати ризик розвитку кровотеч. Спостерігались такі кровотечі, як інтраопераційні геморагії, гематоми, кровотечі з органів сечостатевої системи, носові кровотечі, кровотечі з ясен; рідко або дуже рідко - серйозні кровотечі, такі як геморагії шлунково-кишкового тракту, мозкові геморагії (особливо в пацієнтів із неконтрольованою гіпертензією та/або при одночасному застосуванні антигемостатичних засобів), які в поодиноких випадках могли потенційно загрожувати життю.

  Геморагії можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірного покриву, гіпоперфузія.

  У пацієнтів з індивідуальною підвищеною чутливістю до саліцилатів можливий розвиток алергічних реакцій шкіри, включаючи такі симптоми, як висип, кропив’янка, набряк, свербіж. У хворих на бронхіальну астму можливе збільшення частоти виникнення бронхоспазму; алергічних реакцій від незначного до помірного ступеня, які потенційно вражають шкіру, респіраторний тракт, шлунково-кишковий тракт і кардіоваскулярну систему. Дуже рідко спостерігали тяжкі реакції, включаючи анафілактичний шок.

  Рідко - транзиторна печінкова недостатність із підвищенням рівня трансаміназ печінки. 

  Спостерігались запаморочення і дзвін у вухах, що може свідчити про передозування.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до ацетилсаліцилової кислоти, інших саліцилатів або будь-якого компонента препарату. Астма, спричинена застосуванням саліцилатів або інших НПЗЗ в анамнезі. Гострі пептичні виразки. Геморагічний діатез. Виражена ниркова недостатність. Виражена печінкова недостатність. Виражена серцева недостатність. Комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг/тиждень або більше (див. розділ «Взаємодію з іншими лікарськими засобами.»). III триместр вагітності.

  Передозування

  Передозування саліцилатів можливе внаслідок хронічної інтоксикації, що виникла внаслідок тривалої терапії (застосування понад 100 мг/кг/добу більше 2 днів може спричинити токсичні ефекти), а також внаслідок гострої інтоксикації, яка несе загрозу життю (передозування), і причинами якої можуть бути, наприклад, випадкове застосування дітьми або непередбачене передозування.

  Хронічне отруєння саліцилатами може мати прихований характер, оскільки ознаки і симптоми його неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація, спричинена саліцилатами, або саліцилізм зустрічається, як правило, тільки після повторних прийомів великих доз. 

  Симптоми. Запаморочення, вертиго, дзвін у вухах, глухота, посилене потовиділення, нудота і блювання, головний біль, сплутаність свідомості. Зазначені симптоми можна контролювати зниженням дози. Дзвін у вухах може зустрічатися при концентрації саліцилатів в плазмі крові вище ніж 150-300 мкг/мл. Серйозніші побічні реакції зустрічаються при концентрації саліцилатів у плазмі крові вище 300 мкг/мл.

  Про гостру інтоксикацію свідчить виражена зміна кислотно-лужного балансу, який може відрізнятися залежно від віку і тяжкості інтоксикації. Найбільш загальним показником для дітей є метаболічний ацидоз. Тяжкість стану не може бути оцінена лише на підставі концентрації саліцилатів в плазмі. Абсорбція ацетилсаліцилової кислоти може уповільнюватися в зв’язку із затримкою шлункового вивільнення, формуванням конкрементів в шлунку або в разі прийому препарату в формі таблеток, вкритих кишково-розчинною оболонкою.

  Лікування.

  Лікування інтоксикації, спричиненої передозуванням ацетилсаліцилової кислоти, визначається ступенем тяжкості, клінічними симптомами і забезпечується стандартними методами, які застосовують при отруєнні. Всі застосовані заходи повинні бути спрямовані на прискорення видалення препарату та відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу. Застосовують прийом активованого вугілля, форсований лужний діурез. Залежно від стану кислотно-лужної рівноваги та електролітного балансу проводять інфузійне введення розчинів електролітів. При серйозних отруєннях показаний гемодіаліз.

