Компания Доставка Оплата Гарантия Контакти
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Аксастрол
Категория: Аксастрол

Аксастрол

Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными / картой в аптеке
 • Характеристики
 • Инструкция
 • Аналоги (6)
 • Отзывы (0)
 • Характеристики Аксастрол

  Категория: Аксастрол
  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество: Аксастрол
  Действующее вещество:
  • Анастрозол
  Код АТХ/ATC: Аксастрол
  Код АТХ/ATC:
  • L Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
  • L02 Противоопухолевые гормональные препараты
  • L02B Антагонисты гормонов и аналогичные средства
  • L02BG Ингибиторы ферментов
  • L02BG03 Анастрозол
  Форма выпуска: Аксастрол
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Торговая марка: Аксастрол
  Торговая марка:
  • Remedica (Кипр)
  Производитель: Аксастрол
  Производитель:
  • Grindeks (Латвия)
  Дозировка: Аксастрол
  Дозировка:
  •    
  Количество в упаковке: Аксастрол
  Количество в упаковке:
  • 28 шт.
  Регистрация: Аксастрол
  Регистрация:
  • UA/10542/01/01 2019-11-14

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аксастрол по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аксастрол по цене от 1891.67 грн до 1891.67 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аксастрол Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аксастрол по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аксастрол

  Склад:

  діюча речовина: anastrozolum;

  1 таблетка містить 1 мг анастрозолу;

  допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; повідон К-30; целюлоза мікрокристалічна; натрію крохмальгліколят (тип А); кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; тальк;

  оболонка: гіпромелоза, макрогол 400, титану діоксид (Е 171), тальк.

  Лікарська форма.

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: білі круглі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з діаметром приблизно 6,6 мм.

  Фармакотерапевтична група

  Антагоністи гормонів та аналогічні засоби. Інгібітори ароматази.

  Код АТХ L02B G03.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Анастрозол є потужним високоселективним нестероїдним інгібітором ароматази. У жінок у постменопаузі естрадіол продукується переважно шляхом перетворення андростендіону в естрон за допомогою ферменту ароматази у периферичних тканинах. Естрон далі перетворюється в естрадіол.

  Зниження рівня циркулюючого естрадіолу проявляє терапевтичний ефект у жінок, хворих на рак молочної залози. У жінок у постменопаузі прийом анастрозолу у добовій дозі 1 мг призводить до зниження рівня естрадіолу на 80 %.

  Анастрозол не володіє прогестагенною та андрогенною активністю; у добових дозах до 10 мг не впливає на секрецію кортизолу та альдостерону, виміряну до та після стандартного тесту на стимуляцію адренокортикотропного гормону (АКТГ). Таким чином, немає потреби у замісному введенні кортикостероїдів.

  Клінічна ефективність та безпека

  Поширений рак молочної залози.

  Терапія першої лінії для жінок у постменопаузі з поширеним раком молочної залози.

  У клінічних дослідженнях оцінювалися ефективність анастрозолу у дозі 1 мг та тамоксифену (препарат першої лінії для лікування місцево-поширеного або метастатичного раку молочної залози з позитивними або невідомими показниками рецепторів гормонів у жінок у пост-менопаузі) у дозі 20 мг при прийомі 1 раз на добу. Головним кінцевим результатом були час прогресування пухлин, частота об’єктивної відповіді пухлини та безпека.

  Оцінка головних кінцевих показників показала, що анастрозол мав статистично значущу перевагу над тамоксифеном щодо часу прогресування пухлини (медіана часу прогресування 11,1 та 5,6 місяця для анастрозолу та тамоксифену відповідно); частота об’єктивної відповіді пухлини була однаковою для обох препаратів.

  Інше дослідження продемонструвало, що частота об’єктивної відповіді пухлини та час прогресування пухлини для анастрозолу та тамоксифену були подібними. Оцінка вторинних кінцевих показників підтвердила оцінку головних кінцевих показників ефективності. Досить низький рівень летальності у групах лікування обох досліджень не дав змогу зробити висновки про відмінності показників загального виживання.

