Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Аспирин

Аспирин

Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
10430грн Нет в наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (100)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аспирин

  Категория (классификация) товара Аспирин
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Аспирин
  Действующее вещество:
  • Кислота Ацетилсалициловая
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Аспирин
  Код АТХ:
  • N Препараты для лечения заболеваний нервной системы
  • N02 Болеутоляющие средства (анальгетики)
  • N02B Прочие анальгетики и антипиретики
  • N02BA Салициловая кислота и её производные
  • N02BA01 Кислота ацетилсалициловая
  Форма выпуска (лекарственная форма) Аспирин
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Торговая марка товара Аспирин
  Торговая марка:
  • Bayer Bitterfeld (Германия)
  Страна производитель товара Аспирин
  Производитель:
  • Bayer Consumer Care (Швейцария)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Аспирин
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Аспирин
  Количество в упаковке:
  • 20 шт.
  Регистрация Аспирин
  Регистрация:
  • UA/4018/02/02 2016-02-01

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аспирин по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аспирин по цене от 104.3 грн до 104.3 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аспирин Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аспирин по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аспирин

  Загальна характеристика

  міжнародна та хімічна назви: ацетилсаліцилова кислота; 2-(ацетилокси) бензойна кислота;

  Основні фізико-хімічні властивості

  круглі, плоскоциліндричні таблетки білого кольору, зі скошеними краями; на одному боці - вигравіруваний “байєровський хрест”, на іншому боці – напис “ASPIRIN 0,5” (для таблеток з вмістом ацетилсаліцилової кислоти 500 мг);

  Склад

  1 таблетка містить 100 мг або 500 мг ацетилсаліцилової кислоти;

  допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, крохмаль кукурудзяний.

  Форма випуску

  Таблетки.

  Фармакотерапевтична група

  Аналгетики і антипіретики. Кислота ацетилсаліцилова.

  Код АТС N02ВА01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Ацетилсаліцилова кислота належить до групи нестероїдних протизапальних лікарських засобів з аналгетичними, жарознижувальними і протизапальними властивостями. Механізм її дії полягає у незворотній інактивації ферментів циклооксигенази, що відіграють важливу роль при синтезі простагландинів.

  При пероральному прийомі в дозах від 0,3 г до 1 г препарат застосовують для полегшення болю і станів, які супроводжуються гарячкою легкого ступеня, таких як застуда та грип, для зниження температури і послаблення болю в суглобах і м’язах. 

  Ацетилсаліцилова кислота також застосовується при гострих і хронічних запальних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит, остеоартрити, і анкілозивному спондиліті. При таких захворюваннях застосовуються, як правило, високі дози препарату від 4 г до 8 г ацетилсаліцилової кислоти на добу.

  Ацетилсаліцилова кислота пригнічує агрегацію тромбоцитів шляхом блокування синтезу тромбоксану А2 і застосовується при багатьох судинних захворюваннях в дозах 75 мг - 300 мг на добу. 

  Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо кислота ацетилсаліцилова швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Під час та після абсорбції вона перетворюється на основний активний метаболіт - кислоту саліцилову. Максимальна концентрація кислоти ацетилсаліцилової в плазмі крові досягається через 10 - 20 хв, саліцилатів - 20 - 120 хв відповідно.

  Ацетилсаліцилова і саліцилова кислоти повністю зв’язуються з білками плазми крові й швидко розподіляються в організмі. Саліцилова кислота проникає через плаценту, а також потрапляє в грудне молоко.

  Саліцилова кислота зазнає метаболізму в печінці. Метаболітами саліцилової кислоти є саліцилсечова кислота, саліцилфенол глюкоуронід, саліцилацил глюкоуронід, гентизинова кислота і гентизинсечова кислота.

  Кінетика виведення саліцилової кислоти залежить від дози, оскільки метаболізм обмежений активністю ферментів печінки. Період напіввиведення залежить від дози і зростає від 2 - 3 год при застосуванні низьких доз до 15 год - при застосуванні високих доз. Саліцилова кислота та її метаболіти виводяться з організму переважно нирками.

  Показання для застосування

  Для симптоматичного лікування головного болю, зубного болю; болю в горлі, що обумовлений застудою; альгодисменореї; болю в м’язах і суглобах; болю в спині; помірного болю, обумовленого артритом.

  При застуді або при гострих респіраторних захворюваннях; для симптоматичного полегшення болю і гарячки. 

  Спосіб застосування та дози

  Аспірин® приймають перорально після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини.

