Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Главная Каталог Максигра
Категория: Максигра

Максигра

Товаров: 4
Сортировка:
Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
2939грн Купить В наличии
Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
21144грн Купить В наличии
Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
7038грн Купить В наличии
Производитель: Polpharma (Польша) Polpharma (Польша)
10356грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (118)
 • Отзывы (23)
 • Описание Максигра

  Категория (классификация) товара Максигра
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Максигра
  Действующее вещество:
  • Силденафил
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Максигра
  Код АТХ:
  • G Средства для лечения мочеполовой системы и половые гормоны
  • G04 Средства для лечения урологических заболеваний
  • G04B Прочие средства, применяемые в урологии, включая спазмолитики
  • G04BE Средства, применяемые при эректильной дисфункции
  • G04BE03 Силденафил
  Форма выпуска (лекарственная форма) Максигра
  Форма выпуска:
  • таблетки, покрытые пленочной оболочкой
  Торговая марка товара Максигра
  Торговая марка:
  • Polpharma (Польша)
  Страна производитель товара Максигра
  Производитель:
  • Polpharma (Польша)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Максигра
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Максигра
  Количество в упаковке:
  • 4 шт.
  • 1 шт.

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Максигра по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Максигра по цене от 70.38 грн до 293.09 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Максигра Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Максигра по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Максигра

  Склад

  діюча речовина: силденафіл;

  1 таблетка містить силденафілу цитрат, що еквівалентно силденафілу 50 мг або 100 мг;

  допоміжні речовини: маніт (Е 421), кросповідон (тип А), повідон К-30, крохмаль кукурудзяний, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний;

  оболонка: гіпромелоза, магрогол 6000, титану діоксид (Е 171), тальк, індигокармін (Е 132).

  Лікарська форма

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою голубого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що застосовуються при еректильній дисфункції. Силденафіл. Код АТХ G04B E03.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Силденафіл є препаратом для перорального застосування, призначеним для лікування еректильної дисфункції. При сексуальному збудженні препарат відновлює знижену еректильну функцію шляхом посилення притоку крові до пеніса.

  Фізіологічний механізм, що зумовлює ерекцію, включає вивільнення оксиду азоту (NO) у кавернозних тілах під час сексуального збудження. Вивільнений оксид азоту активує фермент гуанілатциклазу, що стимулює підвищення рівня циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ), що, у свою чергу, викликає розслаблення гладкої мускулатури кавернозних тіл, сприяючи притоку крові.

  Силденафіл є потужним та селективним інгібітором цГМФ-специфічної фосфодіестерази 5 (ФДЕ5) у кавернозних тілах, де ФДЕ5 відповідає за розпад цГМФ. Ефекти силденафілу на ерекцію мають периферичний характер. Силденафіл не спричиняє безпосередньої релаксуючої дії на ізольовані кавернозні тіла людини, але потужно посилює розслаблюючу дію NO на дану тканину. При активації метаболічного шляху NO/цГМФ, що відбувається при статевій стимуляції, інгібування силденафілом ФДЕ5 призводить до підвищення рівня цГМФ у кавернозних тілах. Таким чином, для того, щоб силденафіл викликав необхідний фармакологічний ефект, потрібне сексуальне збудження.

  Дослідження in vitro показали селективність впливу силденафілу на ФДЕ5, що бере активну участь у процесі ерекції. Ефект силденафілу на ФДЕ5 потужніший, ніж на інші відомі фосфодіестерази. Цей ефект у 10 разів потужніший, ніж ефект на ФДЕ6, що бере участь у процесах фотоперетворення у сітківці. При застосуванні максимальних рекомендованих доз селективність силденафілу до ФДЕ5 у 80 разів перевищує його селективність до ФДЕ1, у 700 разів вища, ніж до ФДЕ2, ФДЕЗ, ФДЕ4, ФДЕ7, ФДЕ8, ФДЕ9, ФДЕ10 та ФДЕ11. Зокрема, селективність силденафілу до ФДЕ5 у 4000 разів перевищує його селективність до ФДЕЗ – цГМФ-специфічної ізоформи фосфодіестерази, що бере участь у регуляції серцевої скоротливості.

  Для оцінки часу, впродовж якого застосування силденафілу призводить до виникнення ерекції у відповідь на статеву стимуляцію, було проведено 2 спеціальних клінічних дослідження. У клінічних дослідженнях за участю пацієнтів, які застосовували силденафіл натще, при проведенні фалоплетизмографії (RigiScan) медіана часу до початку ерекції у пацієнтів, які досягли ерекції із ригідністю 60 % (достатньою для здійснення статевого контакту), становила 25 хвилин (у діапазоні значень 12-37 хвилин). В окремому дослідженні із використанням RigiScan силденафіл все ще був здатний викликати ерекцію через 4-5 годин після застосування.

  Силденафіл спричинює легке та короткочасне зниження артеріального тиску, що в більшості випадків не має клінічних проявів. Середнє максимальне зниження систолічного артеріального тиску в положенні лежачи після перорального застосування силденафілу в дозі 100 мг становило 8,4 мм рт. ст. Відповідна зміна діастолічного артеріального тиску в положенні лежачи становила 5,5 мм рт. ст. Ці зниження артеріального тиску добре узгоджуються із судинорозширювальною дією силденафілу, можливо, внаслідок підвищення рівнів цГМФ у гладкій мускулатурі судин. Однократне пероральне застосування силденафілу в дозах до 100 мг у здорових добровольців не викликало жодних клінічно значущих змін на електрокардіограмі.

