Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Пентилин
Категория: Пентилин

Пентилин

Товаров: 2
Сортировка:
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
15275грн Купить В наличии
Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
9312грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (31)
 • Отзывы (0)
 • Описание Пентилин

  Категория (классификация) товара Пентилин
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Пентилин
  Действующее вещество:
  • Пентоксифиллин
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Пентилин
  Код АТХ:
  • C Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему
  • C04 Сосудорасширяющие средства (периферические вазодилататоры)
  • C04A Периферические вазодилататоры
  • C04AD Производные пурина
  • C04AD03 Пентоксифиллин
  Форма выпуска (лекарственная форма) Пентилин
  Форма выпуска:
  • таблетки пролонгированного действия
  • раствор для инъекций
  Торговая марка товара Пентилин
  Торговая марка:
  • Grand Medical Poland Sp. z o.o. Warsaw, Poland для Grand Medical
  Страна производитель товара Пентилин
  Производитель:
  • KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Пентилин
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Пентилин
  Количество в упаковке:
  • 20 шт.
  • 5 шт.
  Регистрация Пентилин
  Регистрация:
  • UA/2694/01/01 2015-03-12
  • UA/2694/02/01 2015-01-26

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Пентилин по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Пентилин по цене от 93.12 грн до 152.75 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Пентилин Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Пентилин по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Пентилин

  Склад

  діюча речовина: 1 мл розчину містить 20 мг пентоксифіліну;

  допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат дигідрат, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин, практично без видимих часток.

  Фармакотерапевтична група

  Периферичні вазодилататори. Код АТХ C04A D03.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Пентоксифілін є похідним метилксантину. Механізм дії пентоксифіліну пов’язують із пригніченням фосфодіестерази та накопиченням цАМФ у клітинах гладенької мускулатури судин, клітинах крові, а також в інших тканинах і органах. Пентоксифілін гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, підвищує їх гнучкість, зменшує підвищену концентрацію фібриногену у плазмі крові та підсилює фібриноліз, що зменшує в’язкість крові та поліпшує її реологічні властивості. Крім того, пентоксифілін спричиняє слабку міотропну судинорозширювальну дію, дещо зменшує загальний периферичний судинний опір та має позитивний інотропний ефект. Внаслідок застосування пентоксифіліну покращується мікроциркуляція та постачання тканин киснем, найбільше – в кінцівках, ЦНС, помірно – у нирках. Препарат незначно розширює коронарні судини.

  Фармакокінетика.

  Головний фармакологічно активний метаболіт 1-(5-гідроксигексил)-3,7-диметилксантин (метаболіт I) визначається у плазмі крові у концентрації, що перевищує в 2 рази концентрацію незмінної речовини і перебуває з ним у стані зворотної біохімічної рівноваги. У зв’язку з цим пентоксифілін та його метаболіт слід розглядати як активне ціле. Період напіввиведення пентоксифіліну становить 1,6 години.

  Пентоксифілін метаболізується повністю, понад 90 % виводиться нирками у вигляді некон’югованих водорозчинних полярних метаболітів. Менше 4 % введеної дози виводиться з калом. У пацієнтів із тяжкими порушеннями функцій нирок екскреція метаболітів уповільнена. У пацієнтів із порушеною функцією печінки відзначено подовження періоду напіввиведення пентоксифіліну.

  Показання

  Атеросклеротична енцефалопатія; ішемічний церебральний інсульт; дисциркуляторна енцефалопатія; порушення периферичного кровообігу, зумовлені атеросклерозом, цукровим діабетом (включно з діабетичною ангіопатією), запаленням; трофічні розлади у тканинах, які пов’язані з ураженням вен або порушенням мікроциркуляції (посттромбофлебітичний синдром, трофічні виразки, гангрена, відмороження); облітеруючий ендартериїт; ангіонейропатії (хвороба Рейно); порушення кровообігу ока (гостра, підгостра, хронічна недостатність кровообігу у сітківці і судинній оболонці ока); порушення функції внутрішнього вуха судинного генезу, які супроводжуються зниженням слуху.

  Протипоказання.

