Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Товаров: 4
Сортировка:
Аладин
Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
841грн
Аладин
Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
1577грн
Аладин
Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
2643грн
Аладин
Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
1280грн
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (115)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аладин

  Категория (классификация) товара Аладин
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Аладин
  Действующее вещество:
  • Амлодипин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Аладин
  Код АТХ:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C08 Средства для лечения гипертензии (блокаторы кальциевых каналов)
  • C08C Селективные антагонисты кальция с преимущественным действием на сосуды
  • C08CA Производные дигидропиридина
  • C08CA01 Амлодипин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Аладин
  Форма выпуска:
  • таблетки
  Торговая марка товара Аладин
  Торговая марка:
  • Фармак (Украина, Киев)
  Страна производитель товара Аладин
  Производитель:
  • Фармак (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Аладин
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Аладин
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  • 50 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аладин по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аладин по цене от 8.41 грн до 26.43 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аладин Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аладин по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аладин

  Склад

  діюча речовина: 1 таблетка містить амлодипіну бесилату 13,90 мг або 6,95 мг (в перерахуванні на амлодипін 10 мг або 5 мг);

  допоміжні речовини: таблетки Аладин® 10 мг – лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кросповідон, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

  таблетки Аладин® 5 мг – лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

  Лікарська форма

  Таблетки.

  Фармакотерапевтична група

  Селективні антагоністи кальцію з переважною дією на судини. Похідні дигідропіридину.

  Код АТС С08С А01.

  Показання

  Артеріальна гіпертензія. Хронічна стабільна стенокардія. Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

  Протипоказання

  Відома підвищена чутливість до дигідропіридинів, амлодипіну чи до будь-якого іншого компонента препарату. Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня. Шок (включаючи кардіогенний шок). Обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад, стеноз аорти тяжкого ступеня). Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.

  Спосіб застосування та дози

  Дорослі. Для лікування артеріальної гіпертензії та стенокардії звичайна початкова доза препарату Аладин®  становить 5 мг амлодипіну 1 раз на добу. Залежно від реакції пацієнта на терапію дозу можна збільшити до максимальної дози, що становить 10 мг 1 раз на добу.

  Пацієнтам зі стенокардією препарат можна застосовувати як монотерапію або у комбінації з іншими антиангінальними лікарськими засобами при резистентності до нітратів та/або адекватних доз бета-блокаторів.

  Є досвід застосування препарату у комбінації з тіазидними діуретиками, альфа-блокаторами, бета-блокаторами або інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту пацієнтам з артеріальною гіпертензією.

  Немає необхідності у підборі дози препарату при одночасному застосуванні з тіазидними діуретиками, бета-блокаторами та інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту.

  Діти віком від 6 років із артеріальною гіпертензією. Рекомендована початкова доза препарату Аладин®  для цієї категорії пацієнтів становить 2,5 мг 1 раз на добу. Якщо необхідний рівень артеріального тиску не буде досягнутий протягом 4 тижнів, дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування препарату у дозах вище 5 мг для даної категорії пацієнтів не досліджувалось.

  Пацієнти літнього віку. Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів. Підвищення дози слід проводити з обережністю.

  Пацієнти з порушенням функції нирок.

  Рекомендується застосовувати звичайні дози препарату, оскільки зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не пов’язані зі ступенем тяжкості ниркової недостатності. Амлодипін не виводиться шляхом діалізу.

  Пацієнти з печінковою недостатністю.

  Дози препарату для застосування пацієнтам з печінковою недостатністю від легкого до помірного ступеня тяжкості не встановлені, тому підбір дози слід проводити з обережністю та починати застосування із найнижчої дози (див. розділ «Особливості застосування» і «Фармакологічні властивості. Фармакокінетика»).

  Побічні реакції

  З боку крові та лімфатичної системи. Тромбоцитопенія, лейкоцитопенія.

  З боку імунної системи. Алергічні реакції.

  Порушення метаболізму та аліментарні розлади. Гіперглікемія.

  З боку психіки. Безсоння, зміни настрою (включаючи тривожність), депресія, сплутаність свідомості.

  З боку нервової системи. Сонливість, запаморочення, головний біль (головним чином на початку лікування), втома, астенія, судоми, підвищена пітливість, тремор, дисгевзія, синкопе, гіпестезія, парестезія, гіпертонус, периферична нейропатія.

