Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Меню Алерон

Алерон

Товаров: 2
Сортировка:
Алерон таблетки п/о 5 мг №10
Производитель Actavis Group (Исландия)
4328грн Купить В наличии
Алерон таблетки п/о 5 мг №30
Производитель Actavis Group (Исландия)
11220грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (21)
 • Отзывы (0)
 • Описание Алерон

  Категория (классификация) товара Алерон
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Алерон
  Действующее вещество:
  • Левоцетиризин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Алерон
  Код АТХ:
  • R Препараты для лечения заболеваний респираторной системы
  • R06 Препараты для лечения аллергии
  • R06A Антигистаминные средства для системного применения
  • R06AE Производные пиперазина
  • R06AE09 Левоцетиризин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Алерон
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые оболочкой
  Страна производитель товара Алерон
  Производитель:
  • Actavis Group (Исландия)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Алерон
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Алерон
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 30 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Алерон по низкой цене с доставкой по всей Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств. Мы реализуем только оригинальные лекарственные препараты, которые разрешенные к применению на территории Украины.

  Заказать Алерон в нашей интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить»;
   (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик»
   (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Алерон Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).
 • Инструкция Алерон

  Склад лікарського засобу

  діюча речовина: левоцетиризин;

  1 таблетка містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;

  допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

  оболонка: Opadry White 1185 F 18378 (полівініл алкогольгідролізований, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 3350, тальк).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті оболонкою.

  Круглі таблетки білого кольору, двоопуклі, вкриті оболонкою, гладкі з обох боків.

  Назва і місцезнаходження виробника

  ЕМКЙОР ФАРМАСЬЮТІКАЛС ЛТД.

  Плот № Р-2, ІТ-ВТ Парк, Фаза-ІІ, M.I.D.C., Хінжваді, Пуне 411 057, Індія.

  Заявник

  Актавіс груп АT.

  Рейк’явікурвегур 76-78, 220 Хафнарфйордур, Ісландія.

  Фармакотерапевтична група

  Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину. Код АТС R06A E09.

  Левоцетиризин - це активний стабільний R-енантіомер цетиризину, що відноситься до групи конкурентних антагоністів гістаміну. Фармакологічна дія зумовлена блокуванням Н1-гістамінових рецепторів. Спорідненість до Н1-гістамінових рецепторів у левоцетиризину у 2 рази вище, ніж у цетиризину. Впливає на гістамінзалежну стадію розвитку алергійної реакції, зменшує міграцію еозинофілів, судинну проникність, обмежує вивільнення медіаторів запалення. Попереджає розвиток та полегшує перебіг алергійних реакцій, чинить антиексудативну, протисвербіжну, протизапальну дію, практично не чинить антихолінергічної та антисеротонінової дії. У терапевтичних дозах практично не виявляє седативного ефекту.

  Фармакокінетичні параметри левоцетиризину мають лінійну залежність і майже не відрізняються від таких у цетиризину.

  Препарат швидко всмоктується при застосуванні внутрішньо, прийом їжі не впливає на ступінь усмоктування, але знижує його швидкість.

  Відсутня інформація щодо розподілу препарату у тканинах людини, а також щодо проникнення левоцетиризину крізь гематоенцефалічний бар’єр. Об’єм розподілу – 0,4 л/кг. Зв’язування з білками плазми – 90 %.

  В організмі метаболізму піддається близько 14 % левоцетиризину. Враховуючи низький ступінь метаболізму, відсутність посилення пригнічувальної дії, взаємодія левоцетиризину з іншими речовинами (і навпаки) малоймовірна.

  Екскреція препарату відбувається в основному за рахунок клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції. Період напіввиведення (Т1/2) становить 7,9 + 1,9 години, загальний кліренс – 0,63 мл/хв/кг. Не накопичується, повністю виводиться з організму за 96 годин. 85,4 % дози препарату виводиться у незміненому вигляді із сечею, близько 12,9 % – з фекаліями.

  У хворих з порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну <40 мл/хв) кліренс препарату зменшується, а період напіввиведення (Т1/2) подовжується (так, у хворих, які перебувають на гемодіалізі, загальний кліренс зменшується на 80 %), а це вимагає підбору відповідного режиму дозування. При проведенні стандартного 4-годинного гемодіалізу видаляється незначна частина (менше 10 %) левоцетиризину. Проникає у грудне молоко.