  У дослідженні гемодинамічних ефектів однократного перорального застосування силденафілу в дозі 100 мг у 14 пацієнтів із тяжкою ішемічною хворобою серця (зі стенозом щонайменше однієї коронарної артерії більше ніж 70 %) середній систолічний та діастолічний артеріальний тиск у стані спокою знизився на 7 % та 6 % відповідно відносно вихідного рівня. Середній легеневий систолічний тиск знизився на 9 %. Силденафіл не призводив до зміни показників серцевого викиду та не зменшував кровотік по стенозованих коронарних артеріях.

  Жодних клінічно значущих відмінностей не було продемонстровано для часу до виникнення лімітуючої стенокардії при застосуванні силденафілу порівняно з плацебо у подвійних сліпих плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях із використанням тесту з фізичним навантаженням за участю 144 пацієнтів з еректильною дисфункцією та хронічною стабільною стенокардією, які постійно застосовували антиангінальні лікарські засоби (за винятком нітратів).

  Легкі та тимчасові порушення здатності розрізняти кольори (блакитний/зелений) були виявлені у деяких пацієнтів при проведенні 100-відтінкового тесту Фарнсворта-Манселла через 1 годину після застосування силденафілу в дозі 100 мг. Ці ефекти повністю зникали через 2 години після застосування препарату. Можливий механізм цієї зміни в розпізнаванні кольорів пов’язаний з інгібуванням ФДЕ6, що бере участь у фотоперетворювальному каскаді реакцій у сітківці. Силденафіл не впливає на гостроту зору або контрастну чутливість. У невеликих плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях за участю пацієнтів із документально підтвердженою макулярною дистрофією (n=9) застосування силденафілу (однократно, у дозі 100 мг) не викликало достовірних змін у результатах проведених досліджень зору (гострота зору, сітка Амслера, моделювання розпізнавання кольорів світлофора, периметр Хамфрі і фотострес).

  Однократне пероральне застосування силденафілу в дозі 100 мг здоровими добровольцями не впливало на рухливість або морфологію сперматозоїдів.

  Додаткові дані клінічних досліджень.

  У клінічних дослідженнях силденафіл застосовувався більше ніж 8000 пацієнтами віком від 19 до 87 років. Були представлені такі групи пацієнтів: пацієнти літнього віку (19,9 %), пацієнти з артеріальною гіпертензією (30,9 %), пацієнти з цукровим діабетом (20,3 %), ішемічною хворобою серця (5,8 %), гіперліпідемією (19,8 %), травмами спинного мозку (0,6 %), депресією (5,2 %), трансуретральною резекцією передміхурової залози (3,7 %), радикальною простатектомією (3,3 %). Групи пацієнтів, що не були представлені достатньою мірою або не включалися до клінічних досліджень: пацієнти після хірургічного втручання на органах таза, пацієнти після променевої терапії, пацієнти із тяжкою нирковою або печінковою недостатністю та пацієнти з деякими серцево-судинними захворюваннями.

  У дослідженнях застосування фіксованої дози кількість пацієнтів, які повідомляли про покращення еректильної функції, становила 62 % (25 мг), 74 % (50 мг), та 82 % (100 мг) порівняно з 25 % в групі плацебо. У контрольованих клінічних дослідженнях кількість випадків відміни силденафілу була низькою та подібною до такої в групі плацебо.

  Для усіх цих досліджень кількість пацієнтів, які повідомляли про покращення при застосуванні силденафілу, була такою: пацієнти з психогенною еректильною дисфункцією (84 %), пацієнти зі змішаною еректильною дисфункцією (77 %), пацієнти з органічною еректильною дисфункцією (68 %), пацієнти літнього віку (67 %), пацієнти з цукровим діабетом (59 %), пацієнти з ішемічною хворобою серця (69 %), пацієнти з гіпертензією (68 %), пацієнти з трансуретральною резекцією передміхурової залози (61 %), пацієнти з радикальною простатектомією (43 %), пацієнти з травмами спинного мозку (83 %), пацієнти з депресією (75 %). Безпечність та ефективність силденафілу були підтверджені даними довгострокових досліджень.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція. Силденафіл швидко абсорбується. Максимальні плазмові концентрації препарату досягаються протягом 30-120 хвилин (із медіаною 60 хвилин) після його перорального застосування натще. Середня абсолютна біодоступність після перорального застосування становить 41 % (з діапазоном значень від 25 до 63 %). У рекомендованому діапазоні доз (від 25 до 100 мг) показники AUC та Сmax силденафілу після його перорального застосування підвищуються пропорційно до дози.

  При застосуванні силденафілу під час прийому їжі ступінь абсорбції знижується із середнім подовженням Tmax до 60 хвилин і середнім зниженням Cmax на 29 %.

  Розподіл. Середній рівноважний об’єм розподілу (Vd) становить 105 літрів, що свідчить про розподіл препарату в тканинах організму. Після однократного перорального застосування силденафілу в дозі 100 мг середня максимальна загальна плазмова концентрація силденафілу становить приблизно 440 нг/мл (коефіцієнт варіації становить 40 %). Оскільки зв’язування силденафілу та його головного N-десметил-метаболіту з білками плазми досягає 96 %, середня максимальна плазмова концентрація вільного силденафілу досягає 18 нг/мл (38 нмоль). Ступінь зв’язування з білками плазми не залежить від загальних концентрацій силденафілу.

  У здорових добровольців, які застосовували силденафіл однократно в дозі 100 мг, через 90 хвилин в еякуляті визначалося менше 0,0002 % (в середньому 188 нг) застосованої дози.

