Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Алмирал

Алмирал

Товаров: 2
Сортировка:
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (155)
 • Отзывы (0)
 • Описание Алмирал

  Категория (классификация) товара Алмирал
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Алмирал
  Действующее вещество:
  • Диклофенак
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Алмирал
  Код АТХ:
  • M Препараты для лечения заболеваний костно-мышечной системы
  • M01 Противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01A Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства
  • M01AB Производные уксусной кислоты и родственные соединения
  • M01AB05 Диклофенак
  Форма выпуска (лекарственная форма) Алмирал
  Форма выпуска:
  • раствор для инъекций
  Торговая марка товара Алмирал
  Торговая марка:
  • Medochemie (Кипр)
  Страна производитель товара Алмирал
  Производитель:
  • Medochemie (Кипр)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Алмирал
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Алмирал
  Количество в упаковке:
  • 5 шт.
  • 10 шт.
  Регистрация Алмирал
  Регистрация:
  • UA/9465/01/01 2014-05-08

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Алмирал по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Алмирал по цене от 87.95 грн до 205.16 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Алмирал Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Алмирал по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Алмирал

  Склад

  діюча речовина: 3 мл розчину (1 ампула) містить: диклофенак натрію 75 мг;

  допоміжні речовини: пропіленгліколь, спирт бензиловий, натрію формальдегід сульфоксилат, натрію метабісульфіт (E 223), натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або ледь жовтуватий розчин.

  Фармакотерапевтична група

  Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні оцтової кислоти та споріднені сполуки. Код АТХ М01А В05.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Алмірал – нестероїдний препарат з вираженими знеболювальними/протизапальними властивостями. Він є інгібітором простагландинсинтетази (циклооксигенази). Диклофенак натрію in vitro в концентраціях, еквівалентних тим, які були досягнуті у людини, не пригнічує біосинтез протеогліканів у хрящовій тканині. Якщо препарат застосовують одночасно з опіоїдами для зняття післяопераційного болю, Алмірал суттєво зменшує потребу в опіоїдах.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція.

  Після введення 75 мг диклофенаку шляхом внутрішньом’язової ін’єкції абсорбція починається негайно, а середня максимальна концентрація у плазмі, що становить приблизно 2,558±

  0,968 мкг/мл (2,5 мкг/мл ≡ 8 мікромоль/л) досягається приблизно через 20 хв. Об’єм абсорбції лінійно пропорційний величині дози.

  У разі якщо 75 мг диклофенаку вводять шляхом внутрішньовенної інфузії протягом 2 годин, середня максимальна концентрація у плазмі становить приблизно 1,875±0,436 мкг/мл (1,9 мкг/мл ≡ 5,9 мікромоль/л). Більш короткий час інфузії призводить до вищої максимальної концентрації у плазмі, тоді як триваліші інфузії призводять до плато концентрації, пропорційної до показника інфузії після 3-4 годин. На відміну від відповідних результатів перорального застосування, у разі застосування препарату у вигляді супозиторіїв або внутрішньом’язового введення концентрація у плазмі крові швидко знижується одразу після досягнення максимальних рівнів.

  Біодоступність.

  Площа під кривою концентрації (AUC) після внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення приблизно удвічі більша, ніж після перорального або ректального введення, тому що цей шлях дає змогу уникнути метаболізму першого проходження через печінку.

  Розподіл.

  99,7 % диклофенаку зв’язується з протеїнами, головним чином з альбуміном (99,4 %).

  Диклофенак потрапляє до синовіальної рідини, де максимальна концентрація встановлюється через 2-4 год після досягнення пікового значення у плазмі крові. Очікуваний період напіввиведення з синовіальної рідини становить від 3 до 6 годин. Через дві години після досягнення рівня пікового значення у плазмі крові концентрація диклофенаку у синовіальній рідині перевищує цей показник у плазмі крові і залишається вищою протягом періоду до 12 годин.

  Диклофенак був виявлений у низькій концентрації (100 нг/мл) у грудному молоці в однієї жінки, яка годувала груддю. Передбачувана кількість препарату, що потрапляє в організм немовляти з грудним молоком, еквівалентна 0,03 мг/кг/добу.

  Метаболізм.

  Біотрансформація диклофенаку відбувається частково шляхом глюкуронідації інтактної молекули, але головним чином шляхом одноразового та багаторазового гідроксилювання та метоксилювання, що призводить до утворення кількох фенольних метаболітів, більшість з яких перетворюється у кон’югати глюкуроніду. Два з цих фенольних метаболітів є біологічно активними, однак їхня дія виражена значно менше, ніж для диклофенаку.

  Виведення.

  Загальний системний кліренс диклофенаку у плазмі становить 263±56 мл/хв (середнє значення ± SD). Термінальний період напіввиведення у плазмі становить 1-2 години. Чотири метаболіти, включаючи два активних, також мають короткий період напіввиведення з плазми – 1-3 години. Приблизно 60 % введеної дози виводиться з сечею у вигляді глюкуронідного кон’югату інтактної молекули та у вигляді метаболітів, більшість із яких також перетворюється на глюкуронідні кон’югати. Менш ніж 1 % виводиться у вигляді незміненої речовини. Залишки дози елімінуються у вигляді метаболітів через жовч з фекаліями.