  Терапія другої лінії для жінок у постменопаузі з поширеним раком молочної залози.

  Анастрозол у дозах 1 мг або 10 мг 1 раз на добу та мегестролу ацетат у дозі 40 мг 4 рази на добу

  вивчали в двох контрольованих клінічних досліджень з участю жінок у постменопаузі з поширеним раком молочної залози, у яких захворювання прогресувало після лікування тамоксифеном поширеного раку молочної залози або раку молочної залози на ранній стадії. Час прогресування та частота об’єктивної відповіді були основними показниками ефективності. Також визначали частоту випадків пролонгованого (більше 24 тижнів) стабільного захворювання, частоту прогресування та загальне виживання. В обох дослідженнях значущих відмінностей між групами лікування щодо будь-якого з параметрів ефективності виявлено не було.

  Мінеральна щільність кісток (МЩК).

  У дослідженнях III/IV фази жінки у постменопаузі з раннім раком молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів, яким планувалося призначення анастрозолу в дозі 1 мг/добу, були розподілені на групи з низьким, середнім та високим ризиком відповідно до існуючого у них ризику виникнення остеопоротичного перелому. Головним параметром ефективності був аналіз щільності кісткової маси поперекового відділу хребта з використанням сканування ДЕРА. Усі пацієнтки отримували вітамін D та кальцій. Пацієнтки в групі з низьким ризиком отримували тільки анастрозол; пацієнтки в групі з середнім ризиком отримували анастрозол та ризедронат у дозі 35 мг 1 раз на тиждень або анастрозол та плацебо; пацієнтки в групі з високим ризиком отримували анастрозол та ризедронат у дозі 35 мг 1 раз на тиждень. Головним кінцевим показником була зміна щільності кісткової маси поперекового відділу хребта через 12 місяців порівняно з початковим рівнем.

  Оновлений аналіз через 12 місяців показав, що у пацієнток із середнім та високим ризиком виникнення остеопоротичного перелому не спостерігалося зменшення щільності кісткової маси при лікуванні анастрозолом у дозі 1 мг/добу в комбінації з ризедронатом у дозі 35 мг 1 раз на тиждень. Крім того, зниження МЩК, яке не було статистично значущим, спостерігалося у групі з низьким ризиком при лікуванні тільки анастрозолом у дозі 1 мг/добу. Ці результати були відображені в додатковій змінній ефективності, зміни загальної МЩК стегна через 12 місяців порівняно з початковим рівнем.

  Це дослідження доводить, що доцільно розглядати застосування бісфосфонатів при можливій втраті кісткової тканини у жінок у постменопаузі з раком молочної залози на ранніх стадіях, яким планується призначення анастрозолу.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування

  Всмоктування анастрозолу швидке, максимальна концентрація у плазмі крові досягається протягом 2 годин після прийому (натщесерце). Їжа дещо сповільнює швидкість, але не ступінь всмоктування. Незначні зміни швидкості всмоктування не призводять до клінічно значущого впливу на рівноважні концентрації у плазмі крові при застосуванні анастрозолу 1 раз на добу. Приблизно 90-95 % рівноважної концентрації анастрозолу у плазмі крові досягаються після 7 днів застосування препарату, накопичення є 3-4-кратним. Немає відомостей про залежність фармакокінетичних параметрів анастрозолу від часу або дози.

  Фармакокінетика анастрозолу не залежить від віку жінок у постменопаузі.

  Розподіл

  Тільки 40 % анастрозолу зв’язується з білками плазми крові.

  Метаболізм та виведення

  Анастрозол екстенсивно метаболізується у жінок у постменопаузі, менше 10 % дози виводиться із сечею у незміненому вигляді протягом 72 годин після застосування. Анастрозол виводиться повільно, період напіввиведення становить 40-50 годин. Метаболізм анастрозолу здійснюється шляхом N-деалкілування, гідроксилювання та глюкуронізації. Метаболіти виводяться переважно із сечею. Триазол, основний метаболіт у плазмі крові, не пригнічує ароматазу.

