Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Товаров: 1
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
16981грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (13)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аденорм

  Категория (классификация) товара Аденорм
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Аденорм
  Действующее вещество:
  • Тамсулозин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Аденорм
  Код АТХ:
  • G Средства для лечения мочеполовой системы и половые гормоны
  • G04 Средства для лечения урологических заболеваний
  • G04C Средства, применяемые при доброкачественной гипертрофии предстательной
  • G04CA Антагонисты альфа-адренорецепторов
  • G04CA02 Тамсулозин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Аденорм
  Форма выпуска:
  • капсулы твердые с модифицированным высвобождением
  Торговая марка товара Аденорм
  Торговая марка:
  • Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  Страна производитель товара Аденорм
  Производитель:
  • Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Аденорм
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Аденорм
  Количество в упаковке:
  • 30 шт.
  Регистрация Аденорм
  Регистрация:
  • UA/6709/01/01 2017-02-21

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аденорм по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аденорм по цене от 169.81 грн до 169.81 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аденорм Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аденорм по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аденорм

  Склад

  діюча речовина: tamsulosin;

  1 капсула містить тамсулозину гідрохлориду (у вигляді тамсулозину гідрохлориду 0,15 % СР, пелет) 0,4 мг;

  допоміжні речовини: цукор сферичний, етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, повідон, гіпромелози фталат, спирт цетиловий, діетилфталат, тальк;

  склад твердої желатинової капсули: желатин, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171), барвник індиготин (Е 132).

  Лікарська форма

  Капсули з модифікованим вивільненням, тверді.

  Основні фізико-хімічні властивості: капсули тверді желатинові № 2, із кришечкою світло-зеленого кольору і корпусом оранжевого кольору. Вміст капсул – сферичні пелети білого або майже білого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що застосовуються в урології. Код АТХ G04C A02.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Аденорм вибірково і конкурентно блокує постсинаптичні α1-адренорецептори, зокрема α1A та α1D, що знаходяться в гладкій мускулатурі передміхурової залози, шийки сечового міхура і простатичної частини уретри. Це призводить до зниження тонусу гладкої мускулатури передміхурової залози, шийки сечового міхура і простатичної частини уретри та поліпшення виділення сечі. Одночасно зменшуються симптоми обструкції та подразнення, пов’язані з доброякісною гіперплазією передміхурової залози (утруднення початку сечовипускання, послаблення струменя сечі, крапання після закінчення сечовипускання, відчуття неповного спорожнення сечового міхура, часті позиви до сечовипускання, позиви до сечовипускання в нічний час, невідкладність сечовипускання).

  Як правило, терапевтичний ефект розвивається через 2 тижні від початку прийому препарату. Ці ефекти довгий час зберігаються при довгостроковому лікуванні і значною мірою стримують проведення хірургічної операції або катетеризації.

  Антагоністи α1-адренорецепторів мають здатність знижувати артеріальний тиск шляхом зниження периферичного тонусу судин. Під час проведення випробувань препарату Аденорм не відзначалося клінічно вираженого зниження артеріального тиску.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування. Тамсулозин добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, а його біодоступність становить майже 100 %. Всмоктування тамсулозину відбувається дещо повільніше після прийому їжі. Однорідність всмоктування досягається в тому разі, коли пацієнт приймає Аденорм в один і той самий час після прийому їжі. Фармакокінетика тамсулозину має лінійний характер.

  Після прийому разової дози препарату після їжі пікова концентрація тамсулозину у плазмі крові досягається приблизно через 6 годин, а стабільна концентрація утворюється на п’яту добу після щоденного прийому препарату. Cmax при цьому є приблизно на дві третини вищою за ту, що утворюється після прийому разової дози.

  Розподіл. У чоловіків тамсулозин приблизно на 99 % зв’язується з білками плазми. Об’єм розподілу препарату незначний (приблизно 0,2 л/кг).

  Метаболізм. Тамсулозину гідрохлорид не піддається ефекту першого проходження і повільно метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно активних метаболітів, що зберігають високу селективність до α1-адренорецепторів. Більша частина активної речовини присутня в крові в незміненому вигляді.

  Елімінація. Тамсулозин та його метаболіти виводяться з організму переважно із сечею. Приблизно 9 % дози залишається у вигляді незміненої діючої речовини.

  Після разового прийому дози препарату після їди та при стабільній концентрації в плазмі крові періоди напіввиведення становлять приблизно 10 та 13 годин відповідно.

  Показання

  Лікування функціональних розладів з боку нижніх сечовивідних шляхів при доброякісній гіперплазії простати.

  Протипоказання

  Реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк Квінке, до тамсулозину гідрохлориду або до будь-якої з допоміжних речовин; ортостатична гіпотензія; виражена печінкова недостатність.