  Спеціальні групи пацієнтів.

  Літні пацієнти. Ніякої різниці залежно від віку хворого в абсорбції, метаболізмі або екскреції препарату не спостерігалося, окрім того, що у п’яти пацієнтів літнього віку 15-хвилинна внутрішньовенна інфузія призвела до вищої на 50 % концентрації у плазмі, ніж це спостерігалося у молодих здорових добровольців.

  Пацієнти з порушенням функції нирок. У пацієнтів із порушенням функції нирок при дотриманні режиму звичайного дозування можна не очікувати накопичення незміненої активної речовини, виходячи з кінетики препарату після одноразового застосування. За умов кліренсу креатініну менше ніж 10 мл/хв рівні гідроксиметаболітів у плазмі крові приблизно у 4 рази вищі, ніж у здорових добровольців.

  Однак метаболіти остаточно виводяться із жовчю.

  Пацієнти із захворюваннями печінки. У пацієнтів із хронічним гепатитом або компенсованим цирозом печінки кінетика та метаболізм диклофенаку є такими ж, як і у пацієнтів без захворювання печінки.

  Показання

  Препарат при внутрішньом’язовому введенні призначений для лікування:

  запальних та дегенеративних форм ревматизму, ревматоїдного артриту, анкілозуючого спондиліту, остеоартриту, спондилоартриту, вертебрального больового синдрому, несуглобового ревматизму; гострих нападів подагри; ниркової та біліарної колік; болю та набряку після травм і операцій; тяжких нападів мігрені.

  Препарат при введенні у вигляді внутрішньовенних інфузій призначений для лікування або профілактики післяопераційного болю.

  Протипоказання

  Відома гіперчутливість до діючої речовини, натрію метабісульфіту або до будь-яких інших компонентів препарату; Кровотеча або перфорація шлунково-кишкового тракту в анамнезі, пов’язана з попереднім лікуванням нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ); Активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди встановленої виразки або кровотечі); III триместр вагітності; Як і інші НПЗЗ, диклофенак також протипоказаний пацієнтам, у яких застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних препаратів провокує напади бронхіальної астми, ангіоневротичного набряку, кропив’янки або гострого риніту; Запальні захворювання кишечнику (наприклад хвороба Крона або виразковий коліт); Печінкова недостатність; Ниркова недостатність; Застійна серцева недостатність (NYHA II –IV); Високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч, незгортання крові, порушень гемостазу, гемопоетичних порушень чи цереброваскулярних кровотеч; Лікування періопераційного болю при аорто-коронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу); Ішемічна хвороба серця у пацієнтів, які мають стенокардію, перенесений інфаркт міокарда; Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів, які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак; Захворювання периферичних артерій.

  У даній лікарській формі препарат протипоказаний дітям.

  Тільки щодо внутрішньовенного застосування.

  Одночасне застосування НПЗЗ або антикоагулянту (в тому числі низьких доз гепарину). Наявність в анамнезі геморагічного діатезу, підтверджена або підозрювана цереброваскулярна кровотеча в анамнезі. Операції, пов’язані з високим ризиком кровотечі. Бронхіальна астма в анамнезі. Помірне або тяжке порушення ниркової функції (креатинін сироватки крові >160 мкмоль/л). Гіповолемія або зневоднення з будь-якої причини.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Нижче наведено взаємодії, що спостерігалися під час застосування розчину для ін’єкцій, та/або інших лікарських форм диклофенаку.

  Літій. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрації літію у плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів літію у сироватці.

  Дигоксин. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрації дигоксину в плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів дигоксину у сироватці крові.

  Діуретики та антигіпертензивні засоби. Як і інші НПЗЗ, супутнє застосування диклофенаку з діуретиками та антигіпертензивними засобами (наприклад бета-блокаторами, інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ)) може призвести до зниження їх антигіпертензивного впливу через інгібування синтезу судинорозширювальних простагландинів. Таким чином, подібну комбінацію застосовують із застереженням, а пацієнти, особливо хворі літнього віку, повинні перебувати під ретельним наглядом щодо артеріального тиску. Пацієнти повинні отримувати належну гідратацію, рекомендується також моніторинг функції нирок після початку супутньої терапії та на регулярній основі після неї, особливо щодо діуретиків та інгібіторів АПФ, з огляду на збільшення ризику нефротоксичності.

  Препарати, що, як відомо, спричиняють гіперкаліємію. Супутнє лікування калійзберігаючими діуретиками, циклоспорином, такролімусом або триметопримом може бути пов’язане зі збільшенням рівнів калію у сироватці крові, тому моніторинг стану пацієнтів слід проводити більш часто.

  Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Рекомендується вжити застережних заходів, оскільки супутнє введення може підвищити ризик кровотечі. Хоча вплив диклофенаку на активність антикоагулянтів не виявлений, існують окремі дані про збільшення ризику кровотечі у пацієнтів, які отримують диклофенак та антикоагулянти одночасно.