  Метаболізм. Метаболізм силденафілу здійснюється головним чином за участю мікросомальних ізоферментів печінки CYP3A4 (головний шлях) та CYP2C9 (другорядний шлях). Головний циркулюючий метаболіт утворюється шляхом N-деметилювання силденафілу. Селективність метаболіту відносно ФДЕ5 порівнянна з селективністю силденафілу, а активність метаболіту відносно ФДЕ5 становить приблизно 50 % активності вихідної речовини. Плазмові концентрації цього метаболіту становлять приблизно 40 % концентрацій силденафілу у плазмі крові. N-деметильований метаболіт зазнає подальшого метаболізму, а період його напіввиведення становить приблизно 4 години.

  Елімінація. Загальний кліренс силденафілу становить 41 л/год, що зумовлює період його напіввиведення тривалістю 3-5 годин. Як після перорального, так і після внутрішньовенного застосування екскреція силденафілу у вигляді метаболітів здійснюється головним чином із калом (приблизно 80 % введеної пероральної дози) та меншою мірою з сечею (приблизно 13 % введеної перорально дози).

  Пацієнти літнього віку. У здорових добровольців літнього віку (віком від 65 років) відзначалося зниження кліренсу силденафілу, що зумовлювало підвищення плазмових концентрацій силденафілу та його активного N-деметильованого метаболіту приблизно на 90 % порівняно з відповідними концентраціями у здорових добровольців молодшого віку (18-45 років). У звʼязку із віковими відмінностями у звʼязуванні з білками плазми крові відповідне підвищення плазмової концентрації вільного силденафілу становило приблизно 40 %.

  Ниркова недостатність. У добровольців із порушеннями функції нирок легкого та помірного ступеня (кліренс креатиніну від 30 до 80 мл/хв) фармакокінетика силденафілу залишалася незміненою після його однократного перорального застосування у дозі 50 мг. Середні AUC та Cmax N-деметильованого метаболіту підвищувалися на 126 % та 73 % відповідно порівняно з такими показниками у добровольців такого ж віку без порушень функції нирок. Однак через високу індивідуальну варіабельність ці відмінності не були статистично значущими. У добровольців із тяжкими порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв) кліренс силденафілу знижувався, що призводило до середніх підвищень AUC та Cmax на 100 % та 88 % відповідно порівняно із добровольцями такого ж віку без порушень функції нирок. Крім того, значення AUC та Cmax N-деметильованого метаболіту значуще підвищувалися на 79 % та 200 % відповідно.

  Печінкова недостатність. У добровольців із цирозом печінки легкого та помірного ступеня (класів А та В за класифікацією Чайлд-Пʼю) кліренс силденафілу знижувався, що призводило до підвищення AUC (84 %) та Cmax (47 %) порівняно з добровольцями такого ж віку без порушень функцій печінки. Фармакокінетика силденафілу у пацієнтів із порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня не вивчалася.

  Показання

  Лікування порушень ерекції, що визначаються як нездатність досягти та підтримати ерекцію статевого члена, необхідну для успішного статевого акту.

  Для ефективної дії препарату Максігра потрібне сексуальне збудження.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до активної речовини або будь-якої з допоміжних речовин препарату. Одночасне застосування із донорами оксиду азоту (такими як амілнітрит) або нітратами у будь-якій формі, оскільки відомо, що силденафіл має вплив на шляхи метаболізму оксиду азоту/циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) та потенціює гіпотензивний ефект нітратів. Стани, при яких не рекомендована статева активність (наприклад, тяжкі серцево-судинні розлади, такі як нестабільна стенокардія та серцева недостатність тяжкого ступеня). Втрата зору на одне око внаслідок неартеріальної передньої ішемічної нейропатії зорового нерва, незалежно від того, чи пов’язана ця патологія із попереднім застосуванням інгібіторів ФДЕ5, чи ні. Порушення функції печінки тяжкого ступеня, артеріальна гіпотензія (артеріальний тиск нижче 90/50 мм рт. ст.), нещодавно перенесений інсульт або інфаркт міокарда та відомі спадкові дегенеративні захворювання сітківки, такі як пігментний ретиніт (невелика кількість таких пацієнтів має генетичні розлади фосфодіестераз сітківки), оскільки безпечність силденафілу не досліджувалася у пацієнтів, з такими захворюваннями.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Ефекти інших лікарських засобів на силденафіл.

  Дослідження in vitro.

  Метаболізм силденафілу відбувається переважно за участю ізоформи ЗА4 (головний шлях) та ізоформи 2С9 (другорядний шлях) цитохрому Р450 (CYP). Тому інгібітори цих ізоферментів здатні знижувати кліренс силденафілу.

  Дослідження in vivo.

  Популяційний фармакокінетичний аналіз даних клінічних досліджень продемонстрував зниження кліренсу силденафілу при його одночасному застосуванні з інгібіторами CYP3A4 (такими як кетоконазол, еритроміцин, циметидин). Хоча при одночасному застосуванні силденафілу та інгібіторів CYP3A4 зростання частоти побічних явищ не спостерігалося, рекомендована початкова доза силденафілу становить 25 мг.

  Одночасне застосування інгібітора ВІЛ-протеази ритонавіру, дуже потужного інгібітора Р450, у стані рівноважної концентрації (500 мг 1 раз на добу) та силденафілу (разова доза 100 мг) призводило до підвищення Cmax силденафілу на 300 % (у 4 рази) та підвищення плазмової AUC силденафілу на 1000 % (у 11 разів). Через 24 години плазмові рівні силденафілу все ще становили приблизно 200 нг/мл порівняно з рівнем приблизно 5 нг/мл, характерним для застосування силденафілу окремо, що відповідає значному впливу ритонавіру на широкий спектр субстратів Р450. Силденафіл не впливає на фармакокінетику ритонавіру. З огляду на ці фармакокінетичні дані одночасне застосування силденафілу та ритонавіру не рекомендується; в будь-якому випадку максимальна доза силденафілу за жодних обставин не повинна перевищувати 25 мг протягом 48 годин.

