Компания Доставка Оплата Гарантия Контакты
Акции
Корзина
Аптека Плюс
Каталог
Категория: Аевит

Аевит

Товаров: 3
Сортировка:
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
1946грн Купить В наличии
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
9126грн Купить В наличии
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
10030грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (76)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аевит

  Категория (классификация) товара Аевит
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Аевит
  Действующее вещество:
  • Ретинол
  • Токоферола Ацетат
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Аевит
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A11 Витамины
  • A11J Прочие комбинированные витаминные препараты
  • A11JA Комбинации витаминов
  Форма выпуска (лекарственная форма) Аевит
  Форма выпуска:
  • капсулы мягкие
  Торговая марка товара Аевит
  Торговая марка:
  • Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  Страна производитель товара Аевит
  Производитель:
  • Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Аевит
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Аевит
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 50 шт.
  • 60 шт.
  Регистрация Аевит
  Регистрация:
  • UA/7362/01/01 2017-08-16

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аевит по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аевит по цене от 19.46 грн до 100.3 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аевит Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аевит по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аевит

  Склад лікарського засобу

  діючі речовини:

  1 капсула містить вітаміну А 100 000 МО; вітаміну Е 100 мг;

  допоміжні речовини: олія соняшникова;

  склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

  Лікарська форма

  Капсули м’які.

  М’які желатинові капсули шароподібної або сферичної форми, зі швом, від жовтого до світло-коричневого кольору, заповнені маслянистою рідиною від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

  Назва і місцезнаходження виробника

  ПАТ «Київський вітамінний завод».

  04073, Україна, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

  Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

  Фармакотерапевтична група

  Комбіновані вітамінні препарати. Код АТС A11 JA.

  Властивості препарату визначаються фармакологічними ефектами жиророзчинних вітамінів А і Е, що входять до його складу. Препарат впливає на ядра клітин органів-мішеней та ініціює синтез білків-ферментів або структурних елементів тканин, стимулює процеси регенерації, підвищує специфічну і неспецифічну резистентність організму. Препарат нормалізує обмін речовин, виявляє активну антиоксидантну дію, відновлює капілярний кровообіг, тканинну і судинну проникність, підвищує стійкість тканин до гіпоксії.

  АЕвіт® добре всмоктується з травного тракту. Далі вітаміни А і Е транспортуються у лімфу, потім у плазму крові, де вони зв'язуються зі специфічними білками і транспортуються до органів і тканин. Надлишок вітаміну А депонується у печінці, переважно у вигляді ефірів пальмітинової кислоти. Вітамін А виводиться з жовчю в кишечник і бере участь в ентерогепатичній циркуляції. У печінці він піддається біотрансформації, перетворюючись спочатку в активні метаболіти, а потім – у неактивні продукти обміну, що виводяться нирками, кишечником і легенями. Елімінація вітаміну А відбувається повільно – за 3 тижні з організму виводиться 34 % прийнятої дози препарату. Надлишок вітаміну Е відкладається у тканинах, утворюючи в них депо (особливо у печінці), що підтримує нормальний рівень вітаміну Е в плазмі крові. В організмі вітамін Е піддається біотрансформації, перетворюючись на ряд метаболітів, що мають хінонову структуру. Вітамін Е у незміненому стані виділяється з жовчю, у вигляді метаболітів – із сечею.

  Показання для застосування

  АЕвіт® застосовують з лікувальною метою при захворюваннях і станах, що потребують тривалого введення високих доз вітаміну А у сполученні з вітаміном Е: атеросклеротичних змінах судин, порушенні трофіки тканин, облітеруючому ендартериїті, псоріазі, системному червоному вовчаку, атрофії зорового нерва, пігментному ретиніті, у комплексній терапії серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба з ознаками перенавантаження лівого шлуночка, стабільна стенокардія напруження І та ІІ функціональних класів).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіпервітаміноз А і Е, тиреотоксикоз, хронічний гломерулонефрит, жовчокам'яна хвороба, декомпенсована серцева недостатність, саркоїдоз в анамнезі, хронічний панкреатит, виражений кардіосклероз, інфаркт міокарда.

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Препарат з обережністю застосовують хворим з підвищеним ризиком тромбоемболій, важким атеросклерозом коронарних артерій, хронічною недостатністю кровообігу, при гострому або хронічному нефриті, холециститі, при тяжких ураженнях гепатобіліарної системи.

  Препарат не слід призначати одночасно з іншими лікарськими засобами, до складу яких входить вітамін А та його синтетичні аналоги, через ризик розвитку гіпервітамінозу А.

  Вітамін А має властивість накопичуватися і довгостроково перебувати в організмі. Жінкам, які приймали високі дози ретинолу, можна планувати вагітність не раніше, ніж через 6-12 місяців. Це пов'язано з тим, що протягом цього часу існує ризик порушення розвитку плода під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

  У разі потреби призначення препарату під час лактації годування груддю слід припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає.

  Діти

  Препарат не застосовують дітям.

  Спосіб застосування та дози

  Застосовувати внутрішньо після їди щодня по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. Повторний курс проводити при необхідності через 3-6 місяців.