  Тому для впевненості, що ніякі зміни в дозуванні антикоагулянтів не потрібні, рекомендовано ретельний моніторинг стану таких пацієнтів. Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, диклофенак у високих дозах може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

  Інші НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2, та кортикостероїди. Супутнє введення диклофенаку та інших системних НПЗЗ або кортикостероїдів може підвищити ризик шлунково-кишкової кровотечі або виразки. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ.

  Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Супутнє введення системних НПЗЗ та СІЗЗС може підвищити ризик кровотечі у травному тракті.

  Антидіабетичні препарати. Диклофенак можна застосовувати разом із пероральними антидіабетичними засобами без впливу на їх клінічну дію. Однак відомі окремі випадки як гіпоглікемічного, так і гіперглікемічного впливу, що потребують зміни дозування антидіабетичних засобів під час лікування диклофенаком. При таких станах необхідний моніторинг рівня глюкози у крові, що є застережним заходом під час супутньої терапії.

  Метотрексат. Диклофенак може пригнічувати кліренс метотрексату в ниркових канальцях, що призводить до підвищення рівня метотрексату. При введенні НПЗЗ, включаючи диклофенак, менше ніж за 24 години до лікування метотрексатом рекомендується бути обережними, оскільки може зростати концентрація метотрексату в крові і збільшуватися токсичність цієї речовини. Були зареєстровані випадки серйозної токсичності, коли метотрексат і НПЗЗ, включаючи диклофенак, застосовували з інтервалом у межах 24 годин. Ця взаємодія опосередкована через накопичення метотрексату в результаті порушення ниркової екскреції у присутності НПЗЗ.

  Циклоспорин. Диклофенак, як і інші НПЗЗ, може збільшувати нефротоксичність циклоспорину через вплив на простагландини нирок. У зв’язку з цим його слід застосовувати в нижчих дозах, ніж для хворих, які циклоспорин не отримують.

  Такролімус. При застосуванні НПЗЗ з такролімусом можливе підвищення ризику нефротоксичності, що може бути опосередковано через ниркові антипростагландинові ефекти НПЗЗ та інгібітору кальциневрину.

  Антибактеріальні хіноліни. Існують окремі дані щодо судом, які можуть бути результатом супутнього застосування хінолонів та НПЗЗ. Це може спостерігатися у пацієнтів як з наявністю, так і з відсутністю в анамнезі епілепсії або судом. Таким чином, слід проявляти обережність при розгляді питання про застосування хінолонів пацієнтам, які вже отримують НПЗЗ.

  Фенітоїн. При застосуванні фенітоїну одночасно з диклофенаком рекомендується проводити моніторинг концентрації фенітоїну в плазмі крові у зв’язку з очікуваним збільшенням експозиції фенітоїну.

  Колестипол та холестирамін. Ці препарати можуть спричинити затримку або зменшення всмоктування диклофенаку. Таким чином, рекомендується призначати диклофенак принаймні за одну годину до або через 4-6 годин після застосування колестиполу/холестираміну.

  Серцеві глікозиди. Одночасне застосування серцевих глікозидів і НПЗЗ може посилити серцеву недостатність, знизити швидкість клубочкової фільтрації і підвищити рівні глікозидів у плазмі крові.

  Міфепристон. НПЗЗ не слід застосовувати протягом 8-12 днів після застосування міфепристону, оскільки НПЗЗ можуть зменшити його ефект.

  Потужні інгібітори CYP2C9. Обережність рекомендується при спільному призначенні диклофенаку з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад з вориконазолом), що може призвести до значного збільшення максимальної концентрації у плазмі крові та експозиції диклофенаку внаслідок пригнічення його метаболізму.

  Особливості застосування

  Загальні

  Небажані ефекти можна мінімізувати шляхом застосування мінімальної ефективної дози протягом найменшого можливого терміну, необхідного для контролю симптомів.

  Слід уникати застосування препарату Алмірал із системними НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2, через відсутність будь-якої синергічної користі і можливості розвитку додаткових побічних ефектів.

  Слід бути обережними при призначенні препарату пацієнтам літнього віку. Зокрема, для пацієнтів літнього віку зі слабким здоров’ям та для хворих із низьким показником маси тіла рекомендується застосовувати найнижчі ефективні дози.

  Як і при застосуванні інших НПЗЗ, без попередньої експозиції диклофенаку можуть також виникнути алергічні реакції, в тому числі анафілактичні/анафілактоїдні.

  Як і інші НПЗЗ, Алмірал завдяки своїм фармакодинамічним властивостям може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

  Метабісульфіт натрію у розчині для ін’єкцій також може призвести до окремих тяжких реакцій гіперчутливості та до бронхоспазму.