  Показання для застосування

  Симптоматичне лікування алергічного риніту (у тому числі цілорічного алергічного риніту) та кропив’янки.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до левоцетиризину, інших похідних піперазину, а також до інших компонентів препарату; тяжка форма хронічної ниркової недостатності (кліренс креатиніну

  < 10 мл/хв); тяжка спадкова непереносимість галактози, дефіцит ферменту лактази

  (β-галактозидази) або порушення засвоєння глюкози і галактози.

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  З обережністю застосовувати пацієнтам із хронічною нирковою недостатністю (необхідна корекція режиму дозування) та пацієнтам літнього віку (можливе зниження клубочкової фільтрації). Під час застосування препарату слід утримуватися від вживання алкоголю.

  При наявності у пацієнтів певних факторів, що провокують затримку сечі (наприклад, травми спинного мозку, гіперплазія передміхурової залози) необхідно приділити увагу при призначенні препарату, оскільки левоцетиризин може збільшити ризик затримки сечі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Левоцетиризин протипоказаний для застосування у період вагітності. Левоцетиризин проникає у грудне молоко, тому при необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами під час лікування препаратом.

  Діти

  Препарат у вигляді таблеток не застосовувати дітям віком до 6 років, оскільки ця лікарська форма не дає змоги проводити необхідну корекцію режиму дозування. Даній категорії пацієнтів рекомендується застосування левоцетиризину у лікарський формі, придатній для використання у педіатрії.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат призначати дорослим та дітям віком від 6 років внутрішньо у добовій дозі 5 мг 1 раз на добу. Приймати таблетку незалежно від прийому їжі. Таблетку необхідно ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю води.

  Хворим літнього віку з нормальною функцією нирок корекція дози препарату не потрібна. Хворим із порушеною функцією нирок розрахунок дози необхідно проводити з урахуванням кліренсу креатиніну відповідно до таблиці.

  Для застосування цієї таблиці дозування необхідно оцінити кліренс креатиніну (КЛкр) пацієнта у мл/хв. КЛкр (мл/хв) має бути оцінений за вмістом креатиніну у сироватці крові (мг/дл) за допомогою наступної формули:

  КЛкр =
  [140 – вік (роки)] x маса тіла (кг) (x 0,85 для жінок)
  72 x креатинін сироватки крові (мг/дл)
   

  Корекція дози препарату хворим із порушеною функцією нирок:

  Функція нирок
  Кліренс креатиніну, мл/хв
  Доза і кількість прийомів
  Нормальна функція нирок
  ≥ 80
  5 мг 1 раз на добу
  Порушення легкого ступеня
  50-79
  5 мг 1 раз
  на добу
  Порушення помірного ступеня
  30-49
  5 мг 1 раз на 2 доби
  Порушення тяжкого ступеня
  < 30
  5 мг 1 раз на 3 доби
  Кінцева стадія захворювання нирок
  Пацієнти, які перебувають на діалізі
  < 10
  Протипоказано

  Дітям із порушеннями функції нирок, дозу препарату необхідно скоригувати індивідуально з урахуванням ниркового кліренсу пацієнта та його маси тіла.

  Хворим винятково з печінковою недостатністю корекція режиму дозування не потрібна. Хворим із печінковою та нирковою недостатністю необхідно коригувати режим дозування відповідно до наведеної вище таблиці.

  Тривалість застосування: пацієнтів із періодичним алергічним ринітом (тривалість симптомів захворювання становить < 4 діб на тиждень або протягом менше 4 тижнів) слід лікувати відповідно до захворювання та анамнезу; лікування можна припинити, якщо симптоми зникнуть, та можна відновити знову при повторному виникненні симптомів. У разі стійкого алергічного риніту (тривалість симптомів захворювання становить > 4 діб на тиждень та протягом більше 4 тижнів) у період контакту з алергенами пацієнту можна запропонувати постійну терапію. При хронічних захворюваннях (хронічний алергічний риніт, хронічна кропив’янка) тривалість лікування становить до 1 року (дані доступні з клінічних досліджень при застосуванні рацемату).

  Передозування

  Симптоми: симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та початкове збудження і підвищену дратівливість з наступною сонливістю у дітей.

  Лікування. Специфічного антидоту до левоцетиризину немає. У випадку появи симптомів передозування рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Слід розглянути необхідність промивання шлунка через короткий час після прийому препарату. Гемодіаліз для виведення левоцетиризину з організму не ефективний.

  Побічні ефекти

  З боку нервової системи: сонливість, головний біль, підвищена втомлюваність, слабкість, астенія, судоми, парестезія, запаморочення, непритомність, тремор, дисгевзія.