  Особливості застосування

  Спеціальні попередження і застережні заходи. Не слід застосовувати препарати, які містять ацетилсаліцилову кислоту, дітям із гострою респіраторною вірусною інфекцією (ГРВІ), яка супроводжується або не супроводжується підвищенням температури тіла, без консультації з лікарем. При деяких вірусних захворюваннях, особливо грипі А, грипі В і вітряній віспі, існує ризик розвитку синдрому Рея, який є дуже рідкісною, але небезпечною для життя хворобою, що потребує невідкладного медичного втручання. Ризик може бути підвищеним, якщо ацетилсаліцилова кислота застосовується як супутній лікарський засіб, проте причинно-наслідковий зв’язок у цьому випадку не доведений. Якщо вказані стани супроводжуються тривалим блюванням, це може бути ознакою синдрому Рея.

  Аспірин® застосовують з обережністю при:

  гіперчутливості до аналгетичних, протизапальних, протиревматичних засобів, а також за наявності алергії на інші речовини; виразках шлунково-кишкового тракту, включаючи хронічні та рекурентні виразкові хвороби або шлунково-кишкові кровотечі в анамнезі; одночасному застосуванні антикоагулянтів; порушеннях функцій нирок та/або печінки.

  У пацієнтів з алергічними ускладненнями, у тому числі з бронхіальною астмою, алергічним ринітом, кропив'янкою, шкірним свербежем, набряком слизової оболонки і поліпозом носа, а також при їх поєднанні з хронічними інфекціями дихальних шляхів та у хворих із гіперчутливістю до НПЗЗ на тлі лікування препаратом «Аспірин®» можливий розвиток бронхоспазму або нападу бронхіальної астми.

  При хірургічних операціях (включаючи стоматологічні) застосування препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту, може підвищити ймовірність появи/посилення кровотечі, що зумовлено пригніченням агрегації тромбоцитів протягом деякого часу після застосування ацетилсаліцилової кислоти. 

  При застосуванні малих доз ацетилсаліцилової кислоти може знижуватись виведення сечової кислоти. Це може призвести до виникнення подагри у пацієнтів, які мають знижене виведення сечової кислоти.

  Вагітність і лактація. Аспірин® може застосовуватися в період вагітності тільки в тому випадку, коли інші лікарські засоби не є ефективними.

  Застосування саліцилатів у І триместрі вагітності в деяких ретроспективних епідеміологічних дослідженнях асоціювалося з підвищеним ризиком розвитку вроджених вад (палатосхиз («вовча паща»), вади серця). Проте при довготривалому застосуванні препарату в терапевтичних дозах, що перевищували 150 мг/добу, цей ризик виявився низьким: у результаті дослідження, проведеного на 32 000 парах "мати - дитина", не виявлено зв'язку між застосуванням препарату «Аспірин®» і збільшенням кількості вроджених вад.

  Саліцилати можна застосовувати під час вагітності тільки після оцінки співвідношення ризик/користь. Згідно з попередніми оцінками, при довготривалому застосуванні препарату «Аспірин®» бажано не приймати ацетилсаліцилову кислоту в дозі, що перевищує 150 мг/добу.

  У III триместрі вагітності прийом саліцилатів у високих дозах (більш ніж 300 мг/добу) може призвести до переношування вагітності та послаблення переймів під час пологів, а також до кардіопульмональної токсичності (передчасного закриття ductus arteriosus) у дітей.

  Застосування ацетилсаліцилової кислоти у великих дозах незадовго до пологів може призвести до внутрішньочерепних кровотеч, особливо в недоношених дітей. Таким чином, крім надзвичайно особливих випадків, обумовлених кардіологічними або акушерськими медичними показаннями з використанням спеціального моніторингу, застосування ацетилсаліцилової кислоти протягом останнього триместру вагітності протипоказане.

  Саліцилати та їх метаболіти проникають у грудне молоко в невеликій кількості.

  Оскільки побічні реакції в немовлят після випадкового застосування препарату не спостерігалися, переривати годування груддю, як правило, не вимагається. При довготривалому застосуванні препарату або застосуванні ацетилсаліцилової кислоти у високих дозах слід вирішити питання щодо припинення годування груддю.

  Вплив на керування автомобілем та іншими механізмами. Не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  Протипоказання для взаємодії.

  Застосування метотрексату в дозах 15 мг/тиждень і більше підвищує гематологічну токсичність метотрексату (зниженння ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення саліцилатами метотрексату зі зв’язку з протеїнами плазми).

  Комбінації, які потрібно застосовувати з обережністю. 

  При застосуванні метотрексату в дозах менше ніж 15 мг/тиждень підвищується гематологічна токсичність метотрексату (зниження ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення саліцилатами метотрексату зі зв’язку з протеїнами плазми).