  Аспірин® не можна застосовувати більше, ніж 3-5 діб без консультації лікаря.

  Дорослі.

  300 -1000 мг як одноразова доза. Повторний прийом можливий через 4-8 годин. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 4 г.

  Діти.

   З 3-х років: 100 мг як одноразова доза;

  4-6 років: 200 мг як одноразова доза;

  7-9 років: 300 мг як одноразова доза.

  Взагалі рекомендована добова доза для дітей визначається з розрахунку - 60 мг/кг маси тіла, яку рекомендується приймати в 4-6 прийомів, тобто 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин або 10 мг/ кг маси тіла кожні 4 години.

  Дітям до 3-х років в даній лікарської формі препарат не застосовують.

  Попередження.

  Призначати препарат дітям необхідно з урахуванням інформації, викладеної у розділі Інструкції «Спеціальні попередження та застережні заходи».

  Побічна дія

  Шлунково-кишкові розлади: диспепсія, біль в епігастральній ділянці та абдомінальний біль; в окремих випадках - запалення шлунково-кишкового тракту, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, які можуть в поодиноких випадках, спричинити шлунково-кишкові геморагії і перфорації з відповідними лабораторними показниками та клінічними проявами.

  Внаслідок антиагрегантної дії на тромбоцити ацетилсаліцилова кислота може підвищувати ризик розвитку кровотеч. Спостерігались такі кровотечі, як інтраопераційні геморагії, гематоми, кровотечі з органів сечостатевої системи, носові кровотечі, кровотечі з ясен; рідко або дуже рідко - серйозні кровотечі, такі як геморагії шлунково-кишкового тракту, мозкові геморагії (особливо в пацієнтів із неконтрольованою гіпертензією та/або при одночасному застосуванні антигемостатичних засобів), які в поодиноких випадках могли потенційно загрожувати життю.

  Геморагії можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірного покриву, гіпоперфузія.

  У пацієнтів з індивідуальною підвищеною чутливістю до саліцилатів можливий розвиток алергічних реакцій шкіри, включаючи такі симптоми, як висип, кропив’янка, набряк, свербіж. У хворих на бронхіальну астму можливе збільшення частоти виникнення бронхоспазму; алергічних реакцій від незначного до помірного ступеня, які потенційно вражають шкіру, респіраторний тракт, шлунково-кишковий тракт і кардіоваскулярну систему. Дуже рідко спостерігали тяжкі реакції, включаючи анафілактичний шок.

  Рідко - транзиторна печінкова недостатність із підвищенням рівня трансаміназ печінки. 

  Спостерігались запаморочення і дзвін у вухах, що може свідчити про передозування.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до ацетилсаліцилової кислоти, інших саліцилатів або будь-якого компонента препарату. Астма, спричинена застосуванням саліцилатів або інших НПЗЗ в анамнезі. Гострі пептичні виразки. Геморагічний діатез. Виражена ниркова недостатність. Виражена печінкова недостатність. Виражена серцева недостатність. Комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг/тиждень або більше (див. розділ «Взаємодію з іншими лікарськими засобами.»). III триместр вагітності.

  Передозування

  Передозування саліцилатів можливе внаслідок хронічної інтоксикації, що виникла внаслідок тривалої терапії (застосування понад 100 мг/кг/добу більше 2 днів може спричинити токсичні ефекти), а також внаслідок гострої інтоксикації, яка несе загрозу життю (передозування), і причинами якої можуть бути, наприклад, випадкове застосування дітьми або непередбачене передозування.

  Хронічне отруєння саліцилатами може мати прихований характер, оскільки ознаки і симптоми його неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація, спричинена саліцилатами, або саліцилізм зустрічається, як правило, тільки після повторних прийомів великих доз. 

  Симптоми. Запаморочення, вертиго, дзвін у вухах, глухота, посилене потовиділення, нудота і блювання, головний біль, сплутаність свідомості. Зазначені симптоми можна контролювати зниженням дози. Дзвін у вухах може зустрічатися при концентрації саліцилатів в плазмі крові вище ніж 150-300 мкг/мл. Серйозніші побічні реакції зустрічаються при концентрації саліцилатів у плазмі крові вище 300 мкг/мл.