  З боку органів зору. Порушення зору (включаючи диплопію), сльозотеча.

  З боку органів слуху та лабіринту. Дзвін у вухах.

  З боку серця. Посилене серцебиття, задишка, біль у грудях. Як і під час прийому інших антагоністів кальцію, були описані поодинокі небажані явища, які неможливо відокремити від наслідків природного перебігу основного захворювання: інфаркт міокарда, аритмія (включаючи брадикардію, шлуночкову тахікардію та мерехтіння передсердь), а також біль за грудиною.

  З боку судин. Почервоніння обличчя, припливи, артеріальна гіпотензія, васкуліт, периферичні набряки.

  Респіраторні, торакальні та медіастинальні порушення. Диспное, риніт, кашель.

  З боку шлунково-кишкового тракту. Нудота, блювання, біль у животі, диспепсія, дискомфорт в епігастральній ділянці, сухість у роті, порушення перистальтики кишечнику (включаючи запор, діарею та метеоризм), панкреатит, гастрит, гіперплазія ясен.

  З боку гепатобіліарної системи. Гепатити, жовтяниця, підвищення рівня печінкових ферментів (що найчастіше асоціювалося із холестазом).

  З боку шкіри та підшкірної тканини. Ангіоневротичний набряк (набряк Квінке), висипання, свербіж, мультиформна еритема, кропив’янка, алопеція, пурпура, зміна забарвлення шкіри, відчуття жару, підвищене потовиділення, фоточутливість, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона.

  З боку скелетно-м’язової та сполучної тканин. Набрякання гомілок, артралгія, міалгія, судоми м’язів, біль у спині.

  З боку нирок та сечовидільного тракту. Незначне збільшення добового діурезу, ніктурія, порушення сечовиділення, підвищення частоти сечовипускання.

  З боку репродуктивної системи та молочних залоз. Гінекомастія, статева дисфункція.

  Загальні порушення та стани у місці введення. Набряк, втомлюваність, біль, нездужання, збільшення або зменшення маси тіла.

  Після відміни препарату побічні ефекти зазвичай повністю зникають.

  Повідомлялося про виняткові випадки розвитку екстрапірамідного синдрому.

  Передозування

  Досвід навмисного передозування препарату є обмеженим.

  Симптоми передозування: наявна інформація дає підстави вважати, що значне передозування препарату Аладин®  призведе до надмірної периферичної вазодилатації та, можливо, до рефлекторної тахікардії. Повідомлялося про розвиток значної та, можливо, тривалої системної гіпотензії, включаючи шок із летальним наслідком.

  Лікування: клінічно значуща гіпотензія, зумовлена передозуванням амлодипіну, вимагає активної підтримки діяльності серцево-судинної системи, включаючи частий моніторинг функцій серця та дихання, підняття кінцівок, моніторинг об’єму циркулюючої рідини та сечовиділення.

  Для відновлення тонусу судин та артеріального тиску можна застосувати судинозвужувальні препарати, упевнившись у відсутності протипоказань до їх застосування. Застосування кальцію глюконату внутрішньовенно може бути корисним для нівелювання ефектів блокади кальцієвих каналів.

  У деяких випадках може бути корисним промивання шлунка. Застосування активованого вугілля здоровим добровольцям протягом 2-х годин після введення 10 мг амлодипіну значно зменшило рівень його всмоктування.

  Оскільки амлодипін великою мірою зв’язується з білками, ефект діалізу є незначним.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Безпечність застосування амлодипіну жінкам у період вагітності не встановлена.

  Застосовувати амлодипін у період вагітності рекомендується лише у випадках, коли немає безпечнішої альтернативи, а ризик, пов’язаний із самим захворюванням, перевищує можливу шкоду від лікування для матері та плода.

  Невідомо, чи проникає амлодипін у грудне молоко. При прийнятті рішення про продовження годування груддю або про застосування амлодипіну необхідно оцінювати користь годування груддю для дитини та користь від застосування препарату для матері.

  Фертильність. Повідомлялося про оборотні біохімічні зміни головки сперматозоїда у деяких пацієнтів при застосуванні блокаторів кальцієвих каналів. Клінічної інформації щодо потенційного впливу амлодипіну на фертильність недостатньо.

  Діти

  Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

  Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів до 6 років невідомий.

