Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Товаров: 3
Сортировка:
Аевит
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
182грн Купить В наличии
Аевит
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
8156грн Купить В наличии
Аевит
Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
9176грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (56)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аевит

  Категория (классификация) товара Аевит
  Категория:
  • Лекарственные средства
   Действующее (активное) вещество Аевит
  Действующее вещество:
  • Ретинол
  • Токоферола Ацетат
  Код АТХ (ATC) Анатомо-терапевтическо-химическая классификация Аевит
  Код АТХ:
  • A Препараты влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ (метаболизм)
  • A11 Витамины
  • A11J Прочие комбинированные витаминные препараты
  • A11JA Комбинации витаминов
  Форма выпуска (лекарственная форма) Аевит
  Форма выпуска:
  • капсулы мягкие
  Торговая марка товара Аевит
  Торговая марка:
  • Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  Страна производитель товара Аевит
  Производитель:
  • Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  Дозировка (количество действующих веществ) в Аевит
  Дозировка:
  •    
  Количество штук в упаковке Аевит
  Количество в упаковке:
  • 10 шт.
  • 50 шт.
  • 60 шт.
  Регистрация Аевит
  Регистрация:
  • UA/7362/01/01 2017-08-16

  В «Аптеке Плюс» Вы можете купить Аевит по низкой цене с доставкой по Украине. Наша интернет-аптека гарантирует подлинность и качество всех реализуемых лекарств, вся продукция сертифицирована, соблюдаются сроки реализации и условия хранения лекарств.

  Купить Аевит по цене от 18.02 грн до 91.76 грн в интернет-аптеке возможно:

  • онлайн через корзину сайта — кнопка «Купить» (с вами свяжется наш менеджер для подтверждения заказа);
  • сделать быстрый заказ — ссылка «Купить в 1 клик» (с вами свяжется наш менеджер и уточнит условия оплаты и доставки);
  • возможен заказ товара по телефону.

  Оплату товара Аевит Вы можете осуществить:

  • наличными (при доставке курьером, наложенным платежом, при покупке у нас в аптеке);
  • безналичным способом (оплата картами Visa, MasterCard).

  Доставка Аевит по всей Украине:

  • осуществляем доставку товаров во все города Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Запорожье, Полтва, Ивано-Франковск, Черкассы, Винница, Сумы... и в любой другой, где работает «Новая Почта»;
  • самовывоз из аптеки (г. Львов).
 • Инструкция Аевит

  Склад лікарського засобу

  діючі речовини:

  1 капсула містить вітаміну А 100 000 МО; вітаміну Е 100 мг;

  допоміжні речовини: олія соняшникова;

  склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

  Лікарська форма

  Капсули м’які.

  М’які желатинові капсули шароподібної або сферичної форми, зі швом, від жовтого до світло-коричневого кольору, заповнені маслянистою рідиною від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

  Назва і місцезнаходження виробника

  ПАТ «Київський вітамінний завод».

  04073, Україна, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

  Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

  Фармакотерапевтична група

  Комбіновані вітамінні препарати. Код АТС A11 JA.

  Властивості препарату визначаються фармакологічними ефектами жиророзчинних вітамінів А і Е, що входять до його складу. Препарат впливає на ядра клітин органів-мішеней та ініціює синтез білків-ферментів або структурних елементів тканин, стимулює процеси регенерації, підвищує специфічну і неспецифічну резистентність організму. Препарат нормалізує обмін речовин, виявляє активну антиоксидантну дію, відновлює капілярний кровообіг, тканинну і судинну проникність, підвищує стійкість тканин до гіпоксії.

  АЕвіт® добре всмоктується з травного тракту. Далі вітаміни А і Е транспортуються у лімфу, потім у плазму крові, де вони зв'язуються зі специфічними білками і транспортуються до органів і тканин. Надлишок вітаміну А депонується у печінці, переважно у вигляді ефірів пальмітинової кислоти. Вітамін А виводиться з жовчю в кишечник і бере участь в ентерогепатичній циркуляції. У печінці він піддається біотрансформації, перетворюючись спочатку в активні метаболіти, а потім – у неактивні продукти обміну, що виводяться нирками, кишечником і легенями. Елімінація вітаміну А відбувається повільно – за 3 тижні з організму виводиться 34 % прийнятої дози препарату. Надлишок вітаміну Е відкладається у тканинах, утворюючи в них депо (особливо у печінці), що підтримує нормальний рівень вітаміну Е в плазмі крові. В організмі вітамін Е піддається біотрансформації, перетворюючись на ряд метаболітів, що мають хінонову структуру. Вітамін Е у незміненому стані виділяється з жовчю, у вигляді метаболітів – із сечею.