  Одночасне застосування ібупрофену перешкоджає незворотному інгібуванню тромбоцитів ацетилсаліциловою кислотою. Лікування ібупрофеном пацієнтів, які мають ризик кардіоваскулярних захворювань, може обмежувати кардіопроотекторну дію ацетилсаліцилової кислоти.

  При одночасному застосуванні препарату «Аспірин®»  та антикоагулянтів підвищується ризик розвитку кровотечі.

  При одночасному застосуванні високих доз саліцилатів із НПЗЗ (завдяки взаємопосилюючому ефекту) підвищується ризик виникнення виразок і шлунково-кишкових кровотеч.

  Одночасне застосування з урикозуричними засобами, такими як бензобромарон, пробенецид, знижує ефект виведення сечової кислоти (завдяки конкуренції виведення сечової кислоти нирковими канальцями).

  При одночасному застосуванні з дигоксином концентрація останнього в плазмі підвищується внаслідок зниження ниркової екскреції.

  При одночасному застосуванні високих доз кислоти ацетилсаліцилової та пероральних антидіабетичних препаратів із групи похідних сульфонілсечовини або інсуліну посилюється гіпоглікемічний ефект останніх за рахунок гіпоглікемічного ефекту ацетилсаліцилової кислоти і витіснення сульфонілсечовини, зв’язаної з протеїнами плазми.

  Діуретичні засоби в комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти знижують фільтрацію клубочків завдяки зниженню синтезу простагландинів у нирках.

  Системні глюкокортикостероїди (виключаючи гідрокортизон), які застосовуються для замісної терапії при хворобі Адисона, в період лікування кортикостероїдами знижують рівень саліцилатів в крові та підвищують ризик передозування після закінчення лікування.

  При застосуванні з кортикостероїдами підвищується ризик розвитку шлунково-кишкової кровотечі.

  Ангіотензинперетворюючі ферменти (АПФ) у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти спричиняють зниження фільтрації в клубочках внаслідок інгібування вазодилятаторних простагландинів та зниження антигіпертензивного ефекту.

  При одночасному застосуванні з вальпроєвою кислотою ацетилсаліцилова кислота витісняє її зі зв’язку з протеїнами плазми, підвищуючи токсичність останньої.

  Етиловий спирт сприяє пошкодженню слизової оболонки шлунково-кишкового тракту і пролонгує час кровотечі внаслідок синергізму ацетилсаліцилової кислоти і алкоголю.

  Умови та термін зберігання

  Зберігати при температурі не вище 30°С у недоступному для дітей місці.

  Термін придатності - 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови відпуску

  Без рецепта.

  Упаковка

  По 10 таблеток по 100 мг в блістері з ПВХ/алюмінієвої фольги; по 1, 2 блістери в картонній коробці. По 10 таблеток по 500 мг в блістері з ПВХ/алюмінієвої фольги; по 1, 2, 10 блістерів в картонній коробці.

  Виробник

  Байєр АГ/Bayer AG; Байєр Біттерфельд ГмбХ/ Bayer Bitterfeld GmbH.

  Адреса

  Байєр АГ, D–51368, Леверкузен, Німеччина/ Bayer AG, D-51368 Leverkusen, Germany;

  Байєр Біттерфельд ГмбХ, D-06803 Греппін, Німеччина/ Bayer Bitterfeld GmbH, D-06803 Greppin, Germany.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аспирин упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аспирин по действующему веществу «Кислота Ацетилсалициловая»