  Передозування

  Одноразовий прийом великої кількості препарату супроводжується раптовим підвищенням тиску спинномозкової рідини (без патологічних змін самого ліквору), тяжким головним болем, сонливістю, порушенням зору (диплопією). У тяжких випадках розвиваються судомні напади, серцева недостатність. При тривалому застосуванні препарату може розвинутися хронічний гіпервітаміноз А, що проявляється ураженнями нервової системи (головним болем, безсонням, дратівливістю, апатією, парестезіями), загальною слабкістю, втратою апетиту, підвищенням температури, змінами з боку шкірних покривів (сухістю і тріщинами шкіри на долонях і ступнях, появою пігментних плям, випаданням волосся, себорейними висипами), жовтяницею, зміною картини крові, болем у кістках та м’язах, розладами ходи, збільшенням печінки і селезінки. При прийомі високих доз протягом тривалого часу можливі креатинурія, збільшення концентрації холестерину, тригліцеридів, підвищення активності креатинкінази, зниження концентрації тироксину та трийодтироніну у сироватці крові, збільшення вмісту естрогенів та андрогенів у сечі, зниження згортання крові, кровотечі у шлунково-кишковому тракті. У разі появи ознак передозування необхідно припинити застосування препарату. Лікування симптоматичне.

  Побічні ефекти

  З боку нервової системи і органів чуття: швидка стомлюваність, сонливість, млявість, дратівливість, головний біль, втрата сну.

  З боку шлунково-кишкового тракту: втрата апетиту, нудота, диспепсичні розлади (біль в епігастральній ділянці, діарея); дуже рідко – блювання.

  Алергічні реакції, включаючи свербіж, висип; суха шкіра, що лущиться; підвищення температури; гіперемія обличчя.

  Інші: при тривалому застосуванні – випадання волосся, біль у кістках нижніх кінцівок.

  При тривалому застосуванні можливе загострення жовчокам'яної хвороби і хронічного панкреатиту. Тривалий прийом великих доз вітаміну А може спричиняти розвиток гіпервітамінозу А.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Препарат не можна призначати одночасно з естрогенами, що підвищують ризик гіпервітамінозу А; нітритами та холестираміном, що порушують всмоктування вітаміну А.

  Ретинолу пальмітат знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

  Препарат не можна застосовувати разом з іншими похідними вітаміну А через небезпеку передозування, розвитку гіпервітамінозу А.

  Вітамін Е посилює дію стероїдних та нестероїдних протизапальних препаратів (натрію диклофенак, ібупрофен, преднізолон); знижує токсичну дію серцевих глікозидів (дигітоксин, дигоксин), вітамінів А та D.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 капсул у блістерах.

  По 10 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці.

  По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

  По 10 капсул у блістері; по 5 блістерів у пачці.

  По 20 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці.

  По 20 капсул у блістері; по 2 блістери у пачці.

  По 20 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

  По 50 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аевит упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аевит по действующему веществу «Ретинол,Токоферола Ацетат»

  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  13261грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  7331грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1280грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  469грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1934грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  120грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1726грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1229грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  9424грн Купить В наличии
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  8463грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  1234грн Купить В наличии
  Производитель: Slovakofarma (Словацкая Республика) Slovakofarma (Словацкая Республика)
  7636грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  2043грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  12681грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2299грн Купить В наличии
  Производитель: Mega Lifesciences (Таиланд) Mega Lifesciences (Таиланд)
  22485грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2178грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1738грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  320грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1825грн Купить В наличии
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  180грн Купить В наличии
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  179грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  17515грн Купить В наличии
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  20516грн Купить В наличии
  Производитель: Naturwaren (Германия) Naturwaren (Германия)
  10380грн Купить В наличии
  Производитель: Naturwaren (Германия) Naturwaren (Германия)
  15555грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  8993грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  6819грн Купить В наличии
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  4374грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  710грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  17489грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  12749грн Купить В наличии
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  6911грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  8213грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  303грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  7965грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  7191грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1525грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  3486грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  4390грн Купить В наличии
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  91грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1821грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1144грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2250грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2651грн
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1346грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1821грн
  Производитель: Mucos Pharma (Германия) Mucos Pharma (Германия)
  750грн
  Производитель: "Кутновский ФЗ \""Польфа\""" (Польша)
  2625грн
  Производитель: "Кутновский ФЗ \""Польфа\""" (Польша)
  500грн
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  3750грн
  Производитель: Darou Pakhsh (Иран) Darou Pakhsh (Иран)
  7500грн
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев) Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  400грн
  Производитель: Белмедпрепараты (Беларусь) Белмедпрепараты (Беларусь)
  2250грн
  Производитель: Белмедпрепараты (Беларусь) Белмедпрепараты (Беларусь)
  400грн
  Производитель: Coel (Польша) Coel (Польша)
  5000грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  889грн
  Производитель: ICN Yugoslavia (Югославия) ICN Yugoslavia (Югославия)
  12498750грн
  Производитель: Биостимулятор (Украина, Одесса) Биостимулятор (Украина, Одесса)
  1250грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1626грн
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1659грн
  Производитель: "Кутновский ФЗ \""Польфа\""" (Польша)
  1500грн
  Производитель: "Кутновский ФЗ \""Польфа\""" (Польша)
  1500грн
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1500грн
  Производитель: ReplekPharm (Македония) ReplekPharm (Македония)
  1100грн
  Производитель: ReplekPharm (Македония) ReplekPharm (Македония)
  2000грн
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  129грн
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  6750грн
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1346грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  369грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1838грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  578грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  146грн
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  102грн

  Информация о полных аналогах Аевит (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Аевит

  Добавить отзыв о АевитДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аевит опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аевит и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».