  Одночасне застосування інгібітора ВІЛ-протеази саквінавіру, інгібітора CYP3A4, у дозі, що забезпечує рівноважну концентрацію (1200 мг тричі на добу), та силденафілу (100 мг разово) призводило до підвищення Cmax силденафілу на 140 % та збільшення системної експозиції (AUC) силденафілу на 210 %. Не виявлено впливу силденафілу на фармакокінетику саквінавіру. Передбачається, що більш потужні інгібітори CYP3A4, такі як кетоконазол та ітраконазол, будуть мати більш виражений вплив.

  При застосуванні силденафілу (100 мг разово) та еритроміцину, специфічного інгібітора CYP3A4, у рівноважному стані (500 мг двічі на добу протягом 5 днів) спостерігалося підвищення системної експозиції силденафілу на 182 % (АUC). У здорових добровольців чоловічої статі не спостерігалося впливу азитроміцину (500 мг на добу протягом 3 діб) на AUC, Сmax, Tmax, константу швидкості елімінації та подальший період напіввиведення силденафілу або його головного циркулюючого метаболіту. Циметидин (інгібітор цитохрому Р450 та неспецифічний інгібітор CYP3A4) у дозі 800 мг при одночасному застосуванні із силденафілом у дозі 50 мг у здорових добровольців призводив до підвищення плазмових концентрацій силденафілу на 56 %.

  Грейпфрутовий сік є слабким інгібітором CYP3A4 у стінці кишечнику і може викликати помірне підвищення плазмових рівнів силденафілу.

  Однократне застосування антацидних засобів (магнію гідроксиду/алюмінію гідроксиду) не впливає на біодоступність силденафілу.

  Хоча досліджень специфічної взаємодії з усіма лікарськими засобами не проводилося, за даними популяційного фармакокінетичного аналізу, фармакокінетика силденафілу не змінювалася при його одночасному застосуванні із лікарськими засобами, що належать до групи інгібіторів CYP2C9 (толбутамід, варфарин, фенітоїн), групи інгібіторів CYP2D6 (таких як селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, трициклічні антидепресанти), групи тіазидних та тіазидоподібних діуретиків, петльових та калійзберігаючих діуретиків, інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту, антагоністів кальцію, антагоністів бета-адренорецепторів або індукторів метаболізму CYP450 (таких як рифампіцин, барбітурати).

  Нікорандил являє собою гібрид активатора кальцієвих каналів та нітрату. Нітратний компонент зумовлює можливість його серйозної взаємодії з силденафілом.

  Ефекти силденафілу на інші лікарські засоби.

  Дослідження in vitro.

  Силденафіл – слабкий інгібітор ізоформ 1А2, 2C9, 2C19, 2D6, 2E1 та ЗА4 (ІК50 > 150 мкмоль) цитохрому Р450. Оскільки пікові плазмові концентрації силденафілу дорівнюють приблизно 1 мкмоль, вплив препарату Максігра на кліренс субстратів цих ізоферментів малоймовірний.

  Відсутні дані щодо взаємодії силденафілу та таких неспецифічних інгібіторів фосфодіестерази, як теофілін та дипіридамол.

  Дослідження in vivo.

  Оскільки відомо, що силденафіл має вплив на метаболізм оксиду азоту/циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ), було встановлено, що цей препарат потенціює гіпотензивну дію нітратів, тому його одночасне застосування з донорами оксиду азоту або з нітратами в будь-якій формі протипоказане.

  Одночасне застосування силденафілу та блокаторів альфа-адренорецепторів може призвести до розвитку симптоматичної гіпотензії у деяких, схильних до цього пацієнтів. Така реакція найчастіше виникала протягом 4 годин після застосування силденафілу. У ході 3-х досліджень специфічної взаємодії лікарських засобів блокатор альфа-адренорецепторів доксазозин (4 мг та 8 мг) та силденафіл (25 мг, 50 мг та 100 мг) застосовувалися одночасно пацієнтам із доброякісною гіперплазією передміхурової залози, стабілізація стану яких була досягнута при застосуванні доксазозину. У цих популяціях спостерігалося середнє додаткове зниження артеріального тиску у положенні лежачи на 7/7 мм рт. ст., 9/5 мм рт. ст. та 8/4 мм рт. ст. та середнє зниження артеріального тиску у положенні стоячи на 6/6 мм рт. ст., 11/4 мм рт. ст., 4/5 мм рт. ст. відповідно. При одночасному застосуванні силденафілу та доксазозину пацієнтам, стабілізація стану яких була досягнута при застосуванні доксазозину, іноді повідомлялося про розвиток симптоматичної ортостатичної гіпотензії. У цих повідомленнях йшлося про випадки запаморочення та стан перед непритомністю, але без синкопе.

  Не спостерігалося жодних значущих взаємодій при одночасному застосуванні силденафілу (50 мг) і толбутаміду (250 мг) або варфарину (40 мг), що метаболізуються CYP2C9.

  Силденафіл (50 мг) не призводив до подовження часу кровотечі, спричиненої застосуванням ацетилсаліцилової кислоти (150 мг).

  Силденафіл (50 мг) не потенціював гіпотензивну дію алкоголю у здорових добровольців при середніх максимальних рівнях етанолу в крові 80 мг/дл.