  Показання для застосування

  АЕвіт® застосовують з лікувальною метою при захворюваннях і станах, що потребують тривалого введення високих доз вітаміну А у сполученні з вітаміном Е: атеросклеротичних змінах судин, порушенні трофіки тканин, облітеруючому ендартериїті, псоріазі, системному червоному вовчаку, атрофії зорового нерва, пігментному ретиніті, у комплексній терапії серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба з ознаками перенавантаження лівого шлуночка, стабільна стенокардія напруження І та ІІ функціональних класів).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіпервітаміноз А і Е, тиреотоксикоз, хронічний гломерулонефрит, жовчокам'яна хвороба, декомпенсована серцева недостатність, саркоїдоз в анамнезі, хронічний панкреатит, виражений кардіосклероз, інфаркт міокарда.

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Препарат з обережністю застосовують хворим з підвищеним ризиком тромбоемболій, важким атеросклерозом коронарних артерій, хронічною недостатністю кровообігу, при гострому або хронічному нефриті, холециститі, при тяжких ураженнях гепатобіліарної системи.

  Препарат не слід призначати одночасно з іншими лікарськими засобами, до складу яких входить вітамін А та його синтетичні аналоги, через ризик розвитку гіпервітамінозу А.

  Вітамін А має властивість накопичуватися і довгостроково перебувати в організмі. Жінкам, які приймали високі дози ретинолу, можна планувати вагітність не раніше, ніж через 6-12 місяців. Це пов'язано з тим, що протягом цього часу існує ризик порушення розвитку плода під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

  У разі потреби призначення препарату під час лактації годування груддю слід припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає.

  Діти

  Препарат не застосовують дітям.

  Спосіб застосування та дози

  Застосовувати внутрішньо після їди щодня по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. Повторний курс проводити при необхідності через 3-6 місяців.

  Передозування

  Одноразовий прийом великої кількості препарату супроводжується раптовим підвищенням тиску спинномозкової рідини (без патологічних змін самого ліквору), тяжким головним болем, сонливістю, порушенням зору (диплопією). У тяжких випадках розвиваються судомні напади, серцева недостатність. При тривалому застосуванні препарату може розвинутися хронічний гіпервітаміноз А, що проявляється ураженнями нервової системи (головним болем, безсонням, дратівливістю, апатією, парестезіями), загальною слабкістю, втратою апетиту, підвищенням температури, змінами з боку шкірних покривів (сухістю і тріщинами шкіри на долонях і ступнях, появою пігментних плям, випаданням волосся, себорейними висипами), жовтяницею, зміною картини крові, болем у кістках та м’язах, розладами ходи, збільшенням печінки і селезінки. При прийомі високих доз протягом тривалого часу можливі креатинурія, збільшення концентрації холестерину, тригліцеридів, підвищення активності креатинкінази, зниження концентрації тироксину та трийодтироніну у сироватці крові, збільшення вмісту естрогенів та андрогенів у сечі, зниження згортання крові, кровотечі у шлунково-кишковому тракті. У разі появи ознак передозування необхідно припинити застосування препарату. Лікування симптоматичне.

  Побічні ефекти

  З боку нервової системи і органів чуття: швидка стомлюваність, сонливість, млявість, дратівливість, головний біль, втрата сну.

  З боку шлунково-кишкового тракту: втрата апетиту, нудота, диспепсичні розлади (біль в епігастральній ділянці, діарея); дуже рідко – блювання.

  Алергічні реакції, включаючи свербіж, висип; суха шкіра, що лущиться; підвищення температури; гіперемія обличчя.

  Інші: при тривалому застосуванні – випадання волосся, біль у кістках нижніх кінцівок.

  При тривалому застосуванні можливе загострення жовчокам'яної хвороби і хронічного панкреатиту. Тривалий прийом великих доз вітаміну А може спричиняти розвиток гіпервітамінозу А.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Препарат не можна призначати одночасно з естрогенами, що підвищують ризик гіпервітамінозу А; нітритами та холестираміном, що порушують всмоктування вітаміну А.

  Ретинолу пальмітат знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

  Препарат не можна застосовувати разом з іншими похідними вітаміну А через небезпеку передозування, розвитку гіпервітамінозу А.

  Вітамін Е посилює дію стероїдних та нестероїдних протизапальних препаратів (натрію диклофенак, ібупрофен, преднізолон); знижує токсичну дію серцевих глікозидів (дигітоксин, дигоксин), вітамінів А та D.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 капсул у блістерах.

  По 10 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці.

  По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

  По 10 капсул у блістері; по 5 блістерів у пачці.

  По 20 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці.

  По 20 капсул у блістері; по 2 блістери у пачці.

  По 20 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

  По 50 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Обратите внимание, что инструкция по применению Аевит упрощенная версия сайта www.aptekaplus.com.ua. Перед приобретением и использованием препарата Вы должны проконсультироваться с лечащим врачом!