  підвищена чутливість до пентоксифіліну, інших компонентів препарату або до інших препаратів групи метилксантинів, таких як теофілін, кофеїн, холіну теофілінат, амінофілін або теобромін; масивні кровотечі (ризик посилення кровотечі); крововиливи у сітківку ока, мозок (ризик посилення кровотечі); якщо під час лікування пентоксифіліном відбувається крововилив у сітківку ока, застосування лікарського засобу слід одразу припинити; гострий період інфаркту міокарда; виразка шлунка та/або кишкові виразки; геморагічний діатез.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Ефект зниження рівня цукру у крові, властивий інсуліну або пероральним протидіабетичним засобам, може посилюватися. Тому пацієнти, які отримують медикаментозне лікування при цукровому діабеті, мають перебувати під ретельним спостереженням.

  У постмаркетинговому періоді повідомлялося про випадки підвищення антикоагулянтної активності у пацієнтів, які одночасно отримували лікування пентоксифіліном та антивітамінами К. Коли призначається або змінюється дозування пентоксифіліну, рекомендується проводити контроль антикоагулянтної активності у цієї групи пацієнтів.

  Пентилінможе посилювати гіпотензивну дію антигіпертензивних засобів та інших препаратів, які можуть спричинити зниження артеріального тиску.

  Супутнє застосування пентоксифіліну і теофіліну у деяких пацієнтів може призводити до зростання рівня теофіліну в крові. Тому можливе збільшення частоти та посилення проявів побічних реакцій теофіліну.

  Кеторолак, мелоксикам.

  Паралельне застосування пентоксифіліну і кеторолаку може призвести до збільшення протромбінового часу і підвищити ризик кровотечі. Ризик кровотечі може також збільшуватися при супутньому застосуванні пентоксифіліну і мелоксикаму. Тому одночасне лікування цими препаратами не рекомендується.

  Особливості застосування

  При перших ознаках розвитку анафілактичної/анафілактоїдної реакції лікування препаратом Пентилін слід негайно припинити інфузію та звернутися за допомогою до лікаря.

  У разі застосування препарату Пентилін пацієнтам із хронічною серцевою недостатністю попередньо слід досягти фази компенсації кровообігу.

  У хворих, які страждають на діабет і отримують лікування інсуліном або пероральними антидіабетичними засобами, при застосуванні високих доз препарату Пентилін можливе посилення впливу цих препаратів на рівень цукру в крові (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У цих випадках слід зменшити дозу інсуліну або пероральних антидіабетичних засобів і особливо ретельно доглядати за пацієнтом.

  Хворим на системний червоний вовчак (СЧВ) або з іншими захворюваннями сполучної тканини пентоксифілін може призначатися тільки після ґрунтовного аналізу можливих ризиків і користі.

  Оскільки під час лікування пентоксифіліном існує ризик розвитку апластичної анемії, потрібен регулярний контроль загального аналізу крові.

  У пацієнтів із порушенням функцій нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) або тяжкою дисфункцією печінки виведення пентоксифіліну може бути уповільнене. Потрібен належний моніторинг.

  Особливо уважне спостереження необхідне для:

  пацієнтів із тяжкими серцевими аритміями; пацієнтів із інфарктом міокарда; пацієнтів із артеріальною гіпотензією; пацієнтів із вираженим атеросклерозом церебральних та коронарних судин, особливо при супутній артеріальній гіпертензії та порушеннях серцевого ритму. У цих пацієнтів при застосуванні препарату можливі напади стенокардії, аритмії та артеріальна гіпертензія; пацієнтів із порушенням функцій нирок (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв); пацієнтів із тяжким порушенням функцій печінки; пацієнтів із високою схильністю до кровотеч, зумовленою, наприклад, лікуванням антикоагулянтами або порушеннями згортання крові. Щодо кровотеч – див. розділ «Протипоказання»; пацієнтів із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, пацієнтів, які нещодавно перенесли оперативне лікування (підвищений ризик виникнення кровотечі, у зв’язку з чим потрібен систематичний контроль рівня гемоглобіну та гематокриту); пацієнтів для яких зниження артеріального тиску становить високий ризик (наприклад, пацієнтів з тяжкою ішемічною хворобою серця або стенозом судин, які постачають кров до мозку); пацієнтів, які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та антивітамінами К (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»); пацієнтів, які одночасно отримують лікування пентоксифіліном та протидіабетичними засобами (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Необхідно прийняти до уваги, що дози 4,71 мл або більше містять 1 ммоль або більше натрію. Це потрібно враховувати пацієнтам, що перебувають на дієті з контрольованим вживанням натрію.