  Порушення функції нирок або печінки

  Концентрації анастрозолу у плазмі крові добровольців із цирозом печінки були в межах діапазону концентрацій, що спостерігалися у здорових суб’єктів.

  Концентрації анастрозолу у плазмі крові, які спостерігалися під час довгострокових досліджень ефективності у пацієнтів з порушенням функції нирок, знаходилися у межах діапазону концентрацій анастрозолу у плазмі крові, що спостерігалися у пацієнтів без порушення функції нирок. Застосування анастрозолу пацієнтам з тяжким порушенням функції нирок потребує обережності.

  Показання

  Лікування поширеного раку молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів у жінок у постменопаузі.

  Протипоказання.

  Відома гіперчутливість до анастрозолу або до будь-якого компонента препарату; період вагітності або годування груддю.

  Особливі заходи безпеки

  Будь-які невикористані лікарські засоби або відходи необхідно утилізувати відповідно до місцевих вимог.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Анастрозол in vitro пригнічує ферменти CYP 1A2, CYP 2C8/9 та CYP 3A4. Клінічні дослідження із застосуванням антипірину та варфарину продемонстрували, що анастрозол у дозі 1 мг істотно не пригнічує метаболізм антипірину і R- та S-варфарину. Такі дані свідчать про те, що одночасне застосування анастрозолу з іншими лікарськими засобами навряд чи призведе до клінічно значущих взаємодій лікарських засобів, опосередкованих ферментами CYP.

  Ферменти, що опосередковують метаболізм анастрозолу, не були ідентифіковані. Циметидин, слабкий неспецифічний інгібітор ферментів CYP, не впливає на плазматичні концентрації анастрозолу. Дані про вплив потужних інгібіторів CYP відсутні.

  Вивчення бази даних щодо безпеки препарату, накопиченої в ході клінічних досліджень, не виявило відомостей про клінічно значущу лікарську взаємодію у пацієнток, які приймали одночасно анастрозол та інші препарати, що часто призначаються. Про клінічно значущі взаємодії з бісфосфонатами не повідомлялось.

  Слід уникати одночасного застосування тамоксифену без засобів, що містять естрогени, з анстрозолом, оскільки це може послабити його фармакологічну дію.

  Особливості застосування.

  Загальні

  Анастрозол не слід застосовувати жінкам у пременопаузі. Настання менопаузи повинно бути підтверджено за допомогою біохімічного аналізу, якщо гормональний статус пацієнток неможливо встановити за допомогою клінічних методів. Відсутні дані щодо одночасного застосування анастрозолу з аналогами рилізинг-фактора лютеїнізуючого гормону (РФЛГ).

  У жінок з наявною ішемічною хворобою серця в ході дослідження ATAC спостерігалося зростання частоти ішемічних серцево-судинних подій при застосуванні анастрозолу (у 17 % хворих, які отримували анастрозол, і у 10 % пацієнток, які приймали тамоксифен). Необхідно зважити ризики та переваги лікування анастрозолом пацієнток з ішемічною хворобою серця (див. розділ «Побічні реакції»).

  Вплив на мінеральну щільність кісток

  Оскільки анастрозол знижує рівні циркулюючого естрогену, це може призвести до зниження мінеральної щільності кісток з можливим збільшенням ризику переломів.

  У жінок, хворих на остеопороз чи з ризиком остеопорозу, слід оцінювати мінеральну щільність кісток за допомогою денситометрії кісток, наприклад, використовуючи двоенергетичну рентгенівську абсорбціометрію (ДЕРА), на початку лікування та з регулярними інтервалами після лікування. При необхідності слід призначати лікування або профілактику остеопорозу та ретельно спостерігати за станом пацієнтки. Застосування специфічних засобів, наприклад бісфосфонатів, може припинити подальшу втрату мінеральної щільності кісток, спричинену анастрозолом у жінок у пост менопаузі; слід оцінити доцільність такого застосування. 