  Особливі заходи безпеки

  У деяких пацієнтів, які приймали або приймають тамсулозин, під час хірургічного втручання з приводу видалення катаракти і глаукоми відзначався синдром атонічної зіниці (IFIS, варіант синдрому звуженої зіниці), що може стати причиною збільшення кількості ускладнень при проведенні такої операції. З цієї причини пацієнтам, яким запланована операція з видалення катаракти і глаукоми, не рекомендується призначати тамсулозин.

  Як правило, за 1-2 тижні перед проведенням операції з приводу видалення катаракти і глаукоми рекомендується припинити лікування тамсулозином. Проте доцільність та терміни припинення лікування тамсулозином на сьогодні точно не встановлені.

  При підготовці до операції хірурги-офтальмологи мають дізнатися, чи приймав (або приймає) пацієнт тамсулозин, з метою попередження можливих ускладнень, пов’язаних з IFIS.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному застосуванні тамсулозину гідрохлориду з атенололом, еналаприлом, ніфедипіном або теофіліном лікарської взаємодії не відзначалося. Одночасне застосування з циметидином підвищує, а з фуросемідом – знижує концентрацію тамсулозину в плазмі крові, але оскільки ці рівні залишаються в межах норми, у спеціальній корекції дозування тамсулозину немає потреби.

  Відомо, що діазепам, пропранолол, трихлорметіазид, хлормадинон, амітриптилін, диклофенак, глібенкламід, симвастатин та варфарин не впливають на вільну фракцію тамсулозину в плазмі крові людини. Подібним чином тамсулозин не змінює рівень вільних фракцій діазепаму, пропранололу, трихлорметіазиду та хлормадинону в плазмі крові людини.

  Одночасне застосування тамсулозину гідрохлориду з сильними інгібіторами CYP3A4 може призвести до збільшення впливу тамсулозину гідрохлориду. Спільне застосування з кетоконазолом (відомий сильний інгібітор CYP3A4) призводило до збільшення Сmax і AUC до 2,2 і 2,8 відповідно.

  Одночасне застосування тамсулозину гідрохлориду і пароксетину (сильний інгібітор СYP2D6) призводить до збільшення Сmax і AUC до 1,3 і 1,6 відповідно, але це не є клінічно значущим.

  Тамсулозину гідрохлорид не слід призначати у комбінації з сильними інгібіторами CYP3A4 пацієнтам з низьким метаболізмом CYP2D6.

  Тамсулозину гідрохлорид слід застосовувати з обережністю у комбінації з сильними і помірними інгібіторами CYP3A4.

  Одночасне застосування з іншими α1-адреноблокаторами може посилювати гіпотензивний ефект.

  Особливості застосування

  Як і при застосуванні інших α1-адреноблокаторів, в окремих випадках при застосуванні Аденорму можливе зниження артеріального тиску, що може іноді призвести до втрати свідомості. При появі перших ознак ортостатичної гіпотензії (запаморочення, слабкість) пацієнт повинен прийняти горизонтальне положення до зникнення вищезгаданих симптомів.

  Перед тим як розпочати лікування препаратом Аденорм, слід пройти медичне обстеження з метою виявлення інших супутніх захворювань, що можуть викликати такі самі симптоми, як доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Перед початком лікування необхідно провести ректальне обстеження передміхурової залози та при необхідності – тест на визначення рівня специфічного антигену передміхурової залози (PSA) до початку та через однакові проміжки часу під час лікування.

  Призначати препарат пацієнтам з тяжкою формою ниркової недостатності (кліренс креатиніну

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аденорм упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аденорм по действующему веществу «Тамсулозин»

  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  40130грн Купить В наличии
  Производитель: Menarini International (Люксембург) Menarini International (Люксембург)
  18821грн Купить В наличии
  Производитель: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия) Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)
  15070грн Купить В наличии
  Производитель: Mega Lifesciences (Australia) (Австралия) Mega Lifesciences (Australia) (Австралия)
  23189грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  39681грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  14693грн Купить В наличии
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  15651грн Купить В наличии
  Производитель: Astellas Pharma Europe (Нидерланды) Astellas Pharma Europe (Нидерланды)
  58863грн Купить В наличии
  Производитель: Astellas Pharma Europe (Нидерланды) Astellas Pharma Europe (Нидерланды)
  21979грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  15681грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Чешская Республика) Zentiva (Чешская Республика)
  1420грн
  Производитель: Mega Lifesciences (Australia) (Австралия) Mega Lifesciences (Australia) (Австралия)
  7789грн

  Информация о полных аналогах Аденорм (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Аденорм

  Добавить отзыв о АденормДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аденорм опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аденорм и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».