  Про гостру інтоксикацію свідчить виражена зміна кислотно-лужного балансу, який може відрізнятися залежно від віку і тяжкості інтоксикації. Найбільш загальним показником для дітей є метаболічний ацидоз. Тяжкість стану не може бути оцінена лише на підставі концентрації саліцилатів в плазмі. Абсорбція ацетилсаліцилової кислоти може уповільнюватися в зв’язку із затримкою шлункового вивільнення, формуванням конкрементів в шлунку або в разі прийому препарату в формі таблеток, вкритих кишково-розчинною оболонкою.

  Лікування.

  Лікування інтоксикації, спричиненої передозуванням ацетилсаліцилової кислоти, визначається ступенем тяжкості, клінічними симптомами і забезпечується стандартними методами, які застосовують при отруєнні. Всі застосовані заходи повинні бути спрямовані на прискорення видалення препарату та відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу. Застосовують прийом активованого вугілля, форсований лужний діурез. Залежно від стану кислотно-лужної рівноваги та електролітного балансу проводять інфузійне введення розчинів електролітів. При серйозних отруєннях показаний гемодіаліз.

  Особливості застосування

  Спеціальні попередження і застережні заходи. Не слід застосовувати препарати, які містять ацетилсаліцилову кислоту, дітям із гострою респіраторною вірусною інфекцією (ГРВІ), яка супроводжується або не супроводжується підвищенням температури тіла, без консультації з лікарем. При деяких вірусних захворюваннях, особливо грипі А, грипі В і вітряній віспі, існує ризик розвитку синдрому Рея, який є дуже рідкісною, але небезпечною для життя хворобою, що потребує невідкладного медичного втручання. Ризик може бути підвищеним, якщо ацетилсаліцилова кислота застосовується як супутній лікарський засіб, проте причинно-наслідковий зв’язок у цьому випадку не доведений. Якщо вказані стани супроводжуються тривалим блюванням, це може бути ознакою синдрому Рея.

  Аспірин® застосовують з обережністю при:

  гіперчутливості до аналгетичних, протизапальних, протиревматичних засобів, а також за наявності алергії на інші речовини; виразках шлунково-кишкового тракту, включаючи хронічні та рекурентні виразкові хвороби або шлунково-кишкові кровотечі в анамнезі; одночасному застосуванні антикоагулянтів; порушеннях функцій нирок та/або печінки.

  У пацієнтів з алергічними ускладненнями, у тому числі з бронхіальною астмою, алергічним ринітом, кропив'янкою, шкірним свербежем, набряком слизової оболонки і поліпозом носа, а також при їх поєднанні з хронічними інфекціями дихальних шляхів та у хворих із гіперчутливістю до НПЗЗ на тлі лікування препаратом «Аспірин®» можливий розвиток бронхоспазму або нападу бронхіальної астми.

  При хірургічних операціях (включаючи стоматологічні) застосування препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту, може підвищити ймовірність появи/посилення кровотечі, що зумовлено пригніченням агрегації тромбоцитів протягом деякого часу після застосування ацетилсаліцилової кислоти. 

  При застосуванні малих доз ацетилсаліцилової кислоти може знижуватись виведення сечової кислоти. Це може призвести до виникнення подагри у пацієнтів, які мають знижене виведення сечової кислоти.

  Вагітність і лактація. Аспірин® може застосовуватися в період вагітності тільки в тому випадку, коли інші лікарські засоби не є ефективними.

  Застосування саліцилатів у І триместрі вагітності в деяких ретроспективних епідеміологічних дослідженнях асоціювалося з підвищеним ризиком розвитку вроджених вад (палатосхиз («вовча паща»), вади серця). Проте при довготривалому застосуванні препарату в терапевтичних дозах, що перевищували 150 мг/добу, цей ризик виявився низьким: у результаті дослідження, проведеного на 32 000 парах "мати - дитина", не виявлено зв'язку між застосуванням препарату «Аспірин®» і збільшенням кількості вроджених вад.

  Саліцилати можна застосовувати під час вагітності тільки після оцінки співвідношення ризик/користь. Згідно з попередніми оцінками, при довготривалому застосуванні препарату «Аспірин®» бажано не приймати ацетилсаліцилову кислоту в дозі, що перевищує 150 мг/добу.

  У III триместрі вагітності прийом саліцилатів у високих дозах (більш ніж 300 мг/добу) може призвести до переношування вагітності та послаблення переймів під час пологів, а також до кардіопульмональної токсичності (передчасного закриття ductus arteriosus) у дітей.

  Застосування ацетилсаліцилової кислоти у великих дозах незадовго до пологів може призвести до внутрішньочерепних кровотеч, особливо в недоношених дітей. Таким чином, крім надзвичайно особливих випадків, обумовлених кардіологічними або акушерськими медичними показаннями з використанням спеціального моніторингу, застосування ацетилсаліцилової кислоти протягом останнього триместру вагітності протипоказане.