  У пацієнтів, які застосовували силденафіл, не спостерігалося жодних відмінностей профілю побічних ефектів порівняно з плацебо при одночасному застосуванні таких класів гіпотензивних лікарських засобів, як діуретики, блокатори бета-адренорецепторів, інгібітори АПФ, антагоністи ангіотензину ІІ, антигіпертензивні лікарські засоби (судинорозширювальні та центральної дії), блокатори адренергічних нейронів, блокатори кальцієвих каналів та блокатори альфа-адренорецепторів. У спеціальному дослідженні взаємодії при одночасному застосуванні силденафілу (100 мг) та амлодипіну пацієнтам із артеріальною гіпертензією спостерігалося додаткове зниження систолічного артеріального тиску в положенні лежачи на 8 мм рт. ст. Відповідне зниження діастолічного артеріального тиску становило 7 мм рт. ст. За величиною ці додаткові зниження артеріального тиску були порівнянними із тими, що спостерігалися при застосуванні лише силденафілу у здорових добровольців.

  Силденафіл в дозі 100 мг не впливав на фармакокінетичні показники інгібіторів ВІЛ-протеази, саквінавіру та ритонавіру, які є субстратами CYP3A4.

  Особливості застосування

  До початку терапії слід зібрати медичний анамнез пацієнта та провести фізикальне обстеження для діагностики еректильної дисфункції та визначення її можливих причин.

  Оскільки сексуальна активність супроводжується певним ризиком з боку серця, до початку будь-якого лікування еректильної дисфункції лікар має оцінити стан серцево-судинної системи пацієнта. Силденафіл має судинорозширювальний ефект, що проявляється легким та короткочасним зниженням артеріального тиску. До призначення силденафілу лікар має ретельно зважити, чи може такий ефект чинити несприятливий вплив на пацієнтів із певними основними захворюваннями, особливо у комбінації із сексуальною активністю. До пацієнтів із підвищеною чутливістю до вазодилататорів належать пацієнти із обструкцією вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад, стеноз аорти, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія) або пацієнти із рідкісним синдромом мультисистемної атрофії, одним із проявів якої є тяжке порушення регуляції артеріального тиску з боку вегетативної нервової системи.

  Максігра потенціює гіпотензивний ефект нітратів.

  У постмаркетинговому періоді повідомлялося про тяжкі побічні реакції з боку серцево-судинної системи, включаючи інфаркт міокарда, нестабільну стенокардію, раптову серцеву смерть, шлуночкову аритмію, цереброваскулярні крововиливи, транзиторну ішемічну атаку, артеріальну гіпертензію та артеріальну гіпотензію, які за часом збігалися із застосуванням препарату Максігра. У більшості пацієнтів, але не у всіх, існували фактори ризику серцево-судинних захворювань. Багато таких побічних реакцій спостерігалося під час або одразу після статевого акту і лише кілька трапилося невдовзі після застосування препарату Максігра без сексуальної активності. Тому неможливо визначити, чи пов’язаний розвиток таких побічних реакцій безпосередньо із факторами ризику, чи їх розвиток зумовлений іншими чинниками.

  Засоби для лікування еректильної дисфункції, у тому числі й силденафіл, слід призначати з обережністю пацієнтам із анатомічними деформаціями пеніса (такими як ангуляція, кавернозний фіброз або хвороба Пейроні) або пацієнтам зі станами, що сприяють розвитку пріапізму (такими як серпоподібноклітинна анемія, множинна мієлома або лейкемія).

  Безпечність та ефективність одночасного застосування силденафілу з іншими методами лікування еректильної дисфункції не вивчалися. Тому застосування таких комбінацій не рекомендується.

  Повідомлялося про розлади зору та випадки неартеріальної передньої ішемічної нейропатії зорового нерва, пов’язані із застосуванням силденафілу та інших інгібіторів ФДЕ5. Пацієнтів слід попередити, що у разі раптового порушення зору застосовування препарату Максігра слід припинити та негайно звернутися до лікаря.

  Одночасне застосування силденафілу та ритонавіру не рекомендується.

  Пацієнтам, які застосовують блокатори альфа-адренорецепторів, застосовувати силденафіл слід з обережністю, оскільки така комбінація може призвести до симптоматичної гіпотензії у деяких схильних до цього пацієнтів. Симптоматична гіпотензія зазвичай виникає протягом 4 годин після застосування силденафілу. З метою мінімізації ризику розвитку ортостатичної гіпотензії терапію силденафілом можна розпочинати лише у гемодинамічно стабільних пацієнтів, які застосовують блокатори альфа-адренорецепторів. Рекомендована початкова доза таким пацієнтам становить 25 мг силденафілу. Крім того, слід проінформувати пацієнтів, як діяти у разі появи симптомів ортостатичної гіпотензії.

  Дослідження тромбоцитів людини продемонстрували, що in vitro силденафіл потенціює антиагрегаційні ефекти натрію нітропрусиду. Немає жодної інформації щодо безпечності застосування силденафілу пацієнтами із порушеннями згортання крові або гострою пептичною виразкою. Таким чином, застосування силденафілу пацієнтами цієї групи можливе лише після ретельної оцінки співвідношення користі та ризиків.

  Втрата слуху. Лікарям слід порадити пацієнтам припинити застосування інгібіторів ФДЕ5, включаючи препарат Максігра, та негайно звернутися за медичною допомогою у разі раптового зниження чи втрати слуху. Про ці явища, які також можуть супроводжуватися дзвоном у вухах та запамороченням, повідомлялося з асоціацією у часі із застосуванням інгібіторів ФЕД5, включаючи препарат Максігра. Визначити, чи ці явища прямо пов’язані із застосуванням інгібіторів ФДЕ5 чи з іншими факторами неможливо.