  Вплив на травну систему

  При застосуванні всіх НПЗЗ, включаючи диклофенак, були зареєстровані випадки шлунково-кишкових кровотеч (блювання кров’ю, мелена), утворення виразки або перфорації, які можуть бути летальними і спостерігатися у будь-який час у процесі лікування як з попереджувальними симптомами, так і без них, а також при наявності в анамнезі серйозних явищ з боку шлунково-кишкового тракту. Ці явища зазвичай мають більш серйозні наслідки у пацієнтів літнього віку. Якщо у пацієнтів, які отримують диклофенак, спостерігаються шлунково-кишкові кровотечі або утворення виразки, застосування препарату необхідно припинити.

  Як і при застосуванні всіх НПЗЗ, включаючи диклофенак, необхідним є ретельне медичне спостереження; особливу обережність слід проявляти при призначенні диклофенаку пацієнтам із симптомами, що свідчать про порушення з боку шлунково-кишкового тракту, або з наявністю виразки шлунка або кишечнику, кровотечі або перфорації в анамнезі. Ризик шлунково-кишкових кровотеч, утворення виразок або перфорацій вищий при збільшенні дози НПЗЗ, включаючи диклофенак, а також у пацієнтів із наявністю в анамнезі виразки, особливо з ускладненнями у вигляді кровотечі або перфорації.

  Пацієнти літнього віку мають підвищену частоту небажаних реакцій у разі застосування НПЗЗ, особливо таких, як шлунково-кишкові кровотечі та перфорації, що можуть бути летальними.

  Щоб знизити ризик токсичного впливу на травну систему у пацієнтів з виразкою в анамнезі, особливо з ускладненнями у вигляді кровотечі або перфорації, та у пацієнтів літнього віку, лікування починають та підтримують найнижчими ефективними дозами.

  Для таких пацієнтів, а також хворих, які потребують супутнього застосування лікарських засобів, що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (АСК) або інших лікарських засобів, які, ймовірно, підвищують ризик небажаної дії на травну систему, слід розглянути питання про комбіновану терапію із застосуванням захисних лікарських засобів (наприклад інгібіторів протонного насоса або мізопростолу).

  Пацієнти зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі, особливо літнього віку, повинні повідомляти про будь-які незвичні абдомінальні симптоми (особливо кровотечі в травному тракті). Застереження також потрібні для хворих, які отримують супутні препарати, що можуть підвищити ризик виразки або кровотечі, такі як системні кортикостероїди, антикоагулянти (наприклад варфарин), антитромботичні засоби (наприклад ацетилсаліцилова кислота) або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

  Вплив на печінку

  Потрібен ретельний медичний нагляд, якщо Алмірал призначають пацієнтам з ураженою функцією печінки, оскільки їх стан може загостритися.

  Як і при застосуванні інших НПЗЗ, включаючи диклофенак, рівень одного і більше печінкових ензимів може підвищуватися. Під час довгострокового лікування препаратом Алмірал як застережний захід призначають регулярний нагляд за функціями печінки.

  Якщо порушення функції печінки зберігаються або погіршуються, якщо клінічні ознаки або симптоми можуть бути пов’язані з прогресуючими захворюваннями печінки або якщо спостерігаються інші прояви (наприклад еозинофілія, висипання), застосування препарату Алмірал слід припинити.

  Перебіг захворювань, таких як гепатити, може проходити без продромальних симптомів.

  Застереження необхідні у разі, якщо Алмірал застосовують пацієнтам з печінковою порфірією, через імовірність провокації нападу.

  Вплив на нирки

  Оскільки при лікуванні НПЗЗ, включаючи диклофенак, повідомлялося про затримку рідини та набряк, особливу увагу слід приділити хворим із порушенням функції серця або нирок, артеріальною гіпертензією в анамнезі, хворим літнього віку, хворим, які отримують супутню терапію діуретиками або препаратами, що суттєво впливають на ниркову функцію, та пацієнтам із суттєвим зниженням позаклітинного об’єму рідини з будь-якої причини, наприклад до або після серйозного хірургічного втручання. У таких випадках як застережний захід рекомендується моніторинг ниркової функції. Припинення терапії зазвичай зумовлює повернення до стану, який передував лікуванню.

  Вплив на шкіру

  У зв’язку із застосуванням НПЗЗ, в тому числі диклофенаку, дуже рідко були зареєстровані серйозні реакції з боку шкіри (деякі з них були летальними), включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. Очевидно, найвищий ризик розвитку цих реакцій спостерігається на початку курсу терапії, в більшості випадків – протягом першого місяця лікування. Застосування препарату Алмірал необхідно припинити при першій появі шкірних висипань, уражень слизової оболонки або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

  Системний червоний вовчак (СЧВ) і змішані захворювання сполучної тканини

  У пацієнтів із СЧВ і змішаними захворюваннями сполучної тканини може спостерігатися підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

  Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти

  Призначати диклофенак пацієнтам із значними факторами ризику кардіоваскулярних явищ (наприклад, артеріальна гіпертонія, гіперліпідемія, цукровий діабет, куріння) можна лише після ретельної клінічної оцінки. Оскільки кардіоваскулярні ризики диклофенаку можуть зростати із збільшенням дози та тривалості лікування, його необхідно застосовувати якомога коротший період та у найнижчій ефективній дозі. Слід періодично переглядати потреби пацієнта у застосуванні диклофенаку для полегшення симптомів та відповідь на терапію. З обережністю застосовувати пацієнтам віком від 65 років.