 • Аналоги Аевит по действующее веществу «Ретинол,Токоферола Ацетат»

  Витамин E капсулы мягкие 200 мг №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1453грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы мягкие 100 мг №50
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  648грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы мягкие 100 мг №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  885грн Купить В наличии
  Гексавит др. контейн. №50
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1195грн Купить В наличии
  Витамин A капсулы мягкие 100 тыс. ЕД №50
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  438грн Купить В наличии
  Витамин A капсулы мягкие 100 тыс. ЕД №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  578грн Купить В наличии
  Ундевит др. контейн. №50
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1650грн Купить В наличии
  Гексавит др. №50
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  126грн Купить В наличии
  Ревит др. контейн. №80
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1087грн Купить В наличии
  Ундевит др. №50
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1571грн Купить В наличии
  Ревит др. №80
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  00грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы мягкие 200 мг №30
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  5639грн Купить В наличии
  Живокост мазь банка 90 г №1
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  11344грн Купить В наличии
  Гексавит др. банка №50
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1188грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы мягкие 400 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  12180грн Купить В наличии
  Витамин E раствор масл. 10% флакон 20 мл №1
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1511грн Купить В наличии
  Энат капсулы 400 МЕ №30
  Производитель: Mega Lifesciences (Таиланд) Mega Lifesciences (Таиланд)
  2189грн Купить В наличии
  Ундевит др. №50
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1991грн Купить В наличии
  Витамин E раствор масл. 5% флакон 20 мл №1
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1047грн Купить В наличии
  Витамин E раствор масл. 30% флакон 20 мл №1
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  2487грн Купить В наличии
  Витамин A раствор масл. орал. 3,44% флакон 10 мл №1
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  132грн Купить В наличии
  Витамин A раствор масл. 3,44% флакон 10 мл №1
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1674грн Купить В наличии
  Ревит др. №75
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1156грн Купить В наличии
  Ревит др. №100
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1464грн Купить В наличии
  Пиковит Форте таблетки п/о №30
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  13450грн Купить В наличии
  Пиковит сироп 150 мл №1
  Производитель: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) KRKA d.d. Novo Mesto (Словения)
  14530грн Купить В наличии
  Окопник мазь банка 50 г №1
  Производитель: Naturwaren (Германия) Naturwaren (Германия)
  8984грн Купить В наличии
  Окопник мазь банка 100 г №1
  Производитель: Naturwaren (Германия) Naturwaren (Германия)
  14396грн Купить В наличии
  Окопник мазь банка 50 г №1
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  776грн Купить В наличии
  Окопник мазь туба 40 г №1
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  6816грн Купить В наличии
  Окопник мазь банка 25 г №1
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир) Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  3656грн Купить В наличии
  Декамевит таблетки п/о №20
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  6811грн Купить В наличии
  Гексавит др. контейн. №50
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1023грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 400 мг флакон №30
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  15983грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 200 мг флакон №30
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  11617грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 100 мг №30
  Производитель: Zentiva (Словацкая Республика) Zentiva (Словацкая Республика)
  5789грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 200 мг №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  7136грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 200 мг №10
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2939грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 100 мг №60
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  8080грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 100 мг №50
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  6538грн Купить В наличии
  Витамин E капсулы 100 мг №10
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  149грн Купить В наличии
  Витамин A капсулы 33 тыс МЕ №50
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  3283грн Купить В наличии
  Витамин A капсулы 100 тыс МЕ №50
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  4325грн Купить В наличии
  Витамин A капсулы 100 тыс МЕ №10
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  91грн
  Витамин A капсулы 33 тыс МЕ №10
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  889грн
  Ундетаб таблетки п/о №30
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  2651грн
  Гексавит др. банка №50
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1434грн
  Ундевит др. банка №50
  Производитель: Витамины (Украина, Умань) Витамины (Украина, Умань)
  1582грн
  Витамин E капсулы 100 мг флакон №30
  Производитель: Slovakofarma (Словацкая Республика) Slovakofarma (Словацкая Республика)
  5862грн
  Витамин A+E капсулы мягкие №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  889грн
  Витамин A+E капсулы мягкие №50
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  4274грн
  Ундевит др. банка №50
  Производитель: Технолог (Украина, Умань) Технолог (Украина, Умань)
  1626грн
  Ундевит др. банка №50
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев) Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  1659грн
  Витамин A капсулы мягкие 33 тыс. ЕД №10
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  369грн
  Витамин A капсулы мягкие 33 тыс. ЕД №50
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  1838грн
  Витамин E капсулы мягкие 400 мг №30
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков) Здоровье (Украина, Харьков)
  7683грн

  Информация о полных аналогах Аевит (полное совпадение состава действующих веществ, их дозировки и формы выпуска), аналогах в других формах выпуска (совпадение состава действующих веществ и их дозировки), сходных терапевтических эффектах (препараты входящие в одну классификационную группу АТС/ATX) предоставлена с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению!

 • Отзывы покупателей о Аевит

  Добавить отзыв о АевитДобавьте свой отзыв

  Оставляя отзыв о товаре Аевит опишите основные преимущества, просто и лаконично охарактеризуйте главные недостатки и общее впечатление от использования товара. Будем благодарны за Ваше мнение о Аевит и о качестве обслуживания в «Аптеке Плюс».