  З боку психіки: порушення сну, збудження, галюцинації, депресія, агресія, безсоння, суїцидальні думки.

  З боку серця: посилене серцебиття, тахікардія.

  З боку органів зору: порушення зору, нечіткість зору.

  З боку органів слуху та рівноваги: вертиго.

  З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатит.

  З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія, затримка сечі.

  З боку імунної системи: гіперчутливість, у тому числі анафілаксія.

  З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: задишка.

  З боку травного тракту: діарея, блювання, запор, сухість у роті, нудота, біль у животі.

  З боку шкіри та підшкірних тканин: ангіоневротичний набряк, висипання, в тому числі стійкі медикаментозні, свербіж, кропив’янка.

  З боку кістково-м’язової системи: міалгія.

  Результати досліджень: збільшення маси тіла, відхилення функціональних печінкових проб від норми.

  Порушення харчування та обміну речовин: підвищений апетит.

  Загальні порушення та стан у місці введення: набряк.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Дослідження з левоцетиризином щодо взаємодії не проводилися. Дослідження з цетиризином (сполучення рацемату) показали, що одночасне застосування з антипірином, псевдоефедрином, циметидином, кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, гліпізидом або діазепамом не чинить клінічно значущих несприятливих взаємодій. Сумісне застосування з теофіліном (400 мг/добу) знижує на 16 % загальний кліренс левоцетиризину (кінетика теофіліну не змінюється). При дослідженні багаторазового застосування ритонавіру (600 мг

  2 рази на добу) та цетиризину (10 мг на добу) ступінь експозиції цетиризину збільшувався приблизно на 40 %, тоді як розподіл ритонавіру дещо змінювався (-11 %) до паралельного застосування цетиризину.

  Немає даних щодо посилення ефекту седативних засобів при застосуванні у терапевтичних дозах. Але слід уникати застосування седативних засобів під час прийому препарату.

  Прийом їжі не впливає на ступінь всмоктування препарату, але знижує швидкість його абсорбції.

  Термін придатності

  2 роки.

  Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері; по 1 або по 3 блістери у картонній коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

 • Аналоги Алерон по действующее веществу Левоцетиризин

  Цетрилев Нео таблетки п/о 5 мг №100
  Производитель: Hetero Labs (Индия)
  34280грн Купить В наличии
  Левоцетиризин таблетки п/о 5 мг №20
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое)
  656грн Купить В наличии
  Левоцетиризин таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое)
  3635грн Купить В наличии
  Контрахист Алерджи таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Adamed Consumer Health Care (Польша)
  3257грн Купить В наличии
  Аллервей таблетки п/о 5 мг №10
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия)
  5156грн Купить В наличии
  Цетрилев таблетки п/о 5 мг №100
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания)
  33178грн Купить В наличии
  Аллерголик кап. орал. флакон 10 мл №1
  Производитель: Технолог (Украина, Умань)
  9262грн Купить В наличии
  L-Цет сироп 2,5 мг/5 мл флакон 60 мл №1
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия)
  536грн Купить В наличии
  Зилола таблетки п/о 5 мг №28
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия)
  5010грн Купить В наличии
  Гленцет таблетки п/о 5 мг №30
  Производитель: Glenmark (Индия)
  9733грн Купить В наличии
  Алерзин таблетки п/о 5 мг блистер №7
  Производитель: Egis (Венгрия)
  527грн Купить В наличии
  Алерзин таблетки п/о 5 мг блистер №14
  Производитель: Egis (Венгрия)
  9440грн Купить В наличии
  Алерзин кап. орал. 5 мг/мл флакон 20 мл №1
  Производитель: Egis (Венгрия)
  13885грн Купить В наличии
  L-Цет таблетки п/о 5 мг №30
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия)
  9956грн Купить В наличии
  L-Цет таблетки п/о 5 мг №100
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия)
  33986грн Купить В наличии
  L-Цет сироп 2,5 мг/5мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия)
  7430грн Купить В наличии
  Цетрилев табл. п/о 5 мг блистер №10
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания)
  3182грн
  Цетрилев сироп 2,5 мг/5 мл флакон 30 мл №1
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания)
  4369грн
  Цетрилев сироп 2,5 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания)
  8591грн
  Цетримак таблетки п/о 5 мг №30
  Производитель: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)
  8423грн
  Алерзин таблетки п/о 5 мг блистер №20
  Производитель: Egis (Венгрия)
  14210грн
 • Отзывы покупателей о Алерон

  Добавьте свой отзыв