  Продукт після відкриття ампули слід використати негайно, щоб уникнути мікробіологічного забруднення. Якщо препарат не було використано відразу, то термін та умови його зберігання не мають перевищувати 24 години при температурі від 2 °С до 8 °С, якщо тільки процедура приготування готового для застосування розчину не проводилася в контрольованих і перевірених асептичних умовах. Відповідальним за зберігання препарату після відкриття ампули є користувач.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Існує недостатньо досвіду застосування препарату вагітним жінкам. Через це призначати Пентилін у період вагітності не рекомендується.

  Пентоксифілін у незначних кількостях проникає у грудне молоко. Якщо призначається лікування препаратом Пентилін, необхідно припинити годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози.

  Внутрішньовенні інфузії є найефективнішими формами парентерального введення препарату, які краще переносяться. Режим дозування визначається лікарем і залежить від ступеня тяжкості циркуляторних порушень, маси тіла і переносимості лікування. Інфузію можна проводити тільки у випадку, якщо розчин є прозорим.

  Рекомендовано дорослим такі схеми лікування: 1. Внутрішньовенна інфузія 100-600 мг пентоксифіліну у 100-500 мл 0,9 % розчину натрію-хлориду 1-2 рази на добу. Тривалість внутрішньовенної крапельної інфузії становить 60-360 хвилин, тобто введення 100 мг пентоксифіліну має тривати щонайменше 60 хвилин. Інфузія може бути доповнена пероральним застосуванням Пентиліну (400 мг) із розрахунку, що максимальна добова доза (інфузійна і пероральна) становить 1200 мг.

  2. При тяжкому стані пацієнта (особливо при постійному болю, при гангрені або трофічних виразках) можливе проведення інфузії Пентиліну впродовж 24 годин. За такої схеми введення дозу визначати із розрахунку 0,6 мг/кг/год. Розрахована таким чином добова доза для пацієнта з масою тіла 70 кг становить 1000 мг, для пацієнта з масою тіла 80 кг – 1150 мг. Незалежно від маси тіла пацієнта максимальна добова доза становить 1200 мг. Об’єм інфузійного розчину розраховується індивідуально з урахуванням супутніх захворювань, стану пацієнта та становить у середьому 1-1,5 л на добу.

  3. В окремих випадках препарат застосовувати шляхом внутрішньовенної ін’єкції по 5 мл (100 мг). Ін’єкцію виконувати повільно, впродовж 5 хвилин, положення пацієнта – лежачи.

  Тривалість парентерального курсу лікування визначається лікарем, який проводить лікування. Після поліпшення стану пацієнта рекомендовано продовжити лікування, застосовуючи таблетовану форму препарату Пентилін.

  Дозування при порушенні функцій нирок.

  Якщо кліренс креатиніну становить менш ніж 30 мл/хв (0,5 мл/сек), дозу препарату підбирають індивідуально, знижуючи її приблизно на 30-50 % від зазвичай рекомендованої дози.

  Дозування при порушенні функцій печінки.

  При вираженому порушенні функцій печінки слід зменшити дозування Пентиліну, розчину для ін’єкцій, залежно від індивідуальної переносимості препарату.

  Пацієнти літнього віку.

  Для пацієнтів літнього віку немає потреби в коригуванні дозування.

  Діти

  Досвід застосування препарату Пентилін дітям відсутній.

  Передозування

  Початковими симптомами гострого передозування пентоксифіліном є нудота, запаморочення, тахікардія або зниження артеріального тиску. Крім того, можуть розвиватися такі симптоми як гарячка, збудження, відчуття жару (припливи), втрата свідомості, арефлексія, тоніко-клонічні судоми та блювота кольору кавової гущі як ознака шлунково-кишкової кровотечі.