  Для пацієнтів з наявністю в анамнезі артеріальної гіпертензії та/або застійної серцевої недостатності легкого або помірного ступеня тяжкості необхідним є проведення відповідного моніторингу та надання рекомендацій, оскільки у зв’язку із застосуванням НПЗЗ, включаючи диклофенак, були зареєстровані випадки затримки рідини та набряків.

  Застосування диклофенаку, особливо у високих дозах (150 мг/добу) і протягом тривалого часу, може бути пов’язане із незначним збільшенням ризику розвитку артеріальних тромботичних подій (наприклад інфаркту міокарда або інсульту).

  Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю, стійкою ішемічною хворобою серця, захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярною хворобою призначати диклофенак не рекомендовано, за необхідністю застосування можливе лише після ретельної оцінки ризику-користі тільки в дозуванні не більше 100 мг на добу. Подібну оцінку слід провести перед початком довгострокового лікування пацієнтів з факторами ризику розвитку серцево-судинних явищ (наприклад артеріальною гіпертензією, гіперліпідемією, цукровим діабетом та палінням).

  Пацієнти повинні бути проінформовані щодо можливості виникнення серйозних випадків (біль у грудях, задишка, слабкість, порушення мови) яке може відбутися у будь який час. У цьому випадку треба негайно звернутися до лікаря.

  Вплив на гематологічні показники

  При тривалому застосуванні препарату, як і інших НПЗЗ, рекомендується моніторинг аналізу крові.

  Як і інші НПЗЗ, диклофенак може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Слід ретельно наглядати за хворими з порушеннями гемостазу, геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями.

  Астма в анамнезі

  У хворих на бронхіальну астму, сезонний алергічний риніт, пацієнтів з набряком слизової оболонки носа (назальні поліпи), хронічними обструктивними захворюваннями легень або хронічними інфекціями дихальних шляхів (особливо пов’язаними з алергічними, подібними до ринітів симптомами) частіше, ніж у інших, виникають реакції на НПЗЗ, схожі на загострення астми (так звана непереносимість аналгетиків/аналгетична астма), набряк Квінке або кропив’янка. У зв’язку з цим таким хворим рекомендовані спеціальні застережні заходи (готовність до надання невідкладної допомоги). Це також стосується хворих з алергією на інші речовини, що проявляється шкірними реакціями, свербежем або кропив’янкою.

  Як і інші препарати, що пригнічують активність простагландинсинтетази, диклофенак натрію та інші НПЗП можуть спровокувати розвиток бронхоспазму у пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму, або у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі.

  Фертильність у жінок

  Застосування препарату Алмірал може призвести до порушення фертильності у жінок і не рекомендується жінкам, які прагнуть завагітніти. Стосовно жінок, які можуть мати труднощі із зачаттям або які проходять обстеження з приводу безпліддя, слід розглянути питання про відміну препарату Алмірал.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність

  У І і ІІ триместрах вагітності препарат Алмірал можна призначати лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода, лише в мінімальній ефективній дозі, тривалість лікування повинна бути настільки короткою, наскільки це можливо. Як і інші НПЗЗ, препарат протипоказаний в останньому триместрі вагітності (можливе пригнічення скорочувальної здатності матки і передчасне закриття артеріальної протоки у плода).

  Інгібування синтезу простагландинів може негативно позначитися на вагітності та/або розвитку ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викиднів та/або ризик розвитку серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібітору синтезу простагландинів на ранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад збільшився з менш ніж 1 % до приблизно 1,5 %.

  Не виключено, що ризик збільшується зі збільшенням дози і тривалості лікування. Було показано, що у тварин введення інгібітору синтезу простагландинів призводить до збільшення пре- і постімплантаційних втрат і летальності ембріона/плода.

  Крім того, у тварин, які отримували інгібітор синтезу простагландинів у період органогенезу, була зареєстрована підвищена частота різних вад розвитку, у тому числі з боку серцево-судинної системи. Якщо диклофенак застосовують жінкам, які прагнуть завагітніти, або у першому триместрі вагітності, доза препарату повинна бути якомога нижчою, а тривалість лікування – якомога коротшою.

  Під час третього триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід таким чином:

  серцево-легенева токсичність (із передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією); порушення функцій нирок, що може прогресувати до ниркової недостатності з олігогідроамніоном.

  На матір і новонародженого, а також наприкінці вагітності:

  можливі подовження часу кровотечі, антиагрегантний ефект, який може спостерігатися навіть при дуже низьких дозах; гальмування скорочень матки, що призводить до затримки або подовження пологів.

  Отже, Алмірал протипоказаний під час третього триместру вагітності.

  Період годування груддю

  Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, диклофенак проникає у грудне молоко у невеликій кількості. Таким чином, щоб уникнути небажаного впливу на немовля, Алмірал не слід застосовувати під час годування груддю.