  Особливості застосування

  Слід розпочинати застосування препарату із найнижчої дози. Слід бути обережними як на початку застосування препарату, так і під час збільшення дози. Пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю може бути необхідним повільний підбір дози та ретельний нагляд за станом пацієнта.

  Протягом усього періоду лікування необхідно контролювати масу тіла та вживання натрію, призначення відповідної дієти, а також щоденний контроль артеріального тиску.

  Безпечність та ефективність застосування амлодипіну при гіпертонічному кризі не оцінювалися.

  Застосування хворим із серцевою недостатністю. Даній категорії пацієнтів Аладин® слід застосовувати з обережністю.

  Застосування хворим із порушенням функції печінки. Період напіввиведення Аладину® , як і інших антагоністів кальцію, збільшується у хворих із порушеннями функції печінки. З цієї причини застосовувати препарат таким хворим слід з особливою обережністю і лише під ретельним наглядом лікаря.

  Застосування хворим літнього віку. Збільшувати дозу препарату даній категорії пацієнтів слід з обережністю.

  Застосування хворим з нирковою недостатністю. Для цієї категорії хворих Аладин® застосовувати у звичайних дозах. Зміна концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелює зі ступенем тяжкості ниркової недостатності. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

  Амлодипін не впливає на результати лабораторних досліджень.

  Не рекомендується застосовувати амлодипін разом із грейпфрутом або з грейпфрутовим соком, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність може бути збільшена, що призведе до посилення гіпотензивного ефекту препарату.

  Вживання алкоголю у період застосування препарату протипоказане.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Аладин® може чинити незначний або помірний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами. Слід бути обережними, особливо на початку терапії.

  Швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів як запаморочення, головний біль, сплутаність свідомості чи нудота.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Вплив інших лікарських засобів на амлодипін.

  Інгібітори CYP3A4. При одночасному застосуванні амлодипіну та інгібіторів CYP3A4, таких як еритроміцин молодшим пацієнтам або дилтіазем старшим пацієнтам, концентрації амлодипіну у плазмі крові підвищувались на 22 % та 50 % відповідно. Клінічне значення цих даних невідоме. Не можна виключати, що потужні інгібітори CYP3A4 (кетоконазол, ітраконазол, ритонавір) підвищують концентрації амлодипіну у плазмі крові сильніше, ніж дилтіазем. Амлодипін слід з обережністю застосовувати у комбінації з інгібіторами CYP3A4. Однак про розвиток побічних реакцій, пов’язаних з взаємодією при застосуванні такої комбінації, не повідомлялося.

  Індуктори CYP3A4. Інформації щодо впливу індукторів CYP3A4 на амлодипін немає. Одночасне застосування амлодипіну та речовин, що є індукторами CYP3A4 (наприклад, рифампіцин, звіробій), може призводити до зниження концентрації амлодипіну у плазмі крові, тому застосовувати такі комбінації слід з обережністю.

  Клінічні дослідження взаємодій препарату показали, що застосування біциметидину, антацидів з вмістом алюмінію або магнію та силденафілу не впливає на фармакокінетику амлодипіну.

  Дантролен (інфузії). У тварин спостерігалися шлуночкові фібриляції з летальним наслідком та серцево-судинний колапс, що асоціювалися з гіперкаліємією, після застосування верапамілу та дантролену внутрішньовенно. Через ризик розвитку гіперкаліємії рекомендовано уникати застосування блокаторів кальцієвих каналів, таких як амлодипін, схильним до злоякісної гіпертермії пацієнтам та при лікуванні злоякісної гіпертермії.

  Вплив амлодипіну на інші лікарські засоби. Гіпотензивний ефект амлодипіну потенціює гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних засобів.

  Клінічні дослідження взаємодії препарату показали, що амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину, етанолу (алкоголю), варфарину та циклоспорину.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Амлодипін – антагоніст кальцію (похідне дигідропіридину), що блокує надходження іонів кальцію до міокарду та до клітин гладких м’язів.

  Механізм гіпотензивної дії амлодипіну зумовлений безпосередньою розслаблювальною дією на гладкі м'язи судин. Точний механізм антиангінального ефекту амлодипіну визначений недостатньо, однак нижчезазначені ефекти відіграють певну роль.

  Амлодипін розширює периферичні артеріоли і таким чином знижує периферичний опір (постнавантаження). Оскільки серцевий ритм залишається стабільним, зниження навантаження на серце призводить до зниження споживання енергії та потреби міокарда в кисні.