  Саліцилати та їх метаболіти проникають у грудне молоко в невеликій кількості.

  Оскільки побічні реакції в немовлят після випадкового застосування препарату не спостерігалися, переривати годування груддю, як правило, не вимагається. При довготривалому застосуванні препарату або застосуванні ацетилсаліцилової кислоти у високих дозах слід вирішити питання щодо припинення годування груддю.

  Вплив на керування автомобілем та іншими механізмами. Не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  Протипоказання для взаємодії.

  Застосування метотрексату в дозах 15 мг/тиждень і більше підвищує гематологічну токсичність метотрексату (зниженння ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення саліцилатами метотрексату зі зв’язку з протеїнами плазми).

  Комбінації, які потрібно застосовувати з обережністю. 

  При застосуванні метотрексату в дозах менше ніж 15 мг/тиждень підвищується гематологічна токсичність метотрексату (зниження ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення саліцилатами метотрексату зі зв’язку з протеїнами плазми).

  Одночасне застосування ібупрофену перешкоджає незворотному інгібуванню тромбоцитів ацетилсаліциловою кислотою. Лікування ібупрофеном пацієнтів, які мають ризик кардіоваскулярних захворювань, може обмежувати кардіопроотекторну дію ацетилсаліцилової кислоти.

  При одночасному застосуванні препарату «Аспірин®»  та антикоагулянтів підвищується ризик розвитку кровотечі.

  При одночасному застосуванні високих доз саліцилатів із НПЗЗ (завдяки взаємопосилюючому ефекту) підвищується ризик виникнення виразок і шлунково-кишкових кровотеч.

  Одночасне застосування з урикозуричними засобами, такими як бензобромарон, пробенецид, знижує ефект виведення сечової кислоти (завдяки конкуренції виведення сечової кислоти нирковими канальцями).

  При одночасному застосуванні з дигоксином концентрація останнього в плазмі підвищується внаслідок зниження ниркової екскреції.

  При одночасному застосуванні високих доз кислоти ацетилсаліцилової та пероральних антидіабетичних препаратів із групи похідних сульфонілсечовини або інсуліну посилюється гіпоглікемічний ефект останніх за рахунок гіпоглікемічного ефекту ацетилсаліцилової кислоти і витіснення сульфонілсечовини, зв’язаної з протеїнами плазми.

  Діуретичні засоби в комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти знижують фільтрацію клубочків завдяки зниженню синтезу простагландинів у нирках.

  Системні глюкокортикостероїди (виключаючи гідрокортизон), які застосовуються для замісної терапії при хворобі Адисона, в період лікування кортикостероїдами знижують рівень саліцилатів в крові та підвищують ризик передозування після закінчення лікування.

  При застосуванні з кортикостероїдами підвищується ризик розвитку шлунково-кишкової кровотечі.

  Ангіотензинперетворюючі ферменти (АПФ) у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти спричиняють зниження фільтрації в клубочках внаслідок інгібування вазодилятаторних простагландинів та зниження антигіпертензивного ефекту.

  При одночасному застосуванні з вальпроєвою кислотою ацетилсаліцилова кислота витісняє її зі зв’язку з протеїнами плазми, підвищуючи токсичність останньої.

  Етиловий спирт сприяє пошкодженню слизової оболонки шлунково-кишкового тракту і пролонгує час кровотечі внаслідок синергізму ацетилсаліцилової кислоти і алкоголю.

  Умови та термін зберігання

  Зберігати при температурі не вище 30°С у недоступному для дітей місці.

  Термін придатності - 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови відпуску

  Без рецепта.

  Упаковка

  По 10 таблеток по 100 мг в блістері з ПВХ/алюмінієвої фольги; по 1, 2 блістери в картонній коробці. По 10 таблеток по 500 мг в блістері з ПВХ/алюмінієвої фольги; по 1, 2, 10 блістерів в картонній коробці.

  Виробник

  Байєр АГ/Bayer AG; Байєр Біттерфельд ГмбХ/ Bayer Bitterfeld GmbH.