  Лікування. З метою лікування гострого передозування і попередження виникнення ускладнень необхідне загальне і специфічне інтенсивне медичне спостереження і вжиття терапевтичних заходів.

  Побічні реакції

  Нижче наведені випадки побічних реакцій, які виникали під час клінічних досліджень та у постмаркетинговий період. Частота виникнення невідома.

  Системи органів Побічні реакції Лабораторні показники. Підвищення рівня трансаміназ. З боку серцево-судинної системи. Аритмія, тахікардія, стенокардія, зниження артеріального тиску, підвищення артеріального тиску. З боку лімфатичної системи та системи крові. Тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, апластична анемія (часткове чи повне припинення утворення всіх клітин крові), панцитопенія, що може мати летальний наслідок. З боку нервової системи. Запаморочення, головний біль, асептичний менінгіт, тремор, парестезія, судоми. З боку шлунково-кишкового тракту. Шлунково-кишкові розлади, відчуття тиску у шлунку, метеоризм, нудота, блювання або діарея. З боку шкіри та підшкірних тканин. Свербіж, почервоніння шкіри і кропив’янка, токсичний епідермальний некроліз і синдром Стівенса-Джонсона. Порушення судинної функції. Відчуття жару (приливи), кровотечі, периферичний набряк. З боку імунної системи. Анафілактичні реакції, анафілактоїдні реакції, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм та анафілактичний шок. З боку печінки та жовчного міхура. Внутрішньопечінковий холестаз. Психічні розлади. Збудження, порушення сну, галюцинації. З боку органів зору. Порушення зору, кон’юнктивіт, крововиливи у сітківку, відшарування сітківки. Інші. Повідомлялося про випадки виникнення гіпоглікемії, підвищеної пітливості, підвищення температури тіла.

  Термін придатності

  5 років.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Несумісність

  Препарат не слід змішувати з іншими розчинами в одній ємкості за винятком розчинів, зазначених у розділі «Спосіб застосування та дози».

  Упаковка

  По 5 мл (100 мг) розчину для ін’єкцій в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Виробник

  КРКА, д.д., Ново место/ КRKA, d.d., Novo mesto

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія/ Smarjeska cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovenia

  Обратите внимание, что инструкция по применению Пентилин упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Пентилин по действующему веществу «Пентоксифиллин»

  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  16949грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  10789грн Купить В наличии
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  30685грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3276грн Купить В наличии
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  23157грн Купить В наличии
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина) Санофи-Авентис Украина (Украина)
  31160грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2544грн Купить В наличии
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  368грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  4727грн Купить В наличии
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  13526грн Купить В наличии
  Производитель: Валеант Фармасьютикалз (Украина) Валеант Фармасьютикалз (Украина)
  25329грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  1698грн Купить В наличии
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  750грн
  Производитель: Azupharma (Германия) Azupharma (Германия)
  2400грн
  Производитель: Merckle (Германия) Merckle (Германия)
  6000грн
  Производитель: Pliva (Хорватия) Pliva (Хорватия)
  960грн
  Производитель: Вэйв Интернатионал (Индия) Вэйв Интернатионал (Индия)
  480грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  720грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2160грн
  Производитель: Дарница (Украина, Киев) Дарница (Украина, Киев)
  2160грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  1250грн
  Производитель: Dexon (Израиль) Dexon (Израиль)
  840грн
  Производитель: Elegant India (Индия) Elegant India (Индия)
  40320грн
  Производитель: Фармак (Украина, Киев) Фармак (Украина, Киев)
  33750грн
  Производитель: "Гродзиский ФЗ \""Польфа\""" (Польша)
  6250грн
  Производитель: Юрия-Фарм (Украина, Киев) Юрия-Фарм (Украина, Киев)
  3360грн

  Информация о полных аналогах Пентилин (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Пентилин

  Добавить отзыв о ПентилинДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Пентилин опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Пентилин и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».