  Одночасне застосування з гіпотензивними препаратами. Максігра чинить системну судинорозширювальну дію та може в подальшому знижувати артеріальний тиск у пацієнтів, які застосовують гіпотензивні лікарські засоби. У окремому дослідженні лікарської взаємодії одночасне застосування амлодипіну (5 мг або 10 мг) та силденафілу (100 мг) перорально спостерігалося середнє додаткове зниження систолічного тиску на 8 мм рт. ст. та діастолічного – на 7 мм рт. ст.

  Захворювання, що передаються статевим шляхом. Застосування препарату Максігра не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом. Слід проінструктувати пацієнтів щодо необхідності запобіжних засобів для захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, включаючи вірус імунодефіциту людини.

  Застосування у період вагітності та годування груддю.

  Препарат Максігра не призначений для застосування жінками.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Досліджень впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами не проводилося.

  Оскільки у клінічних дослідженнях застосування силденафілу повідомлялося про випадки запаморочення та порушення з боку органів зору, перед тим як сідати за кермо транспортного засобу або працювати з іншими механізмами, пацієнтам необхідно з’ясувати, якою є їхня індивідуальна реакція на застосування препарату Максігра.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат застосовують перорально.

  Для ефективної дії препарату Максігра потрібне сексуальне збудження.

  Дорослі.

  Рекомендована доза препарату Максігра становить 50 мг та застосовується у разі необхідності приблизно за годину до статевого акту. Залежно від ефективності та переносимості препарату дозу можна збільшити до 100 мг або знизити до 25 мг. Максимальна рекомендована доза становить 100 мг.

  Максимальна рекомендована частота застосування препарату становить 1 раз на добу. При застосуванні препарату Максігра під час прийому їжі дія препарату може наставати пізніше, ніж при його застосуванні натще.

  Пацієнти літнього віку.

  Необхідність у корекції дози пацієнтам літнього віку (≥ 65 років) відсутня.

  Пацієнти із нирковою недостатністю.

  Пацієнтам із нирковою недостатністю легкого та помірного ступеня (кліренс креатиніну від 30 до 80 мл/хв) рекомендована доза препарату є аналогічною дозі, наведеній вище у розділі «Дорослі».

  Оскільки у пацієнтів з нирковою недостатністю тяжкого ступеня (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв) кліренс силденафілу знижений, рекомендована доза препарату становить 25 мг. Залежно від ефективності та переносимості препарату дозу можна збільшити до 50 мг та 100 мг.

  Пацієнти із печінковою недостатністю.

  Оскільки у пацієнтів із печінковою недостатністю (наприклад цирозом) кліренс силденафілу знижений, рекомендована доза препарату становить 25 мг. Залежно від ефективності та переносимості препарату дозу можна збільшити до 50 мг та 100 мг.

  Пацієнти, які застосовують інші лікарські засоби (наприклад кетоконазол, еритроміцин, циметидин, ритонавір).

  Детальна інформація наведена у розділі «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій».

  Рекомендована початкова доза препарату пацієнтам, які застосовують інгібітори CYP3A4, за винятком ритонавіру, застосування якого разом із силденафілом не рекомендується, становить 25 мг.

  З метою мінімізації ризику розвитку ортостатичної гіпотензії стан пацієнтів, які застосовують блокатори альфа-адренорецепторів, має бути стабілізований до початку застосовування силденафілу. Рекомендована початкова доза силденафілу становить 25 мг.

  Препарат Максігра не призначений для застосування жінками.

  Діти.

  Препарат Максігра не показаний для застосування особами віком до 18 років.

  Передозування

  У клінічних дослідженнях за участю добровольців під час застосування разової дози силденафілу до 800 мг побічні реакції були подібними до тих, що спостерігалися при застосуванні силденафілу у нижчих дозах, але зустрічалися частіше та були більш тяжкими. Застосовування силденафілу у дозі 200 мг не призводило до підвищення ефективності, але спричиняло зростання кількості випадків розвитку побічних реакцій (головного болю, припливів крові, запаморочення, диспепсії, закладеності носа, порушень з боку органів зору).

  У разі передозування при необхідності вдаються до звичайних підтримуючих заходів. Прискорення кліренсу силденафілу при гемодіалізі малоймовірне внаслідок високого ступеня зв’язування препарату з білками плазми крові та відсутності елімінації силденафілу із сечею.

  Побічні реакції

  Усі клінічно значущі побічні реакції, що спостерігалися у клінічних дослідженнях частіше, ніж при застосуванні плацебо, наведено нижче відповідно до класифікації «Система–орган–клас» та частоти: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 100 та

  Обратите внимание, что инструкция по применению Максигра упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Максигра по действующему веществу «Силденафил»