  Адреса

  Байєр АГ, D–51368, Леверкузен, Німеччина/ Bayer AG, D-51368 Leverkusen, Germany;

  Байєр Біттерфельд ГмбХ, D-06803 Греппін, Німеччина/ Bayer Bitterfeld GmbH, D-06803 Greppin, Germany.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аспирин упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аспирин по действующему веществу «Кислота Ацетилсалициловая»

  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  9918грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1581грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  3627грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  414грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  4369грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  1064грн Купить В наличии
  Производитель: Takeda Austria (Австрия) Takeda Austria (Австрия)
  1347грн Купить В наличии
  Производитель: Takeda Austria (Австрия) Takeda Austria (Австрия)
  7055грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  784грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  7546грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1693грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  12521грн Купить В наличии
  Производитель: Вертекс (Украина, Харьков) Вертекс (Украина, Харьков)
  240грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  12512грн Купить В наличии
  Производитель: Takeda Austria (Австрия) Takeda Austria (Австрия)
  6131грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1892грн Купить В наличии
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1115грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  6144грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2778грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2311грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2728грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2116грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  739грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  7681грн Купить В наличии
  Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
  7986грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  12164грн Купить В наличии
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  91844грн Купить В наличии
  Производитель: Takeda Austria (Австрия) Takeda Austria (Австрия)
  14294грн Купить В наличии
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  414грн Купить В наличии
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  10323грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1475грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  1280грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  19530грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  3853грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  6529грн Купить В наличии
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  10188грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  229грн Купить В наличии
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  7911грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  392грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  11243грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2865грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  8866грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  10281грн Купить В наличии
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  3024грн Купить В наличии
  Производитель: Takeda Austria (Австрия) Takeda Austria (Австрия)
  15193грн Купить В наличии
  Производитель: Takeda Austria (Австрия) Takeda Austria (Австрия)
  6128грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  730грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  841грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1610грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1478грн Купить В наличии
  Производитель: Pharmascience (Канада) Pharmascience (Канада)
  13210грн Купить В наличии
  Производитель: Dr. R. Pfleger (Германия) Dr. R. Pfleger (Германия)
  4856грн
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  7351грн
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  1398грн
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  827грн
  Производитель: Стиролбиофарм (Украина, Горловка) Стиролбиофарм (Украина, Горловка)
  5760грн
  Производитель: Bayer Consumer Care (Швейцария) Bayer Consumer Care (Швейцария)
  1185грн
  Производитель: Pliva (Хорватия) Pliva (Хорватия)
  1200грн
  Производитель: Brupharmexport (Бельгия) Brupharmexport (Бельгия)
  720грн
  Производитель: ratiopharm (Германия) ratiopharm (Германия)
  720грн
  Производитель: Walsh Pharma (США) Walsh Pharma (США)
  1440грн
  Производитель: USV Private Limited (Индия) USV Private Limited (Индия)
  1920грн
  Производитель: UPSA (Франция) UPSA (Франция)
  240грн
  Производитель: Novopharm (Канада) Novopharm (Канада)
  15120грн
  Производитель: Oranienburger (Германия) Oranienburger (Германия)
  2880грн
  Производитель: Vitale-XD (Эстония) Vitale-XD (Эстония)
  480грн
  Производитель: Stada (Германия) Stada (Германия)
  5760грн
  Производитель: Slovakofarma (Словацкая Республика) Slovakofarma (Словацкая Республика)
  12960грн
  Производитель: Nycomed Christiaens (Бельгия) Nycomed Christiaens (Бельгия)
  00грн
  Производитель: Mibe GmbH Arzneimittel (Германия) Mibe GmbH Arzneimittel (Германия)
  3277грн
  Производитель: Stada (Германия) Stada (Германия)
  5999400грн
  Производитель: Агрофарм (Украина, Киев) Агрофарм (Украина, Киев)
  17280грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  160грн
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2880грн
  Производитель: Стиролбиофарм Балтикум (Латвия) Стиролбиофарм Балтикум (Латвия)
  1800грн
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  240грн
  Производитель: USV Private Limited (Индия) USV Private Limited (Индия)
  2500грн
  Производитель: USV Private Limited (Индия) USV Private Limited (Индия)
  240грн
  Производитель: Mili Healthcare (Великобритания) Mili Healthcare (Великобритания)
  15750грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  3028грн
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  5778грн
  Производитель: Галичфарм (Украина, Львов) Галичфарм (Украина, Львов)
  1920грн
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  2787грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  190грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  687грн

  Информация о полных аналогах Аспирин (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Аспирин

  Добавить отзыв о АспиринДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аспирин опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аспирин и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».