  Фертильність

  Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, Алмірал може вплинути на фертильність жінки. Препарат не рекомендують жінкам, які планують завагітніти. Жінки, які мають ускладнення із заплідненням, або ті, хто проходив обстеження внаслідок інфертильності, повинні припинити застосування препарату Алмірал.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Пацієнти, у яких під час лікування препаратом Алмірал спостерігаються порушення зору, запаморочення, вертиго, сонливість або інші порушення з боку центральної нервової системи, повинні утримуватися від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат слід застосовувати у найменших ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу, враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.

  Дорослі

  Препарат Алмірал, розчин для ін’єкцій, не застосовують більше ніж 2 дні. У разі необхідності лікування можна продовжити таблетками або супозиторіями диклофенаку.

  Внутрішньом’язова ін’єкція

  З метою попередження пошкодження нервових або інших тканин у місці внутрішньом’язової ін’єкції потрібно дотримуватись таких правил.

  Доза зазвичай становить 75 мг (одна ампула) на добу, яку вводять шляхом глибокої ін’єкції у верхній зовнішній сектор великого сідничного м’яза. У тяжких випадках (наприклад, коліки), добову дозу можна збільшити до двох ін’єкцій по 75 мг, між якими дотримують інтервал у кілька годин (по одній ін’єкції в кожну сідницю). Як альтернативу 75 мг розчину для ін’єкцій можна комбінувати з іншими лікарськими формами диклофенаку (наприклад таблетками або супозиторіями) до максимальної сумарної добової дози 150 мг діклофенаку натрію.

  В умовах нападу мігрені клінічний досвід обмежений випадками з початковим застосуванням однієї ампули 75 мг, дозу вводять при можливості одразу ж після застосування супозиторіїв по

  100 мг у той же самий день (за необхідності). Загальна добова доза не має перевищувати 175 мг у перший день.

  Немає доступних даних щодо застосування препарату Алмірал для лікування нападів мігрені більш, ніж один день.

  Внутрішньовенні інфузії

  Безпосередньо перед початком внутрішньовенної інфузії Алмірал слід розвести у 100-500 мл

  0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози. Обидва розчини потрібно буферизувати розчином бікарбонату натрію (0,5 мл 8,4 % розчину або 1 мл 4,2 %). Використовувати можна тільки прозорі розчини.

  Алмірал, розчин для ін’єкцій, не слід вводити у вигляді внутрішньовенної болюсної ін’єкції.

  Рекомендовані альтернативні режими дозування препарату Алмірал, розчину для ін’єкцій:

  для лікування помірного і тяжкого післяопераційного болю 75 мг необхідно вводити безперервно від 30 хвилин до 2 годин; у разі необхідності лікування можна повторити через 4-6 годин, але доза не повинна перевищувати 150 мг на добу; для профілактики післяопераційного болю через 15 хв – 1 годину після хірургічного втручання потрібно ввести навантажувальну дозу 25-50 мг, після цього необхідно застосувати безперервну інфузію приблизно 5 мг/годину аж до максимальної добової дози 150 мг.

  Пацієнти літнього віку

  Хоча у пацієнтів літнього віку фармакокінетика препарату Алмірал не погіршується до будь-якого клінічно значущого ступеня, нестероїдні протизапальні препарати слід застосовувати з особливою обережністю таким пацієнтам, які, як правило, більш схильні до розвитку небажаних реакцій. Зокрема, для ослаблених пацієнтів літнього віку або для пацієнтів з низьким показником маси тіла рекомендується застосовувати найнижчі ефективні дози (див. також розділ «Особливості застосування»); також пацієнтів необхідно обстежити щодо шлунково-кишкових кровотеч при лікуванні НПЗЗ.

  Рекомендована максимальна добова доза препарату Алмірал становить 150 мг.

  Діти

  Диклофенаку лікарській формі розчину для ін’єкцій протипоказаний для застосування дітям.

  Передозування

  Симптоми. Типова клінічна картина наслідків передозування диклофенаку відсутня. Передозування може спричинити такі симптоми, як головний біль, нудота, блювання, біль в епігастрії, гастроінтестинальна кровотеча, діарея, запаморочення, дезорієнтація, збудження, кома, сонливість, дзвін у вухах, втрата свідомості або судоми. У разі тяжкого отруєння можлива гостра ниркова недостатність та ураження печінки.

  Лікування.

  Протягом однієї години після застосування потенційно токсичної кількості препарату перорально слід розглянути можливість застосування активованого вугілля. Крім того, у дорослих слід розглянути можливість промивання шлунка протягом однієї години після застосування потенційно токсичної кількості препарату. При частих або тривалих судомах необхідно внутрішньовенно ввести діазепам. З урахуванням клінічного стану пацієнта можуть бути показані інші заходи. Лікування симптоматичне.

  Побічні реакції

  Нижчезазначені небажані ефекти включають такі, що пов’язані із введенням препарату Алмірал за умов короткострокового і довготривалого застосування.

  З боку крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, лейкопенія, анемія (включаючи гемолітичну та апластичну анемію), агранулоцитоз.