  Розширення головних коронарних артерій та коронарних артеріол (нормальних та ішемізованих), можливо, також відіграє роль у механізмі дії амлодипіну. Таке розширення підвищує насиченість міокарда киснем у пацієнтів зі спазмом коронарної артерії (стенокардія Принцметала чи варіантна стенокардія).

  У пацієнтів з артеріальною гіпертензією застосування препарату 1 раз на добу забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи, так і стоячи. Через повільний початок дії амлодипіну гостра артеріальна гіпотензія зазвичай не спостерігається.

  У пацієнтів зі стенокардією при застосуванні однієї добової дози препарату підвищується загальний час фізичного навантаження, час до початку стенокардії і час до 1 мм депресії сегмента ST. Препарат знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

  Амлодипін не асоціюється з будь-якими побічними метаболічними діями чи змінами рівня ліпідів у плазмі крові і його можна застосовувати пацієнтам із астмою, цукровим діабетом та подагрою.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування/розподіл. Після перорального застосування терапевтичних доз амлодипін поступово абсорбується у плазму крові. Абсолютна біодоступність незміненої молекули становить приблизно 64-80 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається протягом 6-12 годин після застосування. Об’єм розподілу становить приблизно 21 л/кг; константа дисоціації кислоти (рКа) амлодипіну становить 8,6. Зв’язування амлодипіну з білками плазми крові становить приблизно 97,5 %.

  Одночасне вживання їжі не впливає на всмоктування амлодипіну.

  Метаболізм/виведення. Період напіввидення із плазми крові становить приблизно 35-50 годин. Рівноважна концентрація у плазмі крові досягається після 7-8 днів безперервного застосування препарату. Амлодипін головним чином метаболізується з утворенням неактивних метаболітів. Близько 60 % введеної дози виводиться із сечею, приблизно 10 % з яких становить амлодипін у незміненому вигляді.

  Пацієнти літнього віку. Час досягнення рівноважних концентрацій амлодипіну у плазмі подібний у пацієнтів літнього віку та у дорослих пацієнтів. Кліренс амлодипіну зазвичай дещо знижений, що у пацієнтів літнього віку призводить до збільшення площі під кривою «концентрація/час» (AUC) та періоду напіввиведення препарату.

  Пацієнти з порушенням функцій нирок. Амлодипін екстенсивно біотрансформується до неактивних метаболітів. 10 % амлодипіну виділяється у незміненому вигляді з сечею. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функцій нирок. Пацієнтам із порушенням функцій нирок можна застосовувати звичайні дози амлодипіну. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

  Пацієнти з порушенням функції печінки. Інформація щодо застосування амлодипіну пацієнтам із порушенням функції печінки дуже обмежена. У пацієнтів із печінковою недостатністю кліренс амлодипіну знижений, що призводить до збільшення тривалості періоду напіврозпаду та до збільшення AUC приблизно на 40-60 %.

  Діти. Зазвичай кліренс при пероральному застосуванні дітям віком від 6 до 12 років та від 13 до 17 років становив 22,5 та 27,4 л/годину відповідно для хлопчиків і 16,4 та 21,3 л/годину відповідно для дівчаток. Спостерігається значна варіабельність експозиції у різних пацієнтів. Інформація щодо пацієнтів віком до 6 років обмежена.

  Основні фізико-хімічні властивості

  Аладин® 10 мг – таблетки білого або майже білого кольору з плоскою по­верхнею, з рискою та фаскою; Аладин® 5 мг – таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею білого або майже білого кольору. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

  Термін придатності

  Аладин® 10 мг – 3 роки. Аладин® 5 мг - 2 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері. По 3 або 5 блістерів у пачці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  ПАТ «Фармак».