  Порушення функції печінки

  Анастрозол не досліджували у пацієнток з раком молочної залози та з помірними і тяжкими порушеннями функції печінки. У пацієнток з порушенням функції печінки експозиція анастрозолу може бути збільшеною; застосування анастрозолу пацієнткам з помірними та тяжкими порушеннями функції печінки потребує обережності. Лікування повинно базуватись на оцінці співвідношення користі та ризику для кожної окремої пацієнтки.

  Порушення функції нирок

  Анастрозол не досліджували у пацієнток з раком молочної залози та з помірними і тяжкими порушеннями функції нирок. Експозиція анастрозолу не збільшується у пацієнток з тяжким порушенням функції нирок (швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ) < 30 мл/хв); застосування анастрозолу пацієнткам з тяжким порушенням функції нирок потребує обережності.

  Діти

  Анастрозол не показаний для застосування дітям, оскільки для цієї групи пацієнтів безпека та ефективність не встановлені.

  Гіперчутливість до лактози

  Препарат містить лактозу. Пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом Lapp-лактази або мальабсорбцією глюкози-галактози не можна призначати даний лікарський засіб.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Дослідження на тваринах продемонстрували репродуктивну токсичність.

  Дані про застосування анастрозолу вагітним жінкам відсутні. Анастрозол протипоказаний у період вагітності.

  Дані про застосування анастрозолу у період годування груддю відсутні, тому препарат протипоказаний цій категорії пацієнтів.

  Фертильність

  Вплив анастрозолу на фертильність людини не вивчений.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Анастрозол не впливає або має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами. Однак були отримані повідомлення про випадки астенії та сонливості, пов’язані з прийомом анастрозолу; тому слід дотримуватися обережності під час керування транспортними засобами або роботі з іншими механізмами, якщо спостерігаються такі симптоми.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат приймати перорально.

  Рекомендована доза для дорослих, включаючи жінок літнього віку, становить 1 таблетку (1 мг) 1 раз на добу.

  При інвазивному раку молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів на ранніх стадіях у жінок у постменопаузі рекомендована тривалість ад’ювантного ендокринного лікування становить 5 років.

  Ниркова недостатність: пацієнткам з легкими або помірними порушеннями функції нирок коригування дози не потрібно. Застосування препарату цією групою пацієнток потребує обережності.

  Печінкова недостатність: пацієнткам із захворюваннями печінки легкого ступеня тяжкості коригування дози не потрібно. Застосування препарату цією групою пацієнток потребує обережності.

  Діти.

  Анастрозол не рекомендується призначати дітям через недостатність даних про безпеку та ефективність.

  Передозування. 

  Клінічний досвід випадкового передозування обмежений. У ході досліджень на тваринах анастрозол продемонстрував низьку гостру токсичність. Під час клінічних досліджень застосовували різні дозування анастрозолу: до 60 мг одноразово здоровим чоловікам-добровольцям та до 10 мг на добу жінкам у постменопаузі з поширеним раком молочної залози; ці дози добре переносилися. Одноразова доза анастрозолу, що призводить до симптомів, які загрожують життю, встановлено не було. Специфічного антидоту при передозуванні не існує, лікування повинно бути симптоматичним.

  При лікуванні передозування слід враховувати можливість прийому іншого препарату або декількох препаратів. Якщо пацієнтка знаходиться при тямі, можна викликати блювання. Діаліз може бути корисний, оскільки анастрозол не володіє високим ступенем зв’язування з протеїнами. Рекомендується загальне підтримуюче лікування, включаючи частий контроль показників життєдіяльності та ретельне спостереження за пацієнткою.

  Побічні реакції.

  У таблиці 1 представлені небажані реакції, які спостерігалися у ході клінічних та післяреєстраційних досліджень або були отримані у вигляді спонтанних повідомлень. Якщо не вказано інше, категорії частоти були розраховані на основі кількості небажаних явищ, що спостерігалися у дослідженні III фази з участю жінок у постменопаузі з операбельним раком молочної залози, які отримували ад’ювантну терапію протягом 5 років.