  З боку імунної системи: гіперчутливість, анафілактична та анафілактоїдна реакція (включаючи артеріальну гіпотензію та шок); ангіоневротичний набряк (включаючи набряк обличчя).

  Психічні розлади: дезорієнтація, депресія, безсоння, нічні кошмари, дратівливість та інші психічні розлади.

  З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, втомлюваність, парестезія, порушення пам’яті, судоми, тривожність, тремор, асептичний менінгіт, розлад відчуття смаку, інсульт, сплутаність свідомості, галюцинації, порушення чутливості, загальне нездужання.

  З боку органів зору: розлад зору, затуманення зору, диплопія, неврит зорового нерва.

  З боку органів слуху та лабіринту: вертиго, дзвін у вухах, порушення слуху.

  З боку серця: відчуття серцебиття, біль у грудях, серцева недостатність, інфаркт міокарда.

  З боку судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, васкуліт.

  Респіраторні, торакальні та медіастинальні порушення: астма (включаючи диспное), пневмоніт.

  З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, диспепсія, абдомінальний біль, метеоризм, анорексія, гастрит, гастроінтестинальні кровотечі, блювання з домішками крові, геморагічна діарея, мелена, виразка шлунка або кишечнику з кровотечею або без неї або з перфорацією (іноді з летальним наслідком, особливо у пацієнтів літнього віку); коліт (включаючи геморагічний коліт та загострення виразкового коліту або хвороба Крона); запор; стоматит (у тому числі виразковий стоматит); глосит; розлади з боку стравоходу; мембранні стриктури кишечнику; панкреатит.

  Гепатобіліарні розлади: збільшення рівня трансаміназ, гепатит, жовтяниця, порушення функції печінки, миттєвий гепатит, гепатонекроз, печінкова недостатність.

  З боку шкіри та підшкірних тканин: висипання, кропив’янка, бульозне висипання, екзема, еритема, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), ексфоліативний дерматит, втрата волосся, реакція фоточутливості, пурпура, алергічна пурпура, свербіж.

  З боку нирок та сечовивідних шляхів: гостра ниркова недостатність, гематурія, протеїнурія, нефротичний синдром, інтерстиціальний нефрит, нирковий папілярний некроз.

  Загальні порушення та порушення у місці введення препарату: реакція у місці ін’єкції, біль, затвердіння, набряк, некроз у місці ін’єкції, абсцесс у місці ін’єкції.

  З боку репродуктивної системи та молочних залоз: імпотенція.

  Доведено підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда чи інсульт), пов’язаний із застосуванням диклофенаку, зокрема у високих терапевтичних дозах (150 мг на добу) та при тривалому застосуванні.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці.

  Несумісність

  Алмірал, розчин для ін’єкцій, не м

  Обратите внимание, что инструкция по применению Алмирал упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Алмирал по действующему веществу «Диклофенак»

