Меню
Компания
Доставка
Оплата
Гарантия
Акции
Контакты
Корзина
Аптека Плюс
Меню

Аброл

Товаров: 3
Сортировка:
Аброл таблетки 30 мг блистер №20
Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы)
1860грн Купить В наличии
Аброл сироп 30 мг/5 мл флакон 100 мл №1
Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы)
5190грн Купить В наличии
Аброл сироп 15 мг/5мл флакон 100 мл №1
Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы)
4499грн Купить В наличии
Доставка:
 • Отделение «Нова Пошта»
 • Курьер «Нова Пошта»
 • Самовывоз из Аптеки
Оплата:
 • На карту ПриватБанка
 • Наложенный платеж
 • Наличными в аптеке
 • Описание
 • Инструкция
 • Аналоги (56)
 • Отзывы (0)
 • Описание Аброл

  Категория:
  • Лекарственные средства
  Действующее вещество:
  • Амброксол
  Код АТХ:
  • R Препараты для лечения заболеваний респираторной системы
  • R05 Препараты применяемые при кашле и простудных заболеваниях
  • R05C Отхаркивающие средства, за исключением комбинированных препаратов, содержащих противокашлевые средст
  • R05CB Муколитические средства
  • R05CB06 Амброксол
  Форма выпуска:
  • таблетки
  • сироп
  Торговая марка:
  • Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  Производитель:
  • Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  Количество в упаковке:
  • 20
  • 1
 • Инструкция Аброл

  Склад

  діюча речовина: ambroxol;

  5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;

  допоміжні речовини: гідроксіетилцелюлоза, сорбіту розчин (сорбіт Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), пропіленгліколь, смакова добавка «Абрикос», смакова добавка «М’ята садова», вода очищена.

  Лікарська форма

  Сироп.

  Основні фізико-хімічні властивості: від безбарвного до злегка жовтого відтінку прозорий сироп.

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код ATX R05C B06.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина сиропу Аброл® – амброксолу гідрохлорид – збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцит типу ІІ у альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах, а також стимулює циліарну активність. Це сприяє збільшенню секреції слизу і покращенню мукоциліарного кліренсу. Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

  Відомо, що амброксолу гідрохлорид має місцевий анестезувальний ефект, що може пояснюватися його здатністю блокувати натрієві канали. Блокування нейронних натрієвих каналів характеризувалося тим, що зв’язування було оборотним і залежало від концентрації.

  Амброксолу гідрохлорид має протизапальний вплив, оскільки значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв’язування мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

  Є дані, що у пацієнтів з фарингітом застосування амброксолу гідрохлориду сприяло значному зменшенню болю і почервоніння в горлі. Також відомо, що амброксолу гідрохлорид ефективний при лікуванні верхніх відділів дихальних шляхів, оскільки сприяє швидкому послабленню болю та пов’язаного з ним дискомфорту в носовій порожнині, в ділянці вуха і трахеї при вдиху.

  Після застосування амброксолу гідрохлориду підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

  Фармакокінетика. Абсорбція. Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм непролонгованої дії швидка і досить повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення і в середньому після 6,5 години при застосуванні форм повільного вивільнення.

  Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і різко виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Об’єм розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату зв’язується з білками.

  Метаболізм та виведення. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться через пресистемний метаболізм. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Відомо, що в мікросомах печінки людини CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.

  За 3 дні перорального прийому близько 6 % дози виводяться у незміненій формі, тоді як приблизно 26 % дози – у кон’югованій формі з сечею.

  Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин. Загальний кліренс знаходиться у межах 660 мл/хв разом із нирковим кліренсом, що становить приблизно 8 % від загального кліренсу.

  Фармакокінетика у особливих груп хворих. У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3-2 рази вищий рівень у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий, змінювати дозування не потрібно.

  Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому корекція дози не потрібна.

  Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

  Показання

  Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

  Протипоказання

  Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, не можна застосовувати пацієнтам з гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або інших компонентів препарату.

  Особливі заходи безпеки

  Надійшло усього кілька повідомлень про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса – Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) – пов’язані із застосуванням відхаркувальних засобів, таких як амброксолу гідрохлорид. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса – Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

  При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад при такому рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія) препарат Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, слід застосовувати з обережністю, оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу.

  Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід приймати Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу, як і будь-якої речовини, яка метаболізується в печінці, а потім виводиться нирками, відбувається накопичення метаболітів, які утворюються в печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

  Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, містить 1,225 г сорбіту в 5 мл (еквівалентно 9,8 г при застосуванні максимальної рекомендованої добової дози). Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Одночасне застосування препарату Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та ризику від застосування.

  Особливості застосування

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність. Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар’єр.

  Не виявлено жодного шкідливого впливу на плід при застосуванні препарату після 28-го тижня вагітності. Однак слід вживати звичних запобіжних заходів під час прийому ліків у період вагітності. Особливо в I триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Аброл®.

  Годування груддю. Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження не проводилися.

  Спосіб застосування та дози

  Якщо не прописано інше, рекомендована доза препарату Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, така:

  діти віком до 2 років: 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 15 мг амброксолу гідрохлориду на добу);

  діти віком 2-6 років: 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 22,5 мг амброксолу гідрохлориду на добу);

  діти віком 6-12 років: 5 мл (1 чайна ложка) 2-3 рази на добу (еквівалентно 30-45 мг амброксолу гідрохлориду на добу);

  дорослі та діти віком від 12 років: доза становить 10 мл (2 чайні ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 90 мг амброксолу гідрохлориду на добу) протягом перших 2-3 днів і потім 10 мл (2 чайні ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 60 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

  За необхідності терапевтичний ефект для дорослих та дітей віком від 12 років може бути підсилений збільшенням дози до 20 мл 2 рази на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

  Для дорослих та дітей віком від 12 років рекомендовано застосування сиропу з вищою концентрацією (Аброл®, сироп, 30 мг/5 мл).

  Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, можна застосовувати незалежно від вживання їжі. Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, можна відміряти за допомогою мірної скляночки, що додається.

  Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування, але тривалу терапію слід проводити під медичним наглядом.

  Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.

  Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, можна застосовувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет; 5 мл містить 1,225 г вуглеводів.

  Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, не містить алкоголю.

  Діти.

  Препарат можна застосовувати в педіатричній практиці. Дітям до 2 років застосовувати за призначенням лікаря.

  Передозування

  На сьогодні немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування. Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування і випадки помилкового застосування ліків, відповідають відомим побічним діям препарату Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, в рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.

  Побічні реакції

  З боку імунної системи та шкіри і підшкірної клітковини: шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, свербіж, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), інші реакції гіперчутливості, еритема, тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса – Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

  З боку нервової системи: дисгевзія (розлад смаку).

  З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, зниження чутливості у ротовій порожнині, блювання, діарея, диспепсія, біль у животі, сухість у роті, запор, слинотеча, сухість у горлі.

  З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: зниження чутливості у глотці, ринорея, диспное (як симптом реакції гіперчутливості).

  З боку сечовидільної системи: дизурія.

  Загальні розлади: гарячка, реакції з боку слизових оболонок.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Після першого відкриття флакона препарат зберігати не більше 4 тижнів.

  Упаковка

  По 100 мл у флаконах. Кожний флакон у картонній коробці разом з мірною скляночкою.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Виробник

  ТОВ «КУСУМ ФАРМ».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

  Україна, 40020, м. Суми, вул. Скрябіна, 54.