  Наведені нижче небажані реакції розподілені за частотою та класами систем органів (КСО). Розподілення за частотою проводилось за такими критеріями: дуже часто ( ≥1/10), часто (≥1/100, <1/10), нечасто (≥1/1000, <1/100), рідко (≥1/10000, <1/1000) та дуже рідко (<1/10000). Найчастіше повідомлялося про такі небажані реакції: головний біль, припливи, нудота, висипання, артралгія, порушення рухливості в суглобах, артрит та астенія.

  Таблиця 1

  Небажані реакції за КОС та частотою З боку обміну речовин і харчування Часто Анорексія Гіперхолестеринемія Нечасто Гіперкальціємія (з підвищенням або без підвищення рівня паратиреоїдного гормону) З боку нервової системи Дуже часто Головний біль Часто Сонливість Зап’ястний тунельний синдром* Розлади чутливості (включаючи парестезію, втрату смаку та зміни смакових відчуттів) З боку судинної системи Дуже часто Припливи З боку травної системи Дуже часто Нудота Часто Діарея Блювання З боку гепатобіліарної системи Часто Підвищення рівнів лужної фосфатази, аланінамінотрансферази та аспартатамінотрансферази Нечасто Підвищення рівнів гамма-ГТ та білірубіну Гепатит З боку шкіри та підшкірної клітковини Дуже часто Висипання Часто Потоншення волосся (алопеція) Алергічні реакції  Нечасто Кропив’янка Рідко Еритема поліморфна Анафілактоїдна реакція Шкірний васкуліт (включаючи певну кількість повідомлень про випадки пурпури Шенлейна-Геноха)** Дуже рідко Синдром Стівенса-Джонсона Ангіоневротичний набряк З боку кістково-м’язової системи та сполучної тканини Дуже часто Артралгія/порушення рухливості в суглобах Артрит Остеопороз Часто Біль у кістках Міалгія Нечасто Синдром клацаючого пальця З боку репродуктивної системи та молочної залози Часто Сухість піхви Вагінальна кровотеча*** Системні порушення та ускладнення у місці введення Дуже часто Астенія

  *Частота виникнення зап’ястного тунельного синдрому була більшою у пацієнток, які отримували анастрозол у ході клінічних досліджень, порівняно з пацієнтками, які отримували тамоксифен. Тим не менше, більшість цих випадків виникала у пацієнток з визначеними факторами ризику розвитку цього стану.

  **Оскільки у дослідженні ATAC випадки шкірного васкуліту та пурпури Шенлейна-Геноха не спостерігалися, частота цих явищ може вважатися рідкою (≥0,01 %, <0,1 %) на основі найгіршого значення точкової оцінки.

  ***Вагінальні кровотечі виникали часто, в основному у пацієнток з поширеним раком молочної залози під час перших кількох тижнів після заміни гормональної терапії на лікування анастрозолом. Якщо кровотечі продовжуються, слід провести подальше обстеження.

  Під час дослідження ІІІ фази, проведеного з участю жінок у постменопаузі з операбельним раком молочної залози, які отримували лікування протягом 5 років, ішемічні явища з боку серцево-судинної системи спостерігалися частіше у пацієнток, які приймали анастрозол, порівняно з тими, хто отримував тамоксифен, хоча відмінність не була статистично значущою. Спостережувана різниця була зумовлена переважно повідомленнями про стенокардію та асоціювалася з підгрупою пацієнток, які і раніше страждали на ішемічну хворобу серця.

  У таблиці 2 представлена частота попередньо заданих небажаних явищ у ході дослідження АТАС (період спостереження з медіаною 68 місяців) незалежно від причин їх виникнення, що спостерігалися у пацієнток, які одержували досліджувану терапію, та протягом періоду до 14 діб після припинення лікування.