  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  37236грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  23340грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  2953грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  13168грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  32364грн Купить В наличии
  Производитель: ФарКоС (Украина, Киев) ФарКоС (Украина, Киев)
  5044грн Купить В наличии
  Производитель: Nobel (Турция) Nobel (Турция)
  30446грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  50220грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  33593грн Купить В наличии
  Производитель: Xantis Pharma Limited (Кипр) Xantis Pharma Limited (Кипр)
  37372грн Купить В наличии
  Производитель: Xantis Pharma Limited (Кипр) Xantis Pharma Limited (Кипр)
  29364грн Купить В наличии
  Производитель: Xantis Pharma Limited (Кипр) Xantis Pharma Limited (Кипр)
  47456грн Купить В наличии
  Производитель: SUN (Индия) SUN (Индия)
  10570грн Купить В наличии
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  155172грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  44940грн Купить В наличии
  Производитель: ФарКоС (Украина, Киев) ФарКоС (Украина, Киев)
  3424грн Купить В наличии
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  23736грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  13485грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  29016грн Купить В наличии
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  10894грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  29272грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  322грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  6731грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  36112грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  12198грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  44886грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  14381грн Купить В наличии
  Производитель: ФарКоС (Украина, Киев) ФарКоС (Украина, Киев)
  9013грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  21646грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  8620грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  4986грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  12546грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  1594948грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  63240грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  22785грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  16074грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  8396грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  32187грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  21664грн Купить В наличии
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  11713грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  14448грн Купить В наличии
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  856грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  4556грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  6940грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  23095грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  12230грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  15451грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  8338грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  23754грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  774грн Купить В наличии
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  34026грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  14354грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  7535грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  39293грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  23028грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  1111грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  20148грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  184912грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  107821грн Купить В наличии
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  32431грн Купить В наличии
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  5073грн
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  7877грн
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  13226грн
  Производитель: ИнтерХим (Украина, Одесса) ИнтерХим (Украина, Одесса)
  26747грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  12394грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  17280грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  26880грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  17280грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  11556грн
  Производитель: Pfizer Inc. (США) Pfizer Inc. (США)
  69235грн
  Производитель: Ajanta (Индия) Ajanta (Индия)
  12960грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  8514грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  20840грн
  Производитель: Лекфарм (Беларусь) Лекфарм (Беларусь)
  6110грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  11520грн
  Производитель: Procaps (Колумбия) Procaps (Колумбия)
  10080грн
  Производитель: Unique (Индия) Unique (Индия)
  2880грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  1080грн
  Производитель: Стиролбиофарм (Украина, Горловка) Стиролбиофарм (Украина, Горловка)
  2280грн
  Производитель: Procaps (Колумбия) Procaps (Колумбия)
  5760грн
  Производитель: Procaps (Колумбия) Procaps (Колумбия)
  5760грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  9840грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  3840грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  3840грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  3840грн
  Производитель: Seda Pharma (Великобритания) Seda Pharma (Великобритания)
  3840грн
  Производитель: Kusum Healthcare (Индия) Kusum Healthcare (Индия)
  5660грн
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  5849грн
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  426грн
  Производитель: Микрохим (Украина, Рубежное) Микрохим (Украина, Рубежное)
  3569грн
  Производитель: Ananta Medicare (Великобритания) Ananta Medicare (Великобритания)
  13251грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  34560грн
  Производитель: Xantis Pharma Limited (Кипр) Xantis Pharma Limited (Кипр)
  17655грн
  Производитель: Xantis Pharma Limited (Кипр) Xantis Pharma Limited (Кипр)
  33898грн
  Производитель: Xantis Pharma Limited (Кипр) Xantis Pharma Limited (Кипр)
  27774грн
  Производитель: Стиролбиофарм (Украина, Горловка) Стиролбиофарм (Украина, Горловка)
  4320грн
  Производитель: Procaps (Колумбия) Procaps (Колумбия)
  1200грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  1620грн
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое) Астрафарм (Украина, Вишневое)
  720грн
  Производитель: American Norton Corporation (США) American Norton Corporation (США)
  1440грн
  Производитель: ФарКоС (Украина, Киев) ФарКоС (Украина, Киев)
  1780грн
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  1199880грн
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  15120грн
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  3670грн
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  63978грн
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  19860грн
  Производитель: Фитофарм (Украина, Артемовск) Фитофарм (Украина, Артемовск)
  14095грн
  Производитель: Euro Lifecare (Великобритания) Euro Lifecare (Великобритания)
  7920грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  9296грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  3325грн

  Информация о полных аналогах Максигра (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Максигра