  Місцезнаходження

  Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аладин упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аладин по действующее веществу «Амлодипин»

  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1860грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг блистер №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1212грн Купить В наличии
  Эксфорж Н таблетки п/о 182,5 мг №14
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  19979грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг №30
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  2637грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: Тева Украина (Украина, Киев) Тева Украина (Украина, Киев)
  176грн Купить В наличии
  Ко-Амлесса таблетки 4 мг/1,25 мг/10 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11878грн Купить В наличии
  Валодип таблетки п/о 10 мг + 160 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  17461грн Купить В наличии
  Валодип таблетки п/о 5 мг + 80 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  10330грн Купить В наличии
  Валодип таблетки п/о 5 мг + 160 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  12067грн Купить В наличии
  Амапин таблетки стрип №30
  Производитель: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия) Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)
  10645грн Купить В наличии
  Эксфорж таблетки п/о 10 мг + 160 мг №14
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  14687грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг №30
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1652грн Купить В наличии
  Би-Престариум таблетки 5 мг/5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  16210грн Купить В наличии
  Би-Престариум таблетки 5 мг/10 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  18368грн Купить В наличии
  Би-Престариум таблетки 10 мг/5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  20995грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  112грн Купить В наличии
  Эксфорж таблетки п/о 5 мг + 160 мг №14
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  14685грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №20
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  887грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг №20
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2029грн Купить В наличии
  Тритаце капсулы 15 мг №28
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  23361грн Купить В наличии
  Тритаце капсулы 20 мг №28
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  25684грн Купить В наличии
  Амлосартан табл. п/о 165 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  13185грн Купить В наличии
  Амлосартан табл. п/о 170 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1453грн Купить В наличии
  Амлоцим таблетки 5 мг №30
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  2381грн Купить В наличии
  Амлоцим таблетки 10 мг №30
  Производитель: Acino Pharma (Швейцария) Acino Pharma (Швейцария)
  3766грн Купить В наличии
  Амлосартан табл. п/о 85 мг №30
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  10083грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №60
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  3024грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг блистер №90
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2269грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №90
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  4538грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг блистер №60
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  159грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг контур. ячейк. №20
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1233грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №20
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  145грн Купить В наличии
  Сумилар капсулы тверд. 5 мг/10 мг №28
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  15942грн Купить В наличии
  Хартил Ам капсулы 10 мг/10 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  20291грн Купить В наличии
  Би-Престариум таблетки 10 мг/10 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  24236грн Купить В наличии
  Дифорс табл. п/о 6,94 мг + 160 мг №10
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Комбисарт табл. п/о 5 мг + 160 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  12964грн Купить В наличии
  Комбисарт табл. п/о 10 мг + 160 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1461грн Купить В наличии
  Комбисарт H табл. п/о 177,5 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  15029грн Купить В наличии
  Комбисарт H табл. п/о 182,5 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  16238грн Купить В наличии
  Ко-Амлесса табл. 8 мг/2,5 мг/5 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  12485грн Купить В наличии
  Ко-Амлесса табл. 8 мг/2,5 мг/10 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13024грн Купить В наличии
  Ко-Амлесса табл. 4 мг/1,25 мг/5 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  9579грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №30
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  4627грн Купить В наличии
  Тиара Трио табл. п/о 177,5 мг №28
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  12972грн Купить В наличии
  Тиара Трио табл. п/о 177,5 мг №14
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  6484грн Купить В наличии
  Тиара Трио табл. п/о 182,5 мг №14
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  7143грн Купить В наличии
  Тиара Трио табл. п/о 182,5 мг №28
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  14260грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг блистер №30
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  2332грн Купить В наличии
  Амлесса таблетки 4 мг/5 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  8556грн Купить В наличии
  Эмлодин таблетки 5 мг блистер №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  2634грн Купить В наличии
  Эмлодин таблетки 10 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  5260грн Купить В наличии
  Экватор табл. 5 мг + 10 мг №30
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  13578грн Купить В наличии
  Норваск таблетки 10 мг блистер №30
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  23745грн Купить В наличии
  Кадует 10/10 таблетки п/о №30
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  42281грн Купить В наличии
  Кадует 5/10 таблетки п/о №30
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  30775грн Купить В наличии