  Таблиця 2

  Попередньо задані небажані явища у дослідженні АТАС

  Небажані явища Анастрозол (N=3092) Тамоксифен (N=3094) Припливи 1104 (35,7 %) 1264 (40,9 %) Біль/порушення рухливості у суглобах 1100 (35,6 %) 911 (29,4 %) Порушення настрою 597 (19,3 %) 554 (17,9 %) Слабкість/астенія 575 (18,6 %) 544 (17,6 %) Нудота та блювання 393 (12,7 %) 384 (12,4 %) Переломи 315 (10,2 %) 209 (6,8 %) Переломи хребта, стегна або зап’ястя/перелом Колліса 133 (4,3 %) 91 (2,9 %) Переломи зап’ястя/перелом Колліса 67 (2,2 %) 50 (1,6 %) Переломи хребта 43 (1,4 %) 22 (0,7 %) Переломи стегна 28 (0,9 %) 26 (0,8 %) Катаракта 182 (5,9 %) 213 (6,9 %) Вагінальна кровотеча 167 (5,4 %) 317 (10,2 %) Ішемічна хвороба серця 127 (4,1 %) 104 (3,4 %) Стенокардія 71 (2,3 %) 51 (1,6 %) Інфаркт міокарда 37 (1,2 %) 34 (1,1 %) Захворювання коронарних артерій 25 (0,8 %) 23 (0,7 %) Ішемія міокарда 22 (0,7 %) 14 (0,5 %) Вагінальні виділення 109 (3,5 %) 408 (13,2 %) Будь-яке явище венозної тромбоемболії 87 (2,8 %) 140 (4,5 %) Тромбоемболія глибоких вен, включаючи емболію легеневої артерії 48 (1,6 %) 74 (2,4 %) Ішемічні порушення мозкового кровообігу 62 (2,0 %) 88 (2,8 %) Рак ендометрія 4 (0,2 %) 13 (0,6 %)

  У групах анастрозолу та тамоксифену спостерігалася така кількість переломів: 22 на 1000 пацієнток-років та 15 на 1000 пацієнток-років відповідно (період спостереження з медіаною 68 місяців). Частота переломів у групі анастрозолу була подібна до такої, яка спостерігалася у пацієнток відповідного віку у постменопаузі. Частота випадків остеопорозу становила 10,5 % у пацієнток, яких лікували анастрозолом, та 7,3 % у пацієнток, яких лікували тамоксифеном.

  Не було встановлено, чи відображає частота переломів та частота остеопорозу, які спостерігалися у дослідженні у пацієнток, які отримували анастрозол, протекторний ефект тамоксифену, специфічний ефект анастрозолу або обидва ефекти.

  Термін придатності. 4 роки.

  Не застосовувати після закінчення терміну придатності!

  Умови зберігання.

  Не потребує спеціальних умов зберігання.

  Зберігати в недоступному для дітей місці!

  Упаковка.

  По 14 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній пачці.

  Категорія відпуску. За рецептом.

  Виробни

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аксастрол упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аксастрол по действующему веществу «Анастрозол»

  Производитель: Mistral Capital Management (Великобритания) Mistral Capital Management (Великобритания)
  75277грн Купить В наличии
  Производитель: AstraZeneca (Великобритания) AstraZeneca (Великобритания)
  160332грн Купить В наличии
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения) Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  79850грн Купить В наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  8057грн Нет в наличии
  Производитель: Egis (Венгрия) Egis (Венгрия)
  2990грн Нет в наличии
  Производитель: Hetero Labs (Индия) Hetero Labs (Индия)
  78544грн Нет в наличии

  Информация о полных аналогах Аксастрол (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы Аксастрол

  Добавить отзыв о АксастролДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аксастрол опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аксастрол и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».

  Слава Україні!   Ми працюємо.   На даний момент відправка товарів відбувається по передоплаті.   Можлива затримка доставки у зв'язку із постачанням та роботою Нової Пошти.   Все буде Україна!