  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  10640грн Купить В наличии
  Производитель: Scan Biotech (Индия) Scan Biotech (Индия)
  30990грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  25330грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  596грн Купить В наличии
  Производитель: Unique (Индия) Unique (Индия)
  5936грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  92955грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  18646грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  15935грн Купить В наличии
  Производитель: Гледфарм (Украина, Киев) Гледфарм (Украина, Киев)
  33190грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  7878грн Купить В наличии
  Производитель: Виола ФФ (Украина, Запорожье) Виола ФФ (Украина, Запорожье)
  2378грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  9955грн Купить В наличии
  Производитель: Organosyn Life Sciences (Индия) Organosyn Life Sciences (Индия)
  23835грн Купить В наличии
  Производитель: Hemofarm (Сербия) Hemofarm (Сербия)
  880грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  11850грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  3650грн Купить В наличии
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  34046грн Купить В наличии
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  19548грн Купить В наличии
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  54893грн Купить В наличии
  Производитель: World Medicine Ophtalmics (Великобритания) World Medicine Ophtalmics (Великобритания)
  8975грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  160грн Купить В наличии
  Производитель: Hemofarm (Сербия) Hemofarm (Сербия)
  984грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  12185грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  11573грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  54641грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  1695грн Купить В наличии
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  33449грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  11736грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1199грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  9010грн Купить В наличии
  Производитель: Unimed Pharma (Словацкая Республика) Unimed Pharma (Словацкая Республика)
  10850грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  13494грн Купить В наличии
  Производитель: World Medicine (Великобритания) World Medicine (Великобритания)
  10299грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  11889грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  69грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  18224грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  27823грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  9416грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  14155грн Купить В наличии
  Производитель: Hemofarm (Сербия) Hemofarm (Сербия)
  11155грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  120грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1141грн Купить В наличии
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  18340грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11555грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  17715грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  15090грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13960грн Купить В наличии
  Производитель: Nabros Pharma (Индия) Nabros Pharma (Индия)
  37716грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  8731грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2583грн Купить В наличии
  Производитель: Фармекс Групп (Украина, Борисполь) Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  213грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  218грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  6180грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  9055грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  780грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2246грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2048грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  153грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  1681грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1669грн Купить В наличии
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  2835грн Купить В наличии
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков) Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  2213грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье народу (Украина, Харьков) Здоровье народу (Украина, Харьков)
  00грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  4345грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  2183грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  7454грн Купить В наличии
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков) Красная звезда (Украина, Харьков)
  2769грн Купить В наличии
  Производитель: Sentiss Pharma (Индия) Sentiss Pharma (Индия)
  15195грн Купить В наличии
  Производитель: Лубныфарм (Украина, Лубны) Лубныфарм (Украина, Лубны)
  2430грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  15145грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  9075грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  15645грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  16460грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  2610грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  23430грн Купить В наличии
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  38045грн Купить В наличии
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  20250грн
  Производитель: Монфарм (Украина, Монастырище) Монфарм (Украина, Монастырище)
  1854грн
  Производитель: Фармстандарт-Биолек (Украина) Фармстандарт-Биолек (Украина)
  2479грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5879грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  14079грн
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  9481грн
  Производитель: Teva (Израиль) Teva (Израиль)
  14165грн
  Производитель: World Medicine (Великобритания) World Medicine (Великобритания)
  8951грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  17045грн
  Производитель: Фармаприм (Молдова) Фармаприм (Молдова)
  6586грн
  Производитель: Dexon (Израиль) Dexon (Израиль)
  1500грн
  Производитель: Brupharmexport (Бельгия) Brupharmexport (Бельгия)
  6250грн
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  3125грн
  Производитель: Dexon (Израиль) Dexon (Израиль)
  18750грн
  Производитель: Terapia (Румыния) Terapia (Румыния)
  800грн
  Производитель: Dexon (Израиль) Dexon (Израиль)
  11250грн
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  450грн
  Производитель: Terapia (Румыния) Terapia (Румыния)
  2250грн
  Производитель: Balkanpharma-Troyan (Болгария) Balkanpharma-Troyan (Болгария)
  14875грн
  Производитель: Ontop Pharmaceuticals (Индия) Ontop Pharmaceuticals (Индия)
  2000грн
  Производитель: Natco Pharma (Индия) Natco Pharma (Индия)
  6750грн
  Производитель: Klinge-Nattermann Puren (Германия) Klinge-Nattermann Puren (Германия)
  2500грн
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1300грн
  Производитель: AWD (Германия) AWD (Германия)
  250грн
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  2250грн
  Производитель: Sanofi-Winthrop (Франция) Sanofi-Winthrop (Франция)
  7250грн
  Производитель: Novopharm (Канада) Novopharm (Канада)
  1250грн
  Производитель: Panacea Biotec (Индия) Panacea Biotec (Индия)
  3500грн
  Производитель: Здоровье народу (Украина, Харьков) Здоровье народу (Украина, Харьков)
  250грн
  Производитель: Hexal AG (Германия) Hexal AG (Германия)
  6750грн
  Производитель: Terapia (Румыния) Terapia (Румыния)
  2100грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  500грн
  Производитель: Ферейн (Россия, Москва) Ферейн (Россия, Москва)
  1000грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5250грн
  Производитель: Brupharmexport (Бельгия) Brupharmexport (Бельгия)
  13750грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  12516грн
  Производитель: Organosyn Life Sciences (Индия) Organosyn Life Sciences (Индия)
  1250грн
  Производитель: Genom Biotech (Индия) Genom Biotech (Индия)
  80983грн
  Производитель: Sanofi-Winthrop (Франция) Sanofi-Winthrop (Франция)
  6125грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1550грн
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия) Berlin-Chemie (Германия)
  1500грн
  Производитель: Balkanpharma-Troyan (Болгария) Balkanpharma-Troyan (Болгария)
  1500грн
  Производитель: Магик (Украина, Харьков) Магик (Украина, Харьков)
  3750грн
  Производитель: Shreya Life Sciences (Индия) Shreya Life Sciences (Индия)
  900грн
  Производитель: Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев) Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев)
  4999500грн
  Производитель: Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев) Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев)
  4999500грн
  Производитель: Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев) Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев)
  1250грн
  Производитель: Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев) Рейнбо-ЛТД (Украина, Киев)
  4999500грн
  Производитель: Здоровье народу (Украина, Харьков) Здоровье народу (Украина, Харьков)
  750грн
  Производитель: Novartis Consumer Health (Швейцария) Novartis Consumer Health (Швейцария)
  21718грн
  Производитель: Marion Biotec (Индия) Marion Biotec (Индия)
  250грн
  Производитель: World Medicine (Великобритания) World Medicine (Великобритания)
  9592грн
  Производитель: Delta Medical Promotions (Швейцария) Delta Medical Promotions (Швейцария)
  17738грн
  Производитель: Delta Medical Promotions (Швейцария) Delta Medical Promotions (Швейцария)
  13659грн

  Информация о полных аналогах Алмирал (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Алмирал

  Добавить отзыв о АлмиралДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Алмирал опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Алмирал и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».