  Арифам таблетки 6,5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  14043грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  25015грн Купить В наличии
  Алотендин таблетки 5 мг/5 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  16861грн Купить В наличии
  Экватор табл. 20 мг + 5 мг №30
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  18740грн Купить В наличии
  Экватор табл. 20 мг + 10 мг №30
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  22483грн Купить В наличии
  Хартил Ам капсулы 5 мг/5 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  13550грн Купить В наличии
  Хартил Ам капсулы 5 мг/10 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  16895грн Купить В наличии
  Хартил Ам капсулы 10 мг/5 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  17880грн Купить В наличии
  Трипликсам табл. п/о 5 мг/1,25 мг/10 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  20148грн Купить В наличии
  Трипликсам табл. п/о 10 мг/2,5 мг/10 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  2523грн Купить В наличии
  Трипликсам таблетки п/о 5 мг/1,25 мг/5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  16174грн Купить В наличии
  Трипликсам табл. п/о 10 мг/2,5 мг/5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  21120грн Купить В наличии
  Теночек таблетки №28
  Производитель: IPCA (Индия) IPCA (Индия)
  9582грн Купить В наличии
  Стамло таблетки 5 мг №30
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  2562грн Купить В наличии
  Стамло таблетки 10 мг №30
  Производитель: Dr. Reddy`s (Индия) Dr. Reddy`s (Индия)
  5343грн Купить В наличии
  Семлопин таблетки 5 мг №28
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  2720грн Купить В наличии
  Нормодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  16659грн Купить В наличии
  Нормодипин таблетки 10 мг №30
  Производитель: Gedeon Richter (Венгрия) Gedeon Richter (Венгрия)
  32364грн Купить В наличии
  Норваск таблетки 5 мг блистер №30
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  14358грн Купить В наличии
  Комбиприл таблетки №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  12495грн Купить В наличии
  Дифорс Xl таблетки п/о 10 мг + 160 мг №30
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  15417грн Купить В наличии
  Дифорс таблетки п/о 6,94 мг + 80 мг №30
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  11025грн Купить В наличии
  Дифорс таблетки п/о 6,94 мг + 160 мг №30
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  1418грн Купить В наличии
  Арифам таблетки 11,5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  15578грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  826грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №20
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  58грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №20
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №20
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  1253грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №30
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  2255грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг блистер №30
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  752грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев) Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  952грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 10 мг блистер №30
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1510грн Купить В наличии
  Амлипин таблетки п/о №30
  Производитель: World Medicine (Грузия) World Medicine (Грузия)
  13641грн Купить В наличии
  Амлесса таблетки 8 мг/5 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  11251грн Купить В наличии
  Амлесса таблетки 8 мг/10 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13476грн Купить В наличии
  Амлесса таблетки 4 мг/10 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  10044грн Купить В наличии
  Алотендин таблетки 5 мг/10 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  21198грн Купить В наличии
  Алотендин таблетки 10 мг/5 мг №30
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  20999грн Купить В наличии
  Азомекс таблетки 5 мг №30
  Производитель: Actavis Group (Исландия) Actavis Group (Исландия)
  10960грн Купить В наличии
  Азомекс таблетки 2,5 мг №30
  Производитель: Actavis Group (Исландия) Actavis Group (Исландия)
  6994грн Купить В наличии
  Аген табл. 5 мг №30
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  5269грн Купить В наличии
  Аген табл. 10 мг №30
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  8286грн Купить В наличии
  Амлодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1630грн
  Амлоприл табл. 10 мг контур. ячейк. №20
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  230грн
  Семлопин таблетки 2,5 мг №28
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы) Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  2231грн
  Амлодипин таблетки 5 мг №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  23095грн
  Валодип таблетки п/о 10 мг + 160 мг №28
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  14694грн
  Дифорс табл. п/о 6,94 мг + 80 мг №10
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  00грн
  Дифорс Xl табл. п/о 10 мг + 160 мг №10
  Производитель: Фарма Старт (Украина, Киев) Фарма Старт (Украина, Киев)
  5022грн
  Виакорам таблетки 14 мг/10 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  30723грн
  Виакорам таблетки 7 мг/5 мг №30
  Производитель: Servier (Франция) Servier (Франция)
  19598грн
  Сумилар капсулы тверд. 10 мг/10 мг №28
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  17729грн
  Сумилар капсулы тверд. 10 мг/5 мг №28
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  16031грн
  Сумилар капс. тверд. 5 мг/5 мг №28
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  15097грн
  Тритаце таблетки 10 мг №28
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  16945грн
  Амлосандоз таблетки 10 мг №30
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  6751грн
  Амлосандоз таблетки 5 мг №30
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  3742грн
  Эксфорж Н таблетки п/о 177,5 мг №14
  Производитель: Novartis Pharma (Швейцария) Novartis Pharma (Швейцария)
  18891грн
  Тритаце - А капсулы тверд. 5 мг + 5 мг блистер №7
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  4132грн

  Информация о полных аналогах Аладин (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Аладин

  Добавить отзыв о АладинДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аладин опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аладин и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».