 • Аналоги Аброл по действующее веществу Амброксол

  Амброксол р-р д/инг., перорал. прим. 15 мг/2 мл фл. 100 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  628грн Купить В наличии
  Амброксол раствор для ингаляций, перорал. прим. 15 мг/2 мл флакон 50 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  3893грн Купить В наличии
  Амброксол раствор орал. 7,5 мг/мл флакон 100 мл №1
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  9239грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  4343грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  3973грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков)
  84грн Купить В наличии
  Лазолван Со Вкусом Лесных Ягод сироп 15 мг/5мл флакон 200 мл №1
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  10684грн Купить В наличии
  Лазолван Со Вкусом Лесных Ягод сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  5627грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  2650грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 30 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Здоровье (Украина, Харьков)
  3136грн Купить В наличии
  Муколван раствор для инъекций 0,75% ампулы 2 мл №5
  Производитель: ОЗ ГНЦЛС (Украина, Харьков)
  4311грн Купить В наличии
  Лазолван Макс капс. пролонг. 75 мг №10
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  1246грн Купить В наличии
  Мукосол раствор для инъекций 7,5 мг/мл ампулы 2 мл №10
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  10126грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 30 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  3256грн Купить В наличии
  Амброксол раствор орал. 7,5 мг/мл флакон 40 мл №1
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  5931грн Купить В наличии
  Бронховал сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  8886грн Купить В наличии
  Мукосол раствор для инъекций 7,5 мг/мл ампулы 2 мл №5
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  5182грн Купить В наличии
  Флавамед Макс таблетки шип. 60 мг туба №10
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия)
  11072грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 100 мл
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2690грн Купить В наличии
  Милистан Чай От Кашля порошок 6 г пакет №10
  Производитель: Mili Healthcare (Великобритания)
  8044грн Купить В наличии
  Амбролитин сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл
  Производитель: Sopharma (Болгария)
  630грн Купить В наличии
  Лазолван раствор для инфузий 0,75% ампулы 2 мл №10
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  30091грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 30 мг/5 мл банка 100 мл №1
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  3325грн Купить В наличии
  Аброл Sr таблетки 75 мг №20
  Производитель: Кусум Фарм (Украина, Сумы)
  10081грн Купить В наличии
  Сальброксол таблетки №40
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  431грн Купить В наличии
  Сальброксол таблетки №20
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2878грн Купить В наличии
  Милистан От Кашля таблетки п/о №20
  Производитель: Mili Healthcare (Великобритания)
  7898грн Купить В наличии
  Бронховал таблетки 30 мг №20
  Производитель: Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
  11729грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
  698грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь)
  2242грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Красная звезда (Украина, Харьков)
  721грн Купить В наличии
  Амбробене сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  6747грн Купить В наличии
  Амбробене раствор флакон 40 мл №1
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  8169грн Купить В наличии
  Флавамед Форте раствор флакон 100 мл 30 мг/5 мл №1
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия)
  10028грн Купить В наличии
  Флавамед таблетки 30 мг №50
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия)
  1425грн Купить В наличии
  Флавамед таблетки 30 мг №20
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия)
  6685грн Купить В наличии
  Флавамед раствор 15 мг/5 мл флакон 100 мл
  Производитель: Berlin-Chemie (Германия)
  9872грн Купить В наличии
  Пектолван Ц сироп флакон 100 мл №1
  Производитель: Фармак (Украина, Киев)
  7580грн Купить В наличии
  Лазолван таблетки 30 мг №50
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  11160грн Купить В наличии
  Лазолван С Клубнично-Сливочным Вкусом сироп 30 мг/5 мл флакон 200 мл №1
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  16028грн Купить В наличии
  Лазолван С Клубнично-Сливочным Вкусом сироп 30 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  9491грн Купить В наличии
  Лазолван раствор д/перор. прим. и инг. 100 мл
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  13945грн Купить В наличии
  Амброхем сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл №1
  Производитель: Hemofarm (Сербия)
  636грн Купить В наличии
  Амбротард капсулы пролонг. 75 мг №10
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  4820грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Дарница (Украина, Киев)
  1248грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 15 мг/5 мл банка 100 мл
  Производитель: Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
  2223грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг блистер №20
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  714грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Лекхим-Харьков (Украина, Харьков)
  1060грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Астрафарм (Украина, Вишневое)
  112грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Тернофарм (Украина, Тернополь)
  766грн Купить В наличии
  Амброксол таблетки 30 мг блистер №20
  Производитель: Киевмедпрепарат (Украина, Киев)
  1251грн Купить В наличии
  Амброксол сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл
  Производитель: Борщаговский ХФЗ (Украина, Киев)
  2690грн Купить В наличии
  Амбробене таблетки 30 мг №20
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  5844грн Купить В наличии
  Амбробене раствор флакон 100 мл №1
  Производитель: ratiopharm (Германия)
  14624грн Купить В наличии
  Лазолван таблетки 30 мг №20
  Производитель: Санофи-Авентис Украина (Украина)
  7313грн
  Амброксол таблетки 30 мг №20
  Производитель: Matrix Pharmaceuticals (Индия)
  4418грн
 • Отзывы покупателей о Аброл

  Добавьте свой отзыв