  Добавить отзыв о МаксиграДобавьте свой отзыв
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  недорогие, стоит долго, утром как огурчик. кому не помогает видать проблемы со здоровьем конкретные...3
  Преимущества:
  недорогие, держат стояк
  Время использования: 5 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Плохо Плохо Плохо
  Общее впечатление:
  Якщо чесно, то просто не сильно допомолгло. Я не знаю конкретно з чим пов'язано, проте факт залишається фактом.
  Время использования: 3 недель
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Плохо Плохо Плохо Плохо
  Общее впечатление:
  Купив Максигру, бо препарату, який приймаю зазвичай, не виявилося в аптеці. Люди, читайте склад, там повний букет - від тартразіну до двоокису титану, усе це працює на рак. Ніколи більше не куплятиму цю лабуду.
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (1)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Идеальная дозировка! Потому что 50 пробовал - немного мало. Качество таблеток хорошее. Утром нет ощущения похмелья и тд. На сердце не давит это тоже важно. Денег таблетки своих стоят.
  Преимущества:
  100 мг оптимальная дозировка
  Время использования: 5 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Есть твёрдость, эффект быстрый. Не рекомендую совмещать с алкоголем. Цена устроила. Побочных нету, это одно из самых главных.
  Преимущества:
  Есть нужная твёрдость
  Недостатки:
  Не обнаружил
  Время использования: 8 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Перед приёмом нужно читать инструкцию, принимать с умом, а то потом ноют про голова болит, не получилось. Хороший вариант, бабки потраченные отрабатывает! 4 часа стоит железно.
  Преимущества:
  Стоит, без побочек
  Недостатки:
  нет
  Время использования: 2 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Плохо Плохо Плохо
  Общее впечатление:
  Мне препарат вообще не понравился. Голова от него страшно болит, что никакого интима не хочется, да и сердце стучит. Мог бы подумать, что подобные препараты слишком сильно влияют та сердце, но перед Максигрой пил Эротон, у которого то же действующее вещество, то ничего подобного не чувствовал. Там только возбуждающий эффект был, без побочных реакций. Вернулся в приему Эротона
  Преимущества:
  -
  Недостатки:
  после приема болит голова, стучит сердце
  Время использования: 5 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (2)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Для полноты чувств то что надо. Я брал их на фарт, не верил что пойдут, но сработало. Сильнее оргазм получился в несколько разков, понравилось.
  Преимущества:
  Сильнее финиш
  Недостатки:
  Голова на утро не болит, что главное
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Плохо Плохо Плохо Плохо
  Общее впечатление:
  Негативное влияние на сердечно-сосудистую систему, повышение давления, которое продолжается несколько дней после приема, боль головы. В следствие чего секса уж не очень то и хочется, хотя член все таки принимает боевое положение и в этом плохом состоянии.
  Преимущества:
  Эрекция более устойчивая, но не так как бы хотелось. На второй заход ее не хватает. А вот под утро "стояк" конкретный, но не всегда нужен, т.е. кому в это время он нужен - это не плохо, а кому на работу, то он совсем не кстати.
  Недостатки:
  плохое самочуствие, повышение давления, боль головы
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Дешевое средство на каждый день, так могу описать Максигру. Рабочий вариант, усиливает потенцию в несколько раз! Если плохо стоит, то одна таблетка выручит 100 проциков.
  Преимущества:
  Дешево. Работает. Выручит.
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Качество у таблеток хорошее, никогда такого не испытывал ранее. Сразу чувствовал мужскую силу по полной программе. Добавил в уверенности. Могу много раз подряд.
  Преимущества:
  Много, нет минусов
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Эффект проявляется на глазах так сказать :) Совсем немного подождать и начинается действие. Таблетка предаёт уверенности в постели.
  Преимущества:
  Эффективность
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Виагру брал, эротон, максигру... потом разные дешевые вариантики, ну такое. То что стоит копейки - вообще хлам, только для здоровья минус. А дорогое, типа виагры - хорошее, но ДОРОГОЕ! Максигра рулит среди всего, цена нравится и качество - бомба.
  Преимущества:
  Цена и качество. Работает система.
  Недостатки:
  Та не, нет таких проблем
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Качественный продукт, а что не мало важно - рабочий. Точнее сказать, самое главное - его качество. Польская разработка, всё работает идеально. Хорошие таблетки за свои деньги.
  Преимущества:
  Качество
  Недостатки:
  Не обнаружил
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Поробовали с мужем Максигру, теперь снова чувствую себя двадцатилетней девченкой! Хоть он и устает на работе, зато эрекция у него постоянная, спасибо тем, кто придумал эту незаменимую вещь!
  Преимущества:
  Недорогие
  Недостатки:
  Не обнаружили
  Время использования: 2 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Плохо
  Общее впечатление:
  Действующее вещество как и в более дорогих препаратах, так зачем платить больше!? А то что дешевле, вообще не работает, пшик и сдуваешься. Потому только максигра.
  Преимущества:
  работают всегда
  Недостатки:
  не нашел
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Плохо
  Общее впечатление:
  Постоянно экспериментирую с разными девушками. Иногда делаем разное сумасшедшее. Максигра - мой помощник в этом деле. Если выбирать, то только ее. Ощущения - офигенные!
  Преимущества:
  все круто
  Недостатки:
  голова может болеть
  Время использования: 30 дней
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Напевне багато хлопців їх купували, але мало кажуть свою думку. Поперше - не дорогі. По друге, дуже дієві! По третє - на ранок як нічого не було, не болить голова, нічого не докучає. Для сексу вони дуже підходять.
  Преимущества:
  Якість
  Недостатки:
  нема
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Жалоб на препарат нет, Максигра не дорогая и рабочая лошадка, в особенности, если надо удивлять. Пробовал с разными дамами, всегда хороший результат. Смело советую бойцам, не подведёт таблетка.
  Преимущества:
  Без жалоб, качественно!
  Недостатки:
  всё устраивает
  Время использования: 30 дней
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  случилась у меня проблемка, от переутомления начались срывы во время секса: вроде все хорошо, стояк есть, а потом бац и "рухнул" мой Джонни. боялся я к врачам пойти, поэтому и решил посмотреть что в интернете люди пишут. ну тут я и наткнулся на видео тетки сексопатолога, которая рассказывает, что это норм все в жизни, волноваться не стоит, а стоит попробовать максигру. Затарился и уже ночью моя девушка умоляла меня остановиться) так что берите и не переживайте, что у вас проблемы
  Преимущества:
  классная штучка
  Недостатки:
  быстро заканчивается
  Время использования: 2 месяцев
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (2) / Не полезный отзыв Нет (2)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Плохо
  Общее впечатление:
  Давно купил по совету друга, тот бабник и сказал так - когда надо удивить её, то это самое лучше. С тех пор и я подсел на максигру, она работает и я с ней увереннее себя чувствую, знаю что не обламаюсь.
  Преимущества:
  цена, эффект
  Недостатки:
  пока нету
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  В аптеке покупать стесняюсь, благо 21 век, можно а интенете покупать анонимно. Именно о Максигре узнал из инстаграма. Попробовал и не пожалел. Результат отличный!
  Преимущества:
  Отличное средство
  Время использования: 6 дней
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (0) / Не полезный отзыв Нет (0)
  Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо Хорошо
  Общее впечатление:
  Перепробовал разные средства, но остановился на Максигре. Цена устраивает и эффект то, что надо. Ни разу не подвела.
  Преимущества:
  очень хорошо
  Недостатки:
  не нашел
  Время использования: 14 дней
  Отзыв полезен?
  Полезный отзыв Да (4) / Не полезный отзыв Нет (0)

  Оставляя отзыв о товаре Максигра опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Максигра и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».