  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  818грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  30585грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  4382грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  5547грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  3246грн Купить В наличии
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  7176грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  8397грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  5547грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  10845грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  12047грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  240грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  5129грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  792грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1555грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  6117грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  1547грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  6260грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  15113грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  7927грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Бахмут) Фитофарм (Украина, Бахмут)
  125грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  8431грн Купить В наличии
  Производитель: Ferrer Internacional (Испания) Ferrer Internacional (Испания)
  52182грн Купить В наличии
  Производитель: Ferrer Internacional (Испания) Ferrer Internacional (Испания)
  59857грн Купить В наличии
  Производитель: Ferrer Internacional (Испания) Ferrer Internacional (Испания)
  62990грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  13841грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  6988грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1249грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  7374грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3511грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  10грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  3154грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2445грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Бахмут) Фитофарм (Украина, Бахмут)
  124грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  8918грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  13421грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  17583грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  792грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  13166грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1859грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1665грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  33242грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Бахмут) Фитофарм (Украина, Бахмут)
  3424грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  894грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1578грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1265грн Купить В наличии
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  1530грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  230грн Купить В наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  8757грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  4115грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  12557грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  333грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  9616грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  11785грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  333грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  17831грн Купить В наличии
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  6887грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  891грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1136грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  2682грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1171грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1816грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  15977грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. R. Pfleger (Германия) Dr. R. Pfleger (Германия)
  4856грн Нет в наличии
  Производитель: Бауш Хелс (Украина) Бауш Хелс (Украина)
  7351грн Нет в наличии
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  10962грн Нет в наличии
  Производитель: Стиролбиофарм (Украина, Горловка) Стиролбиофарм (Украина, Горловка)
  6240грн Нет в наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  1185грн Нет в наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  10053грн Нет в наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  264грн Нет в наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  3060грн Нет в наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  1560грн Нет в наличии
  Производитель: Pliva (Хорватия) Pliva (Хорватия)
  1300грн Нет в наличии
  Производитель: Brupharmexport (Бельгия) Brupharmexport (Бельгия)
  780грн Нет в наличии
  Производитель: ratiopharm (Германия) ratiopharm (Германия)
  780грн Нет в наличии
  Производитель: Walsh Pharma (США) Walsh Pharma (США)
  1560грн Нет в наличии
  Производитель: USV Private Limited (Индия) USV Private Limited (Индия)
  2080грн Нет в наличии
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  260грн Нет в наличии
  Производитель: Novopharm (Канада) Novopharm (Канада)
  16380грн Нет в наличии
  Производитель: Oranienburger (Германия) Oranienburger (Германия)
  3120грн Нет в наличии
  Производитель: Vitale-XD (Эстония) Vitale-XD (Эстония)
  520грн Нет в наличии
  Производитель: Stada (Германия) Stada (Германия)
  520грн Нет в наличии
  Производитель: Борисовский ЗМП (Беларусь, Борисов) Борисовский ЗМП (Беларусь, Борисов)
  1950грн Нет в наличии
  Производитель: Cipla (Индия) Cipla (Индия)
  9360грн Нет в наличии
  Производитель: Slovakofarma (Словацкая Республика) Slovakofarma (Словацкая Республика)
  14040грн Нет в наличии
  Производитель: Nycomed Christiaens (Бельгия) Nycomed Christiaens (Бельгия)
  2080грн Нет в наличии
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  780грн Нет в наличии
  Производитель: Мибе Украина (Украина, Киев) Мибе Украина (Украина, Киев)
  3277грн Нет в наличии
  Производитель: Вертекс (Украина, Харьков) Вертекс (Украина, Харьков)
  260грн Нет в наличии
  Производитель: Stada (Германия) Stada (Германия)
  6499350грн Нет в наличии
  Производитель: Агрофарм (Украина, Ирпень) Агрофарм (Украина, Ирпень)
  17280грн Нет в наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  2166грн Нет в наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  160грн Нет в наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2880грн Нет в наличии
  Производитель: Стиролбиофарм Балтикум (Латвия) Стиролбиофарм Балтикум (Латвия)
  1950грн Нет в наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  260грн Нет в наличии
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  3120грн Нет в наличии
  Производитель: USV Private Limited (Индия) USV Private Limited (Индия)
  2600грн Нет в наличии
  Производитель: USV Private Limited (Индия) USV Private Limited (Индия)
  260грн Нет в наличии
  Производитель: Mili Healthcare (Великобритания) Mili Healthcare (Великобритания)
  15750грн Нет в наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  2340грн Нет в наличии
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  1300грн Нет в наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3028грн Нет в наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  2080грн Нет в наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  2787грн Нет в наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  190грн Нет в наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  687грн Нет в наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  3275грн Нет в наличии
  Производитель: Такеда Украина (Украина, Киев) Такеда Украина (Украина, Киев)
  11044грн Нет в наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  28573грн Нет в наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2160грн Нет в наличии

  Информация о полных аналогах Аспирин (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы Аспирин

  Добавить отзыв о АспиринДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аспирин опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аспирин и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!